Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski40 - 60 / 60 min

Anna Lewczuk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/525 opinii

Opis ogłoszenia

Język rosyjski jest na 7 miejscu wśród najczęściej używanych języków świata. Posługuje się nim około 275 mln ludzi na świecie. Zachęcam rodziców by inwestowali w przyszłość swoich dzieci, jeśli chodzi o naukę tego języka. Ostatnio coraz częściej zgłaszają się do mnie na korepetycje osoby dorosłe u których wyłania się w pracy potrzeba znajomości tego języka.

Udzielam korepetycji z języka rosyjskiego na wszystkich poziomach zaawansowania dla osób w różnym wieku już dziesięć lat. Prowadzę zajęcia w formie konwersacji w języku rosyjskim z osobami, które dłużej uczyły się tego języka. Z kolei dla osób początkujących stopniowo wprowadzam konwersacyjną formę zajęć w tym języku, dostosowując ją do możliwości językowych ucznia.

Parę pierwszych lekcji poświęcam na FONETYKĘ zarówno z osobami, które zaczynają od podstaw, jak i tymi bardziej zaawansowanymi językowo. Prawidłowa wymowa to fundament w nauce języka! Wiem z doświadczenia, że moi uczniowie po poprawnym opanowaniu fonetyki języka rosyjskiego o wiele lepiej radzą sobie z odpowiednim akcentowaniem słów i intonacją zdaniową, robią mniej błędów ortograficznych itd. Dalsza współpraca jest o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Można przecież posługiwać się poprawnie tym pięknym i bogatym językiem zarówno w mowie jak piśmie.

Zakres : język ogólny, język w sferze biznesu, język medyczny, terminologia techniczna w branży budowlanej (szczególnie związana z architekturą i planowaniem przestrzennym) i branży informatycznej, słownictwo potoczne, a także slang.

Przygotuję do egzaminu na państwowy certyfikat Federacji Rosyjskiej TRKI i do egzaminu TELC na wszystkich poziomach zaawansowania, a także pomogę w nauce biznesowego rosyjskiego ukierunkowanego na preferowaną branżę. Przygotuję do egzaminów doktoranckich, egzaminów na filologię rosyjską, matury,  przygotuję do olimpiad, nauczę języka rosyjskiego również małe dzieci. Nauczę słownictwa potocznego i slangu osoby, które chcą podróżować po Federacji Rosyjskiej.

Apeluję do maturzystów, studentów i doktorantów by nie odkładali nauki na ostatnią chwilę!  O wiele efektywniejsza, przyjemniejsza i mniej stresująca jest nauka rozłożona w czasie np. roku lub dwóch lat po jednej godzinie bądź dwóch tygodniowo, niż w ciągu miesiąca czy dwóch przed egzaminem po trzy czy też cztery godziny tygodniowo. Już nie wspomnę o rezultatach końcowych na egzaminie, które zależne są przede wszystkim od systematycznej nauki. Przygotuję Was chętnie do matury i  egzaminów w roku 2020!!!

Zapewniam konkretne i ciekawe materiały dydaktyczne, które dostosowuję pod kątem znajomości języka rosyjskiego, a także potrzeb ucznia. Są one wliczone w cenę zajęć!

Godzina tygodniowo online przez Zoom, Skype, WhatsApp lub Viber – 60 zł.
Dwie godziny w tygodniu przez Skype, WhatsApp lub Viber – 50 zł.
Trzy godziny tygodniowo przez Skype, WhatsApp lub Viber– 40 zł.
(Skype: anlewczuk,
WhatsApp i Viber: + 48 796861779

Serdecznie zapraszam Państwa na zajęcia ze mną!

Awatar przedstawia: Pomoc czeczeńskim dzieciom w nadrabianiu zaległości w polskiej szkole.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 16:30
Środa12:00 - 16:00
Czwartek07:00 - 13:00
Piątek07:00 - 14:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1999 - 11.2008
Białoruski Państwowy Techniczny Uniwersytet w Mińsku na Białorusi
Magister
Architektura
Kursy i szkolenia
03.2014
Tłumaczenia
Doświadczenie
03.2009 - aktualnie
Nauka języka rosyjskiego i polskiego dla cudzoziemców.
Udzielam korepetycji z j. rosyjskiego i j. polskiego już dziesiąty rok.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 25
avatar
Марина
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2020

