Laura Bonilla Cuadrado

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Kraków (Krowodrza)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

UPDATE: Due to the COVID-19 pandemic, there is the possibility to have online lessons.

I’m a spanish native philologist and teacher who is living in Krakow. 
I studied a Bachelor Degree in University de Almería and I got my official qualification for teaching in schools in Spain through a Master Degree in Pedagogy of Spanish language and literature in Universidad de Granada. 
I’m currently working in PortoAlegre Iberian Language School and also as a private teacher. 

What can I offer you?

  • Personalized Lessons of general spanish.
  • Preparation for DELE exams (A1-C2) showing the best strategy to successfully pass the exam.
  • Conversation lessons.
  • Spanish for Business.
  • Proofreading of essays and university thesis.

How I work?

  • Individual and Group lessons (max 3 people)
  • Original and personalized material about both theory, exercises and spanish culture.
  • Active and personalized approach with the use of multimedial material.

Looking forward to hear from you,
¡Hasta pronto! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 07.2016
Universidad de Almería
Licencjat
09.2016 - 09.2017
Universidad de Granada
Magister
Kursy i szkolenia
09.2018
Curso de formación de profesores ELE (Enseñanza de Español para Extranjeros)
Doświadczenie
03.2015 - 07.2015
European Voluntareeing (Erasmus Placement +)
Spanish teacher of two groups of 15 students each in AGH University.
10.2019 - aktualnie
PORTOALEGRE

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 44
avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2021

Do Laury chodzę od marca tego roku, w międzyczasie miałem prawie roczną przerwę w używaniu języka po moich studiach i mogę z całą pewnością powiedzieć, że przez te pół roku nauczyłem się więcej niż przez całe 5 lat na uczelni. Laura potrafi znakomicie wszystko wytłumaczyć, jest bardzo pozytywna, kiedy trzeba rzecz jasna pochwali, ale również kiedy jest to potrzebne potrafi zwrócić uwagę na błąd i zdopingować do nauki. Gorąco polecam korepetycje u tej przemiłej dziewczyny z Andaluzji!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2021

Z Laurą uczę się od roku i jest to najlepsza nauczycielka jaką można sobie wymarzyć!! :) Świetnie wszystko tłumaczy a na lekcjach nigdy nie jest nudno. Fajne jest to że Laura przygotowuje swoje ciekawe materiały więc nie przerabia się nudnych ćwiczeń z książek. Wszystkie materiały są starannie przygotowane, różnorodne i ciekawe a nauka z nich to przyjemność.
Poza tym Laura jest bardzo fajną osobą z którą czas na zajęciach płynie zdecydowanie za szybko :)
Jestem super zadowolna z zajęć i polecam Laurę w 100%!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2021

Laura jest bardzo dobrym nauczycielem, a dodatkowo bardzo fajną osobą. Potrafi nauczyć, wymyśla różne ciekawe ćwiczenia, które mają w tym pomóc, a dodatkowo można z nią pogadać na różne tematy. Polecam bardzo!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2021

Laura ma dwie hiper ważne zalety, które niezbyt często występują jednocześnie u nauczycieli języków obcych, czyli „native speaker” i pedagog z wykształcenia. Już po kilku lekcjach widać, że dysponuje świetnym przygotowaniem i warsztatem, a także, co nie mniej ważne: zaangażowaniem w to, co, i jak robi. W konwersacjach daje nam pewność, że będziemy mówić językiem z Półwyspu Iberyjskiego, a nie np. jego południowoamerykańską mutacją.
Nauka z Laurą przynosi świetne efekty, bo potrafi nie tylko przekazać swoją wiedzą w sposób przystępny i usystematyzowany, ale także zdopingować do nauki.
Szczerze polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2021

Jeśli chcesz uczyć się dużo, ale w swoim tempie i w poczuciu swobody to polecam Ci naukę u Laury. Miałam dwie nauczycielki hiszpańskiego na początku. Teraz mam więcej lekcji już tylko z Laurą ;)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2021

