Lucia Tummolo

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Kraków

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Świetna nauczycielka włoskiego. Często jest tak, że jak ktoś jest native speakerem to myśli że to wystarczy i nic nie musi robić. Pani Lucia przygotowała dla mnie konkretny plan działania i tego się trzymaliśmy. Zajęcia bardzo praktyczne z różnymi symulacjami. Nie miałem zbyt wiele czasu na naukę gdyż zacząłem współpracę z Panią Lucią miesiąc przed wyjazdem do Wloch. Wydaje mi się że lepiej bym nie trafił. Obecnie jestem na Erasmusie w Padwie i bardzo mi się te zajęcia przydały.
Polecam!

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Signora Lucia jest świetnym nauczycielem. Ma indywidualne podejście do ucznia, jest otwarta na sugestie i bardzo dobrze tłumaczy. Zajęcia prowadzi w ciekawy sposób, ma duży zasób materiałów zarówno klasycznych (podręczniki, ćwiczenia) jak i tych niestandardowych (YouTube, źródła online). Nigdy nie było też problemu ze zmianą wyznaczonej daty zajęć. Bardzo polecam, zwłaszcza jeżeli ktoś potrzebuje się rozgadać.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.