Paulina Walowska

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Kraków

Paulina Walowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Paulina Walowska

O mnie

Nauczaniem francuskiego zajmuję się już od 15 lat, zarówno w formie korepetycji jak i byłam lektorem w kilku szkołach językowych. Od niecałego roku prowadzę kameralną szkołę językową online. Wraz z grupą moich lektorów- filologów i pasjonatów języków prowadzimy indywidualne lekcje online.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 09.2010
Uniwersytet Jagielloński
Magister
filologia romańska, pedagogika specjalna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2010 - 01.2018
lektor języka francuskiego
Wieloletnia praca w szkołach językowych w Krakowie, różne grupy zaawansowania, kursy standardowe, intensywne, specjalistyczne

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2017

Paulina jest świetnym, znającym się na rzeczy lektorem. Zawsze punktualna i świetnie przygotowana do zajęć. Dobrze wie "jak Francuzi mówią", zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób i w bardzo miłej atmosferze. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.