Laura jest świetną nauczycielką z dużym doświadczeniem. Dobrze radzi sobie z korektą oraz redagowaniem tekstów - w moim przypadku była to praca licencjacka. Podchodzi w sposób kreatywny do swojej pracy, dba o odpowiednią komunikację z uczniem oraz doskonale radzi sobie z rozwiązaniem wszelkich problemów językowych. Ponadto, jest bardzo miła, komunikatywna i zawsze dbająca o komfort ucznia. Laura jest zdecydowanie godną polecenia nauczycielką, która w sposób profesjonalny pomoże Ci w jakiejkolwiek kwestii związanej z Twoją pracą dyplomową!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Chciałbym bardzo polecić Laurę jako nauczycielkę języka hiszpańskiego. Jest bardzo pozytywną osobą, uśmiechniętą. W ciekawy sposób prowadzi zajęcia i przygotowuje je do potrzeb studentów. Dobrze tłumaczy gramatykę, a do tego ma dużo cierpliwości :) Można też z nią pogadać na każdy możliwy temat.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2021

Laura to osoba, która polecam absolutnie każdemu jako nauczycielkę hiszpańskego. Poprzednio miałem kilku nauczycieli, ale progres pod okiem Laury jest nieporównywalny, pomimo posiadania tylko jednej lekcji tygodniowo. Widać u niej zarówno wykształcenie kierunkowe jak i spore doświadczenie w nauczaniu, Laura jest świetnie zorganizowana, nie działa po omacku, nie skacze po tematach (co jest charakterystyczne dla wielu nauczycieli), tylko ma ułożony konkretny plan nauczania. Dodatkowo, większość materiałów przerabianych na zajęcia jest przygotowywana przez nią samą, więc doskonale się w nich orientuje i bezproblemowo dobiera odpowiednie ćwiczenia pod aktualne potrzeby ucznia. Laura jest także otwarta na sugestie, jeśli chce się popracować w większym stopniu nad daną rzeczą, zawsze ma przygotowane dodatkowe materiały w tym temacie. Organizacyjnie tez nie ma rzeczy, którą możnaby zarzucić, nigdy nie ma problemu ze znalezieniem czasu na lekcje albo ew przesunięcia na inną godzinę/inny dzień. Pomijając kwestie nauczycielskie, Laura jest po prostu fajną babką, z którą można pogadać o wszystkim, naturalnie rozwijając zdolności mówienia :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2021

Laura jest rewelacyjną nauczycielką! Zawsze przygotowana i świetnie dostosowana do ucznia. Do tego jest niezwykle ciekawą, inteligentną i temperamentną osobą, dzięki której człowiek nie tylko robi błyskawiczne postępy w nauce i poznaje kulturę Hiszpanii ale także czuje motywację, bo ogarnąć się życiowo:) Laura jest otwarta, szczera i nie ukrywa tego, co myśli. Zaskakuje też na każdym kroku. Potrafi polecić książkę, po którą samemu nigdy by się nie sięgnęło a od której nie można się oderwać i wraca się po kolejne tomy tak samo chętnie jak na kolejne lekcje. Nawet jak zruga to od razu wiadomo, że ma racje:) Bardzo polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2021

Laura jest doświadczoną nauczycielką. Zna materiały, z których korzysta (część z nich tworzy sama w oparciu o specyficzne potrzeby polskich uczniów) i swobodnie je modyfikuje tak, aby lekcje przebiegały efektywnie. Radzi sobie z nauczaniem zdalnym i jego ograniczeniami (potrafi zsynchronizować pracę, dzięki czemu każda osoba w grupie może liczyć na jej uwagę). Jeśli widzi zainteresowanie uczniów, bardzo chętnie wskazuje, gdzie można samodzielnie poszerzać wiedzę na dany temat. Łatwo się z nią skontaktować także poza godzinami zajęć. Dziękuję za semestr nauki, Lauro :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

Laura jest świetną nauczycielką a zajęcia zawsze są na wysokim poziomie. Podchodzi do zajęć profesjonalnie i zwraca uwagę na wszystkie aspekty niezbędne w nauce języka- pisanie, mówienie, czytanie. Dodatkowo opracowuje własne materiały które są bardzo pomocne w nauce. Plusem jest również fakt, że przez całe zajęcia używamy tylko i wyłącznie języka hiszpańskiego. Polecam!

