Zbigniew Wysokiński

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Koszalin (Bukowe)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Matura z matematyki 2018

Różne poziomy

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Lekcje z Panem Zbigniewem okazały się być droga do sukcesu. 93 % zdanego testu z matematyki ! Dostanie się do wymarzonego liceum ! Dzięki niemu mogłam rozwijać zainteresowanie matematyką. Pan Zbigniew ma wiedzę , którą potrafi przekazać. Poza tym to wyjątkowy i bardzo wartościowy człowiek, trzeba po prostu przyjść na lekcje żeby się przekonać.

avatar
kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

Bardzo polecam tego Pana. Posiada dużo cierpliwości. Zdałem dzięki niemu parę egzaminów. Serdecznie polecam!

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
2 kwietnia 2019

Miałam możliwość i przyjemność korzystać z pomocy z matematyki dyskretnej u p. Zbigniewa.
Był konkretny, oszczędny w słowach, ale też z dowcipem i miły. Ujmował zagadnienia przejrzyście i zrozumiale. Nareszcie poczułam to "Aha..." - zrozumienie, czego w pośpiechu niestety nie dają wykładowcy.
Dzięki wspólnej pracy zaliczyłam kolokwium i egzamin.
Polecam.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
1 kwietnia 2019

Atmosfera sztywna i pod dyktando wiedza przekazywana z zastanowieniem co daje do myślenia nie posłałabym jeszcze raz mojego dziecka

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2016

Pan Zbigniew nie dość, że nauczył mnie i przygotował świetnie do poprawki z przedmiotu oraz do matury, która zdałem ponad swoje oczekiwania, to jeszcze zaraził mnie swoim poczuciem humoru i podejściem do ucznia w bardzo przyjacielski sposób. Ten nauczyciel potrafi wskazać drogę do sukcesu nie tylko poprzez naukę matmy. Nigdy nie lubiłem matmy, teraz wybieram się na kierunek techniczny i mam nadzieję że będę pracował z Panem Zbyszkiem jak najdłużej!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Pań zbigniew przygotował mnie bardzo dobrze do matury która zdałam że świetnym wynikiem :)) . Jeszcze raz dziękuję i polecam innym

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Jestem bardzo zadowolony z zajęć u Pana Zbigniewa. Przygotowywuję się do egzaminów z mechaniki 2. Rzeczowo przekazuje wiedzę. Gdy trzeba poświęci więcej czasu na materiał, z przyswojeniem którego mam większe problemy. Cierpliwie potrafi tłumaczyć parę razy to samo- dzięki tym zajęciom zaliczałem kolokwia i egzaminy na poprzednich semestrach.Polecam

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 czerwca 2016

tragedia. zamiast przekazać wiedzę według warunków konkretnego wykładowcy którego rzekomo zna, to tłumaczy wszystko po swojemu. I do tego wszystkiego pogaduszki sobie urządza. NIE POLECAM BYŁEM TAM OSTATNI RAZ

Zbigniew Wysokiński

Odpowiem delikatnie.
Dziś każdy ma szkołę średnią , 60% studia . Czy nastąpiła ewolucja umysłów, czy zasad przechowywania młodzieży na uczelniach...Ten pan powinien powtórzyć klasę V szkoły podstawowej. Co zatem u mnie robił...

avatar
violetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2015

Zdecydowanie polecam !.Mialam przywilej pracować razem z P.Zbigniewem .Byl nie tylko moim przelozonym ale i nauczycielem. Jego sumienne drobiazgowe podejście do obowiazkow przekłada się na ludzi którzy chcą się czegos nauczyć . P.Zbyszek zaraza potrzeba nabywania wiedzy i dostrzegania szczęścia z jej posiadania. Kontakt z ta osoba wyznacza tylko jeden kierunek :) , droge do sukcesu .Dziekuje za szlachetne cenne wzorce które pomagają mi w moim zawodowym zyciu . Pozdrawiam cieplo i serdecznie. Violetta P.

Zbigniew Wysokiński

Dziekuje za mile slowa. Pani zawsze

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2015

Pan bardzo dobrze przygotował mnie do poprawki, którą zdałem najlepiej z klasy, a przyswojoną wiedzę zapamiętam na długo. Polecam wszystkim!

avatar
magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2015

Pan Zbyszek bardzo dobry korepetytor, a oprucz tego wspaniały człowiek, poświęca 100% czasu. Będe polecać i na pewno miło wspominać.
Pozdrawiam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2014

Bardzo polecam,Pan Zbyszek przygotował mnie super do matury.

Zbigniew Wysokiński

Dziekuje za uznanie

avatar
wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
1 września 2012

Polecam

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
27 listopada 2010

polecam korepetytora bardzo dobrze tlumaczy zadania

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.