Lucyna Kaproń-Staciwa

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Pruszków

Lucyna Kaproń-Staciwa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika Lucyna Kaproń-Staciwa

O mnie

Szanowni Państwo,

Język francuski gości w moim życiu już ponad 30 lat a pasja do niego wciąż nie ustaje. Mieszkałam we Francji 6 lat, tam studiowałam, pracowałam - krótko mówiąc: realia tego kraju nie są mi obce. Przez kilka lat posługiwałam się francuskim pracując w firmach (we Francji i w Polsce), a od ponad 10 lat zajmuję się wyłącznie nauczaniem i sprawia mi to ogromną satysfakcję. Uczę tego pięknego języka, nawiązuję do zwyczajów tam panujących, dzielę się zdobytymi doświadczeniami. Każdy uczeń ma swoje preferencje, dlatego też dostosowuję metody nauczania do indywidualnych potrzeb.

Wszystkich zainteresowanych nauką j. francuskiego serdecznie zapraszam.

Lucyna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Bardzo polecam zajęcia z Panią Lucyną. Świetne przygotowanie do lekcji, program dobrany indywidualnie do ucznia oraz miła atmosfera. Dzięki lekcjom z Panią Lucyną nauka języka stała się dla mnie przyjemnością:)

avatar
MArcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2017

Polecam Panią Lucynę, jako dobrego nauczyciela. Miałam konwersacje, tematy zadane na lekcje nie były nudne. Dużo dobrego słownictwa, skomplikowanych zdań. Pani Lucyna zwraca uwagę na poprawność gramatyczną i fonetyczną, co przy chęci nauki języka mówionego jest dużym plusem.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2017

Pani Lucyna jest bardzo profesjonalną a przy tym niezwykle sympatyczną i otwartą osobą. Lekcje są prowadzone ciekawie, rzeczowo i co najważniejsze, szybko dają rezultaty. Jestem bardzo zadowolona z wysokiego poziomu nauczania, dużej ilości materiałów dodatkowych, świetnej atmosfery podczas lekcji a także licznych ciekawostek kulturowych na temat Francji oraz praktycznych porad z języka Francuskiego. Szczerze polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2017

Bardzo polecam korepetycje z Panią Lucyną! Rzetelnie, bardzo miło i życzliwie. Tematy, które Pani Lucyna przygotowuje na zajęcia są ciekawe, nie banalne i stymulujące, mimo, że chodziłam na korepetycje raz w tygodniu, czuję, że bardzo dużo mi dały. Polecam każdemu :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2016

Pani Lucyna przygotowywała dwójkę moich dzieci przed wyjazdem do kraju francuskojęzycznego. Celem miało być nabycie podstawowych wiadomości, aby dzieci mogly porozumieć się w szkole w języku francuskim. Corka i syn bardzo chętnie uczęszali na zajęcia. Pani Lucyna zawsze przekazywała mlodym uczniom dużo materiałow, a co najważniejsze motywowała ich do systematycznej pracy.
Polecam lekcje u Pani Lucyny!!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
22 sierpnia 2016

Lekcje u Pani Lucyny pobierałam przez jeden semestr, by przygotować się do wyjazdu za granicę. Zajęcia miały służyć poprawie komunikacji i na tym też były skoncentrowane. Tematy do rozmów były zawsze przygotowane wcześniej, ciekawe, a rozmowa na tyle zajmująca, że za każdym razem byłam zaskoczona, że lekcja już minęła. Mogłam też liczyć na pomoc Pani Lucyny w sprawach doraźnych związanych z językiem francuskim (organizacją mojego wyjazdu), gdyż jest to osoba bardzo życzliwa i otwarta. Polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2016

Zajęcia są zawsze dostosowane do preferencji ucznia, a poruszane zagadnienia adekwatne do zainteresowań. Nasze konwersacje są rozwijające nie tylko pod względem językowym, ponieważ z Panią Lucyną zawsze znajdujemy ciekawy temat do rozmowy. Nigdy nie jest nudno, a zajęcia mijają szybko i w przyjaznej atmosferze. Polecam wszystkim Panią Lucynę, najlepszego nauczyciela języka francuskiego jakiego kiedykolwiek miałam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2016

Pani Lucyna przygotowała w 2015 moją córkę do egzaminu DELF na poziomie B2 - z wynikiem pozytywnym. Pani Lucyna lubi pracować z młodzieżą. Lekcje wyłącznie po francusku. Polecam.

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2016

Pani Lucyna przygotowała mnie w półtora miesiąca do egzaminu B1 na UW. Dzięki jej zaangażowaniu, bardzo dobrej organizacji pracy oraz temu, że zawsze miała dla mnie przygotowane świetne materiały, zdałam! Zdążyłyśmy nawet porozmawiać po francusku i poćwiczyć słuchanie, mimo tego, że skupiałam się wtedy głównie na powtórzeniu gramatyki. Bardzo cenię także to, że Pani Lucyna sprawdza prace domowe w domu, by oszczędzić czas na lekcji, a na każdej lekcji czas rzeczywiście wykorzystany był w stu procentach. Pani Lucyno, dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2015

Polecam Panią Lucynę wszystkim jako nauczyciela języka francuskiego. Jest to osoba bardzo sumienna, pracowita, zaangażowana, z ogromną wiedzą i o ogromnej kulturze osobistej. Posiada piękny, naturalny akcent francuski. Potrafi się dostosować do każdego poziomu ucznia - ja się uczyłam na poziomie C1. Miałam wiele korepetytorek w Warszawie z tego języka - uważam że Pani Lucyna jest zdecydowanie najlepsza. Pozdrawiam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Pani Lucyna jest bardzo serdeczną i ciepłą osobą, której miłe nastawienie sprawia, że w soboty rano, po całym tygodniu, jakoś łatwiej wstaje się na zajęcia francuskiego :) Przede wszystkim, bardzo rozwijające są skrupulatnie przygotowywane materiały na każdą lekcję. Pani Lucyna pięknie i bardzo wyraźnie (co ułatwia naukę przez słuchanie) mówi po francusku, do tego jest osobą, która ma ogromne doświadczenie i potrafi wiele opowiedzieć zarówno o języku jak i o Francji. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą uczyć się francuskiego, bez znaczenia czy do egzaminu czy dla przyjemności.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Najlepsza nauczycielka języka francuskiego jaką znam! :) Pani Lucyna ma ogromną wiedzę, jest zawsze wspaniale przygotowana do zajęć, które są ciekawe i inspirujące do myślenia. Dzięki temu nauka jest przyjemnością a czas mija bardzo szybko. Bardzo dziękuję Pani za współpracę w tym roku szkolnym, będę Panią polecać wszystkim, którym zależy na kompetentnym, zaangażowanym i uśmiechniętym nauczycielu! Pozdrawiam! :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2015

Bardzo sobie chwalę zajęcia z Panią Lucyną. W liceum przygotowywała mnie do matury z francuskiego, którą zdałem z wynikiem 92% (nie uczyłem się francuskiego w szkole). Zna francuskie realia. Kładzie duży nacisk na mówienie. Oczywiście trzeba również poświęcać czas na naukę poza zajęciami, w dużej mierze to od Was zależy ile się nauczycie, Pani Lucyna nie stoi nad nikim i nie prosi o większy wkład pracy. Polecam wszystkim, dla których nauka języka ma być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. :)

avatar
paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2014

Bardzo dobry nauczyciel, polecam wszystkim!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.