Max - Legendary EnglishTM

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Warszawa
Kraków
Wrocław
Łódź
Poznań
Gdańsk
Katowice
Lublin

Max - Legendary EnglishTM

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5323 opinie
Dla użytkownika Max - Legendary EnglishTM

O mnie

Nazywam się Max i jestem topowym tutorem angielskiego w Polsce. Mieszkam okresowo w Warszawie oraz Nowym Jorku. Lata temu dzięki odpowiednim technikom nauki oraz organizacji pracy byłem w stanie napisać matury z angielskiego, matematyki oraz chemii na 100% - co otworzyło mi drogę na większość uczelni w Polsce i za granicą.Z racji medycznej tradycji mojej rodziny wybór padł na medycynę w Krakowie na CMUJ. Po latach zdecydowałem jednak, że nie jest to coś czym chciałbym się zajmować. W związku z moją pasją do języków zająłem się zawodowo prywatnym nauczaniem angielskiego, osiągając w tym olbrzymi sukces.W ciągu następnych lat uczyłem łącznie ponad 2180 osób - na lekcjach indywidualnych oraz kursach grupowych. Znam doskonale wszelkie standardy językowe Cambridge, biznesowe oraz maturalne. Moi studenci osiągają WIELKIE sukcesy, wielu z nich dostało się na najlepsze uczelnie medyczne, prawnicze, ekonomiczne oraz techniczne w kraju i za granicą (głównie UK i USA).Uczyłem też wielu przedsiębiorców, lekarzy, prawników, polityków oraz ambasadorów. Prowadzę również międzynarodową agencję marketingową z siedzibą w Nowym Jorku - przez 90% czasu używam wyłącznie języka angielskiego, mam prawie wyłącznie kontakt z native speakerami.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 323
avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2024

W trakcie niecałego 1,5 roku wspólnej nauki mój poziom podniósł się z bardzo słabego C1 na poziom C2 i bez problemu zdałam CPE z najwyższym wynikiem. Serdecznie polecam zajęcia językowe z Panem Maksymilianem. Bardzo dobrze zorganizowane lekcje, mnóstwo materiałów które zawsze mam udostępnione online, konwersacje na bardzo zaawansowane tematy łącznie z ekonomią i polityką (na czym mi najbardziej zależało). Powyższy lektor ma ogromną (wręcz zaskakującą) wiedzę na wiele tematów. Dodatkowo zawsze dostawałam linki do nagrań z lekcji teoretycznych które mi bardzo pomogły w powtórkach. W Polsce niestety bardzo ciężko znaleźć lektora który operuje językiem angielskim na poziomie native-a, natomiast Pan Maksymilian jest bardzo pozytywnym wyjątkiem (co zawsze było dla mnie bardzo motywujące). Polecam, 5 gwiazdek zasłużone!

Max - Legendary EnglishTM

Gratuluje uzyskania certyfikatu CPE i dziekuje za mile slowa. Powodzenia!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2023

Chcę polecić każdemu lekcje angielskiego z Maksem. Po ponad roku jestem w zupełnie innym miejscu jeśli chodzi o mój poziom.

Od zawsze byłam przerażona za każdym razem kiedy musiałam odezwać się po angielsku w szkole i na studiach. Później niestety moja kariera zmusiła mnie do przełamania się, z marnymi skutkami… Po kilku katastrofalnych konwersacjach z zarządem firmy z UK stwierdziłam, że musze znaleźć kogoś do pomocy. Nauka języka samemu okazała się przytłaczająca i kompletnie bez rezultatów.

Lekcje z Maksem okazały się niezastąpione. Zdecydowanie 2 najważniejsze zalety: szczegółowa organizacja zajęć i nauki w domu + bardzo fajne lekcje z konwersacji. Maks jest bardzo ciepłą, inteligentną osobą z bardzo szeroką wiedzą i zasobem słownictwa na wiele tematów. Od razu się zaprzyjaźniliśmy i mój strach przed mówieniem po kilku miesiącach zdecydowanie się zmniejszył. Zawsze jestem pod wrażeniem jego poziomu językowego i to mnie również bardzo motywuje. Lekcje warte każdej złotówki.

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo dziekuje za opinie i gratuluje postepu :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2023

Mam na imię Ewelina i chciałabym podzielić się moją pozytywną opinią odnośnie wspólnych zajęć z Panem Maksem. Moja historia z nauką języka angielskiego sięga kilka lat wstecz, kiedy zaczęłam pracować jako prawnik w międzynarodowej kancelarii prawnej. Na początku, mój poziom B2 wydawał się wystarczający, ale z biegiem czasu zaczęłam dostrzegać swoje ograniczenia. Problemy z konwersacją, analizą dokumentów i ogólną pewnością siebie w posługiwaniu się językiem angielskim skłoniły mnie do podjęcia decyzji o rozpoczęciu prywatnych lekcji.

Po rozpoczęciu lekcji, dość szybko poczułam różnicę. Podejście do nauki języka i szczegółowa organizacja lekcji były niesamowite. Pan Maks stosuje innowacyjne metody nauczania, co pozwala na efektywną naukę i utrzymuje motywację na wysokim poziomie. Atmosfera na lekcjach była zawsze przyjazna i pełna pozytywnej energii, co sprawiło, że nauka była prawdziwą przyjemnością. Pan Maks dostarczał mnóstwo materiałów do nauki, które były dostosowane do moich indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania.

Najbardziej polubiłam nasze konwersacje, które były zawsze ogromnie interesujące i pełne nowego słownictwa. Dzięki temu, moje umiejętności komunikacji zaczęły się dynamicznie rozwijać. Po półtora roku wspólnej nauki przystąpiłam do egzaminu CPE na poziomie C2 i zdałam go z wynikiem znacznie przewyższającym moje oczekiwania. Teraz płynnie mówię po angielsku na praktycznie wszystkie tematy i czuję się pewnie w komunikacji z klientami z całego świata.

Dla mnie powyższy lektor jest niezastąpiony jeśli chodzi o naukę języka. Jego profesjonalizm, pasja do nauczania i zaangażowanie są niesamowite. Jestem niezmiernie wdzięczna za to, że miałam i mam okazję być jego uczennicą. Dzięki niemu moje umiejętności językowe znacznie się polepszyły, co otworzyło przed mną wiele nowych możliwości. Polecam Pana Maksa każdemu kto chce skutecznie nauczyć się angielskiego i osiągnąć świetne wyniki.

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo sie ciesze ze metody na ktore sie zdecydowalismy zdaly egzamin. Dziekuje za mile slowa, wlozylas ogromna ilosc pracy w codzienna nauke jezyka co przynioslo rezultaty :). Gratuluje certyfikatu i pracujemy dalej!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2023

Jestem niezwykle zadowolony ze wspólnych zajęć angielskiego. Ostatnie dwa lata to był absolutnie fantastyczny czas, podczas którego skutecznie zwalczyłem swoje “językowe kompleksy” i totalną niemoc w komunikacji ustnej. Pan Maks wykazał się niezwykłym zaangażowaniem i profesjonalizmem, co miało kluczowy wpływ na mój postęp. Zawsze cierpliwy, skupiał się na moich indywidualnych potrzebach.

Najbardziej podobały mi się nasze interesujące konwersacje na zaawansowane tematy, które zawsze mnie fascynowały. Dzięki temu zajęcia były nie tylko pouczające, ale i inspirujące. Pan Maks z powodzeniem tłumaczył złożoną gramatykę w sposób prosty i zrozumiały, co umożliwiło mi lepsze zrozumienie języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Dodatkowo, doceniam, że skupialiśmy się też na profesjonalnym business english. Dzięki temu mogłem zdobyć umiejętności komunikacyjne w kontekście biznesowym, co było niezwykle wartościowe w mojej karierze zawodowej.

Pan Maks dbał o moje postępy, regularnie śledził moje osiągnięcia i dostarczał konstruktywnych opinii, które pomogły mi stale się doskonalić. Jego wsparcie i motywacja były kluczowe dla mojego sukcesu. Wszystko było nienagannie zorganizowane, łącznie z moją nauką w domu.

Z całego serca polecam Pana Maksa każdemu, kto pragnie skutecznie nauczyć się języka angielskiego na zaawansowanym poziomie. Jego pasja, profesjonalizm i indywidualne podejście są bezcenne. Dzięki niemu opanowałem język angielski na wyższym poziomie i czuję się pewnie w komunikacji zarówno w codziennych sytuacjach, jak i w profesjonalnym otoczeniu. Polecam serdecznie!

Max - Legendary EnglishTM

Dziekuje za opinie, powodzenia :)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2023

Gorąco polecam lekcje angielskiego Pana Maxa. Miałam wiele trudności z
językiem w pracy, zwłaszcza z lękiem przed mówieniem i konwersacjami na
bardziej zawaansowane tematy. Jednak dzięki wspólnym lekcjom wszystko się zmieniło!

Zdecydowanie nieszablonowe podejście, które sprawia, że lekcje są przyjemne i efektywne. Już na samym początku ustaliliśmy konkretny cel i szczegółowy plan nauczania. Szczerze mówiąc, nigdy nie spotkałam się z tak szczegółowym zaplanowaniem zajęć.

Wysokie wymagania bardzo motywują mnie do samodzielnej pracy w domu. Po ponad roku, dzięki cotygodniowym lekcjom moje umiejętności konwersacji dramatycznie zmieniły się na lepsze. Pan Max ma szeroką wiedzę i różnorodne materiały, które sprawiają że wszystko jest interesujące. Duży nacisk kładzie na samodzielną pracę w domu, umiejętności komunikacji i poprawną wymowę.

Jego pozytywne usposobienie jest niesamowite. Zawsze jest przygotowany i
punktualny. Dzięki wspólnej pracy, pozbyłam się strachu przed mówieniem. Czuję się swobodnie i pewnie. Moje umiejętności rozumienia oraz zasób słownictwa znacznie się poprawiły. Wróciła mi chęć do nauki.

Pan Max ma ogromną wiedzę i umiejętności. To bardzo ambitny nauczyciel, który tworzy przyjazną atmosferę. Zdecydowanie zasługuje na pochwałę :))

Max - Legendary EnglishTM

Gratuluje postepow, bardzo sie ciesze ze wszystko idzie zgodnie z planem!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2023

Jestem bardzo zadowolona z lekcji angielskiego, które odbywam u Pana Maxa. Moje początki nauki były dość trudne - uczęszczałam do szkoły językowej, ale lekcje były nudne, a moje postępy były minimalne. Po pewnym czasie zaczęłam bać się mówienia po angielsku i zastanawiałam się, czy w ogóle jestem w stanie nauczyć się języka obcego.

Zdecydowałam się skorzystać z zajęć u Pana Maxa, ponieważ potrzebowałam poprawić swoje umiejętności językowe do pracy jako prawnik w międzynarodowej kancelarii prawnej. Muszę przyznać, że to była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam w swoim życiu.

Pan Max to fantastyczny nauczyciel. Dzięki niemu osiągnęłam bardzo pozytywne rezultaty. Zaczynam mówić po angielsku płynnie i swobodnie na bardziej skomplikowane tematy, a nasze lekcje z konwersacji są dla mnie prawdziwą przyjemnością. Pan Max bardzo szczegółowo organizuje zajęcia, aby dostosować je do moich potrzeb i wymagań. Lekcje biznesowe pomogły mi poznać specyfikę języka biznesowego oraz skutecznie go wykorzystać w pracy. System nauczania którego używamy na zajęciach jest dla mnie wręcz stworzony.

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, którą otrzymuję od Pana Maxa. Gorąco polecam jego zajęcia każdemu, kto potrzebuje poprawić swoje umiejętności językowe.

Max - Legendary EnglishTM

Dziekuje za pozytywna opinie :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2023

Do Pana Maxa na kurs angielskiego zgłosiłem się na początku 2022 roku. Miałem bardzo duży kłopot z moim angielskim, zdecydowaliśmy się wejść na rynek niemiecki i okazało się że muszę mieć wiele konwersacji po angielsku praktycznie każdego dnia. Niestety miałem ogromne problemy ze słownictwem i przyznam że spore opory w mówieniu.

Lekcje bardzo mi sie spodobały, miałem w przeszłości wielu lektorów ktorzy nie mieli dla mnie żadnego planu i czułem że nie idziemy w żadnym kierunku. Tutaj dostałem szczegółowy plan. Zdecydowanie plus. Bardzo praktyczne metody nauki, trzeba mieć sporo czasu żeby sprostać wymaganiom. Przyznam że najbardziej spodobały mi się nasze konwersacje, bardzo pozytywna energia. Moj jezyk oceniam na zdecydowanie lepszy, nauczylem sie po tym roku wielu rzeczy. Co najwazniejsze: jak sie uczyc.

Bardzo dziekuje i polecam bardzo serdecznie. Rafał

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo dziekuje Panie Rafale :) Happy New Year!

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2022

Zajecia bardzo skrupulatnie zorganizowane, jestem bardzo zadowolony. Po ponad pol roku widze zdecydowane postepy. Dzieki wspolnym lekcjom w pelni zrozumialem na czym powinna polegac nauka jezyka, przyznam szczerze ze nie wyobrazam sobie w tym momencie wspolpracy z jakimkolwiek innym lektorem. Kompletnie inna filozofia nauki - szczerze wszystkim polecam.

Max - Legendary EnglishTM

Dziekuje za opinie, ciesze sie ze rezultaty sa widoczne! Pozdrawiam

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2022

Dzień dobry,

Chciałabym gorąco polecić lekcje angielskiego z Panem Maksem "Legendary English". Zdecydowanie pomogły mi wejść na wyższy poziom.

W maju 2021 dostałam bardzo duży awans na stanowisko dyrektora na Europe Środkowa w mojej firmie. Byłam bardzo przytłuczona, zwłaszcza kwestią języka. Lektor w szkole językowej stwierdził ze jestem na poziomie B2 (tak też się czułam). To było zdecydowanie za mało. Po około miesiącu spędzonym w powyższej szkole byłam załamana - kompletnie bezsensowne zajęcia grupowe na których wspólnie rozwiązywaliśmy jakieś "wypełnianki" z gramatyki, mówiłam może 5 minut na tydzień. Dodatkowo miałam bardzo duży lęk jeśli chodzi o mówienie - co było nie do pomylenia biorąc pod uwagę moje nowe stanowisko.

Zgłosiłam się wtedy na zajęcia indywidualne z Panem Maksem. Minusem było to, że musiałam czekać około 3 tygodnie na wolne miejsce (przyznaje, że było to troche denerwujące). Natomiast byłam ogromnie zaskoczona profesjonalnym podejściem. Ustaliliśmy cel, dostałam szczegółowy plan nauczania oraz cały zestaw materiałów. Lekcje online są bardzo wygodne, dostaje nagrania z lekcji teoretycznych które są dostępne przez dość długi czas. Mamy mnóstwo bardzo interesujących konwersacji, lekcje biznesowe są bardzo przydatne. Ogólnie cały system nauczania jest bardzo praktyczny i nastawiony na kontakt z językiem - mi osobiście to bardzo odpowiada.

Po roku współpracy mój poziom wzrósł do C1 (przynajmniej tak wnioskuje po teście online). Na ten moment nie mam żadnych problemów jeśli chodzi o mówienie - nawet na ciężkie tematy w pracy. Mam nadzieję, że za rok osiągniemy wspólnie C2 :).

