Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Bielsk Podlaski
Białystok
Warszawa
Płock
Radom
Siedlce
Garwolin
Ostrów Mazowiecka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski140 - 160 / 60 min

Anna Lewczuk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/533 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Język rosyjski jest na 7 miejscu wśród najczęściej używanych języków świata. Posługuje się nim około 275 mln ludzi na świecie. Zachęcam rodziców by inwestowali w przyszłość swoich dzieci, jeśli chodzi o naukę tego języka. Ostatnio coraz częściej zgłaszają się do mnie na korepetycje osoby dorosłe u których wyłania się w pracy potrzeba znajomości tego języka.

Udzielam korepetycji z języka rosyjskiego na wszystkich poziomach zaawansowania dla osób w różnym wieku już dwanaście lat. Prowadzę zajęcia w formie konwersacji w języku rosyjskim z osobami, które dłużej uczyły się tego języka. Z kolei dla osób początkujących stopniowo wprowadzam konwersacyjną formę zajęć w tym języku, dostosowując ją do możliwości językowych ucznia.

Parę pierwszych lekcji poświęcam na FONETYKĘ zarówno z osobami, które zaczynają od podstaw, jak i tymi bardziej zaawansowanymi językowo. Prawidłowa wymowa to fundament w nauce języka! Wiem z doświadczenia, że moi uczniowie po poprawnym opanowaniu fonetyki języka rosyjskiego o wiele lepiej radzą sobie z odpowiednim akcentowaniem słów i intonacją zdaniową, robią mniej błędów ortograficznych itd. Dalsza współpraca jest o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Można przecież posługiwać się poprawnie tym pięknym i bogatym językiem zarówno w mowie jak piśmie.

Zakres : język ogólny, język w sferze biznesu, język medyczny, terminologia techniczna w branży budowlanej (szczególnie związana z architekturą i planowaniem przestrzennym) i branży informatycznej, a także słownictwo potoczne.

Przygotuję do egzaminu na państwowy certyfikat Federacji Rosyjskiej TRKI i do egzaminu TELC na wszystkich poziomach zaawansowania, a także pomogę w nauce biznesowego rosyjskiego ukierunkowanego na preferowaną branżę. Przygotuję do egzaminów doktoranckich, egzaminów na filologię rosyjską, matury, przygotuję do olimpiad, nauczę języka rosyjskiego również małe dzieci. Nauczę słownictwa potocznego i slangu osoby, które chcą podróżować po Federacji Rosyjskiej.

Apeluję do maturzystów, studentów i doktorantów by nie odkładali nauki na ostatnią chwilę!  O wiele efektywniejsza, przyjemniejsza i mniej stresująca jest nauka rozłożona w czasie np. roku lub dwóch lat po jednej godzinie bądź dwóch tygodniowo, niż w ciągu miesiąca czy dwóch przed egzaminem po trzy czy też cztery godziny tygodniowo. Już nie wspomnę o rezultatach końcowych na egzaminie, które zależne są przede wszystkim od systematycznej nauki. Przygotuję Was chętnie do matury i  egzaminów w roku 2022!!!

Zapewniam konkretne i ciekawe materiały dydaktyczne, które dostosowuję pod kątem znajomości języka rosyjskiego, a także potrzeb ucznia. Są one wliczone w cenę zajęć!

Godzina tygodniowo online przez Zoom, Skype, WhatsApp lub Viber – 100 zł.
Dwie godziny w tygodniu przez Skype, WhatsApp lub Viber – 90 zł.
Trzy godziny tygodniowo przez Skype, WhatsApp lub Viber– 80 zł.
(Skype: anlewczuk,
WhatsApp i Viber: + 48 796861779)

Serdecznie zapraszam Państwa na zajęcia ze mną!

Dostępność

Poniedziałek11:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 15:00
Środa09:00 - 15:00
Czwartek09:00 - 16:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota11:00 - 20:00
Niedziela14:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1999 - 11.2008
Białoruski Państwowy Techniczny Uniwersytet w Mińsku na Białorusi
Magister
Architektura
02.2020 - aktualnie
Centrum Kształcenia Ustawicznego im.Henryka Sienkiewicza w Białymstoku
EE.09 Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych.
Kursy i szkolenia
03.2014
Tłumaczenia
Doświadczenie
03.2009 - aktualnie
Nauczanie języka rosyjskiego i polskiego dla cudzoziemców rosyjskojęzycznych.
Udzielam korepetycji z języka rosyjskiego i języka polskiego jako obcego już dwanaście lat.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 33
avatar
Dominik Doliński
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2022

