Lucas Alcides Caceres

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Bydgoszcz (Niemcz)
Niemcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć! Nazywam się Lucas Cáceres i jestem native speakerem języka hiszpańskiego, którego pasją jest nauczanie mojego języka.Oferuję zajęcia z języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach, od początkującego do zaawansowanego. Moje podejście jest spersonalizowane i dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb edukacyjnych. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoją gramatykę, poszerzyć słownictwo, poćwiczyć konwersacje, czy przygotować się do egzaminów certyfikacyjnych, jestem tu, aby pomóc Ci na każdym kroku.Moje lekcje są dynamiczne, interaktywne i zabawne, a ich celem jest zaangażowanie i motywacja na drodze do płynnej znajomości języka hiszpańskiego. Nieważne jaki jest Twój cel, razem osiągniemy sukces!Zapraszam do kontaktu w celu umówienia pierwszych zajęć! Cieszę się, że mogę pomóc Ci osiągnąć Twoje cele językowe!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek08:00 - 18:00
Środa08:00 - 18:00
Czwartek08:00 - 18:00
Piątek08:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
03.2011 - 12.2013
Universidad Maimónides
Licencjat
Sztuki muzyczne o orientacji kompozycyjnej
03.2018 - 12.2021
Universidad Nacional de San Martín
Magister
Muzyka Argentyńska
Kursy i szkolenia
11.2023
Dyplom z zakresu analityki danych i AI
Doświadczenie
02.2012 - 11.2022
Typowa Orkiestra El Afronte (Buenos Aires)
https://youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_lr8vL_5xOtufIJFUO09NXgpeKZk8dOQpA&si=aBZzpYODbxR3att5
02.2022 - 12.2023
Akademia Muzyczna Arcos al Sur
02.2022 - 12.2023
Akademia Muzyczna Arcos al Sur
Prowadziłam zajęcia z Vera Seyda z technicznych elementów interpretacji stylu tango. Na workshop uczymy się interpretować charakterystyczne elementy tanga na różnych instrumentach oraz dogłębnie studiujemy style różnych orkiestr tanga.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.