Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Rumia
Reda
Wejherowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski80 / 60 min

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego – magister z przygotowaniem pedagogicznym i edytorskim – udzieli korepetycji na wszystkich poziomach edukacyjnych . Nauczanie to moja pasja, którą rozwijam i wykorzystuję z pożytkiem dla uczniów od wielu lat. Oferuję kompleksowe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty poprzez: odświeżenie lektur, tworzenie długich i krótkich form wypowiedzi pisemnej, przerabianie testów, kształcenie literackie i językowe, pracę z arkuszem egzaminacyjnym. Gwarantuję efektywną naukę do egzaminu maturalnego (część pisemna i ustna) – praca z tekstem, arkuszami maturalnymi, czytanie ze zrozumieniem, pisanie rozprawki, przybliżenie tematyki lektur, interpretowanie oraz analizowanie tekstów kultury, opisywanie obrazów, plakatów i pozostałe ćwiczenia. Pomagam również w bieżących sprawach szkolnych . Przygotowuję do sprawdzianów, koryguję prace pisemne, omawiam lektury oraz wszelkie zagadnienia literackie, kulturowe, jak i językowe. Na moich zajęciach możecie liczyć Państwo na miłą oraz twórczą atmosferę . Jednakże spotkacie się z pedagogiem wymagającym, który poprzez ciężką i systematyczną pracę zagwarantuje nieustanny, satysfakcjonujący rozwój każdemu uczniowi .
Zajęcia odbywają się blisko Centrum Gdyni lub u ucznia . Możliwość zajęć w trybie online : Skype/Zoom.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 07.2009
Uniwersytet Gdański
Magister
filologia polska
10.2017 - 07.2020
Akademia Pomorska w Słupsku
Licencjat
Edukacja muzyczna (nauczycielska)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2023

Trafiliśmy do Pana Piotra z polecenia. Świetny nauczyciel. Wysoka kultura osobista, cierpliwość i poczucie humoru. Bardzo dobrze przygotował syna do egzaminu ósmoklasisty. Polecamy. Mama i Jakub

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2023

Z całego serca polecam lekcje z Panem Piotrem. :) Bardzo dobrze przygotował córkę do egzaminu klas ósmych w zeszłym roku. Miała spore problemy z pisaniem i czytaniem, ale Pan Piotr zdołał sprawić, że zaczęła pisać w sposób twórczy i poprawny, a także czytać lektury co wcześniej przychodziło jej z trudem.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Bardzo polecam korepetycje u pana Piotra. Podchodzi do ucznia bardzo indywidualnie, starannie dopasowując przerabiany program do konkretnych potrzeb i poziomu. Jest wyrozumiały, cierpliwy, a jednocześnie wymagający. Syn, pomimo umysłu ścisłego, niehumanistycznego, zdał test na zakończenie ósmej klasy na rewelacyjnie wysokim poziomie.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2020

Pan Piotr jest wyjątkowym nauczycielem. Z wielkim zaangażowaniem dzieli się swoją pasją do muzyki. Dostosowuje pracę do osobowości i temperamentu ucznia. Zawsze wspiera i wzbudza pozytywne emocje. Jestem bardzo zadowolona z postępów jakie zrobiła moja córka. Teraz codziennie z wielką radością siada do pianina i chętnie gra :) Polecam naukę z Panem Piotrem!

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2020

Syn korzystał z pomocy Pana Piotra będąc jeszcze w siódmej klasie. Ostatni rok nauki w podstawówce i przygotowanie do egzaminu powierzyliśmy korepetytorowi. Solidne przygotowanie sprawiło, że syn dostał się do swojego wymarzonego LO. Chociaż nie jest typowym humanistą, polubił j.polski i dość dobrze radzi sobie z materiałem. Pan Piotrek włożył dużo serca w pracę z moim Jackiem. Zaangażowany w 100%. Szczerze polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.