Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Lublin (Weglin)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
TESOL (British school)
Doświadczenie
08.2003 - aktualnie
More than 19,000 hours of private lessons, and growing.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Michał Mitrut
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Polecam lekcje z Paulem Smithem, ponieważ jest nauczycielem, który nie idzie na łatwiznę. Nie wymaga wypełniania kartek z zagadnieniami gramatycznymi. Liczy się tylko praktyka. Jest rozmownym gościem, w towarzystwie którego czas mija bardzo szybko. Dostosowuje się do ucznia. Potwierdził to na moim przykładzie, bo chciałem zrobić szybki progres nie tylko w ogólnym angielskim, ale też w słownictwie dotyczącym sportu żużlowego. Już po pierwszej lekcji, następnego dnia, Paul był przygotowany by godzinami rozmawiać na temat żużla.

Mieliśmy kilka dni na wspólne lekcje (na co dzień mieszkam w innym mieście), ale postęp był zauważalny. Paul skutecznie przygotował mnie do występu przed kamerami w trakcie którego musiałem rozmawiać po angielsku. Muszę przyznać bez ogródek że jeśli znów wyląduje w Lublinie na kilka dni, to znów zgłoszę się do niego na lekcje. Native to native. Szczególnie w typowym, brytyjskim wydaniu. Polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2019

Uczęszczam na lekcje do Paula od roku. Zdecydowałem się na lekcje z native gdyż na moim stanowisku wymagana i przydatna jest biegła znajomość angielskiego {pracuje jako manager w dużej firmie}. Polecam lekcje z Paulem Piotr

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2019

Witam,
Pracuję w dużej międzynarodowej firmie, gdzie cała grupa managmentu posługuje się językiem angielskim. Na moim stanowisku znajomość angielskiego jest wymagana w stopniu zaawansowanym. Dzięki lekcjom u Paula spotkania z zarządem przestały być stresujące, bowiem mój angielski bardzo się poprawił - nabrałem większej pewności w komunikacji. Poza standardową rozmową, Paul kilkukrotnie pomagał mi również w przygotowaniach do prezentacji dla zarządu (tematyka finansowa).
Polecam Paula jako nauczyciela.
Pozdrawiam,
Rafał

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2019

Przed pierwszymi zajęciami stresowałam się bardzo. W końcu to rodowity Anglik, a nie Polak. Bałam się rozmawiać z nativem, bo nie byłam pewna czy sobie poradzę i czy wszystko zrozumiem. Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie. Rozmowa z Paulem była bardzo swobodna, mimo, że czasem brakowało mi słów, nie stanowiło to problemu. Skupiałam się na wypowiedzi, na tym co chcę przekazać i szybko przestałam martwić się błędami, które popełniałam. Po każdych zajęciach wychodziłam coraz bardziej pewna siebie, tj. "swojego angielskiego". Paul rzeczywiście uważnie ciebie słucha. Zwraca uwagę na poprawną wymowę i typowe błędy Polaków. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto chciałby popracować nad swoją wymową i nabrać pewności siebie w mówieniu. Dodatkowym plusem jest możliwość umówienia się na lekcje w godzinach przedpołudniowych.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2018

Nauka języka angielskiego z Paulem jest czysta przyjemnością. Jest pomocny, kompetentny i posługuje się doskonałą angielszczyzną. Polecam zajęcia Paulem !

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Ostatnio otwierałem działalność w UK która wymagała zgody urzędu ochrony środowiska oraz councilu.Musiałem wypełnić wiele skomplikowanych aplikacji z którymi sam nie mogłem sobie poradzić.Paul pomógł mi to wszystko ogarnąć,służył fachową radą, w razie wątpliwości dzwonił do w/w urzędów i wyjaśniał niejasne kwestie.Dzięki Niemu dostałem szybko wszystkie pozwolenia i mogę już działać.Jeśli ktoś miałby coś do załatwienia w UK to nie znam lepszej osoby, która mogłaby mu w tym pomóc.Chodzę też do Niego na lekcje angielskiego, które prowadzi bardzo profesjonalnie, w bardzo sympatycznej atmosferze.DZIĘKUJĘ MU BARDZO ZA WSZYSTKO I GORĄCO POLECAM.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2018

Paul ma przyjazne podejście do ludzi i szeroki zakres tematów do rozmów. Zwraca uwagę na błędy językowe, częstuje smaczną herbatą różaną. Polecam:)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2018

Witam, ma przyjemność uczestniczyć w grupie zaawansowanej w specjalności IT nauczanej przez Paula i bardzo polecam nauczyciela. Zajęcia odbywają się od 2 lat ijestesmy bardzo zadowoleni z lekcji jak i postepow w specjalistycznym slownictwie. Paul jest komunikatywny i potrafi przekazac wiedze. Szczerze polecam nauczyciela!!!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2018

Paul komunikuje sie czystą angielszczyzną, zwraca uwagę na typowe błędy językowe popełniane przez uczących się. Lekcje prowadzone w swobodnej atmosferze z tematyką dostosowaną do potrzeb ucznia. POLECAM.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2018

Paul jest komunikatywny, punktualny, zaangażowany w naukę i przyjaźnie usposobiony, dostosowuje się do indywidualnych potrzeb uczniów, mobilny.
Polecam.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2018

Świetny kontakt i podejście do rozmówcykuba pozwalają się wyluzować i bezstresowo szlifować angielski. Serdecznie polecam.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2018

Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.