Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/524 opinie
Dla użytkownika Agnieszka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 24
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2021

Z Agnieszką uczę się francuskiego już około 10 miesięcy. Przedtem, ponieważ miałem bardzo dużą przerwę w nauce, bardzo ciężko było mi się wysłowić, znaleźć odpowiednie słowa, nie mówiąc już o bardziej wyszukanych konstrukcjach gramatycznych. Obecnie, mogę śmiało powiedzieć że moje kompetencje językowe dzięki pracy z Agnieszką polepszyły się na tyle, że nie miałbym absolutnie żadnych problemów w porozumiewaniu się z francuzami. Każda lekcja jest inna, omawiamy struktury gramatyczne (zupełnie bezstresowo, bardzo wydajnie), rozmawiamy o codziennych sprawach oraz ona temat prawdziwych, realnych materiałów francuskojęzycznych, które Agnieszka mi sukcesywnie przesyła. Wielki plus dla Agnieszki za zaangażowanie, ogromną cierpliwość, słuchanie ucznia - robimy to, na co akurat mam ochotę, Agnieszka potrafi świetnie dopasować tematykę zajęć do indywidualnych preferencji ucznia. Serdecznie polecam każdemu, kto poszukuję świetnego nauczyciela - ja na takiego miałem szczęście trafić :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2020

Rozpocząłem zajęcia z Panią Agnieszką, ponieważ chciałem nauczyć się podstaw francuskiego przed studiowaniem tegoż języka. Zajęcia za każdym razem były różnorodne, ciekawe i przez godzinę lekcji mogłem wyciągnąć mnóstwo wiedzy z zakresu gramatyki i słownictwa. Korepetycje odbywały się w miłej i luźnej atmosferze, dzięki czemu nauka była przyjemnością. Dzięki lekcjom z Panią Agnieszką, jestem przygotowany w 100% na studia i nie boję się już, że nie dam sobie na nich rady :)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Kilka miesięcy temu zaczęłam lekcje francuskiego z panią Agnieszką i zdecydowanie są to najbardziej efektywne lekcje języka, jakie miałam. Przez ten czas przełamałam barierę językową, nauczyłam się swobodnie komunikować i zaczęłam bardzo dużo rozumieć. Podczas lekcji prowadzonych w świetnej atmosferze dowiaduję się ciekawostek na temat języka, Francji i nie tylko. Pani Agnieszka w bardzo jasny sposób tłumaczy gramatykę, którą później wielokrotnie ćwiczymy na zajęciach. Bardzo polecam lekcje z panią Agnieszką!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez Agnieszkę są naprawdę świetne. Ogrom tematów, źródeł, sposób tłumaczenia gramatyki, zadane ćwiczenia czy wyłapywanie i korekcja błędów podczas rozmów sprawiają, że nauka przynosi szybkie i trwałe rezultaty. Jeśli chcesz nauczyć się lepiej mówić, zwiększyć zasób słownictwa, czy odświeżyć zasady gramatyki Agnieszka będzie na pewno świetnym wyborem. Serdecznie polecam ! 

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2020

Agnieszka stawia na praktykę i aktywne wykorzystanie języka, dlatego zachęca do mówienia już od pierwszych lekcji. Gramatyka pojawia się w tle, co sprawia, że przyswajanie jej zasad staje się naturalne.
Agnieszka ma ogromną wiedzę na temat języka, jego historii, a także kultury francuskiej, lekcje są ciekawe, dostosowane do poziomu uczącego się.
A co najważniejsze Agnieszka jest cierpliwa i wyrozumiała, dzięki czemu można bez skrępowania ćwiczyć swoje umiejętności.
BARDZO POLECAM, szczególnie jeśli ktoś chce używać języka a nie tylko biernie go znać.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Wyjątkowe zajęcia francuskiego, które są nie tylko źródłem ogromnej wiedzy i wspaniałym narzędziem do rozwijania znajomości języka, ale też świetnie spędzonym czasem z bardzo ciekawymi materiałami!
Bazując na swoim doświadczeniu, Pani Agnieszka personalizuje każdy kurs w zależności od potrzeb, poziomu i zainteresowań ucznia. Zapewnia interesujące materiały, które są później przedmiotem dyskusji i źródłem nowego słownictwa, tłumaczy gramatykę w bardzo przyswajalny sposób oraz zwraca uwagę by wypleniać często powtarzalne błędy.
Podczas zajęć nabrałam dużo większej swobody i pewności w zakresie mówienia po francusku, z każdą lekcją rozumiem co raz więcej, i jestem pewna, iż przy metodach nauczania Pani Agnieszki jest i będzie tak w przypadku każdego, nawet opornego ucznia!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Jesli chcesz sie rozgadac, rozwinac slownictwo i poprawic pewnosc siebie w porozumiewaniu sie po francusku, konwersacje z Agnieszka to swietny pomysl. Wspolpracujemy juz od okolo roku i rozwijamy coraz ciekawsze tematy. Duzy plus to interesujace materialy. Trzeba dodac, ze konwersacje sa zyciowe, pomimo tego, ze pracujemy z podrecznikiem (wedlug moich potrzeb). Widoczne umiejetnosci interpersonalne jak i wiedza (chociazby z zakresu psychologii) Agnieszki bardzo dobrze sie sprawdzaja.