Pozdrawiam,
Łucja

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo dziekuje za opinie, gratuluje zasluzonych postepow :). Poziom C2 jak najbardziej w zasiegu, pracujemy dalej!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2022

Zajęcia z Panem Maxem oceniam na 5 gwiazdek. Sprawnie zorganizowane lekcje, ogrom materiałów, bardzo praktyczne podejście do nauki języka. Gdyby nie pierwsza lekcja organizacyjna po polsku to pomyślałbym że rozmawiam z Amerykaninem. Pan Max perfekcyjnie opanował język, dla mnie osobiście to ogromna motywacja widząc że ktoś może w taki sposób nauczyć się języka obcego. Ogromnie sobie cenie naszą współpracę i mam nadzieję że za około rok osiągnę swój cel. Polecam

Max - Legendary EnglishTM

Dziekuje za opinie :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2022

Lekcje angielskiego z powyższym lektorem ogromnie mi pomogły. Chciałabym polecić każdej osobie, która ma problemy z angielskim.

Współpracujemy już ponad rok, zgłosiłam się z mocnym B1+ (przynajmniej tak mi powiedziano w szkole językowej). Po 14 miesiącach wspólnych lekcji jestem na C1, właśnie otrzymałam potwierdzenie otrzymania certyfikatu CAE. Oczywiście musiałam włożyć w to mnóstwo pracy w domu, natomiast bez konkretnego planu oraz wsparcia nie byłabym w stanie tego osiągnąć.

Pan Max jest bardzo przyjazną osobą, już po kilku minutach poczułam się "jak w domu", co było dla mnie bardzo ważne - miałam sporo złych doświadczeń z innymi lektorami. Dostałam plan nauki na cały rok, mnóstwo materiałów, szczegółową rozpiske tego co powinnam robić codziennie w domu. Pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem lektora. Przyznam szczerze, że początkowo jedynym minusem był fakt, że ilość nauki w domu była bardzo przytłaczająca. Natomiast perspektywa awansu w pracy pozwoliła mi się w tym utrzymać.

Lekcje fantastyczne, konwersacje oraz gramatyka na bardzo wysokim poziomie. Sporo praktycznych wskazówek odnośnie angielskiego w środowisku profesjonalnym.

Jestem bardzo wdzięczna za dotychczasową współpracę i chciałabym Państwu polecić powyższe zajęcia.

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo dziekuje i gratuluje otrzymania certyfikatu!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2022

Polecam zajęcia językowe z Panem Maksem. Zgłosiłem się z niskim poziomem, bardzo dużą barierą w mówieniu oraz kompletnie zerowym pojęciem odnośnie tego jak wziąć się za naukę. Dostałem wszystko "na tacy", chociaż nauki w domu jest bardzo dużo ;). Warto! Przynajmniej w moim wypadku, postępy widze z miesiąca na miesiąc, rozmowa na Zoomie po ang z szefem nie przyprawia mnie już o zawał serca.

Pięć gwiazdek dla najlepszego lektora jakiego miałem.

Max - Legendary EnglishTM

Dziekuje za opinie, no pain no gain :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2022

Lekcje zdecydowanie godne polecenia. Po ponad 12 miesiącach współpracy mój język wyglada zupełnie inaczej. Przez lata miałam ogromne problemy z angielskim, a w mojej branży (corporate law) nie jestem w stanie awansować bez perfekcyjnej znajomosci języka w celu kontaktu z zagranicznymi klientami. Napisałam do Pana Maxa zdesperowana i zmotywowana do nauki jak nigdy. Zgadzam się z poniższymi opiniami w 100%. Lekcje sa fantastycznie zorganizowane, tak samo nauka w domu. Bardzo praktyczne podejście do nauki, lekcje bardzo profesjonalne i ciekawe. Mnóstwo obszernych materiałów z których korzystam bardzo często. Stres związany z komunikacja w tym języku znacząco się zmniejszył. Polecam!

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo dziekuje, ciesze sie ze rezultaty sa widoczne :). Gratuluje i pracujemy dalej!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2022

Polecam

Max - Legendary EnglishTM

Dziekuje za opinie :)

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2022

Zdecydowanie polecam lekcje angielskiego z Panem Maksem.

Moje wcześniejsze doświadczenia z lektorami językowymi były bardzo negatywne. Brak jakiejkolwiek organizacji oraz planu, niski poziom językowy, notoryczne spóźnienia po 20-30 minut oraz dość częste nieobecności (czasem bez powiadomienia).

Pan Maks okazał się moim wybawieniem. Cały plan nauki jest zaplanowany w bardzo interesujący i precyzyjny sposób, ogromna ilość materiałów oraz ćwiczeń, fantastycznie wytłumaczone gramatyka (na czym mi bardzo zależało), sporo czasu poświęcamy też językowi biznesowemu. W tym momencie widzę ogromne postępy w mówienie dzięki naszym konwersacjom i mojej nauce w domu. Lekcje są bardzo pozytywne, motywujące i interesujące! Bardzo polecam, zajęcia z najwyższej półki.

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo sie ciesze, ze postep jest widoczny. Dziekuje za opinie :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2022

Bardzo dobre lekcje angielskiego, które chciałabym gorąco polecić. Dzięki naszej dłuższej współpracy jestem w stanie płynnie mówić bez jakichkolwiek zahamowań (co wcześniej mogłoby graniczyć z cudem), nie mam żadnych problemów ze zrozumieniem, moja pewność siebie jest niepodważalna.

Pan Maks zna język angielski perfekcyjnie (zawsze mam wrażenie że rozmawiam z native speakerem), dodatkowo potrafi z dużą łatwością wytłumaczyć wszystkie zagadnienia oraz słownictwo. Lekcje są zorganizowane w perfekcyjny sposób - nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalnym prywatnym nauczaniem. Metody nauki są bardzo interesujące, praktyczne oraz przynoszące widoczne rezultaty. Sporo pracy ale warto :). Pozdrawiam

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo dziekuje i ciesze sie ze nasza wspolpraca jest owocna!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2021

Fantastyczne lekcje. Do Pana Maxa zgłosiłem się dokładnie rok temu z bardzo dużym problemem językowym. W związku z ogromnym awansem w pracy na stanowisko menadżera całego działu, komunikacja po angielsku zaczęło być na porządku dziennym. Pomimo tego, ze rozumiałem bardzo dużo, strach powodował, że praktycznie nie byłem w stanie się odezwać.

Po zgłoszeniu się na lekcje, musiałem niestety czekać na wolne miejsce (około 3 tygodnie), co z jednej strony mnie zdenerwowało, ale z drugiej pokazało ilość chętnych oraz jakość oferowanej edukacji. Moje przypuszczenia się potwierdziły. Na prawdę fantastycznie zaprojektowany plan nauczania oraz metody nauki, bardzo praktyczne oraz ambitne podejście. Dokładnie to czego szukałem. Pan Max jest bardzo inteligentną oraz przyjazną osobą, która bardzo łatwo łapie kontakt z ludźmi. Umiejętność poprowadzenia dyskusji jest na bardzo wysokim poziomie. Materiały bardzo profesjonalnie przygotowane, mnóstwo praktycznych ćwiczeń w domu.

W tym momencie czuję się sto razy pewniej, mój angielski zdecydowanie zmienił się na lepsze. Jestem w stanie bez problemu poprowadzić godzinną konferencje po angielsku. Serdecznie wszystkim polecam powyższe lekcje, nie ma lepszego wyboru.

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo dziekuje i zycze Wesolych Swiat :)

avatar
Manuela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2021

Chciałabym bardzo polecić lekcje angielskiego LE. Dostałam dokładnie to czego oczekiwałam: profesjonalna organizacja, dużo konwersacji, gramatyka wytłumaczona w bardzo prosty i praktyczny sposób, Business English na bardzo wysokim poziomie.

Miałam spore kłopoty z mówieniem w tym języku, po naszej dłuższej współpracy czuję się znacznie pewniej. Sporo moich znajomych jest pozytywnie zaskoczonych moim postępem. W pracy mogę wreszcie mówić bez skrępowania nawet podczas bardzo ważnych spotkań z klientami. 5 gwiazdek oczywiście. Polecam.

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo się cieszę, że rezultaty są satysfakcjonujące :). Pracujemy dalej!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2021

Zajęcia językowe z Panem Maxem oceniam na 10/10.

Po restrukturyzacji w moim dziale (marketing oraz sprzedaż) dostałam awans na stanowisko menadżera. Okazało się, że angielski stał się nieodłączną częścią większości spotkań. Byłam przerażona oraz załamana, gdyż mój poziom był koszmarny - nigdy nikt nie wymagał ode mnie tej umiejętności.

Lekcje z Panem Maxem okazały się “zbawienne”. Wszystko dokładnie zaplanowaliśmy, wyznaliśmy cel, dostałam szczegółowe wytyczne odnośnie tego jak uczyć się w domu. Bardzo mi się podoba, że lekcje są perfekcyjnie zorganizowane. Zarówno od strony merytorycznej jak i technicznej. Chociaż muszę przyznać, że czasem mnogość wszystkich materiałów jest dość przytłaczająca :). Dla mnie to idealne rozwiązanie, ponieważ byłam gotowa poświęcić cały swój wolny czas na naukę języka.

Nasze konwersacje są bardzo interesujące, lekcje z gramatyki praktyczne, lekcje biznesowe ogromnie przydatne (zwłaszcza w mojej sytuacji). W tym momencie czuje, że mój angielski jest o niebo lepszy. Czuję się również pewna siebie. Z każdym miesiącem naszej wspólnej pracy czuję, że zbliżam się do naszego finalnego celu (C1).

Podsumowując, polecam jeszcze raz powyższe lekcje, 100% profesjonalizmu :)

Maja

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo dziekuje :)

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2021

Polecam serdecznie lekcje angielskiego z Panem Maxem. Najlepszy lektor z jakim kiedykolwiek miałam przyjemność pracować. Dzięki wspólnej pracy byłam w stanie zdać CAE na poziomie C1 bez żadnych problemów. Dodatkowo nasze konwersacje znacznie zwiększyły moją płynność w mówieniu i pewność siebie.

Przed zgłoszeniem się na lekcje miałam ogromne problemy z mówieniem, w pracy kilka bardzo zawstydzających sytuacji (pracuje w firmie zagranicznej z dużą ilością angielskiego). W tym momencie jestem w stanie bez problemów rozmawiać z każdym. Lekcje oraz nauka w domu super zorganizowane. Gramatyka wytłumaczona w bardzo jasny i praktyczny sposób. Lekcje z konwersacji bardzo interesujące, motywująca i przyjazna atmosfera. Polecam każdemu :)

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo dziękuję za opinię i gratuluję certyfikatu :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2021

Dzień dobry,

Nazywam się Paulina i chciałabym gorąco polecić lekcje angielskiego z Panem Maksem. Moja znajoma prawniczka poleciła mi powyższe lekcje, mówiąc że w półtora roku wskoczyła na poziom C1 z marnego B1.

Lekcje są fantastyczne. W pełni zorganizowana nauka w domu (czego przez długi czas szukałam), nacisk na naturalne i interesujące metody, bardzo sobie cenie nasze konwersacje. Lekcje biznesowe bardzo interesujące - w Polsce próżno szukać niektórych rad które dostałam od Pana Maksa.

Jestem w tym momencie o wiele bardziej pewna siebie podczas rozmów z Brytyjczykami. Nie byłabym w stanie tego osiągnąć sama, bardzo Wam polecam!

Max - Legendary EnglishTM

Dziekuje za opinie, pracujemy dalej :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2021

W listopadzie poprzedniego roku zgłosiłam się do Pana Maksymiliana z ogromnym problemem.

Dostałam bardzo znaczący awans w pracy na stanowisko menadżera całego działu w firmie IT, co wiązało się nagle z potrzebą używania angielskiego praktycznie przez 50% czasu. Byłam przerażona, mój angielski totalnie leżał, nie byłam w stanie praktycznie nic powiedzieć z powodu stresu. Próbowałam się wcześniej uczyć sama, ale niestety to nic nie dało.

Lekcje okazały się fantastyczne. Byłam zaskoczona jak skrupulatnie i rzeczowo wszystko jest zorganizowane. Najbardziej profesjonalne lekcje na jakie kiedykolwiek uczęszczałam. Dostałam precyzyjny plan nauki, autorskie materiały których używamy na lekcjach są światowe, pełny rozkład nauki w domu, konwersacje ogromnie interesujące. Lekcje z gramatyki bardzo praktyczne - dodatkowo dostaje nagrania, które mogę oglądać przez długi czas. Pan Maks jest jedną z niewielu osób, które potrafią prowadzić dyskusje w interesujący, przyjazny i płynny sposób. Bardzo polubiłam nasze spotkania. Dodatkowo mam dostęp do mojego folderu Google, na który dostaje mnóstwo wartościowych materiałów.

Mój język jest w tym momencie zdecydowanie lepszy, oczywiście jeszcze sporo pracy przede mną. Mam nadzieje ze będę mogła uczęszczać na nasze lekcje co najmniej przez kilka lat :). Polecam bardzo serdecznie.

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo sie ciesze, ze postepy są widoczne! :) Dziekuje za opinie.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2021

Polecam lekcje z Panem Maxem. Najwyższa jakość dla osób którym bardzo zależy na postępach. Miałem w przeszłości lekcje z kilkoma nauczycielami - to była zwykle totalna porażka. Zero planu, zero organizacji, zero strategii, zero jakichkolwiek wskazówek. Zmarnowany czas i pieniądze.

Na naszych lekcjach wyglada to zupełnie inaczej. Bardzo mi zależało, aby w końcu znaleźć jakieś kompleksowe rozwiązanie. Dostałem od Pana Maxa całościowy plan tego jak się uczyć codziennie w domu, na każdej lekcji przerabiamy ściśle określone materiały. Mnóstwo ciekawych konwersacji, lekcje z gramatyki i Business English na najwyższym poziomie.

Czuje, że w tym momencie wszystko porusza się do przodu jeżeli chodzi o mój angielski. Moim celem jest wejście na poziom C1 do końca tego roku, wszystko wskazuje na to że uda się to zdecydowanie szybciej.

Super lekcje, polecam wszystkim zmotywowanym.

Max - Legendary EnglishTM

Dziekuje za pozytywna opinie :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Witam serdecznie,

Nazywam się Joanna i chciałabym bardzo polecić zajęcia angielskiego Legendary English z Panem Maksem. Dzięki wspólnym lekcjom zrozumiałam co tak na prawdę oznacza nauka języka. Nacisk na naturalny kontakt z językiem jest ogromny, interesujące i wyczerpujące materiały z których korzystamy na lekcjach, każdy tydzień skrupulatnie zorganizowany. Bardzo mi się podoba, że zawsze dążymy do konkretnie obranego celu zgodnie ze szczegółowym planem - nigdy wcześniej nie znalazłam tak fantastycznie zorganizowanych lekcji. Dzięki przyjacielskiej atmosferze bardzo szybko się przełamałam. Na początku miałam straszliwe problemy z mówieniem. Teraz wszystko wygląda dużo lepiej. Lekcje w 100% warte swojej ceny, spokojnie mogłabym zapłacić nawet 2 razy więcej - dzięki progresowi językowemu moja firma w Szwecji rozwija się świetnie. Polecam!

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo dziękuję i gratuluje sukcesów w biznesie! :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Z czystym sumieniem mogę całkowicie polecić lekcje angielskiego Legendary English. Na pierwszej lekcji pojawiłam się totalnie zestresowana, w pracy zaczęło pojawiać się coraz więcej angielskiego i byłam już po kilku totalnie żenujących sytuacjach gdzie nie byłam w stanie nic z siebie wydusić. Lekcje od razu przypadły mi do gustu. Totalny totalny profesjonalizm, po kilku “lektorach” w przeszłości straciłam już nadzieje natomiast w przypadku Pana Maksa wszystko wyglada znakomicie. Szczegółowy plan nauki, mnóstwo wskazówek odnośnie nauki w domu, praktyczne zajęcia z gramatyki i Business English. Moje ulubione natomiast oczywiście są konwersacje :). Pan Maks jest ogromnie cierpliwą osobą z który bardzo szybko złapałam kontakt. Przyznam, że nauki jest mnóstwo, ale w moim przypadku zdecydowanie warto. W tym momencie bariera językowa jest jedynie minimalna, idziemy w bardzo dobrą stronę! Bardzo Wam polecam.

