Lucyna Kaproń-Staciwa

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Pruszków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem czynnym nauczycielem i korepetytorem, pasjonatką języka i kultury francuskiej. Mam kontakt z tym językiem już ponad 30 lat.
Prowadzę zajęcia na każdym etapie zaawansowania – dostosowane do indywidualnych potrzeb słuchacza. 
Posiadam doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych; od małych dzieci 5-6 lat po dorosłych 60+

  • Przygotowuję do egzaminów, konkursów kuratoryjnych, olimpiad, matury podstawowej i rozszerzonej oraz certyfikatów DELF
  • Prowadzę konwersacje z młodzieżą i osobami dorosłymi
  • Posiadam uprawnienia:
    - egzaminatora OKE do egzaminu ósmoklasisty z zakresu języka francuskiego oraz egzaminatora DELF A1, A2, B1, B2 

UWAGA : Przygotowanie do matury, egzaminów, konkursów, olimpiad, certyfikatów oraz zajęcia od poziomu B2 i wyżej - 100 zł/ 60 min.

Zainteresowanych nauką j. francuskiego serdecznie zapraszam
Lucyna

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Bardzo polecam zajęcia z Panią Lucyną. Świetne przygotowanie do lekcji, program dobrany indywidualnie do ucznia oraz miła atmosfera. Dzięki lekcjom z Panią Lucyną nauka języka stała się dla mnie przyjemnością:)

avatar
MArcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2017

Polecam Panią Lucynę, jako dobrego nauczyciela. Miałam konwersacje, tematy zadane na lekcje nie były nudne. Dużo dobrego słownictwa, skomplikowanych zdań. Pani Lucyna zwraca uwagę na poprawność gramatyczną i fonetyczną, co przy chęci nauki języka mówionego jest dużym plusem.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2017

Pani Lucyna jest bardzo profesjonalną a przy tym niezwykle sympatyczną i otwartą osobą. Lekcje są prowadzone ciekawie, rzeczowo i co najważniejsze, szybko dają rezultaty. Jestem bardzo zadowolona z wysokiego poziomu nauczania, dużej ilości materiałów dodatkowych, świetnej atmosfery podczas lekcji a także licznych ciekawostek kulturowych na temat Francji oraz praktycznych porad z języka Francuskiego. Szczerze polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2017

Bardzo polecam korepetycje z Panią Lucyną! Rzetelnie, bardzo miło i życzliwie. Tematy, które Pani Lucyna przygotowuje na zajęcia są ciekawe, nie banalne i stymulujące, mimo, że chodziłam na korepetycje raz w tygodniu, czuję, że bardzo dużo mi dały. Polecam każdemu :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2016

Pani Lucyna przygotowywała dwójkę moich dzieci przed wyjazdem do kraju francuskojęzycznego. Celem miało być nabycie podstawowych wiadomości, aby dzieci mogly porozumieć się w szkole w języku francuskim. Corka i syn bardzo chętnie uczęszali na zajęcia. Pani Lucyna zawsze przekazywała mlodym uczniom dużo materiałow, a co najważniejsze motywowała ich do systematycznej pracy.
Polecam lekcje u Pani Lucyny!!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
22 sierpnia 2016

Lekcje u Pani Lucyny pobierałam przez jeden semestr, by przygotować się do wyjazdu za granicę. Zajęcia miały służyć poprawie komunikacji i na tym też były skoncentrowane. Tematy do rozmów były zawsze przygotowane wcześniej, ciekawe, a rozmowa na tyle zajmująca, że za każdym razem byłam zaskoczona, że lekcja już minęła. Mogłam też liczyć na pomoc Pani Lucyny w sprawach doraźnych związanych z językiem francuskim (organizacją mojego wyjazdu), gdyż jest to osoba bardzo życzliwa i otwarta. Polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2016

Zajęcia są zawsze dostosowane do preferencji ucznia, a poruszane zagadnienia adekwatne do zainteresowań. Nasze konwersacje są rozwijające nie tylko pod względem językowym, ponieważ z Panią Lucyną zawsze znajdujemy ciekawy temat do rozmowy. Nigdy nie jest nudno, a zajęcia mijają szybko i w przyjaznej atmosferze. Polecam wszystkim Panią Lucynę, najlepszego nauczyciela języka francuskiego jakiego kiedykolwiek miałam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2016

Pani Lucyna przygotowała w 2015 moją córkę do egzaminu DELF na poziomie B2 - z wynikiem pozytywnym. Pani Lucyna lubi pracować z młodzieżą. Lekcje wyłącznie po francusku. Polecam.

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2016

Pani Lucyna przygotowała mnie w półtora miesiąca do egzaminu B1 na UW. Dzięki jej zaangażowaniu, bardzo dobrej organizacji pracy oraz temu, że zawsze miała dla mnie przygotowane świetne materiały, zdałam! Zdążyłyśmy nawet porozmawiać po francusku i poćwiczyć słuchanie, mimo tego, że skupiałam się wtedy głównie na powtórzeniu gramatyki. Bardzo cenię także to, że Pani Lucyna sprawdza prace domowe w domu, by oszczędzić czas na lekcji, a na każdej lekcji czas rzeczywiście wykorzystany był w stu procentach. Pani Lucyno, dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2015

Polecam Panią Lucynę wszystkim jako nauczyciela języka francuskiego. Jest to osoba bardzo sumienna, pracowita, zaangażowana, z ogromną wiedzą i o ogromnej kulturze osobistej. Posiada piękny, naturalny akcent francuski. Potrafi się dostosować do każdego poziomu ucznia - ja się uczyłam na poziomie C1. Miałam wiele korepetytorek w Warszawie z tego języka - uważam że Pani Lucyna jest zdecydowanie najlepsza. Pozdrawiam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Pani Lucyna jest bardzo serdeczną i ciepłą osobą, której miłe nastawienie sprawia, że w soboty rano, po całym tygodniu, jakoś łatwiej wstaje się na zajęcia francuskiego :) Przede wszystkim, bardzo rozwijające są skrupulatnie przygotowywane materiały na każdą lekcję. Pani Lucyna pięknie i bardzo wyraźnie (co ułatwia naukę przez słuchanie) mówi po francusku, do tego jest osobą, która ma ogromne doświadczenie i potrafi wiele opowiedzieć zarówno o języku jak i o Francji. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą uczyć się francuskiego, bez znaczenia czy do egzaminu czy dla przyjemności.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Najlepsza nauczycielka języka francuskiego jaką znam! :) Pani Lucyna ma ogromną wiedzę, jest zawsze wspaniale przygotowana do zajęć, które są ciekawe i inspirujące do myślenia. Dzięki temu nauka jest przyjemnością a czas mija bardzo szybko. Bardzo dziękuję Pani za współpracę w tym roku szkolnym, będę Panią polecać wszystkim, którym zależy na kompetentnym, zaangażowanym i uśmiechniętym nauczycielu! Pozdrawiam! :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2015

Bardzo sobie chwalę zajęcia z Panią Lucyną. W liceum przygotowywała mnie do matury z francuskiego, którą zdałem z wynikiem 92% (nie uczyłem się francuskiego w szkole). Zna francuskie realia. Kładzie duży nacisk na mówienie. Oczywiście trzeba również poświęcać czas na naukę poza zajęciami, w dużej mierze to od Was zależy ile się nauczycie, Pani Lucyna nie stoi nad nikim i nie prosi o większy wkład pracy. Polecam wszystkim, dla których nauka języka ma być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. :)

avatar
paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2014

Bardzo dobry nauczyciel, polecam wszystkim!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.