avatar
Monia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2020

Zajęcia z Agnieszką przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze i przynoszą zamierzone efekty. Agnieszka jest zawsze świetnie przygotowana, ma ogromną wiedzę na temat języka i kultury francuskiej, dobrze tłumaczy zagwozdki gramatyczne oraz dobiera interesujące materiały autentyczne. Bardzo polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2019

Bardzo polecam zajęcia z języka angielskiego. Nauka jest bardzo przyjemna i dostosowana do poziomu, umiejętności i cech osobowościowych. W trakcie nauki byłam za granicą, gdzie czułam się zdecydowanie więcej odwagi w mówieniu i praktykowaniu na każdym kroku swoich umiejętności rozmawiania. Dodatkowym plusem jest poszerzanie wiedzy na inne tematy, inspiracje do nowych działań. Dla mnie to był bardzo duży pakiet wielu zalet. Rozwijanie mózgu, nauka języka, miło spędzony czas, plus możliwość odbywania lekcji przez Skype. Polecam !

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2019

Bardzo polecam zajęcia z języka francuskiego z panią Agnieszką! Pani Agnieszka jest nauczycielką z pasja do wielu języków, ich literatury i poezji. To sympatyczna i zaangażowana osoba, która prowadzi lekcje w miłej atmosferze. Warsztaty konwersacyjne dostosowane do są do indywidualnych potrzeb i zainteresowań. Na lekcjach poruszamy różne tematy i korzystamy z różnorodnych źródeł.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2019

.Bardzo polecam.Zajęcia są ciekawe,dostosowane do poziomu ucznia i jego zainteresowań.Pani Agnieszka ma szeroką wiedzę,można z nią porozmawiać na wiele tematów.Jest bardzo zaangażowana i widać że zależy jej na uczniach i chce żeby nauka była przyjemna ale też rzetelna .

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Polecam lekcję z Panią Agnieszką, w prosty sposób tłumaczy nawet mocno skomplikowane zagadnienia. Inspiruje i motywuje do samodzielnej pracy z językiem. Zajęcia nie są monotonne, czeka się na nie z przyjemnością :) Po krótkim czasie widzę u siebie dużą poprawę zarówno w mówieniu jak i w pisaniu.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Agnieszka to sympatyczna i bardzo zaangażowana osoba. Prowadzone przez nią lekcje odbywają się w miłej atmosferze, są ciekawe i przede wszystkim skuteczne. Metody zajęć wybierane przez Agnieszkę przynoszą oczekiwane efekty, pozwalają przełamać barierę językową oraz doskonalić swoje umiejętności. Jak najbardziej polecam :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Lekcje z Agnieszką są ciekawe, materiały rzetelnie przygotowane i dobrane indywidualnie. W miłej i przyjaznej atmosferze praca z językiem jest przyjemnością. Jestem bardzo szczęśliwy że znalazłem Agnieszkę, doceniam jakość i profesjonalizm z jaką podchodzi do zajęć. Po przebytych kilku kursach j. francuskiego uważam że te zajęcia są najbardziej efektywne. Gorąco polecam!

avatar
Katsiaryna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2019

Gorąco polecam korepetycje z Panią Agnieszka! Oprócz tego, ze lekcje są ciekawe i dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości osoby uczącej się, pani Agnieszka jest nauczycielka z pasja do języków, współpraca z która jest prawdziwa przyjemnością :))
Pani jest bardzo milym, pomocnym i cierpliwym człowiekiem. Ona inspiruje i motywuje również do "self-learning". Pomogla mi w poszukiwaniu przydatnych stron internetowych, żeby polepszyć moja wędzę i wzbogacić znajomość języka o kolejną porcję słówek i wyrażeń. Pani Agnieszka w ogóle była tylko jedna z korepetytorów, która odpisała mi i od razu wykazała chęć pomocy mi w nauczeniu sie języku francuskiemu. Jestem jej za to bardzo wdzięczna! Jestem bardzo zadowolona i dziękuję pani jeszcze raz za fajna owocna współpracę! ^^

Wszystkiego dobrego, pani Agnieszka, merci beaucoup pour votre aide et votre patience ! Je vous adresse mes meilleurs voeux ! ^^

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Bardzo polecam Panią Agnieszkę jako nauczyciela języka angielskiego. Jest profesjonalna, zawsze przygotowana do zajęć. Lekcje są ciekawe i przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości osoby uczącej się. Zajęcia prowadzone są w miłej, bezstresowej atmosferze. Oprócz nauki na zajęciach, polecane są ciekawe metody nauki w domu, przydatne w nauce języka. Pani Agnieszka to na prawdę świetna nauczycielka!