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Laura jest świetną nauczycielką, potrafi dobdze przekazać zarówno gramatykę jak i słownictwo. Podczas lekcji z nią jest zawsze mnóstwo okazji, żeby porozmawiać na tematy z lekcji i nie tylko :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Laura jest super osobą, przyjazną uśmiechniętą, wesołą... ale jeśli myślisz, że to oznacza, że nie jest wymagająca to grubo się mylisz! Laura dba o to, żeby rozjaśniać wątpliwości, tłumaczyć przykłady, zapewnia osobiście przygotowane materiały, które tłumaczą teorię, ale też dołoży wiele starań żeby została ona przećwiczona w praktyce ;) Z nią nie ma zapomnianych zadań domowych czy poczucia, że chociaż świetnie się bawiłeś przez ostatnią godzinę to niewiele w tym było nauki. Laura jest kompetentna, wymagająca i bardzo cierpliwa, a do tego jej podejście do ucznia motywuje do pracy na każdych zajęciach. Le recomiendo a Laura de todo mi corazon! :D

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2020

Laura to wspaniały nauczyciel, zawsze uśmiechnięta a lekcje z nią to nie tylko nauka hiszpańskiego ale także miło spędzony czas. Mimo koleżeńskiej atmosfery jest wymagająca i zależy jej żeby uczeń jak najwięcej wyniósł z lekcji. Czasem można odnieść wrażenie że zależy jej bardziej niż uczniowi :D Bardzo cierpliwie tłumaczy, przygotowuje dużo własnych materiałów. To prawdziwy nauczyciel z pasją.
Polecam lekcje z Laura!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Lekcje z Laurą to czysta przyjemność. :) Były to moje pierwsze zajęcia hiszpańskiego z native speakerem i pomimo początkowych obaw - jestem pewna, że nie ostatnie. Z cierpliwością tłumaczy wszystkie zagadnienia, dostosowuje się do poziomu każdego z uczniów, przygotowuje mnóstwo ciekawych materiałów i dużo daje od siebie. I przede wszystkim - zajęcia prowadzi w luźnej, przyjaznej atmosferze - czasami można zapomnieć, że to lekcje. :) Polecam mocno! Recomiendo mucho! :)

avatar
Juan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Laura to chodzący przykład idealnego nauczyciela.
Bardzo wysoki poziom prowadzonych zajęć szybko przekłada się na efekty w nauce. Otwartość z jaką Laura podchodzi do problemów i pytań zawsze zachęcają do poszerzania swojej wiedzy. Bogaty zasób słownictwa, zwrotów i przysłów to tylko ułamek tego, co można wynieść z lekcji z Laurą.
Podczas zajęć Laura często nawiązuje do życia i obyczajów Hiszpanii oraz kultury hiszpańskiej, dzięki czemu poza samym językiem można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, o których z pewnością nie przeczytacie w książkach.
Jej zapał do pracy i radość z jaką przekazuje wiedzę naprawdę sprawiają, że Laura zdecydowanie jest lektorem godnym polecenia. Z uśmiechem na twarzy podchodzi do każdego tematu, jednocześnie dbając o poprawność językową rozmówcy.
Mimo panującej dookoła opinii, że native speakerzy słabo uczą gramatyki Laura wychodzi naprzeciw tej teorii i udowadnia, że jest tylko mitem. Ogromna ilość materiałów i zadań (także przygotowanych przez nią samą) połączona z prostotą z jaką Laura tłumaczy najbardziej skomplikowane zagadnienia sprawia, że wszystko staje się jasne.

Jeżeli ktoś waha się czy Laura to odpowiednia osoba, lepiej niech przestanie - terminy uciekają dość szybko a zdecydowanie będzie czego żałować.

Yo recomiendo! No te arrepentirás :)

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Laura jest bardzo dobrym nauczycielem. Lekcje są ciekawe, dobrze zorganizowane i panuje fajna atmosfera! :) Laura potrafi wytłumaczyć gramatykę i daje dużo własnoręcznie przygotowanych ćwiczeń. Mówi w sposób zrozumiały, ale używa też potocznych wyrażeń. Zadaje zadania, które zawsze sprawdza. Dzięki lekcjom z nią wyrównał się mój poziom hiszpańskiego - z czego jestem serdecznie wdzięczna. Gracias! :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2020

Laura to nauczyciel, który tłumaczy, wymaga i chce byś osiągnął najlepszy wynik. Potrafi zmobilizować do działania. Uczy zarówno pod egzaminy, jak i słownictwa potocznego.
Polecam ją z całego serca!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Laura jest bardzo dobrym nauczycielem, jest bardzo profesjonalna w swojej pracy i bardzo pozytywnie nastawiona do ucznia, chętnie pomaga, udostępnia dodatkowe materiały. Nauka z Laurą jest przyjemnoscią