Max - Legendary EnglishTM

Jak najbardziej idziemy w dobrym kierunku :) Dziekuje za opinie.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2021

Zajęcia językowe z Panem Maxem oceniam na 10+/10 :).

Przed naszymi zajęciami mój poziom był około B1+, chodziłam do szkoły językowej przez 2 lata. Nie przyniosła ona jakichkolwiek rezultatów. Byłam bardzo zrezygnowana, nie byłam w stanie swobodnie mówić w pracy i z klientami z innych krajów (jestem prawnikiem i w związku z tym język jest moim głównym “narzędziem” pracy).

Po 1,5 roku wspólnej nauki mój język jest praktycznie na C1, mówienie i pisanie jest teraz bardzo płynne i swobodne. Dodatkowo bardzo polubiłam naukę tego języka dzięki naszym konwersacjom :). Zgadzam się w 100% z innymi opiniami, nienaganna organizacja i holistyczny system nauki. Jestem ogromnie, ogromnie zadowolona! Polecam wszystkim.

Zuza

Max - Legendary EnglishTM

Gratuluje i dziekuje! Jestem przekonany, ze wkrotce wskoczymy na C2 :). Pozdrawiam

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2021

Chciałabym bardzo polecić zajęcia językowe z Panem Maksem. W przeciągu roku zmieniłam się z osoby która straszliwie bała się mówić po angielsku w kogoś kto jest w stanie rozmawiać z kimkolwiek na prawie każdy temat.

Mój strach przed mówieniem skutecznie blokował mnie przez lata, zwłaszcza profesjonalnie. W obecnej firmie pracuje od 8 lat, i w trakcie tego czasu czterokrotnie awansowałam, w tym 2 lata temu na dyrektora całego działu. Od tego zaczęły się spotkania z zagranicznymi klientami oraz pracownikami z Niemiec. Język angielski zaczął być na porządku dziennym, niestety z osoby pewnej siebie za każdym razem zmieniałam się w totalny kłębek nerwów. W końcu powiedziałam “dość” i zgłosiłam się na zajęcia.

Byłam bardzo zaskoczona profesjonalizmem z jakim wszystko było i jest zorganizowane. Bardzo naturalna i skuteczna metoda nauki, mnóstwo konwersacji na wszelakie tematy plus sporo bardzo ważnych lekcji biznesowych. Dokładnie zorganizowana nauka w domu. Po roku jestem nadal zachwycona, mogę z czystym sercem polecić każdemu.

Natalia

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo dziekuje, postepy sa zdecydowanie ogromne :)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2021

Po długich poszukiwaniach zgłosiłem się do Pana Maksa aby poprawić mój angielski. Zdecydowanie najbardziej profesjonalne i efektywne lekcje na jakie kiedykolwiek uczęszczałem. Dostałem szczegółowy plan nauki oraz dokładne wytyczne odnośnie tego co robić samemu codziennie w domu. Lekcje są praktyczne i super interesujące, skupiamy się na konwersacjach (z którymi miałem największe klopoty) oraz gramatyce. Moja firma wchodzi na rynek niemiecki i musze zrobić szybkie postępy w angielskim - nie wyobrażam sobie żeby było to możliwe z jakimkolwiek innym lektorem. Polecam Pana Maxa, Jarek

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo dziekuje :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2021

Dzień dobry,

Nazywam się Justyna i uczę się u Pana Maksa od dłuższego czasu (początek 2020 roku). Chciałabym się podzielić swoją opinią na temat lekcji.

Rok temu poszukiwałam lekcji, ponieważ dostałam awans na stanowisko dyrektorskie i ilość angielskiego w pracy zwiększyła się znacznie (prawie połowa spotkań i rozmów w tym języku). Byłam bardzo zestresowana, ponieważ mój angielski był oceniony kilka lat wcześniej na B1/B2 - od tego czasu nie było raczej żadnego postępu. Dodatkowo byłam okropnie spięta podczas jakiejkolwiek rozmowy.

Znalazłam Pana Maksa na tym portalu i od razu stwierdziłam że to coś dla mnie. Zgadzam się w 100% z innymi opiniami - lekcje skrupulatnie zorganizowane, wysoki poziom, bardzo interesujące konwersacje i praktyczne podejście, super atmosfera. Dodatkowo sporo praktycznych wskazówek, łącznie z ćwiczeniami na akcent.

Po roku podskoczyłam do poziomu C1 (tak w tym tygodniu ocenił mój poziom znajomy pracujący w szkole językowej). Nie mam żadnych problemów jeśli chodzi o rozmowy, nawet z native speakerami. Czuje się fantastycznie, pewność siebie jest bardzo istotna w mojej pracy. Następny cel to C2 :).

Polecam każdej osobie, której zależy na zdecydowanej poprawie swojego języka!

Pozdrawiam

Max - Legendary EnglishTM

Dziekuje za opinie, gratuluje i pracujemy dalej :)

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 grudnia 2020

Serdecznie polecam, lekcje bardzo mi pomogly z jezykiem angielskim. Po awansie na stanowisko menadzerskie okazalo sie, ze musze miec bardzo wiele spotkan online z osobami z UK. Bylam przerazona, moj angielski byl dosc "zardzewialy", a na sama mysl o mowienie robilo mi sie slabo. Po roku wspolpracy z Panem Maxem sytuacja sie ogromnie zmienila. Bardzo cierpliwa, inteligentna i ciepła osoba. Caly proces nauki jest w 100% zorganizowany, wciagajace konwersacje, praktyczna gramatyka i mnostwo dodatkowych wskazowek. Lekcje w 100% warte swojej ceny, zdecydowanie zostaje na 2021 :)

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo dziękuje i życzę Wesołych Świąt :)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2020

Lekcje z Panem Maksem mogę polecić każdemu komu zależy na najwyższej jakości edukacji, w dodatku ogromnie praktycznej. Lekcje zostały mi polecone przez mojego brata, który stwierdził że nigdy nie zrobił tak szybkiego i gruntownego postępu. Wszystko jest dopięte "na ostatni guzik", dodatkowo lekcje są dla mnie bardzo interesujące jeśli chodzi o nasze konwersacje. Jestem bardzo wymagający i rzadko zdarza mi się być w 100% usatysfakcjonowanym, w tym przypadku wszystko działa bez zarzutu.

Polecam,
Arek

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo dziekuje :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2020

Polecam lekcje angielskiego Legendary English, współpraca z Panem Maksem wygląda bardzo profesjonalnie. Lekcje spełniły moje oczekiwania w stu procentach. Mam wszystko zorganizowane od A do Z, cel jest jasno wyznaczony, lekcje bardzo interesujące. Czuje, że mój angielski jest lepszy z miesiąca na miesiąc, co po latach stagnacji jest bardzo satysfakcjonujące. Polecam, Aleksandra

Max - Legendary EnglishTM

Miło słyszeć, że czujesz postępy :). Dzięki

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Pana Maksa polecił mi znajomy, który jest właścicielem dużej polskiej firmy budowniczej. Jego firma wchodziła na zagraniczne rynki i potrzebował on pomocy z językiem ogólnym i biznesowym. Był ogromnie usatysfakcjonowany lekcjami z Panem Maksem, ja mogę powiedzieć dokładnie to samo. Super organizacja, konwersacje i jezyk biznesowy na najwyższym poziomie. Czasami podczas naszych lekcji mam wrażenie, że rozmawiam z rodowitym Amerykaninem. Bardzo polecam.

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo Ci dziekuje za mile slowa, przesylam pozdrowienia dla Pana Lukasza :).

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2020

Jeżeli chodzi o lekcje z Panem Maksem to zdecydowanie mogę wystawić ocenę 5/5. Wszystko wyglada zupełnie inaczej niż na poprzednich lekcjach na które uczęszczałam. Jestem bardzo ambitną osoba, wiec oczekiwałam na prawdę intensywnego planu i taki tez dostałam. Ogromny nacisk położony jest na naturalnym kontakcie z językiem, dostałam wiele stron szczegółowych instrukcji, których trzymam się każdego dnia. Dodatkowo lekcje są bardzo interesujące i szczegółowo zorganizowane, dyskutujemy mnóstwo rożnych tematów. Pan Maks jest bardzo inteligentną, kulturalną i pozytywną osobą, nasze konwersacje to czysta przyjemność :). Każdemu życzę tak fantastycznego nauczyciela!

Max - Legendary EnglishTM

Dziekuje za pozytywny feedback :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2020

Chciałabym polecić lekcje angielskiego Legendary English. Jeżeli ktoś poszukuje profesjonalnego podejścia, pełnego planu. wysokiego poziomu i przyjacielskiej, motywującej atmosfery to nie ma lepszego wyboru niz zajecia z Panem Maxem! :)

Współpracowałam z wieloma nauczycielami w przeszlosci, żaden nie byl tak skrupulatnie zorganizowany. Wiem dokładnie co mam robić codziennie w domu, lekcje sa bardzo interesujace i co najważniejsze, zmierzamy do konkretnego celu który obraliśmy na samym początku. Jestem przekonana, że bez powyższych lekcji nie byłabym w stanie poświęcić na nauke aż tyle czasu ile poświęcam obecnie. Polecam zwłaszcza dla osób, które chcą wyjść na wysoki poziom ponieważ Pan Max wymaga dużej ilości nauki w domu (co mi ogromnie odpowiada). Mialam duży strach przed mowieniem, ktory z tygodnia na tydzien się zdecydowanie zmniejsza.

Jeszcze raz ogromnie polecam!
Alicja

Max - Legendary EnglishTM

Dziękuje za opinię :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2020

Po długich poszukiwaniach i wielu rozczarowujących nauczycielach trafiłam na Pana Maksa. Od samego początku bardzo polubiłam sposób prowadzenia lekcji oraz plan nauki. Miałam mega barierę językową. Mimo tego, że sporo rozumiałam to ciężko mi było cokolwiek powiedzieć. Systematyczna praca i bardzo przyjacielska atmosfera spowodowały że powoli zaczęłam się przełamywać. Z miesiąca na miesiąc robię systematyczne postępy i bardzo mnie to cieszy :)))). Teraz jestem w stanie na prawdę płynnie mówić bez strachu, chociaż oczywiście jeszcze dużo przede mną do zrobienia. Polecam lekcje z Panem Maksem bardzo serdecznie.

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo fajnie, że jesteś zadowolona :) Gratuluję postępów i pracujemy dalej!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2020

Gorąco polecam lekcje językowe z Panem Maxem. Super organizacja, całościowe podejście, bardzo fajnie prowadzone lekcje. Dokładnie to czego było mi trzeba. Bardzo duże skupienie na samodzielnej nauce w domu. Już w tym momencie widzę zauważalne postępy. Polecam bardzo!

Max - Legendary EnglishTM

Dziękuję za opinię :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

Zdecydowanie mogę polecić lekcje z Panem Maksem. Bardzo profesjonalne przygotowanie do egzaminu CPE. Liczyłem na wysoki poziom lekcji i na takie trafiłem. Zgłosiłem się po zdaniu egzaminu CAE chcąc podbić swój poziom. Po 10 miesiącach nie tylko jestem w stanie płynnie mówić na bardzo trudne tematy, rozumieć pewnie wszelkie wymagane struktury gramatyczne ale i znam dokładnie wszystkie typy zadań na nadchodzącym egzaminie. Motywujące, precyzyjnie zorganizowane i inspirujące lekcje :). Czuję się w tym momencie bardzo pewnie jeśli chodzi o mój język, kiedyś miałem z tym dość duży problem. Polecam

Max - Legendary EnglishTM

Dobra robota, powodzenia na egzaminie!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2020

Polecam zajęcia angielskiego z Panem Maksem. Super nauczyciel, jestem mega zmotywowany w domu do codziennej pracy. Mój poziom rośnie z każdym miesiącem. W tym momencie mówię o wiele płynniej niż na początku współpracy. Wymagające lekcje, pod koniec roku będę zdawać CAE.

Max - Legendary EnglishTM

Dzięki Michał za pozytywną opinię!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Któregoś pięknego dnia obiecałam sobie że nauczę się języka angielskiego. Uczyłam się od 10 lat i nie widziałałam rezultatów. Ciągle poziom A1 na b1. Stwierdziłam że chce się nauczyć języka A nie całe życie się jego uczyć. Raz A porządnie. Znalazłam na stronie profil Pana Maxa. Bardzo mnie zainteresował i dal mi motywację do pracy. Pan Max opracował program, który świetnie się sprawdza. Lekcje są prowadzone na najwyższym poziomie. Po 5 mcach nauki widzę już poprawę. Mam świadomość że jeszcze dużo pracy przede mną. W tym momencie nie mam bariery mówienia. Nie spodziewałam się że dojdę to tego poziomu kiedyś. Lepszego nauczyciela nie mogłam sobie wymarzyc. Polecam

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo dziękuję :) Postępy są widoczne z każdym tygodniem! Good job

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Dzień dobry. Zgłosiłam się do Pana Maksa kilka miesięcy temu z dużym problemem językowym. Po awansie w pracy byłam zobowiązana jeździć na wyjazdy służbowe do innych krajów, język angielski na wysokim poziomie był normą. W moim przypadku nie tylko był problem z poziomem ale też barierą w mówieniu która jeszcze bardziej zaniżała mój poziom w praktyce. W tym momencie jest o wiele lepiej, jeszcze duzo pracy oczywiście przede mną. Chcialabym pochwalić Pana Maksa za nienaganną organizację zajęć, skrupulatnie zaplanowaną naukę w domu i bardzo motywujące lekcje. Z pewnością najlepszy lektor na którego mogłam trafić. Światowy poziom i ogromnie pozytywna osoba. Polecam.

Max - Legendary EnglishTM

Bardzo dziękuję za tak miłą opinię, ciężko pracujesz w domu więc rezultaty są coraz bardziej widoczne :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

Najlepsze lekcje, polecam bardzo zajęcia angielskiego z powyższym lektorem.

Max - Legendary EnglishTM

Dziękuję za opinię :).