F.H.U.ANGLOMAN Szkoła Języków Obcych zaświadcza, że P. mgr Anna Lewczuk przeprowadziła w ramach współpracy z naszą szkołą językową profesjonalne szkolenie j. polskiego od 05.2021 do 07.2022. Szkolenie obejmowało 8 grup po 80 godzin lekcyjnych dla każdej grupy, realizowanych przez 4 lektorów w tym P. Annę Lewczuk, która dodatkowo odpowiedzialna była za metodykę nauczania - w tym poziomowanie uczestników, nadzór nad procesem nauczania pozostałych lektorów oraz walidację i ewaluację szkolenia. Zajęcia prowadzone były w grupach od 5-8 osób stanowiących personel medyczny osób z Ukrainy, którzy po ukończeniu szkolenia podejmowali pracę polskich placówkach medycznych. Zajęcia przebiegały zgodnie z opracowanym przez Panią Annę Lewczuk programem nauczania i obejmowały ćwiczenia wszystkich sprawności językowych z j. ogólnego jak również specjalistycznego np. anatomii czy kardiologii.
Szkolenie umożliwiło uczestnikom nabycie kompetencji językowych do posługiwania się językiem polskim . Pani Anna Lewczuk była zawsze przygotowana, punktualna - doskonale prowadząc zajęcia wykazując się przy tym wysoką kulturą osobistą. Prowadzone przez nią zajęcia w ramach zaangażowania się w projekt, cieszyły się wysoką oceną beneficjentów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu i poziomu prowadzenia zajęć przez Panią Annę Lewczuk, która przygotowując szkolenie dostosowane do potrzeb uczestników dodatkowo prezentując autorskie materiały dydaktyczne - doskonale i skutecznie realizuje wdrożone w naszej firmie wymagania Standardu Usług Rozwojowych SUS 2.0 . Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Jesteśmy wdzięczni Pani za poświęcony czas i profesjonalne zaangażowanie się w projekt. Życzymy Pani dalszego rozwoju kariery dydaktycznej oraz wszystkiego dobrego.

avatar
Елена
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2022

Огромное спасибо за уроки Польского языка. С первых занятий сын полюбил уроки и польский. С удовольствием общается на польском

avatar
Татьяна
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Анна - отличный преподаватель. Занятия всегда проходят в дружелюбной атмосфере. Анна всегда старается все доступно объяснить и, что мне особенно нравится, дать дополнительный интересный и полезный материал по темам. Время на занятия с Анной всегда пролетает незаметно. Очень рекомендую этого преподавателя!

avatar
Dmitry
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2021

Bardzo wszechstronna i mądra osoba. Pani Anna podarowała mi świetną możliwość nauki języka polskiego nie tylko ogólnego, ale też specjalistycznego medycznego słownictwa! Dziękuję bardzo za cierpliwość i wyrozumiałość. Bardzo czekam na kontynuację naszych zajęć!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2021

Bardzo ciepła i sympatyczna osoba. Zajęcia prowadzone w sposób przyjazny i profesjonalny, dostosowane do poziomu ucznia. Dzięki zajęciom z Anią syn otrzymywał oceny bardzo dobre i celujące. Serdecznie polecam!!!

avatar
Dasha
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Anią! Lekcje prowadzone w miłej atmosferze. Pani Ania zapewnia wiele przydatnych i konkretnych materiałów pomagających przygotować się do egzaminu B1. Dziękuję za efektywną pomoc! Serdecznie polecam! :)

Anna Lewczuk

Bardzo dziękuje Pani Dario za opinię. Cieszę się, że mogłam Panią przygotować do egzaminu certyfikatowego z j. polskiego.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2021

Bardzo miła i sympatyczna nauczycielka. Mega podejście do ucznia. Polecam w 100%.

Anna Lewczuk

Dziękuję Panie Adamie za współpracę ! Było mi przyjemnie uczyć Pana j. rosyjskiego w sferze biznesu.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2020

Polecam naukę języka rosyjskiego z Anią. Na zajęcia zapisałam swoja 6letnią córkę, której bardzo podobały się lekcje. Ania wykazywała dużo cierpliwości i miała bardzo dobre podejście. Zawsze starannie była przygotowana do zajęć. Wyszukiwała wiele nowych materiałów. Mimo, że sama znam język rosyjski zdecydowałam się na dodatkowe lekcje dla mojej córki.

Anna Lewczuk

Bardzo dziękuję Justynko za słowa uznania. Było mi bardzo przyjemnie uczyć Twoją córeczkę rosyjskiego. Mam nadzieję, że od wiosny będziemy dalej kontynuować współpracę! Życzę Twojej córeczce dużo powodzenia w nauce w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

avatar
Марина
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2020

Очень мы довольны с дочкой, этими уроками! Мы заканчивали первый клас а моя дочка не могла еще читать по польски, аня нам очень помогла! Мы занимались онлайн, но моя дочь уже через ресколько уроков стала читать самостоятеельно, и догнала всех в своем классе! За ошромное сппсибо анне!

