Krzysztof Ledwoch Lingua-Boutique-pl

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Częstochowa
Katowice
Zielona Góra
Żary
Sosnowiec
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem lektorem j. niemieckiego, angielskiego i włoskiego z 20-letnim doświadczeniem. Języki obce i moja pasja do nich to 100 procent mojego życia zawodowego oraz znaczna część życia prywatnego (nazwijmy to hobby). Wraz z grupą współpracowników tworzymy fantastyczną platformę do nauki języków obcych online (ANGIELSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI, FRANCUSKI, HISZPAŃSKI, ROSYJSKI, UKRAIŃSKI,CHIŃSKI). Największy nacisk kładziemy na język mówiony, rozumienie, wymowę, wyrabianie mechanizmów, rozumienie jak działa język, otwartość w mówieniu, odblokowaniu i pozytywnym nastawieniu w używaniu języka obcego, by skończyć na swobodnym posługiwaniu się językiem nawet mimo błędów jakie wszyscy popełnimy przecież nawet mówiąc po polsku. Stawiamy na dynamiczne lekcje, mam dobre efekty. Pomagam w przygotowaniu do matury, egzaminów etc. Uczymy dorosłych i dzieci, również te najmniejsze. Pełne 60 minut lekcji na messengerze lub skypie i innych komunikatorach to 90zł. Lub 30 minutowa lekcje dla najmniejszych dzieci 5-9 lat za 45zł. Możliwe są również lekcje z native speakerem 110plnZapraszam, Krzysztof Ledwoch. Lingua-boutique PL

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Krzysztof Ledwoch Lingua-Boutique-pl
Sikorskiego 8a/5
68-200 Żary
NIP: 5771806318

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.