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

Zdecydowanie polecam lekcje angielskiego z Panem Maxem, pracujemy intensywnie nad konwersacjami z którymi miałam ogromny problem. Widzę systematyczne postępy, lekcje są bardzo motywujące. Polecam Wam bardzo serdecznie

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Pan Maks pracuje ze mną nad moim mówieniem i pisaniem po angielsku. Bardzo rzeczowe i profesjonalne lekcje prowadzone w przyjaznej atmosferze. Jestem menadżerem całego departamentu w dużej korporacji i presja komunikacji po angielsku jest ogromna. Lekcje na wage złota, polecam wszystkim zainteresowanym.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Polecam Pana Maksa, pracujemy razem nad konwersacjami. Po kilku miesiącach widzę zdecydowaną różnicę, przed zgłoszeniem się na lekcje byłam tak zestresowana że ciężko mi było cokolwiek powiedzieć. W tym momencie jest o wieleee lepiej :)))) Polecam!!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Perfekcyjne przygotowanie do CPE, najwyższy poziom i organizacja. Jeśli komuś zależy na profesjonalnych lekcjach przygotowujących do egzaminu, nie ma lepszego wyboru niż Pan Max. Polecam, Mikołaj

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Polecam serdecznie lekcje z Panem Maxem. Najlepszy lektor na jakiego trafiłam. Polecam ;))

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

Ponad 8 miesięcy temu zgłosiłam się do Pana Maksa z prośbą o pomoc w przełamaniu mojego lęku przed mówieniem. Mój angielski był na przyzwoitym poziomie, tylko mówienie sprawiało mi ogromny problem. Lekcje okazały się dla mnie zbawieniem, bardzo przyjacielska luźna atmosfera sprawia że z każdym tygodniem jestem coraz bardziej pewna siebie. Polecam ;)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

Polecam powyższe lekcje, jestem bardzo zadowolony

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

Witam. Chciałabym bardzo polecić lekcje angielskiego z Panem Maksem. Profesjonalnie zorganizowane i bezbłędnie przeprowadzone. Dostałam ogromnego "kopa" jeśli chodzi o motywację, moja codzienna nauka w domu jest szczegółowo zaplanowana. Bardzo sobie cenię nasze cotygodniowe konwersacje. Polecam serdecznie, Weronika

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

Super lekcje, polecam!! :)))

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2020

Bardzo polecam Pana Maksa :))). Najlepsze lekcje jakie kiedykolwiek znalazłam, na początku bałam się rozpocząć współpracy z powodu strachu przed mówieniem ale po pierwszej lekcji zobaczyłam, że Pan Maks tworzy bardzo komfortową i przyjacielską atmosferę. W tym momencie nie mam już większych problemów z konwersacjami. Ale jeszcze sporo pracy przed nami! Polecaam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2020

Super nauczyciel, wysoki poziom i motywujące lekcje. Przygotowaliśmy się wspólnie do CPE, który zdałem z bardzo dobrym wynikiem.

avatar
Ryszard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2020

Polecam wszystkim, najbardziej profesjonalny lektor z jakim miałem przyjemność pracować. Angielski biznesowy na najwyższym poziomie, nasze lekcje w dużym stopniu pomogły mi zwiększyć pewność siebie podczas spotkań z zagranicznymi klientami.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2020

Pan Max pomógł mi przygotować się do egzaminu CAE. Przerobiliśmy bardzo dokładnie wszystkie schematy i w końcu uświadomiłam sobie jak uczyć się języka. Teraz czas na CPE! ;) Polecam!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2020

Z tej strony Sebastian. Polecam Wam lekcje z Panem Maksem. Lekcje zorganizowane w bardzo uporządkowany i praktyczny sposób, Pan Maks ma bardzo szerokie horyzonty na wiele spraw przez co nasze konwersacje są niezwykle interesujące. Dodatkowo duży nacisk jest położony na moją samodzielną naukę w domu co bardzo mi odpowiada, gdyż wszystko mam zaplanowane i mogę robić szybki postęp.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2020

Super lekcje, polecam! :))

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2020

Zajęcia z Panem Maksem są tym czego było mi trzeba. Duże kłopoty z mówieniem po ang uniemożliwiały mi staranie się o awans w pracy. Po ponad pół roku wspólnych zajęć i samodzielnej codziennej nauki podniosłam się o jeden poziom (według testów które ostatnio zrobiłam) i pozbyłam się bariery w mówieniu. Mam w tym momencie zdecydowane szanse na pozycję menadżera całego teamu :)

avatar
Julian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2020

Polecam serdecznie, najlepsze lekcje angielskiego. Zdałem perfekcyjnie CAE. Julian

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Szczerze polecam powyższe zajęcia. Organizacja, kultura osobista oraz metody na najwyższym poziomie. Warte każdej złotówki. Zwłaszcza dla osób, które chcą wejść na wysoki poziom językowy. Lekcje z Panem Maxem znacząco przyczyniły się do wzrostu przychodów mojej firmy. Mam o wiele większą pewność siebie podczas rozmów z zagranicznymi klientami, w przeciągu ostatnich kilku miesięcy moje obroty wzrosły o 34%.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Zdecydowanie najlepsze lekcje na jakie kiedykolwiek chodziłam. Dokładnie zorganizowane zajęcia i nauka w domu, super konwersacje. Miałam bardzo duży strach przed mówieniem - w tym momencie jest o wiele lepiej. Pracujemy dalej! Polecam.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

Polecam szczerze lekcje z panem Maxem. Bardzo dokladnie przygotowalismy sie do egzaminu CAE, dodatkowo przełamałem się mówieniu. Polecam!!! Najlepszy specjalista

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2020

Pan Max pomógł mi zdać egzamin CPE. Lekcje z najwyższej półki. Polecam każdemu

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2020

Polecam lekcje z Panem Maksem. Najlepszy Business English jaki znalazłam. Mam swoją firmę i coraz częściej współpracuję z klientami z całego świata. Bez angielskiego ani rusz. Po kilku miesiącach wspólnych lekcji zdecydowanie poprawiłam swoją płynność. Super motywacja i bardzo ciekawe konwersacje!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2020

Dzień dobry. Chciałabym bardzo polecić lekcje z tym lektorem. Pan Maks przygotował mnie w pełni do CAE, zdałam wszystko bardzo pewnie łącznie z mówieniem (z którym miałam duże kłopoty). Bardzo spodobało mi się praktyczne podejście. Miałam wcześniej sporo prywatnych lekcji, mogę w pełni stwierdzić że te są najlepsze :)))

avatar
Wera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Miałam duże problemy z angielskim, lekcje z Panem Maksem okazały się bardzo dobrym rozwiązaniem. Motywująca atmosfera i wszystko super zorganizowane. Bardzo polecam wszystkim pracownikom, którzy chcą dostać awans i potrzebują do tego angielskiego! Weronika Kowalska

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2020

Lekcje z Panem Maksem ogromnie pomogły mi w nauce angielskiego. Zgłosiłem się z niebotycznym strachem przed mówieniem, wcześniej wygłaszałem mnóstwo prezentacji w pracy po angielsku i to była kompletna tragedia. Po dłuższej współpracy jest zmiana o 180 stopni. Nie wszystko jest jeszcze idealne ale nie mam już bariery językowej - dodatkowo moja płynność wzrosła zdecydowanie. Bardzo polecam, oceniam na 5/5.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2020

Super zajęcia, bardzo Wam polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2020

Dzień dobry. Polecam lekcje z Panem Maksem. Zapisałam się kilka miesięcy temu po 2 miesiącach oczekiwania na wolne miejsce. Nie zawiodłam się, lekcje na bardzo wysokim poziomie. Bardzo praktyczne podejście (na czym mi bardzo zależało), super konwersacje i szczegółowy plan co robić w domu. Miałam bardzo duży problem z mówieniem głównie przez stres, w tym momencie czuję się o wiele pewniej. Oczywiście jeszcze sporo pracy przede mną.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Super lekcje, w rok przygotowaliśmy się do CAE + konwersacje. Umiem płynnie mówić i co ważne certyfikat jest w kieszeni. Wszystko bardzo profesjonalnie

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2020

Polecam Pana Maksa. Zdałam bardzo pewnie egzamin CPE dzięki pomocy powyższego lektora. Zgłosiłam się wcześniej do bardzo wielu nauczycieli, jednak większość z nich nie miała wystarczającego poziomu żeby przygotować mnie na C2. Pana Maks nie tylko zaskoczył mnie swoim znakomitym angielskim ale i podejściem. Bardzo profesjonalna organizacja, mnóstwo materiałów, praktyczne podejście. Przyznam, że czasem byłam nawet lekko przytłoczona ilością materiału który musiałam przerobić - było oczywiście warto bo CPE otwiera mi drzwi do nowego etapu w mojej karierze :). Polecam!

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Panem Maksem. Profesjonalnie, motywująco i na wysokim poziomie. Bardzo sobie cenię nasze konwersacje i chciałbym polecić wszystkim.
Antoni

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2020

Po przejrzeniu wielu nauczycieli trafiłam na stronę Pana Maksa. Praktycznie od samego początku wiedziałam, że to lekcje "dla mnie". Musiałam podszkolić się w tym języku bardzo szybko i intensywnie, byłam gotowa na ciężką samodzielną pracę. Nie zawiodłam się, wręcz przeciwnie. Byłam bardzo miło zaskoczona. Uwielbiam fakt, że wszystko jest skrupulatnie zorganizowane, wiem co mam robić sama i jak się przygotować do lekcji. Wszystko jest ekstremalnie praktyczne i interesujące. Jest sporo pracy, więc nie polecam tego osobom które mają tylko 10 minut dziennie :). Pozdrawiam

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2020

Zdecydowanie polecam lekcje z Panem Maksem. Profesjonalny Business English, dodatkowo byłam w stanie znacznie poprawić mój akcent co było mi ogromnie potrzebne. 100% warto.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2020

Dobry wieczór. Chciałbym polecić lekcje Legendary English prowadzone przez Pana Maksa. Światowy poziom, doskonała organizacja i bardzo ciekawe dyskusje. Mnóstwo konwersacji i bardzo praktycznego, całościowego podejścia. Jeśli ktoś chce porządnie nauczyć się języka - polecam. Tomasz

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2020

Na lekcje do Pana Maksa zapisałam się 8 miesięcy temu, kiedy okazało się, że muszę zdać egzamin CPE. Był mi bardzo potrzebny do pracy. Dodatkowo mieliśmy mnóstwo spotkań z międzynarodowymi klientami, które w większości odbywają się po angielsku. Miałam dość dużą barierę w mówieniu (mimo przyzwoitego poziomu) - tydzień przed każdym spotkaniem zaczynał się ogromny stres i dramat. Postanowiłam coś z tym zrobić i udało mi się uzyskać wolne miejsce na powyższych lekcjach. Totalnie polecam, wszystko bardzo szczegółowo zorganizowane i zaplanowane. Plan, odpowiednie książki, mnóstwo konwersacji i praktycznych rzeczy + przygotowanie do wszystkich części egzaminu. CPE jest bardzo ciężki do zdania, natomiast kilka tygodniu temu zostałam szczęśliwą posiadaczką owego certyfikatu. Nadal przerabiamy mnóstwo konwersacji, ponieważ wkrótce szykuje mi się awans i muszę być w "językowej formie".

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2020

Super lekcje, niesamowita atmosfera i szybkie postępy. Wszystko to na co liczyłam i dużo więcej. Polecam, Magda Misiak :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2019

Polecam świątecznie Pana Maksa. Zdałam kilka tygodni temu CPE, przygotowywaliśmy się ponad rok. Bardzo motywujące lekcje, Pan Maksa zna angielski praktycznie tak jakby to był jego rodzimy język. Dodatkowo bardzo się polubiliśmy. Nauczyłam się mnóstwo zaawansowanych rzeczy, przełamałam totalnie jakiekolwiek ograniczające bariery w mówieniu i dodatkowo zrobiliśmy wszystko to czego wymagali ode mnie na egzaminie. 5/5, 10/10, 100+/100. Bardzo dziękuję i życzę Wesołych Świąt! :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2019

Polecam lekcje z tym lektorem, zdałem maturkę z angielskiego na 100% w tym roku. Super postępy w krótkim czasie.

avatar
Elwira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2019

Najlepsze lekcje, przełamałam się i po ponad 8 miesiącach mogę już płynnie mówić. Za kilka miesięcy zdaje FCE, jestem mega zmotywowana, polecam Pana Maksa serdecznie! ;)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2019

Polecam Pana Maksa serdecznie, przygotował mnie dwa lata temu do matury z ang rozszerzonej (96%), kilka miesięcy temu zdałam CAE. Dalej robimy konwersacje - mój level jest bardzo wysoki. Wszystko zawdzięczam naszym lekcjom. Najlepszy wybór! :))

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2019

Uwielbiam lekcje z powyższym lektorem. Pełen profesjonalizm, organizacja i mobilizująca atmosfera.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2019

Pan Maks przygotował mnie do matury rozszerzonej - angielski zdałam na 96% w tym roku. Super lekcje, polecam :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2019

Chciałbym tutaj bardzo polecić Pana Maksa. Znakomity specjalista od zadań specjalnych - po awansie na bardzo ważne stanowisko musiałem intensywnie poprawić swój angielski. Po ponad roku z Panem Maksem - kompletnie inny świat. Mogę płynnie mówić z każdym beż żadnego strachu. Wymagało to wiele pracy - na lekcjach jak i codziennie samemu, ale gra jest warta świeczki.

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2019

Z pomocą Pana Maksa zdałam maturę z rozszerzonego ang na 100%, dostałam się na uczelnię w Szwajcarii a ostatnio zdałam CPE. Najlepszy nauczyciel, bardzo praktyczne lekcje :))

avatar
Oa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2019

Dzień dobry. Nazywam się Ola i chciałabym bardzo polecić tego lektora. Totalny profesjonalizm oraz pełna znajomość egzaminu CAE. Zgłosiłam się do Pana Maksa z dużymi zaległościami i barierą w mówieniu. Dostałam szczegółowy plan nauki oraz wytyczne co mam robić w domu. Zawsze wiedziałam z czego mam się przygotować i jak organizować sobie samodzielną naukę. Lekcje bardzo praktyczne, bardzo duzo interesujacych konwersacji i slownictwa. Po roku zdałam egzamin CAE z bardzo wysokim wynikiem, bariery w mówieniu już nie ma. Najlepszy specjalista od języka angielskiego. Polecam bardzo bardzo serdecznie.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2019

Zdałem maturę z angielskiego rozszerzoną na 98%, polecam Pana Maksa. Super lekcje. Mateusz

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2019

Polecam Pana Maksa. Bardzo kompetentny nauczyciel z wyjątkową znajomością języka angielskiego. Zgłosiłam się z bardzo dużym strachem przed mówieniem - musiałam się przełamać ponieważ dostałam duży awans w pracy. Pan Maks zorganizował wszystkie aspekty mojej nauki - mam dokładnie wyznaczone to co muszę robić dzień w dzień. Nauczyłam się płynnie mówić i z każdym tygodniem mój angielski wygląda coraz lepiej. Jestem bardzo wymagająca - lekcje spełniły wszystkie moje oczekiwania a nawet je przewyższyły. Polecam

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2019

Dzień dobry. Z czystym sumieniem jestem w stanie polecić Pana Maksa. Najlepsze lekcje angielskiego na jakie kiedykolwiek uczęszczałam. Wszystko skrupulatnie zorganizowane, wiem dokładnie co powinnam robić codziennie sama w domu. Na lekcjach mnóstwo konwersacji i bardzo przyjemna atmosfera. Pan Maks jest bardzo wymagający, dzięki temu poziom jest zawsze bardzo wysoki a lekcje profesjonalnie zorganizowane. Moja ocena 10/10. Mam nadzieje, że znajdzie się również wkrótce miejsce dla mojej córki, która ma przed sobą maturę. Polecam :) Pozdrawiam, Mariola

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2019

Najlepsze korepetycje z angielskiego - zdałem FCE z bardzo wysokim wynikiem. Dodatkowo w ciągu roku nauczyłem się płynnie mówić na większość tematów - przed współpracą z Panem Maksem miałem bardzo dużą barierę którą wspólnie przełamaliśmy. Polecam.

avatar
Aldona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2019

Zdałam CPE po współpracy z Panem Maksem. Bardzo motywujące lekcje oraz pełna znajomość wymagań egzaminacyjnych. Dodatkowo bardzo kontaktowy człowiek :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2019

Polecam powyższego lektora, przygotowaliśmy się wspólnie do matury rozszerzonej z angielskiego. Dostałam 100%, kilka miesięcy później zdałam CAE. Najlepsze lekcje na jakie kiedykolwiek chodziłam, bardzo interesujace dyskusje oraz profesjonalne podejście. Polecam :)))

