Lucas Alcides Caceres

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Bydgoszcz (Niemcz)
Niemcz

O mnie

Cześć! Nazywam się Lucas Alcides Cáceres i jestem zapalonym skrzypkiem i kompozytorem z Argentyny. Dzięki szkoleniom w zakresie muzyki argentyńskiej na UNSAM i studiom kompozytorskim na Uniwersytecie Maimónides w Buenos Aires moja kariera rozkwitła. Oprócz tego, że koncertowałem po całym świecie, przez 10 lat miałem zaszczyt reżyserować, aranżować i produkować dla Orquesta Típica El Afronte. Nauczanie gry na skrzypcach, kompozycji i tanga w Orkiestrze Szkoły Tango w Trevelinie w Chubut jest jedną z moich wielkich pasji. Moja muzyka zawsze stara się odkrywać nowe horyzonty i pogłębiać miłość do tanga i muzyki we wszystkich jej formach.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
03.2011 - 12.2013
Universidad Maimónides
Licencjat
Sztuki muzyczne o orientacji kompozycyjnej
03.2018 - 12.2021
Universidad Nacional de San Martín
Magister
Muzyka Argentyńska
Kursy i szkolenia
11.2023
Dyplom z zakresu analityki danych i AI
Doświadczenie
02.2012 - 11.2022
Typowa Orkiestra El Afronte (Buenos Aires)
https://youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_lr8vL_5xOtufIJFUO09NXgpeKZk8dOQpA&si=aBZzpYODbxR3att5
02.2022 - 12.2023
Akademia Muzyczna Arcos al Sur
02.2022 - 12.2023
Akademia Muzyczna Arcos al Sur
Prowadziłam zajęcia z Vera Seyda z technicznych elementów interpretacji stylu tango. Na workshop uczymy się interpretować charakterystyczne elementy tanga na różnych instrumentach oraz dogłębnie studiujemy style różnych orkiestr tanga.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.