Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Rumia
Reda
Wejherowo

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Piotr

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 07.2009
Uniwersytet Gdański
Magister
filologia polska
10.2017 - 07.2020
Akademia Pomorska w Słupsku
Licencjat
Edukacja muzyczna (nauczycielska)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2020

Pan Piotr jest wyjątkowym nauczycielem. Z wielkim zaangażowaniem dzieli się swoją pasją do muzyki. Dostosowuje pracę do osobowości i temperamentu ucznia. Zawsze wspiera i wzbudza pozytywne emocje. Jestem bardzo zadowolona z postępów jakie zrobiła moja córka. Teraz codziennie z wielką radością siada do pianina i chętnie gra :) Polecam naukę z Panem Piotrem!

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2020

Syn korzystał z pomocy Pana Piotra będąc jeszcze w siódmej klasie. Ostatni rok nauki w podstawówce i przygotowanie do egzaminu powierzyliśmy korepetytorowi. Solidne przygotowanie sprawiło, że syn dostał się do swojego wymarzonego LO. Chociaż nie jest typowym humanistą, polubił j.polski i dość dobrze radzi sobie z materiałem. Pan Piotrek włożył dużo serca w pracę z moim Jackiem. Zaangażowany w 100%. Szczerze polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.