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2019

Specjalista najwyższego rzędu, nasza współpraca umożliwiła mi oraz całemu mojemu zespołowi poprawę akcentu. Dodatkowo nauczyliśmy się jak prowadzić rozmowy biznesowe w profesjonalny i płynny sposób. Polecam serdecznie, Natalia

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2019

Dzięki tym lekcjom napisałem maturę rozszerzoną z angielskiego na 100%. Bardzo wysoki poziom oraz motywująca atmosfera. Bardzo ciężko znaleźć osobę, która zna angielski na takim poziomie jak Pan Maks i dodatkowo umie przekazać swoją wiedzę w ciekawy sposób. Polecam

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Pan Maks pomógł mi przełamać strach przed mówieniem. Rok temu dostałam ogromny awans na stanowisko dyrektora oraz propozycje pracy w UK - decyzja była oczywista. Niestety problemem okazał się język. Miałam ogromną barierę, którą musiałam szybko pokonać. Zarządzanie wieloma ludźmi w języku którego się dobrze nie zna - bardzo ciężka rzecz... Znalazłam Pana Maksa i cudem udało mi się załapać na wolne miejsce. Od razu złapaliśmy kontakt - Pan Maks ma swoją firmę w Stanach i również zarządza sporym zespołem. Mieliśmy wiele wspólnych tematów :). Lekcje fantastyczne, pełen profesjonalizm i bardzo wysoki poziom. Bardzo przyjacielska atmosfera i całościowe podejście. Po roku mój angielski wygląda zupełnie inaczej. Jestem w stanie płynnie mówić, zarówno z kolegami jak i w bardziej formalny sposób. Bardzo polubiłam się uczyć, super polecam bardzo serdecznie.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2019

Polecam z całego serca lekcje z Panem Maksem, który przygotował mnie do matury z angielskiego oraz CAE. Profesjonalnie zorganizowane lekcje, bardzo interesujace konwersacje i super znajomość schematów na tych egzaminach. Dodatkowo otrzymywałam mnóstwo wskazówek odnośnie tak jak się uczyć języka całościowo. Nie tylko zdałam egzaminy ale rzeczywiście czuję że umiem ten jezyk ;). Polecam Pana Maksa

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Najlepsze lekcje, zdałem angielski rozszerzony na 100% w maju. Polecam bardzo Pana Maksa!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2019

Pan Maks przygotował mnie do matury z angielskiego rozszerzonej, która zdałam na 100%. Teraz przygotowujemy się do CAE. Chciałabym polecić wszystkim te wyjątkowe zajęcia :)

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2019

Najlepszy specjalista jakiego znalazłem. Jestem chirurgiem i do mojej kliniki przychodzi mnóstwo klientów z innych krajów. Miałem duży kłopoty z kontaktem po angielsku - mnóstwo nieporozumień i dziwnych sytuacji. Zapisałem się na lekcje i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wszystko skrupulatnie zorganizowane. Kultura osobista na najwyższym poziomie oraz bardzo miła i motywująca atmosfera. Po ponad roku jestem kompletnie innym człowiekiem - bez problemu jestem w stanie rozmawiać z pacjentami na dowolny temat. Płynnie i bez żadnego stresu. Poleciłem Pana Maksa również swoim znajomym - sporo lekarzy tak jak ja wcześniej ma problem z tym językiem. Polecam. Radosław

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Zgłosiłam się do Pana Maksa z bardzo dużym strachem przed mówieniem. Mnóstwo zaległości, nie miałam pojęcia jak się za to wszystko zabrać. W przeciągu roku Pan Maks wyciągnął mnie na poziom C1, jestem w stanie płynnie mówić i niedługo będę zdawać CAE. Na prawdę super efekty. Miałam całościowo zorganizowane przygotowania - wiem dokładnie co robić samemu. Miałam mnóóóstwo rzeczy do nauki w domu - na pewno nie są to lekcje dla leniwych. Jeśli komuś tak jak mi na prawdę zależy - nie ma lepszego wyboru! Polecam, Dominika

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2019

Polecam lekcje z Panem Maksem. Pomógł mi ogromnie w nauce angielskiego oraz płynnego mówienia. Super korepetytor, bardzo bardzo polecam

avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Jestem bardzo wdzięczny za współpracę, polecam. Najlepszy specjalista od nauki języków. Wybitnie inteligentna osoba, która potrafi zainspirować.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Dzień dobry. Chciałabym polecić Pana Maksa - najlepszy tutor na jakiego mogłam trafić. Lekcje bardzo profesjonalnie zorganizowane - holistyczne podejście z bardzo praktycznym nastawieniem. Wszystko jest dokładnie zaplanowane. Fantastyczna atmosfera i bardzo ciekawe dyskusje. Dzięki wspólnym lekcjom zdałam bez problemu CPE oraz nauczyłam się bardzo płynnie mówić. Moja ocena: 6/5 ;)

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2019

Najlepsze lekcje na jakie trafiłam w swoim życiu. W ciągu roku przygotowaliśmy się do CPE oraz pracowaliśmy nad moim akcentem. Pan Maks spełnił wszelkie moje wymagania - potrzebowałam wejść na bardzo wysoki poziom i zdecydowanie jestem w 100% usatysfakcjonowana. Bardzo sympatyczny i wymagający człowiek :))

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2019

Polecam Pana Maksa - przygotował mnie do matury rozszerzonej z ang na 98%. Lekcje dokładnie zaplanowane, dodatkowo miałem wyznaczone wszystko co robić samemu codziennie w domu. Nauczyłem się płynnie mówić, mnóstwo nowych słówek i zwrotów. Lekcje bardzo praktyczne + pełne przygotowanie pod schematy do matury. Jeśli mam być szczery to w trakcie tego roku z Panem Maksem nauczyłem się więcej niż na "lekcjach" w szkole przez te wszystkie lata.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2019

Znakomity tutor oraz bardzo kontaktowy człowiek. Uwielbiam nasze lekcje - uczę się zawsze mnóstwa nowych rzeczy a dodatkowo zawsze mam masę energii po każdych zajęciach.

avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Pan Maks pomógł mi w nauce amerykańskiego akcentu. Moja firma właśnie otworzyła oddział w Chicago i z tego względu potrzebowałem zdecydowanie brzmieć bardziej jak "native". Zdecydowanie będziemy kontynuować współpracę przez długi czas.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Najbardziej skuteczne lekcje na jakie chodziłam w ciągu swojej przygody z angielskim. Przyznam szczerze, że przed rozpoczęciem zajęć z Panem Maksem nie miałam dużych oczekiwań ponieważ przez lata nie udało mi się opanować tego języka nawet w stopniu komunikatywnym. Byłam bardzo zaskoczona ponieważ nigdy nie spotkałam się z tym, że tutor zorganizował mi naukę na każdy tydzień i dał mi konkretne wytyczne co robić w domu. Nauczyłam się jak się "uczyć" języka, na prawdę niesamowite podejście. Pan Maks przygotował mnie do matury rozszerzonej na 100%, kilka miesięcy później był CAE oraz egzamin wstępny z języka na uczelnie w Anglii. Wszystko zdane z super wynikami. Jeśli miałabym polecić kogoś od zadań "specjalnych" - nie ma lepszej osoby :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Polecam wszystkim korepetycje z Maksem. W przeciągu roku przeszłam z poziomu B1/B2 do C1 i zdałam z bardzo dobrym wynikiem CAE. Na prawdę wymagające lekcje, na których nauczyłam się mnóstwo oraz pozbyłam się strachu przed mówieniem :) Umiem teraz normalnie i swobodnie rozmawiać z native speakerami bez żadnego strachu. Dowiedziałam się jak się uczyć samodzielnie - bezcenna wiedza ;) Polecam Wam!!!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Pan Maks poprowadził syna do matury z angielskiego, którą zdał na powyżej 90%. Syn jest dość cichym i skrytym dzieckiem, poprzedni korepetytorzy nie byli w stanie go zmotywować oraz zainteresować tym językiem. Pan Maks nie tylko prowadził go podczas lekcji ale i zaplanował synowi codzienną naukę. Zdecydowanie najlepsze lekcje na jakie kiedykolwiek zapisaliśmy syna. Pełen profesjonalizm.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Współpraca z Panem Maksem nie tylko umożliwiła mi zdanie matury rozszerzonej z angielskiego na 98% ale i certyfikatu CAE, który był mi potrzebny do rekrutacji na studia do Francji. Gdy zaczynaliśmy miałam bardzo duże problemy oraz mnóstwo zaległości. Dodatkowo ogromna bariera w mówieniu uniemożliwiała mi praktycznie jakąkolwiek komunikacje. Po roku współpracy wszystko obróciło się o 180 stopni. Doskonała organizacja zajęć oraz motywująca atmosfera. Dodatkowo Pan Maks bardzo szybko łapie kontakt z ludźmi przez co było mi zdecydowanie łatwiej się przełamać. Wyniki mówią same za siebie :). Polecam

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Najlepszy korepetytor z angielskiego. Maturę rozszerzoną zdałam na 96%. Polecam. Angelika

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Dzięki naszej współpracy zdałem wszystkie egzaminy językowe i dostałem się na medycynę w UK. To była dłuuuga droga, zdecydowanie było warto. Jestem super podekscytowany tym co nadchodzi. Bardzo dziękuje za pomoc, gdyby nie nasze lekcje - nie miałbym najmniejszych szans dostać się do Anglii. Polecam tego korepetytora w stu procentach.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Polecam Pana Maksa. Pełen profesjonalizm. Matura rozszerzona z angielskiego zdana na 100%. Bez problemu dostałam się na najlepszą politechnikę w Polsce. Jeśli będę przygotowywać się do CAE w przyszłości - wiem do kogo się odezwać :))). Polecam!

avatar
Magdalena Sadowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Chciałabym polecić Pana Maksa. Najlepszy korepetytor jakiego znalazłam dla mojej córki. Miała spore problemy z angielskim, głownie przez zaległości w szkole. Pan Maks przygotował córkę do matury z angielskiego, którą napisała na 98%. Praktycznie jedyne korepetycje, na które moje pociecha uczęszczała z ogromnym zaangażowaniem. Wszystko było dobrze zorganizowane, dokładnie rozpisane co miała robić w domu. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ sama niestety pracuję w Holandii - chciałam, aby ktoś dopilnował jej samodzielnej nauki. Ostatnio nawet sama zapisałam się na lekcje, gdyż mam coraz więcej angielskiego w pracy. Polecam bardzo serdecznie Pana Maksa :) Pełen profesjonalizm

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Chodziłem na lekcje do Pana Maksa przez ponad rok. Rezultat: matura rozszerzona z ang zdana na 98%. Będę jeszcze długo wspominał konwersacje ktore mielismy praktycznie na wszystkie tematy na ktore mozna dyskutowac. NIe tylko zdałem maturę z super wynikiem ale i przełamałem się - mogę teraz płynnie mówić z obcokrajowcami co bardzo ulatwilo mi zycie :). Polecam wszystkim uczniom. Bartek

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Korepetytor z najwyżej półki, nigdy nie słyszałam osoby z Polski która opanowałaby angielski w podobnym stopniu. Ponadto Pan Maks posiada bardzo rzadką umiejętność przekazywania wiedzy w bardzo prosty i wydajny sposób. Atmosfera jest zawsze bardzo budującą a konwersacje na prawdę ciekawe. Oceniam na 5+ !

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Polecam Pana Maksa. Przygotował mnie do matury z angielskiego na 100%, egzaminu CAE a teraz skupiamy sie na konwersacjach. Z każdą lekcją czuję się pewniej podczas mówienia, nawet znajomi zaczęli słyszeć różnice (jestem w Szwajcarii). Super lekcje dla każdego ;)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2019

Moge w stu procentach polecić Pana Maksa. Nie tylko przygotował mnie do matury z angielskiego (z której mam 100%) - dzięki wspólnym konwersacjom przełamałam swoją "barierę językową". Metody Pana Maksa są zupełnie inne niż to co robimy w szkole albo co miałam u poprzednich korepetytorów. Bezmyślne rozwiązywanie zadań z gramatyki albo wykuwanie słówek bez kontekstu na pamięć - nigdy wiecej. Teraz wiem jak się uczyć języka w sposob naturalny. Najlepsze lekcje jakie kiedykolwiek mialam - moge z czystym sumieniem polecic kazdemu. Mnie czeka wkrótce przygotowanie do egzaminu CAE, oczywiscie kontynuuje wspolprace z Panem Maksem :))

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

dostałam 94% z matury rozszerzonej z angielskiego. polecam pana Maksa

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2019

Znakomity korepetytor, który poprowadził moją córkę do matury rozszerzonej z angielskiego. Córka otrzymała 100% - zdecydowanie nie było to dziełem przypadku. Szczegółowo rozplanowany harmonogram nauki, cały materiał przerobiony a co najważniejsze - przygotowanie nie tylko pod egzamin ale i w kierunku codziennego praktycznego zastosowania. Córka bardzo polubiła Pana Maksa - zawsze była zmotywowana po każdej lekcji. Polecam wszystkim rodzicom oraz uczniom. Justyna Moćko

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Z próbnych matur miałem około 54-56%. Po współpracy z Panem Maksem matura angielski poziom rozszerzony - 96%. Studia w UK mam już praktycznie pewne. Super lekcje

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Matura rozszerzona z ang - 100%. Kategorycznie polecam Pana Maksa ;) Świeżo upieczona studentka

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Najlepszy korepetytor angielskiego z jakim kiedykolwiek zdarzyło mi się pracować (a miałam wielu). Bardzo motywująca atmosfera, ściśle wyznaczone to co muszę robić w domu a na lekcjach mnóstwo praktycznych konwersacji oraz wskazówek. Miałam bardzo duży strach przed konwersacjami - wspólnie to przezwyciężyliśmy :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Pan Maks pomógł mi przemóc się mówieniu. Miałam ogromne kłopoty z płynnym mówieniem (musze dużo rozmawiać z native speakerami), po kilku miesiącach jestem w stanie się płynnie komunikować. Przed nami jeszcze sporo pracy - chciałabym zdać CPE w przeciągu roku :) Najlepszy nauczyciel!!!!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Polecam, polecam, polecam. Wyniki matur z ang: 100% podstawa, 98% rozszerzenie. Bez Pana Maksa bym tego nie zrobil. Z pewnoscia bedziemy sie przygotowywac do CPE juz wkrotce.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

100% z matury rozszerzonej z angielskiego - czas świętować :D Polecam wszystkim powyższego korepetytora - jeśli chodzi o maturę nie ma lepszego specjalisty. Przerobiliśmy dokładnie cały material (co widać po wyniku) oraz umiem dość płynnie mówić - cud.