Очень мы довольны с дочкой, этими уроками! Мы заканчивали первый клас а моя дочка не могла еще читать по польски, аня нам очень помогла! Мы занимались онлайн, но моя дочь уже через ресколько уроков стала читать самостоятеельно, и догнала всех в своем классе! За ошромное сппсибо анне!

avatar
Aliona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Bardzo dobry nauczyciel, uczyłam się 3 miesiące ( 48 godzin), mogę bez problemu porozumieć się , piszę w miarę dobrze. Nauka w bardzo dobrej atmosferze . Polecam na 100%

Anna Lewczuk

Serdecznie dziękuję Alionko za opinię! Osiągnęłaś tak dobre wyniki w nauce języka polskiego dzięki dobremu przygotowywaniu się do zajęć i sumiennemu odrabianiu prac domowych. Było mi bardzo przyjemnie z Tobą współpracować!
Сердечно благодарю, Аленка за отзыв! Ты достигла такого хорошего уровня польского языка благодаря хорошей подготовке к занятиям и добросовестному выполнению домашних задач. Мне было очень приятно с тобой сотрудничать!

avatar
Aliaksandr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Учил с Аней польский к сдаче на сертификат В1. Было катастрофически мало времени до сдачи экзамена. Мой уровень был А1-А2. За три месяца интенсивной подготовки удалось подтянуть язык до приемлемого для сдачи уровня. Сдал на 82%! Спасибо Аня! Рекомендую для подготовки к сдаче государственного экзамена на уровень В1 для иностранцев!

Anna Lewczuk

Cпасибо за приятное сотрудничество с тобой Саша и с твоей женой Вероникой. Мне было очень приятно учить вас польскому языку.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Zdecydowanie polecam korepetycje u Anny. Posiada Ona bardzo dużą wiedzę z języka rosyjskiego, oraz indywidualne podejście do ucznia. W dosyć krótkim czasie nauczyłem się języka od zera do stopnia komunikatywnego przydatnego na wczasach za granicami Polski.

Anna Lewczuk

Bardzo dziękuję Tomku za słowa uznania. Będzie mi miło kontynuować z Tobą współpracę.

avatar
Nataliia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2019

Учила с Аней польский язык. Она очень хороший репететитор с современным подходом до проведения занятий. Мне очень помогли ее уроки.

Anna Lewczuk

Большое спасибо, Наталья за приятное сотрудничество!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2018

Lekcje po prostu wielka przyjemność.

Anna Lewczuk

Wzajemnie Kasiu.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
25 czerwca 2018

Dobrze przygotowany na każde zajęcia korepetytor pracujący również na złożonym slownictwie
Osoba godna polecenia

Anna Lewczuk

Marku bardzo dziękuję.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2017

Zajęcia dopasowane poziomem do ucznia, w miłej atmosferze. Nauczycielka bardzo miła i sympatyczna. Serdecznie polecam :)

Anna Lewczuk

Asiu dziękuję Ci bardzo.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Miła, dyspozycyjna, zajęcia dopasowane do ucznia w miłej i spokojnej atmosferze. Serdecznie polecam Anne.

Anna Lewczuk

Dziękuję Piotrze i życzę Ci powodzenia w pracy w służbie celnej.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2016

Zajęcia w świetnej atmosferze, poziom zajęć dostosowany do ucznia. Oby więcej takich nauczycieli! Najlepszą rekomendacją będzie wynik z matury- 100% z ustnej, ponad 90% z pisemnej :) Polecam serdecznie!

Anna Lewczuk

Serdecznie dziękuję Dario! Cieszę się, że mogłam pracować z tak zdolną osobą i jeszcze bardziej rozwijać swoją kreatywność.

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2016

Когда переехал жить в Белосток, для изучения языка обратился к пани Ане. хочу отметить ответсвенный подход к подготовке к каждому занятию, высокие коммуникативные навыки. Благодаря данным занятиям я получил хороший речевой фундамент для разговорно польского . Реккомендую всем.

Anna Lewczuk

Благодарю и желаю вам Алексей успехов в продвижении своего бизнеса в Польше.

avatar
Jana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2015

Когда я приехала в Польшу с Украины ,мне нужно было быстро научиться польскому языку.И Пани Аня мне в этом очень помогла.Ее уроки были очень профессиональные , продуктивные и я быстро освоила польский язык.Рекомендую всем,репетитора Аню,профессионала своего дела. Naprawdę polecam :)

Anna Lewczuk

Спасибо, Яна. Мне очень приятно было с вами сотрудничать.

avatar
Karolina Z.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Polecam pracę z Anią. Jest bardzo fajną i miłą osobą. Nauka w tak świetnej atmosferze jest naprawdę prostrza i chętniej podejmujesz nowe wyzwanie tj. nauka jezyka obcego... Pozdrawiam.

