Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa (Śródmieście)
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Kursy języka Norweskiego

Zapraszamy na kursy języka Norweskiego. Prowadzimy kursy od podstaw oraz na poziomach zaawansowanych. Możesz zapisać się zarówno telefonicznie i drogą mailową jak i osobiście!!

Przyjdź na test określający twoją znajomość języka w godz. 8.00 - 21.00 do naszej siedziby przy ul. Marszałkowskiej 2 lok. 6.
Jeśli połączysz kurs językowy w Warszawie z kursem językowym za granicą (dowolny kraj i termin), to uzyskasz 10% rabatu na kurs wyjazdowy. To okazja aby sprawdzić nabyte w LEXIS umiejętności językowe w praktyce.

Możliwość uczestnictwa w lekcji za pomocą darmowej funkcji wirtualnej klasy. Ucz się skąd tylko chcesz!

Cena za semestr wynosi 1200 PLN.

Kursy ruszają 29.09.2015. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o 17.50 (możliwość zmiany godziny zajęć).
ZAPRASZAMY!!

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Użytkownik #157930
Marszałkowska 2 lok. 6
00-581 Warszawa

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.