Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 - 70 / 60 min

Klaudia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jeśli chcesz poszerzać swoją wiedzę, zrozumieć coś niejasnego, utrwalać informacje i umiejętności, bądź przygotować się do konkursów/ egzamimów/ olimpiad  - zapraszam Cię na swoje zajęcia! 

Nawet jeśli chcesz po prostu o czymś podyskutować lub porozważać na temat jakichś nteresujących spraw w świecie języka polskiego, literatury lub sztuki, powymieniać się opinią i wysnuć ciekawe wnioski np. do prac pisemnych, wypowiedzi, odpowiedzi ustnych lub dalszych dyskusji.

W programie także treningi do egzaminów pisemnych i ustnych - liczne arkusze do opracowania + wskazówki .

Zapraszam! :)

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 18:00
Wtorek14:00 - 19:00
Środa13:00 - 19:00
Czwartek13:00 - 18:00
Piątek14:00 - 17:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2017
Kurs Przewodnikowski "Od Brzegu"
12.2017
Kurs Drużynowych Wędrowniczych WAK
03.2021
Specjalista ds. produktów kosmetycznych i naturalnych
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2021

najlepsza korepetytorka z j. angielskiego jaką kiedykolwiek znalazłam! jest wspaniała, radosna i bardzo cierpliwa, zawsze tłumaczyła najlepiej i najjaśniej :) ma sporą wiedzę "z życia wziętą", którą wplata w tok nauki i dzięki czemu łatwiej jest kojarzyć słówka, frazy i regułki. PRAKTYCZNIE OD ZERA z nią zaczynałam, bo nie rozumiałam kompletnie nic, a dzięki niej zdałam maturę z naprawdę zadowalającym wynikiem - moja mentorka :) będę do niej zawsze wracać w potrzebie. POLECAM!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2021

Ze szczerym oddaniem i sercem polecam każdemu Panią Klaudię. To właśnie jej zaufałam, nie zawiodła mnie i pomogła przywrócić wiarę w siebie i zapomnianą pasję jaką jest muzyka, śpiew i sztuka występu. Tona sympatii, doświadczenia, fachowej wiedzy i wyrozumiałości ;-) najserdeczniej polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.