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2019

Bardzo sie stresowałam przed pierwszymi zajęciami. Doszło nawet do tego że 5 minut przed lekcją zaczęły mi się trząść ręce! Zupełnie niepotrzebnie. Okazało się że atmosfera jest najlepsza na świecie, po kilku tygodniach zaczęłam czekac na kazde zajecia z niecierpliwoscia, Pan Maks pokazał mi jak się uczyć angielskiego żeby się w końcu go nauczyć. Wiem co mam robić w domu codziennie, na lekcjach robimy mnostwo praktycznych rzeczy :) To w jaki sposób powyższy korepetytor opanował angielski jest dość niebywałe, jestem mega zmotywowana bo na przykładzie Pana Maksa wiem ze to mozliwe. Polecam

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Dzień dobry. Chciałabym z całego serca polecić Pana Maksa wszystkim uczniom i rodzicom. Moja córa przygotowywała się do matury rozszerzonej z angielskiego razem z Panem Maksem i były to najlepsze korepetycje w jakich uczestniczyła (słowa córki). Nauka zorganizowana na każdy tydzień, mnóstwo konwersacji i sztuczek jak zapewnić sobie maksymalną ilość punktów. Liczymy na maksymalny wynik - wyniki już wkrótce. Dodatkowo córka bardzo polubiła tego korepetytora. Wiadomo - w takiej atmosferze nauka przychodzi o wiele łatwiej.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Polecam tego korepetytora, przygotowywalismy się do matury rozszerzonej z angielskiego oraz CAE. Mature rok temu zdalam na 94%, w tym roku CAE bez wiekszego problemu. Wszystko zawdzieczam Panu Maksowi.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Najlepsze lekcje z angielskiego na jakie chodziłam, zawsze jestem zmotywowana przed zajęciami :). Rozmawiamy na bardzo interesujące tematy, przez to mogę skupić się w pełni na mówieniu i mniej się stresuje. 5/5!!! :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Pełen profesjonalizm, super miła atmosfera. Po pierwszej lekcji dostałem plan nauki i miałem zorganizowany każdy dzień. Z poprzednimi korepetytorami było dość słabo, nie robiłem praktycznie nic poza jedną lekcja w tygodniu. A tutaj mam wszystko ustalone, wiem co mam robic i jak sobie zorganizować wszystko zeby zrobic duzy postep. Zacząłem dość płynnie mówić po kilku miesiącach co było dla mnie mega szokiem :D Polecam wszystkim ktorzy rzeczywiście chcą się nauczyć tego języka. W tym roku będę zdawał FCE z pomocą Pana Maksa. Pozdrawiam Tomasz

avatar
dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

!!!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Chciałabym bardzo polecić Pana Maksa. Miałam bardzo duże problemy z angielskim w liceum a na studia musiałam mieć minimum 90-95% z matury żeby się dostać. Z próbnych matur miałam tylko 50-60. Po pół roku wspólnej nauki maturę zeszłoroczna napisałam na 100% (rozszerzenie). Bardzo dziękuje jeszcze raz i polecam wszystkim!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2019

Bardzo efektywne lekcje. Ćwiczyliśmy wspólnie konwersacje oraz słownictwo. Przez kilka miesięcy zrobiłem większy postęp niż przez ponad rok z poprzednim nauczycielem. Bardzo ciężko mi zawsze było używać obcego języka swobodnie - udało się to zmienić.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Rok temu przeprowadziłam się (jak się później okazało na stałe) do US. Pan Maks pomógł mi przygotować się do egzaminu CAE + mnóstwo konwersacji, które pomogły mi wyrobić płynność w mówieniu (miałam na prawdę duże problemy). Bardzo fajnie się wspólnie pracowało, dalej spotykamy się na konwersacje ;)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Bez pomocy powyższego korepetytora mój wynik z matury wyglądałby zupełnie inaczej. Rok temu napisałam podstawę z angielskiego na 100%, w tym roku pisałam też rozszerzenie - wydaje mi się że będzie około 98% - jestem spokojna :) Zdecydowanie wszystkim polecam.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Mature rozszerzoną napisałam prawdopodobnie na około 96-98%. Bez pomocy Pana Maksa z pewnością wynik miałabym sporo niższy. Lekcje precyzyjnie zorganizowane, nauczyłam się też płynniej mówić - zawsze miałam z tym duży problem. Ogólnie bardzo bardzo polecam.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Lekcje na najwyższym poziomie, zdałem CAE bez większego problemu. Motywująca atmosfera. Polecam

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Genialne lekcje. Pan Maks przygotowal mnie do matury z angielskiego na rozszerzeniu (94%), pozniej do CAE. Teraz studiuje w UK, bardzo dziekuje jeszcze raz i przepraszam za spozniona opinie! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Witam serdecznie. Chciałabym polecić powyższego Pana. Bardzo profesjonalne lekcje, jakiś czas temu musiałam wyjechać służbowo na dłuższy czas do Australii. Niestety znajomość angielskiego u mnie kulała, zwłaszcza pod kątem biznesu. Miałam też spore problemy z mówieniem. Po kilku miesiącach lekcji sytuacja się kompletnie zmieniła - mogę się teraz swobodnie porozumiewać ze wszystkimi współpracownikami i nie mam już strachu przed mówieniem. Lekcje są fantastyczne i dodatkowo zawsze wiem co mam robić we własnym zakresie przez cały tydzień. Z gorącym sercem mogę polecić. Pozdrawiam Magda

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Super korepetytor, przygotowywaliśmy się do matury rozszerzonej z angielskiego. Nigdy nie miałem dużych kłopotów z językami, jednak z matur próbnych dostawałem tylko około 60-70%. Po zapisaniu się na lekcje nadrobilismy wszystko, mega atmosfera i organizacja nauki. Maturę napisałem kilka dni temu z dużym prawdopodobieństwem na 100% - czekam na wyniki ;)

avatar
Maja Nowacka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Pan Maks pomógł mi w przygotowaniu do tegorocznej matury rozszerzonej i w konwersacjach. Wstępne szacunki: wynik około 96%-98% :) Dodatkowo pozbyłam się strachu przed mówieniem, polecam wszystkim. Bardzo fajna atmosfera! Najlepsze lekcje z angielskiego jakie miałam.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Szczerze polecam powyższego Pana, najlepszy nauczyciel z jakim miałem zaszczyt pracować. Wspólne przygotowania przez cały rok przyniosły skutek - maturę zdałem genialnie, dostałem się właśnie na uniwersytet w Paryżu. Bardzo dobra organizacja lekcji, ogromna wiedza i doświadczenie. Pełen profesjonalizm.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2018

Matura podstawowa z matematyki - 94%. Polecam bardzo.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Mam 100% z matury rozszerzonej dzięki lekcjom z Panem. Bardzo dziękuje za pomoc przez cały rok, gdyby nie Pan to by się nie udało! Polecam Wam :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Najlepszy korepetytor na jakiego trafiłem, dostałem pewne 5 na koniec drugiej klasy z matmy. Super lekcje, polecam

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Dzień dobry. Jestem mama Ani, która uczęszczała na zajęcia do Pana. Wybitny nauczyciel, który potrafi przekazać w prosty sposób nawet trudne tematy i zmotywować ucznia do samodzielnej nauki. Córa zdała matematykę na poziomie rozszerzonym w tamtym roku na 94%, teraz studiuje na kierunku lekarskim w UK. Gdyby nie Pan jestem przekonana ze córka nie poradziłaby sobie z tak ciężka matura. Najlepszy specjalista dla wymagających uczniów! Polecam wszystkim rodzicom, warto. Aleksandra

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2018

Pan pomógł mi w tym roku przygotować się do matury rozszerzonej z matematyki. Poszła mi na prawdę ekstra, co prawda jeszcze czekam na wyniki ale wstępnie typuje ponad 90% - cud, biorąc pod uwagę że w tym roku matura była mega trudna! Mam nadzieję, że od października zacznę studia lekarskie :) Polecam Pana każdemu kto chce osiągnąć wysoki wynik na maturze rozszerzonej - najlepszy specjalista! :))

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2018

Od kilku miesięcy chodzę na lekcje do Pana, jestem w drugiej klasie i mam średnią 4,76. Najlepszy korepetytor, oceny mi się poprawiły :))))

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2018

98%, 2017 rok, matura rozszerzona z matematyki. Najlepsze korepetycje jakie miałam, Pan ma ogromną wiedzę i potrafi ja świetnie przekazać :)) Polecam każdemu licealiście !

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2018

Zdecydowanie najlepszy korepetytor jakiego miałem, rodzice zapisali mnie na lekcje jakiś czas temu i od tego momentu dostałem 5, +4 i -5 ze sprawdzianów i kartkówki. Zostaje aż do matury i celuje w 100%! Mega polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2018

Pan umożliwił mi przygotowanie się do matury rozszerzonej z matematyki. Uczyliśmy się ponad 7 miesięcy i napisałam maturę rozszerzoną na 98% rok temu. Jedyny punkt straciłam na prostym błędzie obliczeniowym. Miałam najlepszy wynik z rocznika w szkole (z tego co wiem) i jestem przekonana ze bez pomocy tego korepetytora nie udałoby mi się tego dokonać :) Jeśli mogę kogoś polecić to właśnie tego Pana!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2018

Najbardziej kompetentny korepetytor jakiego miałem, dzięki wspólnej nauce mam 5 na koniec 2 klasy liceum (na półrocze było tylko 3+ więc efekty są super). Uczę się teraz dużo i systematycznie - jestem mega zadowolony. Polecam Wam.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Bardzo polecam Pana, przygotował mnie do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym, którą zdałam na 92%. Dodam, że nie miałam rozszerzenia w szkole i wszystko zrobiliśmy samodzielnie :) Wiktoria

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2017

Pan pomógł mi w przygotowaniach do sprawdzianu, zdecydowałam się zostać na dłużej. Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2017

Bardzo szeroka wiedza z różnych dziedzin matematyki, super atmosfera i podejście do ucznia :) Lekcje bardzo dużo mi dały, jestem o wiele bardziej pewna siebie. Nie boje się usiąść i napisać sprawdzianu. Ocenki poszły w górę. Super korepetycje.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2017

Opinia jak najbardziej pozytywna, 2 lata temu Pan przygotował mnie do matury rozszerzonej z matematyki, w tym momencie jestem na lekarskim i mam się świetnie ;). Najlepszy specjalista jakiego spotkałem. Podpisuje się obiema rękami i wszystkim polecam.

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2017

Korepetycje u Pana pozwoliły mi napisać sprawdzian z trygonometrii na 5. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo mądry, miły i motywujący nauczyciel. Pozdrawiam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2017

Polecam z całego serca lekcje z tym korepetytorem. Miałam bardzo duże kłopoty w drugiej klasie i po zapisaniu się na lekcje Pan pomógł mi wydostać się z zagrożenia i ogarnąć cały materiał. Teraz uczymy się do matury i jest coraz lepiej, uwierzyłam w siebie :)))

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2017

Bardzo polecam lekcje z Panem. Chodze do drugiej klasy i dzieki pomocy dostalem 5 z funkcji liniowej ;).

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2017

Cześć. Mam na imię Igor i jestem studentem AGH. Uczyłem się z Panem do matury tegorocznej i polecam wszystkim tego Pana. 92% z matury rozszerzonej - komentarz zbędny. Oceniam na 5+/5. Polecam jeszcze raz.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2017

Uczę się z Panem online od jakiegoś czasu, jestem bardzo baaaardzo zadowolona, lekcje zawsze są bardzo wartościowe. Jestem w drugiej klasie i przerabiamy na bieżąco materiał, byłam bardzo zaskoczona że przynosząc szkolne zadania Pan robił wszystko bez zastanowienia, super wiedza. Ostatnio mi wpadła piątka z funkcji liniowej ze sprawdzianu :). Niedługo zaczynamy indywidualne przygotowania do matury, jestem bardzo zmotywowana :)

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2017

Lekcje u tego Pana pomogły mi zaliczyć matematykę na 4 w drugiej klasie (mam bardzo wymagającego nauczyciela). Teraz razem przygotowujemy się do matury rozszerzonej i jestem mega zadowolona, wszystko jest rozplanowane i mam dużo motywacji :)) Polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Polecam korepetycje z Panem. Kiedy zaczęliśmy wspólną naukę moje oceny zdecydowanie się poprawiły. Nauczyłam się też systematyczności co w moim przypadku było praktycznie cudem :D Zawsze miałam z tym problem. Poleciłam powyższe lekcje mojej przyjaciółce i też je sobie bardzo ceni.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2017

Chodziłem do Pana na lekcje z matematyki przez ponad rok. Zgłosiłem się, bo słabo zdałem moją pierwszą maturę (42%). Po roku wspólnej nauki napisałem maturę rozszerzoną na 88%. Najlepszy korepetytor jakiego spotkałem, ma ogromną wiedzę z tego przedmiotu i zależy mu na tym, żeby uczniowie osiągnęli sukces. Wszystko jest dobrze zorganizowane. Oskar - student informatyki

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Pierwsze dwa tygodnie lekcji i dostałem +4 z kartkówki z funkcji liniowej. Na pewno zostanę na cały rok, bardzo polecam Pana.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Zajęcia z Panem pomogły mi napisać maturę z matematyki na 92% (rozszerzona), teraz jestem studentką Politechniki. Zrobiliśmy cały materiał do matury, atmosfera była super i wszystko rozumiałam. Wszystkim uczniom polecam :))

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Chodzę na lekcje z matematyki i fizyki, robimy mnóstwo zadań i coraz więcej rozumiem. Bardzo mądry prowadzący, super lekcje. Polecam każdemu ;)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Dzień dobry. Nauczyłam się z chemii więcej na kilku lekcjach w Brain Masters niż przez miesiąc w szkole. Przerabiamy wszystkie tematy do matury według przygotowanego planu. Jestem bardzo zadowolona. Oliwka

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Chodzę na lekcje z chemii i bardzo polecam, miły prowadzący i fajna atmosfera :) Dzięki tym zajęciom rozumiem wszystko co mamy w szkole, z pierwszej kartkówki dostałam -5

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2017

Super korepetycje, dzięki tym lekcjom udało mi się napisać maturę z matematyki rozszerzonej z bardzo wysokim wynikiem i teraz jestem studentem lekarskiego już drugi rok :) Uczyliśmy się do matury zgodnie z harmonogramem, który dostałem. Wszystko było zorganizowane i przerabialiśmy wszystkie rzeczy potrzebne do maja. Atmosfery też nic nie przebije. Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Dzięki tym lekcjom udało mi się poprawić maturę. Za pierwszym razem miałem 34% z roszerzenia, po pół roku współpracy 86%. Jestem pewien ze nie udałoby mi się samemu ;). Teraz jestem w trakcie rekrutacji na studia i wszystkim moge bardzo polecić!! PS: moja siostra tez chodzi :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji, super nauczyciel i super atmosfera :) Wyszłam z trudnej sytuacji i poprawiłam wszystkie oceny, a było już bardzo nieciekawie. Dodatkowy plus jest taki, ze zawsze działaliśmy według jakiegoś planu, nic nie było chaotyczne tak jak u innych korepetytorów którzy mnie uczyli.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Również polecam, uczyliśmy się online gdyż mieszkam na co dzień w Niemczech. Bardzo profesjonalne lekcje, dowiedziałem się bardzo wielu rzeczy, i wynik z matury podstawowej z matmy 86% mówi sam za siebie. Pozdrawiam wszystkich!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Wszystkim bardzo mocno polecam te korepetycje! Wczoraj dostałam wyniki z matury rozszerzonej z matematyki, 92% !!! Podstawę napisałam na 96%. Niesamowity nauczyciel, najlepsza atmosfera i dużo wiedzy na każdej lekcji :) Rekrutacja na studia to już raczej dla mnie formalność. Polecam

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Polecam lekcje prowadzone przez Pana, dzięki nim poprawiłam dwie jedynki z ciągów i wyszłam z zagrożenia. Teraz czas wziąć się do roboty i napisać dobrze maturę.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2017

Wybitny nauczyciel, fantastyczna atmosfera i przede wszystkim efekty. Lekcje poleciła mi moja przyjaciółka która studiuje teraz medycynę na WUMie. Sama tez korzystała z tych korepetycji i bardzo je chwaliła. Potwierdzam jej opinie, czekam na wyniki maturki które wg mnie będą bardzo dobre :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2017

Korepetycje na bardzo wysokim poziomie, poprawiłem 2 na koniec semestru na 4 na koniec roku. Chodzę do jednej z najlepszych warszawskich szkół wiec łatwo nie było

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Pan przygotował mnie do matury rozszerzonej, jestem w trakcie czekania na wyniki. Według moich prognoz wychodzi 88% :D Polecam bardzo

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Ostatni sprawdzian napisalam na 5 i w efekcie mam 5 na koniec drugiej klasy z matematyki. Mój nauczyciel w szkole jest bardzo wymagający i poziom rozszerzony jest dosc trudny ale dałam radę dzięki dodatkowym lekcjom :) Bardzo serdecznie polecam powyższe lekcje! Sama zamierzam zostać do matury za rok :)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Na lekcjach dowiedziałem się wielu rzeczy, które później przydały mi się na sprawdzianach w szkole. Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Bardzo dobrze się współpracowało, oceny poszły w górę i rodzice zadowoleni. Oceniam na 5/5

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Bardzo dużo nauczyłam się na korepetycjach, z ostatniego sprawdzianu z ciągów dostałam -5. Super atmosfera i fantastyczny prowadzący :) !!

avatar
Ryszard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2017

Dzień dobry. Zapisałem córkę jakiś czas temu na korepetycje do Pana. Jestem sporo czasu za granica i niestety nie jestem w stanie dopilnować wszystkiego u Zosi w szkole. Okazało się, ze był to strzał w dziesiątkę. Córka skończyła druga klasę z ocena 4 na koniec (było blisko do 5). Jest bardzo zadowolona i stwierdziła, iż nie wyobraża sobie innych lekcji aż do samej matury. Polecam bardzo serdecznie wszystkim rodzicom i uczniom.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Wynik z matury rozszerzonej z matmy - 92%. Więcej komentować nie trzeba :D Dodam ze uczyłam się rozszerzenia nie mając go w szkole. Dużo pracy trzeba było włożyć ale bez tych lekcji nie udało by się tego osiągnąć. Polecam ogromnie

avatar
Ewcia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Mega lekcje! ;) Uczyliśmy się intensywnie funkcji oraz przekształceń, po kilku zajęciach wszystko zrozumialam. Dodatkowo polecilam zajęcia mojej przyjaciółce i dostałam z tego powodu jedna lekcje gratis. Jesteśmy obie bardzo zadowolone!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2017

Poprawka zaliczona, bardzo dziękuje za pomoc i polecam!