Anna Lewczuk

Спасибо Маринкa, за отзыв! Приятно было учить вашу дочь. Она очень талантливая и умная девочка!

avatar
Aliona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Bardzo dobry nauczyciel, uczyłam się 3 miesiące ( 48 godzin), mogę bez problemu porozumieć się , piszę w miarę dobrze. Nauka w bardzo dobrej atmosferze . Polecam na 100%

Anna Lewczuk

Serdecznie dziękuję Alionko za opinię! Osiągnęłaś tak dobre wyniki w nauce języka polskiego dzięki dobremu przygotowywaniu się do zajęć i sumiennemu odrabianiu prac domowych. Było mi bardzo przyjemnie z Tobą współpracować!
Сердечно благодарю, Аленка за отзыв! Ты достигла такого хорошего уровня польского языка благодаря хорошей подготовке к занятиям и добросовестному выполнению домашних задач. Мне было очень приятно с тобой сотрудничать!

avatar
Aliaksandr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Учил с Аней польский к сдаче на сертификат В1. Было катастрофически мало времени до сдачи экзамена. Мой уровень был А1-А2. За три месяца интенсивной подготовки удалось подтянуть язык до приемлемого для сдачи уровня. Сдал на 82%! Спасибо Аня! Рекомендую для подготовки к сдаче государственного экзамена на уровень В1 для иностранцев!

Anna Lewczuk

Cпасибо за приятное сотрудничество с тобой Саша и с твоей женой Вероникой. Мне было очень приятно учить вас польскому языку.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Zdecydowanie polecam korepetycje u Anny. Posiada Ona bardzo dużą wiedzę z języka rosyjskiego, oraz indywidualne podejście do ucznia. W dosyć krótkim czasie nauczyłem się języka od zera do stopnia komunikatywnego przydatnego na wczasach za granicami Polski.

Anna Lewczuk

Bardzo dziękuję Tomku za słowa uznania. Będzie mi miło kontynuować z Tobą współpracę.

avatar
Nataliia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2019

Учила с Аней польский язык. Она очень хороший репететитор с современным подходом до проведения занятий. Мне очень помогли ее уроки.

Anna Lewczuk

Большое спасибо, Наталья за приятное сотрудничество!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2018

Lekcje po prostu wielka przyjemność.

Anna Lewczuk

Wzajemnie Kasiu.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
25 czerwca 2018

Dobrze przygotowany na każde zajęcia korepetytor pracujący również na złożonym slownictwie
Osoba godna polecenia

Anna Lewczuk

Marku bardzo dziękuję.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2017

Zajęcia dopasowane poziomem do ucznia, w miłej atmosferze. Nauczycielka bardzo miła i sympatyczna. Serdecznie polecam :)

Anna Lewczuk

Asiu dziękuję Ci bardzo.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Miła, dyspozycyjna, zajęcia dopasowane do ucznia w miłej i spokojnej atmosferze. Serdecznie polecam Anne.

Anna Lewczuk

Dziękuję Piotrze i życzę Ci powodzenia w pracy w służbie celnej.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2016

Zajęcia w świetnej atmosferze, poziom zajęć dostosowany do ucznia. Oby więcej takich nauczycieli! Najlepszą rekomendacją będzie wynik z matury- 100% z ustnej, ponad 90% z pisemnej :) Polecam serdecznie!

Anna Lewczuk

Serdecznie dziękuję Dario! Cieszę się, że mogłam pracować z tak zdolną osobą i jeszcze bardziej rozwijać swoją kreatywność.

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2016

Когда переехал жить в Белосток, для изучения языка обратился к пани Ане. хочу отметить ответсвенный подход к подготовке к каждому занятию, высокие коммуникативные навыки. Благодаря данным занятиям я получил хороший речевой фундамент для разговорно польского . Реккомендую всем.

Anna Lewczuk

Благодарю и желаю вам Алексей успехов в продвижении своего бизнеса в Польше.

avatar
Jana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2015

Когда я приехала в Польшу с Украины ,мне нужно было быстро научиться польскому языку.И Пани Аня мне в этом очень помогла.Ее уроки были очень профессиональные , продуктивные и я быстро освоила польский язык.Рекомендую всем,репетитора Аню,профессионала своего дела. Naprawdę polecam :)

Anna Lewczuk

Спасибо, Яна. Мне очень приятно было с вами сотрудничать.

avatar
Karolina Z.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Polecam pracę z Anią. Jest bardzo fajną i miłą osobą. Nauka w tak świetnej atmosferze jest naprawdę prostrza i chętniej podejmujesz nowe wyzwanie tj. nauka jezyka obcego... Pozdrawiam.

