Paulina Walowska

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na przygodę z językiem francuskim.
Jestem absolwentką filologii romańskiej (UJ), studiowałam również we Francji, do której często cały czas powracam. Mam również doświadczenie w nauczaniu francuskiego za granicą. Pierwsze kroki w nauczaniu stawiałam 15 lat temu, przez 8 lat byłam  lektorką w szkołach językowych (lekcje grupowe jak i indywidualne). Obecnie więcej zajmuję się tłumaczeniami (ustnymi i pisemnymi), oraz działalnością przewodnicką. Jednak nie wyobrażam sobie, żeby nie uczyć,  dlatego zapraszam wszystkich chętnych do nauki, niezależnie od poziomu. Z mojej strony oferuję pełne zaangażowanie, solidność , pomysłowość, dużo ciekawych materiałów. Nauka języka wymaga pracy i czasu, ufam jednak, że wspólnymi siłami dużo osiągniemy:) 
Ze względu na częste wyjazdy związane z pracą zawodową, proponuję raczej lekcje on- line przez Skype. Serdecznie zapraszam :)

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 09.2010
Uniwersytet Jagielloński
Magister
filologia romańska, pedagogika specjalna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2010 - 01.2018
lektor języka francuskiego
Wieloletnia praca w szkołach językowych w Krakowie, różne grupy zaawansowania, kursy standardowe, intensywne, specjalistyczne

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2017

Paulina jest świetnym, znającym się na rzeczy lektorem. Zawsze punktualna i świetnie przygotowana do zajęć. Dobrze wie "jak Francuzi mówią", zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób i w bardzo miłej atmosferze. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.