avatar
Kesja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2019

Lekcje z Agnieszką to czyta przyjemność :) Dostosowanie tematyki zajęć do potrzeb ucznia bardzo motywuje do działania i regularnej nauki. Każde spotkanie to efektywna praca oraz inspirujące dyskusje. Agnieszka to zdecydowanie nauczyciel z pasją i zaangażowaniem. Nie tylko potrafi przekazać ogrom wiedzy ale również dodać wiary w siebie.
Dziękuje Agnieszko za usystematyzowanie wiedzy i zaszczepienie pasji do języka.
Gorąco polecam !! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2019

Z całego serca polecam korepetycje u Pani Agnieszki!!!!
Pani Agnieszka jest osobą bardzo sympatyczną i doskonale przygotowaną do zajęć, które są w mojej ocenie prowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym oraz charakteryzują się profesjonalnym podejściem do ucznia! Lektorka dba o to by nauka przyniosła oczekiwane efekty.
Pełne zaangażowanie, rzetelność oraz wysokie kompetencje połączone z umiejętnością motywowania do dalszej nauki! Pani Agnieszka cierpliwie tłumaczy wszelkie zawiłe zagadnienia gramatyczne w taki sposób, że każdy po lekcji wychodzi z świetnie usystematyzowanymi wiadomościami. Już na pierwszych zajęciach widać, że jest to nauczyciel z pasją. Konwersacje dzięki którym można wzbogacić znajomość języka o kolejną porcję słówek i wyrażeń to sama przyjemność. Zdecydowanie polecam!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2019

Od dawna nie czułam się tak zamotywowana do nauki angielskiego, jak teraz, dzięki Agnieszce. Jest nauczycielką z pasją, cechuje ją pełen profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Skupia się na moich słabych stronach, by szybko pozbyć się "problemu" i iść dalej ;-) Lekcje przez skaypa są bardzo ciekawe, Aga dostosowywuje tematy pod moje zainteresowania, dzięki czemu z wielka ochotą podchodzę do przygotowywania się na kolejne lekcje i czas płynie magicznie szybko. Jednocześnie potrafi być wymagającym nauczycielem, przez co motywuje mnie do systematycznej pracy nad językiem ;-) I kiedy zdarzy się, że lekcja musi być odwołana z jakiegoś nagłego powodu, potrafi być elastyczna, by przełożyć lekcję. Bardzo się cieszę, ze trafiłam na tak fajnego korepetytora!

avatar
Maniek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2019

Bonjour, j'ai repris les cours de français après quelques années d'interruption. Je suis ravi de l'approche que propose Agnieszka. Je me suis senti tout de suite à l'aise. Après plusieurs recherches d'u' professeur qui me conviendrait c'est finalement avec Agnieszka que j'ai choisi de poursuivre mon apprentissage de cette langue qui me semble maintenant plus abordable. Je recommande vivement. Maniek

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2018

Serdecznie polecam lekcje z Agnieszką. Dla mnie - ucznia, bardzo ważne jest otrzymywanie wsparcia językowego od kogoś utalentowanego, skrupulatnego, wykształconego w kierunku, z pasją do języków obcych. Agnieszka jest taką osobą. Dziękuję Agnieszko ze wszelkie rady i przeszczepioną mi skrupulatność we władaniu słowem. Jeszcze raz szczerze polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2018

Bardzo cenię sobie zajęcia z panią Agnieszką, ponieważ każda lekcja jest odpowiedzią na moje aktualne potrzeby i oczekiwania - przygotowywanie prezentacji, tłumaczenie artykułu czy utrwalanie słownictwa z danej dziedziny wiedzy. Pani Agnieszka prowadzi zajęcia w sposób bardzo ciekawy, atrakcyjny, z ogromnym szacunkiem do swojego ucznia, i tego, co jest przedmiotem jego zainteresowania. Każda lekcja daje poczucie dobrze i efektywnie spędzonego czasu.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2018

Po 10 latach przerwy zaczęłam uczęszczać na zajęcia z języka angielskiego (przez Skype) do Pani Agnieszki. Ku mojemu zaskoczeniu z każdą lekcją czuję się pewniej, mój angielski jest coraz lepszy. Zajęcia są ciekawe, dostosowane do zainteresowań ucznia oraz stopnia zaawansowania znajomości języka obcego. Pani Agnieszka to profesjonalistka najwyższej klasy. Polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2018

Korepetycje udzielane przez Panią Agnieszkę cechuje pełen profesjonalizm. Zajęcia prowadzone są w przyjemnej atmosferze, a efekt nauki w postaci udoskonalonych zdolności lingwistycznych jest widoczny już po paru zajęciach. Regularne konwersacje znacząco ułatwiły mi pracę w międzynarodowym zespole w branży transportowej. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.