Zbigniew Wysokiński

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Koszalin (Bukowe)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Matematyka Różne poziomy. 
Przygotowanie do egzaminu ośmioklasisty

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Lekcje z Panem Zbigniewem okazały się być droga do sukcesu. 93 % zdanego testu z matematyki ! Dostanie się do wymarzonego liceum ! Dzięki niemu mogłam rozwijać zainteresowanie matematyką. Pan Zbigniew ma wiedzę , którą potrafi przekazać. Poza tym to wyjątkowy i bardzo wartościowy człowiek, trzeba po prostu przyjść na lekcje żeby się przekonać.

avatar
kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

Bardzo polecam tego Pana. Posiada dużo cierpliwości. Zdałem dzięki niemu parę egzaminów. Serdecznie polecam!

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
2 kwietnia 2019

Miałam możliwość i przyjemność korzystać z pomocy z matematyki dyskretnej u p. Zbigniewa.
Był konkretny, oszczędny w słowach, ale też z dowcipem i miły. Ujmował zagadnienia przejrzyście i zrozumiale. Nareszcie poczułam to "Aha..." - zrozumienie, czego w pośpiechu niestety nie dają wykładowcy.
Dzięki wspólnej pracy zaliczyłam kolokwium i egzamin.
Polecam.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
1 kwietnia 2019

Atmosfera sztywna i pod dyktando wiedza przekazywana z zastanowieniem co daje do myślenia nie posłałabym jeszcze raz mojego dziecka

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2016

Pan Zbigniew nie dość, że nauczył mnie i przygotował świetnie do poprawki z przedmiotu oraz do matury, która zdałem ponad swoje oczekiwania, to jeszcze zaraził mnie swoim poczuciem humoru i podejściem do ucznia w bardzo przyjacielski sposób. Ten nauczyciel potrafi wskazać drogę do sukcesu nie tylko poprzez naukę matmy. Nigdy nie lubiłem matmy, teraz wybieram się na kierunek techniczny i mam nadzieję że będę pracował z Panem Zbyszkiem jak najdłużej!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Pań zbigniew przygotował mnie bardzo dobrze do matury która zdałam że świetnym wynikiem :)) . Jeszcze raz dziękuję i polecam innym

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Jestem bardzo zadowolony z zajęć u Pana Zbigniewa. Przygotowywuję się do egzaminów z mechaniki 2. Rzeczowo przekazuje wiedzę. Gdy trzeba poświęci więcej czasu na materiał, z przyswojeniem którego mam większe problemy. Cierpliwie potrafi tłumaczyć parę razy to samo- dzięki tym zajęciom zaliczałem kolokwia i egzaminy na poprzednich semestrach.Polecam

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 czerwca 2016

tragedia. zamiast przekazać wiedzę według warunków konkretnego wykładowcy którego rzekomo zna, to tłumaczy wszystko po swojemu. I do tego wszystkiego pogaduszki sobie urządza. NIE POLECAM BYŁEM TAM OSTATNI RAZ

Zbigniew Wysokiński

Odpowiem delikatnie.
Dziś każdy ma szkołę średnią , 60% studia . Czy nastąpiła ewolucja umysłów, czy zasad przechowywania młodzieży na uczelniach...Ten pan powinien powtórzyć klasę V szkoły podstawowej. Co zatem u mnie robił...

avatar
violetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2015

Zdecydowanie polecam !.Mialam przywilej pracować razem z P.Zbigniewem .Byl nie tylko moim przelozonym ale i nauczycielem. Jego sumienne drobiazgowe podejście do obowiazkow przekłada się na ludzi którzy chcą się czegos nauczyć . P.Zbyszek zaraza potrzeba nabywania wiedzy i dostrzegania szczęścia z jej posiadania. Kontakt z ta osoba wyznacza tylko jeden kierunek :) , droge do sukcesu .Dziekuje za szlachetne cenne wzorce które pomagają mi w moim zawodowym zyciu . Pozdrawiam cieplo i serdecznie. Violetta P.

Zbigniew Wysokiński

Dziekuje za mile slowa. Pani zawsze

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2015

Pan bardzo dobrze przygotował mnie do poprawki, którą zdałem najlepiej z klasy, a przyswojoną wiedzę zapamiętam na długo. Polecam wszystkim!

avatar
magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2015

Pan Zbyszek bardzo dobry korepetytor, a oprucz tego wspaniały człowiek, poświęca 100% czasu. Będe polecać i na pewno miło wspominać.
Pozdrawiam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2014

Bardzo polecam,Pan Zbyszek przygotował mnie super do matury.

Zbigniew Wysokiński

Dziekuje za uznanie

avatar
wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
1 września 2012

Polecam

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
27 listopada 2010

polecam korepetytora bardzo dobrze tlumaczy zadania

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.