Anna Lewczuk

Dziękuję Karolinko. Masz ogromny talent do języka rosyjskiego!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Ania uczyła mnie języka rosyjskiego BIZNESOWEGO. Przesympatyczna osoba z dużym zapałem do nauczania. Zdecydowanie polecam Anię wszystkim, i początkującym i zaawansowanym :-)

Anna Lewczuk

Bardzo dziękuję Ilono :) To była duża przyjemność uczyć osobę, która ma taką pasję do języka rosyjskiego.

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Bardzo miła osoba i dobre podejście do ucznia. Przygotowywała mnie do matury, dzięki niej zdałam najlepiej z grupy:) Zdecydowanie polecam! Jeśli korepetycje z j.rosyjskiego to tylko u Ani!

Anna Lewczuk

Dziękuję Diano :> Dobry wynik na maturze zawdzięczasz również temu, że jesteś bardzo zdolna.

avatar
Estera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Pomocy Ani potrzebowałam w technikum kiedy narobiłam sobie dużych zaległości z rosyjskiego. W bardzo krótkim czasie Ania pomogła mi się z tym uporać. Nauczyłam się prawidłowej wymowy, czytania i pisania. Dziekuje i polecam !

Anna Lewczuk

Bardzo dziękuję Esterko za opinię ")

avatar
Natalka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2014

Przesympatyczna osoba, ma dobry kontakt z uczniem i co najważniejsze świetnie przygotowuje do matury. Jeżeli komuś zależy na dobrym przygotowaniu do matury i generalnej powtórce całego materiału to jak najbardziej polecam oczywiście należy pamiętać o tym, że spotkania trzeba zacząć odpowiednio wcześnie.

Anna Lewczuk

Dziękuję Natalko :0) Dobry wynik na maturze z j. rosyjskiego zawdzięczasz przede wszystkim temu, że poważnie podeszłaś do przygotowania się do matury z tego języka. Zgłosiłaś się już na początku października, a potem pilnie i systematycznie pracowałaś w przeciągu 8 miesięcy naszej wspólnej nauki. Jeszcze raz dziękuję za miłą i owocną współpracę.

avatar
Dina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2013

Potrzebowałam korepetycji z języka biznesu i przy tłumaczeniu ofert handlowych.Serdecznie polecam Anię! Sumiennie szukała potrzebnego mi słownictwa i uczuła prawidłowej wymowy trudnych słów.
Zdecydowanie swobodniej radziłam sobie w pracy.

Anna Lewczuk

Dziękuję Dineczko za ciepłe słowa :0)

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2013

Serdecznie polecam Anię, pracowałyśmy razem gdy przygotowywałam się do TELC, Ania zwraca szczególną uwagę na wymowę co jest niezwykle ważne.

Anna Lewczuk

Dziękuję Bożenko 8)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2013

Rosyjski jest mi potrzebny do codziennych rozmów na różne tematy i pisania. Na zajęciach pracowałyśmy nad fonetyką i gramatyką. Dzięki korepetycjom zdecydowanie swobodniej prowadzę rozmowy, a i znajomi zauważyli ogromne postępy. POLECAM ANIĘ!!!

Anna Lewczuk

Bardzo dziękuję Dorotko :0)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2013

Bardzo miła atmosfera na zajęciach. Tempo pracy i ilość materiału dostosowana do potrzeb ucznia. Wielką zaletą jest elastyczność w doborze godzin zajęć

Anna Lewczuk

Dziękuję Aneczko serdecznie ")

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2013

Bardzo sympatyczna osoba. Posiada ogromną wiedzę o języku rosyjskim. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Program nauczania dostosowany jest do potrzeb ucznia. Szczerze polecam.

Anna Lewczuk

Dziękuję Aniu. Bardzo cieszą mnie Twoje postępy w nauce j. rosyjskiego od podstaw, które dokonałaś w tak krótkim czasie :0)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2013

Szczerze polecam. Na korepetycje uczęszczałam celem podejścia do egzaminu TELC. Nauczycielka jest solidna, ma ogromną wiedzę nie tylko językową ale i historyczną nt Rosji. Studia odbyte przez nią w języku rosyjskim są dodatkowym atutem. Zwraca szczególną uwagę na prawidłową wymowę, a to w kontaktach z Rosjanami jest bardzo dużym plusem. Polecam

Anna Lewczuk

Dziękuję Asiu :)

avatar
pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2013

Bardzo miła atmosfera. Tak jak w poprzedniej opinii, nauczycielka dostosowuje program i wymagania do potrzeb. Szerze polecam.

Anna Lewczuk

Dziękuję bardzo Pawle 8)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2013

Bardzo miła i sympatyczna nauczycielka. Dostosowuje wymagania i program do potrzeb i możliwości ucznia. Elastyczna jeśli chodzi o godziny spotkań. Dobry kontakt.

Anna Lewczuk

Dziękuję bardzo za opinię Włodku :0)
Pzdrawiam i do zobaczenia na zajęciach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.