Lucia Tummolo

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Kraków
Język włoski60 - 120 / 60 min

Lucia Tummolo

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem native speaker, pochodzę z Włoch.
Moi słuchacze mogą być pewni że dzięki nauce ze mną nauczą się współczesnego języka, prawidłowego i typowego włoskiego akcentu, dobrej intonacji oraz poprawnej gramatyki. We Włoszech ukończyłam studia prawnicze. Prowadzę zajęcia wyłącznie w języku włoskim, od poziomu B1 do C2, dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych, szkolenia dla firm.

Język ogólny 60 zl/60minut
Język prawniczy 80-120*/60minut
Język handlowy 80-120zl*/60minut
Język biznesowy 80-120zl*/60minut
*Cena za lekcję zostanie ustalona na pierwszych  zajeciach w zależności od wymagań klienta (zakres tematyczny i charakter zajeć)

Wykonuję także KOREKTY tłumaczeń.Aby mieć pewność, że tłumaczenia, które mamy w swoim posiadaniu, są wykonane bez błędów, warto oddać teksty do korekty. Tłumacz dokonujący korekty sprawdza ortografię i gramatykę tekstu, a także nanosi niezbędne poprawki. Taka usługa jest też bardzo przydatna, gdy chcemy sprawdzić naszą pracę magisterską lub inną pracę naukową itp.

luciatummolo@libero.it
516 482 612 Lucia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2020

Lekcje online o profilu prawniczym: polecam, Lucia z pewnoscia zna niuanse jezyka prawnego lepiej niz wiekszosc native-speakerow, nie mowiac nawet o polskich lektorach. Poswieca duzo uwagi uczniowi, poprawia wszystkie bledy w pracach domowych (w przypadku lekcji jezyka prawniczego chodzi o szczegolnie uciazliwe w poprawianiu tlumaczenia m.in. kontraktow), posiada tez bogaty zasob materialow dydaktycznych.

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2020

Chodziłam do różnych szkół językowych, korzystałam z lekcji u różnych nauczyli i nigdy nie byłam tak zadowolona z zajęć i osiągniętych wyników jak u Pani Lucii. Pani Lucia pomagała przygotować mi się językowo do wyjazdu do Włoch, od razu wiedziała w jaki sposób podejść do zajęć, przygotowała plan działania : ) Zagadnienia gramatyczne z którymi wcześniej miałam problem, teraz nie stanowią dla mnie problemu. Pani Lucia jest osobą, która pomogła mi nie tylko w przygotowaniu językowym do wyjazdu, ale również udzieliła wielu porad na temat Włoch i życia we Włoszech. Polecam każdemu kto chce nauczyć się włoskiego zajęcia u Pani Lucii. Żałuję tylko, że nie trafiłam do Pani Lucii wcześniej :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Świetna nauczycielka włoskiego. Często jest tak, że jak ktoś jest native speakerem to myśli że to wystarczy i nic nie musi robić. Pani Lucia przygotowała dla mnie konkretny plan działania i tego się trzymaliśmy. Zajęcia bardzo praktyczne z różnymi symulacjami. Nie miałem zbyt wiele czasu na naukę gdyż zacząłem współpracę z Panią Lucią miesiąc przed wyjazdem do Wloch. Wydaje mi się że lepiej bym nie trafił. Obecnie jestem na Erasmusie w Padwie i bardzo mi się te zajęcia przydały.
Polecam!

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Signora Lucia jest świetnym nauczycielem. Ma indywidualne podejście do ucznia, jest otwarta na sugestie i bardzo dobrze tłumaczy. Zajęcia prowadzi w ciekawy sposób, ma duży zasób materiałów zarówno klasycznych (podręczniki, ćwiczenia) jak i tych niestandardowych (YouTube, źródła online). Nigdy nie było też problemu ze zmianą wyznaczonej daty zajęć. Bardzo polecam, zwłaszcza jeżeli ktoś potrzebuje się rozgadać.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.