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Korepetycje sprawiły ze w krótkim czasie nauczyłem się mnóstwo materiału, miałem problem zwłaszcza z trygonometria i ciagami. Pan jest najlepszym nauczycielem z jakim dotychczas miałem styczność. Wszystko prowadzone w bardzo motywującej atmosferze. 10/10

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Polecaaam, chodzę do drugiej gimnazjum i mam 5 na koniec z matematyki, super lekcje, dużo mi dały ;)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Polecam Pana z czystym sumieniem. Przygotował mojego syna do egzaminu z całej pierwszej klasy liceum. Dostał -5 i w związku z tym poprawił 4 (koniec 1 semestru) na 5 na koniec roku. Mistrz nauczania jakich mało. Jeszcze raz polecam.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2017

Miałam zagrożenie z matematyki, zgłosiłam się na powyższe korepetycje i po jakimś czasie udało się zdać! Zaczynałam ze średnią 1,3 więc było to praktycznie niemożliwe a jednak sie udało. Bez lekcji nie miałabym szans. Jeśli ktoś się zastanawia to te lekcje sa warte każdej ceny.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2017

Zgłosiłam się na korepetycje, bo miałam bardzo ciężką sytuacją w klasie maturalnej. Moja "nauczycielka", powiedziała mi że nie powinnam zdawać rozszerzenia. Jednak dzięki tym lekcjom odzyskałam wiarę w siebie i nauczyłam się mnóstwo. Matura poszła super, obstawiam wynik w granicach 85-88%. Zdecydowanie zdecydowanie polecam

avatar
Rafa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Bardzo wartościowe lekcje, dzięki nim przygotowałem się do egzaminu maturalnego z matmy rozszerzonej. W tym momencie studiuję dzięki temu na Ukrainie, w przyszłym roku jadę na stypendium do USA. Wybitny nauczyciel z super podejściem, polecam każdemu. Rafa

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Z matury rozszerzonej z matematyki w tamtym roku miałam 92%. Wszystko dzięki pomocy Pana, nauczyciel z powołania, wielka wiedza, wyczucie i kultura osobista. Przy okazji jeszcze raz bardzo Panu dziękuję za pomoc :). Studentka

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Trafiłam do Pana, bo miałam bardzo złą sytuację z ocenami. Groziła mi jedynka na koniec roku. Na szczęście nadrobiliśmy wiele rzeczy i poprawiłam trzy sprawdziany, w efekcie udało się wszystko zaliczyć!! Bardzo wszystkim polecam :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Dzięki korepetycjom u Pana wywalczyłem 5 na koniec pierwszej klasy z matematyki. Dodam, że tylko jedna osoba oprócz mnie dostała tak wysoką ocenę końcową, było mega ciężko. Na korepetycjach dowiedziałem się wielu rzeczy, które pojawiły się na sprawdzianach. Mega lekcje.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2017

Zdecydowanie dużo się nauczyłem na tych korepetycjach, bardzo fajna atmosfera i motywacja. Przewiduje wynik około 80-90% z matury z matmy podstawowej. Polecam.

avatar
Agata Malinowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Właśnie kończę druga klasę i z 3 na półrocze zrobiło mi się 4/5 na koniec, nadal walczę o piątkę :) Pan bardzo mi pomógł, gdyby nie korepetycje dalej miałabym bardzo średnia sytuacje. Polecam wszystkim, ja zostaje do samej matury :) Mam nadzieje ze dzięki temu dostanę się na wymarzone prawo. Pozdrawiam!

avatar
Zbyszko
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2017

Lekcje zaczynalem w II klasie liceum z 10 ocenami niedostatecznymi na koncie i zagrożeniem na I semestr z matematyki. Kończę zaliczywszy wszystkie poprawki i zarówno II jak i III klasę na ocenę dostateczną. Właśnie napisałem maturę podstawowa na około 90 %. Rozszerzenie przede mną i wiem ze pójdzie mi dobrze :) To wszystko dzięki Panu ! Bardzo dokładnie tłumaczy każde zadanie. Polecam. Widać że robi to z pasją!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2017

Lekcje z Panem sprawiły że jak dotychczas mam trzy piątki ze sprawdzianów w tym semestrze. Jestem w drugiej klasie liceum a poziom matematyki jest bardzo wysoki. Wcześniej miałam średnią około 3,5 a teraz ponad 4.4. Jestem mega zadowolona ;)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2017

Super lekcje, wyszedłem z zagrożenia a ostatnio wpadła nawet 4 której nie widziałem już chyba rok :D Jeśli ktoś ma duży problem z matematyką tak jak ja to bardzo polecam

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2017

Świetny nauczyciel z powołania, lekcje prowadzone w super atmosferze no i co najważniejsze uczę się rzeczy do matury których nie dowiedziałam się w szkole. Moim celem jest dostać się na medycynę i jestem na dobrej drodze :) Polecam polecam i jeszcze raz polecam !

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2017

Dzień dobry. Bardzo polecam wszystkim uczniom Pana, mój syn dzięki współpracy z owym nauczycielem zdał poprawkę semestralna z matematyki. Dodam że syn jest w drugiej klasie liceum i matematyka zawsze była jego słabą stroną, jest raczej typem humanisty. Na szczęście trafiliśmy na właściwego człowieka. Duża wiedza i kompetencja, ogromnie miła osoba z wielką kulturą.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2016

Bardzo polecam Pana , z ostatniego sprawdzianu z trygonometrii dostałem 4+, wszyscy byli zaskoczeni :) Łącznie z moimi rodzicami, którzy stwierdzili że jednak nie będzie ze mną tak źle. Za takie lekcje byliby sklonni płacić nawet dwa razy więcej.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2016

Dzięki Panu miałem 5 na koniec drugiej klasy, mistrz tłumaczenia i bardzo miła osoba! Polecamm

avatar
Werka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2016

Zgłosiłam się do Pana żeby pomógł mi przerabiać samodzielnie materiał z poziomu rozszerzonego. W szkole mam niestety tylko podstawę i nie mogę się już przepisać. Bardzo mądry nauczyciel z bardzo dużą wiedzą, doskonale wie czego powinnam się nauczyć ;)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2016

Super lekcje, bardzo kulturalny Pan, dostałem 5 z funkcji liniowej :D polecam, zdecydowanie najlepsze lekcje z matematyki Jakie mialem. Radek

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2016

Świetny nauczyciel, tłumaczy wszystko w bardzo prosty i zrozumiały sposób, przyjemna atmosfera :). Moje oceny ruszyły w końcu w górę a było już bardzo słabo, jestem bardzo zadowolona !!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2016

Oceniam Pana na 5, jedyny korepetytor który jak dotąd sprawił że mam lepsze wyniki. Moja Pani od matematyki sama była zdziwiona :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2016

Polecam tego korepetytora, bardzo mi pomógł kiedy chodziłem do liceum, bez dodatkowych lekcji byłoby bardzo ciężko. Pan ma ogromną wiedzę i super podejście do ludzi, niestety w szkole się tego nie doswiadcza, a szkoda.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2016

Bardzo dobry nauczyciel, szczerze polecam, dzięki Panu mam 4 na koniec drugiej klasy (na półrocze miałem zaledwie 2). Bardzo dużo się nauczyłem no i zawsze jest super atmosfera :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2016

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pan przygotował moja córkę do matury rozszerzonej z matematyki, która napisała na 98%. Dzięki temu dostała się na wymarzoną medycynę na WUM. Ogromnie kompetentny i kulturalny czlowiek, ktore od razu łapie kontakt z ludźmi. Aneta

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2016

Poprawiłem ocenę na koniec 1 klasy, dzięki lekcjom z Panem. Wszystko okej

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2016

polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2016

Polecam wszystkim lekcje z Panem. Mega wiedza i co najważniejsze umiejętność przekazywania jej innym :) Chodziłyśmy razem z moją przyjaciółką i wyniki z matur są ekstra: Madzia 78% z poziomu podstawowego a ja 94% z rozszerzenia. Jeszcze raz polecam !

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2016

Chodziłem na lekcje do Pana i potwierdzam wszystko co napisali inni poniżej, nauka według planu, super wszystko wyjaśnione i bardzo miła atmosfera. W 100% polecam !

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2016

Bardzo dobry korepetytor, świetnie przygotował mnie do matury. Nauczyłam się też jak organizować sobie samemu naukę. Mimo tego że Pan miał napięty grafik zgodził się mnie przyjąć, jeśli ktoś chce poprawić wyniki to bardzo polecam :) Ja jeszcze pisałam maturę z angielskiego i dzieki bardzo dobrym wynikom z obu matur dostane się na wymarzoną PW

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2016

94% z matury podstawowej po kursie u Pana. Bardzo kompetentny nauczyciel, zgłosiłam się na lekcje i od razu dostałam plan nauki aż do matury. Wszystko bardzo profesjonalnie i są efekty :)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Zdałam maturę podstawową najlepiej z klasy. Pan bardzo mi pomógł, zdecydowanie wszystkim mogę polecić. Na lekcjach robiliśmy to co w szkole było często pomijane, dowiedziałam się wielu ważnych rzeczy. Super nauczyciel

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Napisałem maturę z rozszerzenia na 92%! Bardzo bardzooo polecam, wynik wszystko potwierdza. Najlepszy korepetytor. Pozdro

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2016

Pan to najlepszy korepetytor do jakiego chodziłam, zawsze wracam z lekcji naładowana pozytywna energią. Ciekawe lekcje, tłumaczone prostym językiem który dociera nawet do takiej humanistki ak ja :)

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2016

Polecam, Pan bardzo mi pomógł, jestem bardzo zadowolona ze wspólnej nauki. Mam lepsze oceny, rodzice w końcu przestali się czepiać :)))

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2016

Świetny korepetytor, przygotował mojego syna do matury. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej stwierdzilem, iż powyższy Pan jest właściwa osoba na właściwym miejscu. Syn napisał maturę rozszerzoną bez problemu, przewidujemy bardzo wysoki wynik. Dziękujemy za pomoc

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Bardzo polecam korepetycje z Panem. Bardzo kompetentnie, luźna atmosfera i są wyniki. Aleksander

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2016

Genialne lekcje, nauczyłam się mnóstwo rzeczy, w końcu zrozumiałam kilka tematów których wcześniej w ogóle nie czaiłam, no i mam super ocenę na koniec :D polecam wszystkim

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2016

jestem bardzo zadowolona z lekcji, poprawiłam dwa sprawdziany no i jest mega miło. Super kompetentny nauczyciel :D

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Jedyny korepetytor, u którego na prawdę czułam że umiem więcej. Nawet kiedy czasami zdarzyło mi się spóźnić na lekcje Pan był bardzo wyrozumiały i nie robił problemu. Ogromna kultura i wiedza. Fajne lekcje, zostaje na przyszły rok :)

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Polecam lekcje z Panem, mam 5 na koniec 1 klasy

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2016

Dziś miałam ostatnia w tym roku szkolnym lekcje z Panem. Jestem bardzo zadowolona ze znalazłam takie korepetycje, wcześniej nigdy się u nikogo nie uczyłam. Bardzo mi zależy na dobrym zdaniu matury za rok i jestem pewna że znalazłam odpowiedniego nauczyciela ;) Polecam !

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2016

na prawdę wartościowe lekcje, przerobilismy cały material do matury, zdałem ją pewnie i bez większego problemu, jestem prawie pewny że dostanę się na budowę maszyn na AGH

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Bardzo polecam Maksa. Lekcje sa zawsze na najwyzszym poziomie i w bardzo milej atmosferze.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2016

Ekstra lekcje, bardzo miły korepetytor, bardzo fajna atmosfera :)))

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Jeśli ktoś z Państwa zastanawia się nad wyborem Pana mogę rozwiać wątpliwości: zglosilysmy się do powyższego korepetytora gdyż córka miała zagrożenie z matematyki na półrocze. Chodziła wcześniej do paru nauczycieli jednak nic to nie dało. W drugim semestrze pracowala wyłącznie z powyższym korepetytorem i efektem jest 3 na koniec roku. Nie trzeba już nic więcej komentować. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam gorąco. Joanna

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2016

Melduje się student informatyki. Rok temu Pan pomógł mi dostac się na AGH, z matury rozszerzonej z matematyki mialem 92%(!!!), podczas gdy nauczyciele szkolni tylko mnie gnoili i twierdzili że nie zdam nawet podstawy. Jestem bardzo wdzięczny i oczywiście polecam !

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2016

Polecam tego nauczyciela, super przygotowal mnie do matury, z próbnych na początku roku miałem około 30-40%, po wspólnej pracy napisałem podstawę na około 80-85% (tak obstawiam). Polecam zdecydowanie

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Przygotowałam się z Panem do matury rozszerzonej, obstawiam wynik w granicach 85-90%, trzeba jeszcze trochę poczekać na wyniki :)) Przyjazna atmosfera i mega kompetencja!

