Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski45 - 50 / 60 min

Klaudia

Opis ogłoszenia

Chętnie pomagam osobom (szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła średnia) poszukującym inspiracji i pomocy z języka angielskiego . Tłumaczenie i efektywna nauka gramatyki, słownictwa. a także treningi i przygotowania do licznych form sprawdzających (kartówki, testy, sprawdziany) oraz do większych egzaminów, tj. [* egzamin gimnazjalny, matura, konkursy i egzaminy wstępne*] . W ofercie również nauka o historii krajów anglojęzycznych . Serdecznie zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek14:00 - 19:00
Środa16:00 - 19:00
Czwartek16:00 - 19:00
Piątek13:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2017
Kurs Przewodnikowski "Od Brzegu"
12.2017
Kurs Drużynowych Wędrowniczych WAK
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.