Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Korepetycje z języka angielskiego dostosowane są do potrzeb, poziomu zaawansowania i wieku ucznia. Wśród naszych lektorów są nauczyciele specjalizujący się w nauczaniu dzieci. Inni lektorzy posiadają doświadczenie i kwalifikacje (np. certyfikowanego egzaminatora maturalnego) przydatne w nauczaniu młodzieży. Korepetycje dla dorosłych z języka angielskiego prowadzone są na poziomie A1, A2, B1, B2, C1, C2. Mogą to być korepetycje w zakresie angielskiego ogólnego (także egzaminy i certyfikaty FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI, TELC, TOEFL,) lub specjalistycznego: medycznego, prawniczego, biznesowego. Dla młodzieży (licealistów i gimnazjalistów) oferujemy korepetycje z angielskiego przygotowujące do matury rozszerzonej i podstawowej oraz do egzaminu gimnazjalnego.
Korepetycje z języka angielskiego mogą się odbywać indywidualnie bądź w grupach od 2 do 5 osób - można jednoosobowo zgłosić uczestnictwo w korepetycjach grupowych.

Zajęcia odbywają się w naszej szkole na ul. Marszałkowskiej 2 lok.6 (przy Placu Unii Lubelskiej).

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Użytkownik #157930
Marszałkowska 2 lok. 6
00-581 Warszawa

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.