Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Język francuski60 - 70 / 60 min

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Opis ogłoszenia

Magister filologii i tłumaczka literatury z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym proponuje ciekawe i skuteczne lekcje języka francuskiego ! Studiowałam również zarządzanie zasobami ludzkimi oraz psychologię, dzięki czemu będę mogła pomóc Ci w osiągnięciu językowej pewności siebie w Twoim środowisku zawodowym. A co najważniejsze, już od pierwszych zajęć zaczniesz posługiwać się językiem francuskim ! Dla każdego z moich uczniów opracowuję indywidualny plan nauki, uwzględniający specyficzne potrzeby i oczekiwania. Oferuję m.in. lekcje języka od podstaw dla zupełnie początkujących, kursy przygotowujące do egzaminów językowych  , warsztaty konwersacyjne , zajęcia poświęcone kulturze francuskiej i frankofońskiej

Zapraszam! :-)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Polecam lekcję z Panią Agnieszką, w prosty sposób tłumaczy nawet mocno skomplikowane zagadnienia. Inspiruje i motywuje do samodzielnej pracy z językiem. Zajęcia nie są monotonne, czeka się na nie z przyjemnością :) Po krótkim czasie widzę u siebie dużą poprawę zarówno w mówieniu jak i w pisaniu.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Agnieszka to sympatyczna i bardzo zaangażowana osoba. Prowadzone przez nią lekcje odbywają się w miłej atmosferze, są ciekawe i przede wszystkim skuteczne. Metody zajęć wybierane przez Agnieszkę przynoszą oczekiwane efekty, pozwalają przełamać barierę językową oraz doskonalić swoje umiejętności. Jak najbardziej polecam :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Lekcje z Agnieszką są ciekawe, materiały rzetelnie przygotowane i dobrane indywidualnie. W miłej i przyjaznej atmosferze praca z językiem jest przyjemnością. Jestem bardzo szczęśliwy że znalazłem Agnieszkę, doceniam jakość i profesjonalizm z jaką podchodzi do zajęć. Po przebytych kilku kursach j. francuskiego uważam że te zajęcia są najbardziej efektywne. Gorąco polecam!

avatar
Katsiaryna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2019

Gorąco polecam korepetycje z Panią Agnieszka! Oprócz tego, ze lekcje są ciekawe i dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości osoby uczącej się, pani Agnieszka jest nauczycielka z pasja do języków, współpraca z która jest prawdziwa przyjemnością :))
Pani jest bardzo milym, pomocnym i cierpliwym człowiekiem. Ona inspiruje i motywuje również do "self-learning". Pomogla mi w poszukiwaniu przydatnych stron internetowych, żeby polepszyć moja wędzę i wzbogacić znajomość języka o kolejną porcję słówek i wyrażeń. Pani Agnieszka w ogóle była tylko jedna z korepetytorów, która odpisała mi i od razu wykazała chęć pomocy mi w nauczeniu sie języku francuskiemu. Jestem jej za to bardzo wdzięczna! Jestem bardzo zadowolona i dziękuję pani jeszcze raz za fajna owocna współpracę! ^^

Wszystkiego dobrego, pani Agnieszka, merci beaucoup pour votre aide et votre patience ! Je vous adresse mes meilleurs voeux ! ^^

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Bardzo polecam Panią Agnieszkę jako nauczyciela języka angielskiego. Jest profesjonalna, zawsze przygotowana do zajęć. Lekcje są ciekawe i przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości osoby uczącej się. Zajęcia prowadzone są w miłej, bezstresowej atmosferze. Oprócz nauki na zajęciach, polecane są ciekawe metody nauki w domu, przydatne w nauce języka. Pani Agnieszka to na prawdę świetna nauczycielka!

avatar
Kesja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2019

Lekcje z Agnieszką to czyta przyjemność :) Dostosowanie tematyki zajęć do potrzeb ucznia bardzo motywuje do działania i regularnej nauki. Każde spotkanie to efektywna praca oraz inspirujące dyskusje. Agnieszka to zdecydowanie nauczyciel z pasją i zaangażowaniem. Nie tylko potrafi przekazać ogrom wiedzy ale również dodać wiary w siebie.
Dziękuje Agnieszko za usystematyzowanie wiedzy i zaszczepienie pasji do języka.
Gorąco polecam !! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2019