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Laura to lektorka zaangażowana, pełna entuzjazmu a przy tym kompetentna :) Potrafi zarazić pozytywnym nastrojem a przy tym w ciekawy sposób przekazać wiedzę. Już od ponad roku jestem uczennicą Laury i uważam, że dzięki niej mój hiszpański bardzo się poprawił. Polecam z całego serca!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Super nauczyciel z powołania, cierpliwa, wesoła, zajęcia są ciekawe. Jest filologiem z prawdziwego zdarzenia i nauczycielem, który naprawdę potrafi nauczyć! Polecam wszystkim!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2020

Laura jest bardzo profesjonalna, w tym co robi, zajęcia są prowadzone z najwyższą starannością. Dodatkowo jest bardzo sympatyczna i przyjacielska więc szybko można złapać z nią kontakt :) Serdecznie polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Laura jest niesamowita! Jest cierpliwa, wesoła, wie z czym Polacy mają największe problemy i sprawia, że nauka jest przyjemnością :) Z całego serca polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2020

Zajęcia z Laurą to sama przyjemność :) Laura to bardzo otwarta osoba, która potrafi zainteresować ucznia praktycznie każdym tematem, jak i przy okazji wprowadzić miłą atmosferę sprzyjającą nauce. Bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia gramatyczne, nawet te bardziej skomplikowane, oraz zawsze jest gotowa odpowiedzieć na każde pytanie :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Z całego serca polecam lekcje prowadzone przez Laurę. Dziewczyna z pasją, tworzy ciekawe materiały do nauki, wybiera różnorodne artykuły do lektury. Postępy w nauce gwarantowane ;-)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Zajęcia z Laurą są ciekawe i świetnie prowadzone. To kompetentna nauczycielka, która oferuje mnóstwo przydatnych materiałów (często tworzonych od podstaw przez nią samą) oraz kładzie nacisk na wszystkie ważne aspekty w nauce języka. Planuję zdać DELE C2 i Laura zapewnia mi przygotowanie na najwyższym poziomie. Bardzo polecam :)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

To była już moja piąta nauczycielka hiszpańskiego i z całą pewnością mogę powiedzieć, że najlepsza. Laura zapewnia swoje, świetnie skonstruowane materiały i potrafi w prosty sposób tłumaczyć z pozoru trudne do zrozumienia rzeczy. Można nastawić się zarówno na podszlifowanie gramatyki, jak i konwersacji, bo z Laurą można porozmawiać ciekawie i sympatycznie na różnorodne tematy. Dzięki niej w krótkim czasie udało mi się poczynić spory postęp w używaniu hiszpańskiego. Polecam z całego serca!

English: Laura has been my fifth Spanish teacher, and without any doubt, the best one so far. She provides her own, carefully crafted materials and has an ability to explain even the most complex things in a very simple way. You can expect to upskill yourself both gramatically, as well as in conversation, because Laura is a very interesting interlocutor. We've talked on various subjects, did lots of grammar excercises and in short time I made a significant progress in using the language. I really recommend you to have classes with her!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Laura jest świetnym nauczycielem i bardzo interesującą osobą. Pomogła mi douczyć się hiszpańskiej gramatyki po powrocie z Ameryki Południowej i była bardzo cierpliwa jeśli chodzi o latynoski slang i lokalizmy, których używałam.
Potrafi w jasny sposób wytłumaczyć gramatykę, łatwo też nawiązuje się z nią rozmowę na jakikolwiek temat.
Zdecydowanie polecam i tym, którzy potrzebują pomocy z gramatyką jak i tym, którzy chcą się rozgadać po hiszpańsku :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Laura to swietna nauczycielka, nie tylko bardzo dobrze uczy ale tez zajecia sa prowadzone w bardzo milej i sympatycznie atmosferze. Jest rowniez bardzo profesjonalna. Polecam Laure z calego serca!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Laura to bardzo dobry nauczyciel. Potrafi dostosować poziom nauczania do poziomu ucznia. Polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2019

English:

Laura is a great teacher that will give you an unique inside into Spanish. She is very flexible with her calendar & time so you can easily sign up and make sure the proposed date works for you too!

Laura is very attentive, she will challenge you to speak the language as soon as possible but in a natural and fun way. You'll do a lot of exercises, learn from a book, videos, audio files and you can always count on Laura to help you through the process and be there with you every step of the way.

Happy to recommend!

Polish:

Dla poczatkujacych i dla zaawansowanych. Lekcje zroznicowane i Laura zawsze jest chetna dostosowac sie do danego ucznia jesli nagle masz inne potrzeby. Lekcje sa wymagajace i ciekawe. Laura z pewnoscia bedzie Cie challengowac abys zaczal/zaczela mowic jak najszybciej. Uzywane materialy to ksiazki, filmiki, nauka ze sluchu ale tez roznego typu cwiczenia.