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2016

Fajne lekcje, rodzice mnie zapisali i powiem że polubiłem tego korepetytora. Zajmujemy się tylko tym co później wymaga ode mnie nauczycielka. Oceny mam lepsze, każdy jest zadowolony. Z ostatniej kartkówki z trygonometri dostałem +4, nic dodać nic ująć

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2016

Pan jest bardzo dobrym korepetytorem, uczymy się już jakiś czas i mam lepsze oceny :) Rozwiazujemy dużo zadań, wszystko rozumiem. Nauczyłem się też jak organizować sobie naukę

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2016

Bardzo kompetentny i zorganizowany człowiek z ogromną wiedzą. Na prawdę potrafi zainspirować. Świetnie przygotował mnie do matury.

avatar
Nika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2016

Pan nauczył mnie ciągów, dostałam ze sprawdzianu 5. A już myślałam że nigdy tego nie zrozumiem :DD Super lekcje polecam. Weronika

avatar
Ryszard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2016

Fantastyczny nauczyciel. Moje dziecko przygotowywało się z powyższym Panem do matury. Córka ma troszeczkę problem z nieśmiałością, jednak z tym korepetytorem złapała od razu kontakt, do domu po lekcji wracała bardzo zadowolona i zmotywowana do samodzielnej nauki. Z czystym sumieniem zapisalbym córkę na lekcje jeszcze raz. Maturę podstawową napisała pewnie, czekamy na wyniki.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2016

Miałam ogromne problemy w szkole, Pan mi pomógł, mam lepsze oceny no i ogólnie na lekcjach jest bardzo miło. Mam większą motywacje niż wcześniej :))))

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2016

Polecam, kompetencja i miła atmosfera ! Tegoroczny maturzysta

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2016

Przygotowywalismy się razem do matury podstawowej z matematyki, jak sobie liczyłam to mam około 92%, czekam na wyniki! Jestem bardzo bardzooo zadowolona, ekstra korepetytor ;)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2016

super lekcje, z ciągów ze sprawdzianu dostałem 5. Polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2016

Pan pomógł mojemu synowi w zdaniu pierwszego semestru 2 klasy. Moje dziecko miało ogromne problemy z zaliczeniem zaległych sprawdzianow, na szczęście dzięki pomocy powyższego korepetytora wszystko udało się zaliczyć :) Bardzo kontaktowy, rzeczowy oraz co najważniejsze wybitnie kompetentny człowiek. Polecam każdemu. Monika

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2016

Najlepszy z najlepszych. Powyższy korepetytor przygotował mnie do matury rozszerzonej. Od razu zlapalismy kontakt, miła atmosfera, wysoka kultura, umie sie zachowac. I co najważniejsze zna się na swoim fachu. Maturę napisałem rok temu na 88%, teraz jestem na AGH i w dużej mierze zawdzięczam to właśnie Panu. Jest moc :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2016

Bardzo ciekawe lekcje, ogromnie dużo sie nauczyłam, zdecydowanie polecam !

avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2016

Nauczyciel z powołania, bardzo szybko nawiązuje kontakt z ludźmi, kompetentny, z pełną wiedzą na każdy temat z matematyki z liceum. Deltę liczy szybciej niż błyskawica ^^ polecam każdemu kto chce tak jak ja podciągnąć się w liceum i dobrze napisać maturę. Judyta, 84%, rozszerzona matematyka

avatar
Julka Adamek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2016

Pana polecił mi znajomy ktore przygotowywal sie z tym korepetytorem do matury, uczę się online i jestem ogromnie zadowolona, nie musze nigdzie jezdzic. Mega atmosfera, no i wszystko rkzumiem :) Pozdrawiam

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2016

Chodzę na lekcje od jakiegoś czasu i efekty są bardzo dobre, ze spr z kwadratowej mam -5. Lekcje online są na prawdę wygodne, polecam kazdemu

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2015

Genialny korepetytor! Wszystko dokładnie wytłumaczy - własnymi ,innowacyjnymi sposobami. Bardzo polecam! Najlepsze zajęcia z matematyki - prowadzone z pasją i zaraźliwym zaangażowaniem, ale jednocześnie na luzie – myślę,że byłby w stanie wytłumaczyć matematykę nawet kostce brukowej. Komunikatywny, kompetentny, konkretny. I - co nie bez znaczenia - kulturalny. Jest nauczycielem przy którym doznaje się olśnienia na zasadzie "jakie to proste". Zresztą co tu dużo mówić.. jest po prostu najlepszym nauczycielem jakiego przez całą drogę mojej edukacji spotkałam. :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2015

super nauczyciel, bardzo dobrze przygotował mnie do kilku sprawdzianów, jestem w drugiej klasie i chce się razem uczyć już do matury. Mega miły i super tłumaczy :)))

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2015

Bardzo cenię Pana. Przygotował moją córkę do matury rozszerzonej z matematyki, którą następnie napisała na 92%. Teraz jest studentką pierwszego roku medycyny na UJ. Jestem ogromnie zadowolona ze wspolpracy, moja córka również. Powyższy nauczyciel jest bardzo sympatycznym, kompetentnym człowiekiem który natychmiast łapie kontakt z ludźmi. Ma również coś co nazywam "darem do nauczania", niestety większość poprzednich korepetytorow go nie miała, wręcz przeciwnie. Bardzo serdecznie wszystkim polecam :). Katarzyna

avatar
Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2015

Super nauczyciel, uczymy się od jakiegoś czasu :) oceny są lepsze i czuję że coraz więcej umiem :) Wiki

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2015

rodzice zapisali mnie do Pana bo kiepsko mi szło w 3 klasie, myślałam że nie zdam matury. na szczęście razem się przygotowywalismy i bez problemu zdałam!;)) bardzo dziekujeee

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2015

Chodziłem na lekcje matematyki dwa lata temu, moja siostra też. Matematykę rozszerzoną napisałem na 86%, siostra pozbyła się zagrożenia i pewnie zdała podstawę. Stare dobre czasy :). Polecam ogromnie

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2015

Pan pomagał mi w 3 klasie liceum, z matury rozszerzonej mialem 88%, polecam Wam :) Super kompetentny i miły gość

avatar
Wera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2015

Chodzę do drugiej klasy liceum, od zawsze miałam problem z matematyka więc zapisałam sie na lekcje. Od tego czasu funkcja liniowa poprawiona na 4, a z ostatniej kartkowki miałam -5 :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2015

Pan był najlepszym korepetytorem jakiego miałem. Dzięki niemu studiuję teraz na AGH. Idealna znajomość wymagań maturalnych, mogliśmy opuścić część tematów szkolnych których nie ma na maturze. Mogę polecić z czystym sumieniem, bardzo mi pomógł

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2015

Dzięki temu korepetytorowi poprawiłam planimetrie, bardzo sprawnie i zrozumiale tlumaczy. No i jest bardzo miły ;)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2015

Pan pomaga mojemu synowi (2 klasa liceum) w nauce, syn jest bardzo zadowolony. Efekty widać tez patrząc na oceny w szkole. Zdecydowanie jestem zadowolony

avatar
Mela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2015

Bardzo się cieszę z lekcji u Pana. Pomógł mi zrozumieć pochodne z którymi miałam straszny problem. Świetny nauczyciel, bardzo fajna atmosfera. Byłam na początku niezbyt dobrze nastawiona do lekcji online, ale to jest rzeczywiście mega wygodne. Polecaaaam bardzo bardzo, ja zostaje do matury

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2015

Matematyka + psychologia = 88% z matury podstawowej. Studentka PK

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2015

Super przygotowania do matury, mam caly pan nauki aż do maja :). Idziemy jak burza. Bardzo fajna atmosfera i podejście.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2015

Oprócz tego, że nauczyłem sie matematyki, zrozumiałem jak sie uczyć. Mistrz

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2015

Uczę sie z Panem od początku września. W piątek dostałem -5 z funkcji liniowej, dobry początek :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2015

super nauczyciel, ful profesjonalizm. polecam wszystkim. 82%, rozszerzona matematyka

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2015

Dzięki temu korepetytorowi zdałam maturę podstawową na 88%. Bardzo bardzo polecam. Teraz jestem na AGH. DZIEKI JESZCZE RAZ!:)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Super lekcje przygotowywujace do poprawy, pisałem matematyke w drugim terminie, zdana na bank. Polecam serdecznie Pana

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Pan na prawdę świetnie tłumaczy. Przygotował mnie do matury sierpniowej (tak, niestety) i jestem przekonana że zdałam. Czekam na wyniki i mam nadzieję sie jeszcze załapać na jakies studia językowe z ostatnich rekrutacji. Polecam

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Według mojej prognozy poprawka zaliczona, 2 miesiące nauki u tego korepetytora. Polecam.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Uczyłem się z Panem do poprawki matury, na 99% zdałem! Bardzo dziękuję za pomoc.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2015

Uczyłem się z tym korepetytorem do jutrzejszej poprawki. Cały materiał w 2 miesiące. Matury rozwiązuje w granicach 60%, jest szansa!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2015

Bardzo polecam Pana! Pomógł mi bardzo, dzięki niemu uwierzyłam w siebie. Super podejście, ciekawe lekcje. Efekt: 92% z poziomu rozszerzonego. A na początku roku szkolnego myślałem ze nawet 30 nie będzie :D

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2015

Bardzo się cieszę z lekcji u tego Pana. Szczęśliwa studentka PK:)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2015

84% z rozszerzenia, polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2015

Uwielbiam tego nauczyciela!! Chodzę do niego od 3 tygodni, niestety nie zdałam matematyki i stwierdzilam ze sama nie dam rady jej zdać. Idziemy szybko z materiałem, bez niepotrzebnych rzeczy :)

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2015

Dobre zajęcia, nauczyłem się w dość szybkim czasie wielu rzeczy. Za rok matura, zostaje na następny sezon. Polecam

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2015

AGH wita, 92% z rozszerzenia :)

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2015

Dzięki pomocy powyższego korepetytora wreszcie zdałam maturę z matematyki. Polecam jeśli tak jak ja nic nie ogarniasz. W 3 miesiace nauczyłam sie na 68%, rok temu nie zdałam. Nasz piękny system jak zwykle "działa".

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2015

Właśnie dziś sie dostałam na medycyne !!!!!! Aaaaa to najlepszy dzien mojego życia!!! 84% z roszerzenia z maty, dzieki jeszcze raz ;)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2015

Bardzo skutecznie prowadzone korepetycje, matura podstawowa rozbita na 88%. Mogę polecić z czystym sumieniem

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2015

Niestety nie zdalem matmy w tym roku. Nie chodzilem wczesniej na lekcje. Dość kiepsko poszło eh. Dziś byłem na pierwszej lekcji u Pana i jest okej. Będziemy się przygotowywać razem do poprawki

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2015

Matura z matematyki zdana, dziękuje dobranoc

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2015

Wyniki były w poniedziałek, 98% z rozszerzenia. Like a bossssss :D Chodziłamm do Pana ponad rok. Opłacało sie ;)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2015

Nauczyciel jakich mało, super podejście, bardzo miła atmosfera. Aż chciało mi sie uczyc. Polecamm

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2015

Będę się przygotowywać u Pana do matury rozszerzonej, którą mam za rok. Na razie jestem bardzo zadowolona, zrobiliśmy ostatnio trygonometrię. Zrozumiałam bez problemu.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2015

Ohoho widze że się robisz rozchwytywany ;D Ja również polecam, rok temu miałam ponad 85% z podstawy. Swietnie mnie przygotował ;)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2015

Bardzo miły nauczyciel, potrafił mi wytłumaczyć rzeczy których od dawno nie rozumiałam. Będzie mnie przygotowywał do matury za rok :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2015

Półtora roku temu dowiedzialem sie od znajomego o tym korepetytorze. Chodziłem do niego ponad pół roku, maturę zdałem na 87%. Teraz studiuje medycynę (kiedyś nie wierzyłem w ogole ze sie dostanę). Jestem bardzo wdzięczny za ogromną pomoc którą otrzymałem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2015

Dzisiaj byłam na pierwszej lekcji, zaplanowaliśmy naszą wspólną naukę, nie moge sie doczekać :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2015

Bardzo polecam Pana, bardzo dobrze tłumaczy. Kilka lekcji i cała trygonometria zrobiona. Będę chodzić dalej

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2015

Polecam. Chodzę do tego korepetytora od jakiegoś czasu i widzę duże postępy. Geometria rozj**ana xD

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2015

Rok temu wyszłam z zagrożenia dzieki temu Panu. Sprawnie tlumaczy, bez problemow

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2015

Widze, że skorzystałeś z mojej rady i pojawiłeś się w internecie :) Polecam, rok temu przygotował mnie do matury rozszerzonej, miałem 89%. The best :D

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Rzeczowo, bez zbędnego gadania. Mature podstawową napisalem w granicach 95%, polecam

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2015

Fantastyczne lekcje, jestem ogromnie zadowolona ! :))

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2015

Miałam dopiero 3 lekcje i już z pewnością moge wystawić taką ocene. Wszystko mega profesjonalnie

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Najlepszy korepetytor jakiego miałem, połączenie matematyki i praktycznej psychologii. Teraz czekam na wyniki

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Bardzo się ciesze ze chodziłem do Pana, wiele się o sobie nauczyłem. Super gość. Od października AGH mam nadzieje

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Zrobiliśmy cały materiał z podstawy w 5 miesięcy, super korepetytor :)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2015

Jestem bardzo zadowolony, kompetentny nauczyciel. Pozdro

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2015

Nareszcie jesteś w internetach!:). Rok temu przygotował mnie do matematyki rozszerzonej, zdałam na 91 procent. Więcej pisać nie trzeba:)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2015

Chodziłem na korki przez dłuższy czas, zrozumiałem nawet trygonometrie :D z matury podstawowej mam wg prognozy około 85 procent, nie żaluje i polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2015

Swietne podejscie. Na poczatku 3 klasy nie wierzylam w dobry wynik z matury rozszerzonej. Po wielu godzinach wspolnej pracy wszystko sie zmienilo, mature napisalem swietnie, czekam na wyniki. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2015

Już po maturze, jestem bardzo zadowolona

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2015

Szczerze polecam tego korepetytora, dzięki niemu uwierzyłam w siebie. :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2015

Bardzo dobre podejście do uczniów, mój "nauczyciel" szkolny sie nie umywa. Dzięki za pomoc :D

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2015

Dziś miałam ostatnią lekcje przed maturą. To najlepszy korepetytor z matematyki jakiego miałam. No i w dodatku przystojny..;)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2015

Jestem ogromnie zadowolona z lekcji. Bardzo mila atmosfera, nawet gdy parę razy sie spoznilam to nie bylo problemu :) Bardzo duzo sie nauczylam, jeszcze raz dziekuje.

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2015

Wreszcie jakiś kompetentny nauczyciel, w pare lekcji nauczył mnie funkcji, zostaje na dlużej

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2015

8 miesiecy korepetycji, zdecydowanie polecam :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2015

Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Matury próbne rozszerzone pisze średnio na 90 procent, na taki sam wynik liczę na maturze.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2015

Mega gość, jestem w drugiej klasie liceum, wyszedlem z zagrozeniA ;DD

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2015

świetnie tłumaczy, cały rok chodzę do niego na lekcje, za 3 tygodnie mam rozszerzoną maturę. Bardzo zrozumiałe tłumaczenie, genialna atmosfera. Zrozumiałam nawet najtrudniejsze zadania. Polecam wszystkim

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2015

świetny nauczyciel, nauczył mnie pochodnych ktorych nie rozumialam za grosz ! Pozdrawiam ;)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2015

Jestem bardzo zadowolony z lekcji u tego korepetytora, mam teraz najlepsze oceny w drugiej klasie :D

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2015

Bardzo polecam, fantastyczny nauczyciel. Od początku 3 klasy uczymy sie do matury rozszerzonej. Zrozumiałam zadania ktorych kiedyś kompletnie nie potrafilam zrobić!;)

avatar
Jaro
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2015

Lekcje sa spoko, wyszedlem z zagrozenia na polrocze a teraz matura

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2015

Dobry korepetytor, bardzo dobrze mi wytłumaczył prawdopodobieństwo

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2015

Szczerze polecam, uczymy się już ponad 5 miesięcy, z matury próbnej miałam ponad 80% mimo że była dość trudna :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.