Z całego serca polecam korepetycje u Pani Agnieszki!!!!
Pani Agnieszka jest osobą bardzo sympatyczną i doskonale przygotowaną do zajęć, które są w mojej ocenie prowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym oraz charakteryzują się profesjonalnym podejściem do ucznia! Lektorka dba o to by nauka przyniosła oczekiwane efekty.
Pełne zaangażowanie, rzetelność oraz wysokie kompetencje połączone z umiejętnością motywowania do dalszej nauki! Pani Agnieszka cierpliwie tłumaczy wszelkie zawiłe zagadnienia gramatyczne w taki sposób, że każdy po lekcji wychodzi z świetnie usystematyzowanymi wiadomościami. Już na pierwszych zajęciach widać, że jest to nauczyciel z pasją. Konwersacje dzięki którym można wzbogacić znajomość języka o kolejną porcję słówek i wyrażeń to sama przyjemność. Zdecydowanie polecam!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2019

Od dawna nie czułam się tak zamotywowana do nauki angielskiego, jak teraz, dzięki Agnieszce. Jest nauczycielką z pasją, cechuje ją pełen profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Skupia się na moich słabych stronach, by szybko pozbyć się "problemu" i iść dalej ;-) Lekcje przez skaypa są bardzo ciekawe, Aga dostosowywuje tematy pod moje zainteresowania, dzięki czemu z wielka ochotą podchodzę do przygotowywania się na kolejne lekcje i czas płynie magicznie szybko. Jednocześnie potrafi być wymagającym nauczycielem, przez co motywuje mnie do systematycznej pracy nad językiem ;-) I kiedy zdarzy się, że lekcja musi być odwołana z jakiegoś nagłego powodu, potrafi być elastyczna, by przełożyć lekcję. Bardzo się cieszę, ze trafiłam na tak fajnego korepetytora!

avatar
Maniek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2019

Bonjour, j'ai repris les cours de français après quelques années d'interruption. Je suis ravi de l'approche que propose Agnieszka. Je me suis senti tout de suite à l'aise. Après plusieurs recherches d'u' professeur qui me conviendrait c'est finalement avec Agnieszka que j'ai choisi de poursuivre mon apprentissage de cette langue qui me semble maintenant plus abordable. Je recommande vivement. Maniek

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2018

Serdecznie polecam lekcje z Agnieszką. Dla mnie - ucznia, bardzo ważne jest otrzymywanie wsparcia językowego od kogoś utalentowanego, skrupulatnego, wykształconego w kierunku, z pasją do języków obcych. Agnieszka jest taką osobą. Dziękuję Agnieszko ze wszelkie rady i przeszczepioną mi skrupulatność we władaniu słowem. Jeszcze raz szczerze polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2018

Bardzo cenię sobie zajęcia z panią Agnieszką, ponieważ każda lekcja jest odpowiedzią na moje aktualne potrzeby i oczekiwania - przygotowywanie prezentacji, tłumaczenie artykułu czy utrwalanie słownictwa z danej dziedziny wiedzy. Pani Agnieszka prowadzi zajęcia w sposób bardzo ciekawy, atrakcyjny, z ogromnym szacunkiem do swojego ucznia, i tego, co jest przedmiotem jego zainteresowania. Każda lekcja daje poczucie dobrze i efektywnie spędzonego czasu.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2018

Po 10 latach przerwy zaczęłam uczęszczać na zajęcia z języka angielskiego (przez Skype) do Pani Agnieszki. Ku mojemu zaskoczeniu z każdą lekcją czuję się pewniej, mój angielski jest coraz lepszy. Zajęcia są ciekawe, dostosowane do zainteresowań ucznia oraz stopnia zaawansowania znajomości języka obcego. Pani Agnieszka to profesjonalistka najwyższej klasy. Polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2018

Korepetycje udzielane przez Panią Agnieszkę cechuje pełen profesjonalizm. Zajęcia prowadzone są w przyjemnej atmosferze, a efekt nauki w postaci udoskonalonych zdolności lingwistycznych jest widoczny już po paru zajęciach. Regularne konwersacje znacząco ułatwiły mi pracę w międzynarodowym zespole w branży transportowej. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.