Laura jest bardzo pozytywna i usmichnieta osoba przez co lekcje z nia sa bardzo przyjemne i stres szybko schodzi na bok.

Bardzo polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2019

Lekcje z Laurą były dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Pomogły mi zakochać się w języku hiszpańskim i utwierdziły mnie w przekonaniu, że chcę kontynuować jego naukę. Są to świetne zajęcia dostosowane zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych, na których dużą uwagę przykłada się do nauki wymowy a żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi.
Bardzo polecam :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2019

Zajęcia z Laurą to duża dawka wiedzy przekazanej w sposób jasny i zrozumiały. Zawsze wychodziłam z zajęć zadowolona i jeszcze bardziej zakochana w języku hiszpańskim. Materiał przekazywany był stopniowo, żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Na zajęciach widoczne było doświadczenie pedagogiczne i spektrum możliwości podejścia do kursanta :)

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2019

Bardzo polecam lekcje u Laury, przesympatyczna, otwarta osoba z którą można dyskutować na wiele tematów, a przy tym bardzo cierpliwa i kompetentna nauczycielka języka hiszpańskiego :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Jestem bardzo zadowolona z lekcji jakie prowadzi Laura, ma dużą wiedzę i potrafi dobrze wytłumaczyć każdy temat. Jest cierpliwa i wie jak motywować uczniów do pracy, lekcje z nią są dynamiczne i ciekawe. Bardzo polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2019

Laura to wyjątkowa nauczycielka, lekcje z nią nigdy nie są nudne i można nie zauważyć, kiedy mija godzina. Zajęcia są zróżnicowane i dopasowane do potrzeb ucznia. Świetnie tłumaczy gramatykę, jednak najprzyjemniejsze są wspólne rozmowy. Laura zachęca do odkrywania nowych elementów hiszpańskiej kultury, z pasją opowiada o filmach, serialach czy polityce. Zdecydowanie polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Laura jest bardzo sympatyczną, otwartą osobą i cierpliwą nauczycielką. Na jej lekcjach można nie tylko lepiej poznać język hiszpański, ale też kulturę i społeczeństwo Hiszpanii. Osoby na wyższym poziomie zaawansowania będą mogły podyskutować z nią na wiele ciekawych tematów.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

ZDecydowanie polecam zajęcia z Laurą. Nauka polega na ćwiczeniu mowy- co wg mnie jest najważniejsze. Elementy gramatyki tłumaczone są poprawnie i do skutku ;)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Szczerze polecam! Laura jest z jednej strony przesympatyczną, pełną pogody ducha osobą, a ponadto kompetentną oraz zaangażowaną w swoją pracę nauczycielką języka hiszpańskiego. Niesamowite wsparcie w dążeniu do celów (czy to małych czy dużych) oraz wyrozumiałość.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Bardzo polecam. Laura jest bardzo dobra nauczycielka, komunikatywna,tlumaczy bardzo dokladnie,dostarcza wiele ciekawych informacji o Hiszpani i przekazuje uczniom pasje do tego kraju.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Laura uczy mnie w Porto Alegre już drugi semestr - polecam, zajęcia w przyjaznej atmosferze, poleca też dużo materiałów dodatkowych (artykuły prasowe, seriale, filmy itd.).

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Bardzo kompetentna nauczycielka języka hiszpańskiego! Profesjonalizm 100%. Świetnie tłumaczy zarówno gramatykę jak i nowe słówka. Chodząc na lekcje już po krótkim czasie zauważylam dużą poprawę.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Uczestniczę w lekcjach z Laurą od niecałego roku i jestem bardzo zadowolona z jej sposobu prowadzenia zajęć, fantastycznej atmosfery, którą na nich tworzy oraz wiedzy, jaką dzięki niej, udało mi się uzyskać. Laura jest bardzo kompetentną i cierpliwą osobą, ma dobry kontakt ze swoimi uczniami, a dodatkowo, często rozszerza zajęcia o elementy dotyczące kultury, polityki, czy hiszpańskich nowości kinowych/serialowych. Bardzo polecam zajęcia z Laurą!!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Gorąco polecam! Jest to nauczycielka otwarta, komunikatywna, pełna wiedzy i pasji. Nie tylko dobrze uczy języka, ale również zaraża pasją do kultury hiszpańskiej.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.