Anna Lewczuk

Dziękuję Karolinko. Masz ogromny talent do języka rosyjskiego!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Ania uczyła mnie języka rosyjskiego BIZNESOWEGO. Przesympatyczna osoba z dużym zapałem do nauczania. Zdecydowanie polecam Anię wszystkim, i początkującym i zaawansowanym :-)

Anna Lewczuk

Bardzo dziękuję Ilono :) To była duża przyjemność uczyć osobę, która ma taką pasję do języka rosyjskiego.

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Bardzo miła osoba i dobre podejście do ucznia. Przygotowywała mnie do matury, dzięki niej zdałam najlepiej z grupy:) Zdecydowanie polecam! Jeśli korepetycje z j.rosyjskiego to tylko u Ani!

Anna Lewczuk

Dziękuję Diano :> Dobry wynik na maturze zawdzięczasz również temu, że jesteś bardzo zdolna.

avatar
Estera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Pomocy Ani potrzebowałam w technikum kiedy narobiłam sobie dużych zaległości z rosyjskiego. W bardzo krótkim czasie Ania pomogła mi się z tym uporać. Nauczyłam się prawidłowej wymowy, czytania i pisania. Dziekuje i polecam !

Anna Lewczuk

Bardzo dziękuję Esterko za opinię ")

avatar
Natalka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2014

Przesympatyczna osoba, ma dobry kontakt z uczniem i co najważniejsze świetnie przygotowuje do matury. Jeżeli komuś zależy na dobrym przygotowaniu do matury i generalnej powtórce całego materiału to jak najbardziej polecam oczywiście należy pamiętać o tym, że spotkania trzeba zacząć odpowiednio wcześnie.

Anna Lewczuk

Dziękuję Natalko :0) Dobry wynik na maturze z j. rosyjskiego zawdzięczasz przede wszystkim temu, że poważnie podeszłaś do przygotowania się do matury z tego języka. Zgłosiłaś się już na początku października, a potem pilnie i systematycznie pracowałaś w przeciągu 8 miesięcy naszej wspólnej nauki. Jeszcze raz dziękuję za miłą i owocną współpracę.

avatar
Dina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2013

Potrzebowałam korepetycji z języka biznesu i przy tłumaczeniu ofert handlowych.Serdecznie polecam Anię! Sumiennie szukała potrzebnego mi słownictwa i uczuła prawidłowej wymowy trudnych słów.
Zdecydowanie swobodniej radziłam sobie w pracy.

Anna Lewczuk

Dziękuję Dineczko za ciepłe słowa :0)

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2013

Serdecznie polecam Anię, pracowałyśmy razem gdy przygotowywałam się do TELC, Ania zwraca szczególną uwagę na wymowę co jest niezwykle ważne.

Anna Lewczuk

Dziękuję Bożenko 8)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2013

Rosyjski jest mi potrzebny do codziennych rozmów na różne tematy i pisania. Na zajęciach pracowałyśmy nad fonetyką i gramatyką. Dzięki korepetycjom zdecydowanie swobodniej prowadzę rozmowy, a i znajomi zauważyli ogromne postępy. POLECAM ANIĘ!!!

Anna Lewczuk

Bardzo dziękuję Dorotko :0)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2013

Bardzo miła atmosfera na zajęciach. Tempo pracy i ilość materiału dostosowana do potrzeb ucznia. Wielką zaletą jest elastyczność w doborze godzin zajęć

Anna Lewczuk

Dziękuję Aneczko serdecznie ")

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2013

Bardzo sympatyczna osoba. Posiada ogromną wiedzę o języku rosyjskim. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Program nauczania dostosowany jest do potrzeb ucznia. Szczerze polecam.

Anna Lewczuk

Dziękuję Aniu. Bardzo cieszą mnie Twoje postępy w nauce j. rosyjskiego od podstaw, które dokonałaś w tak krótkim czasie :0)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2013

Szczerze polecam. Na korepetycje uczęszczałam celem podejścia do egzaminu TELC. Nauczycielka jest solidna, ma ogromną wiedzę nie tylko językową ale i historyczną nt Rosji. Studia odbyte przez nią w języku rosyjskim są dodatkowym atutem. Zwraca szczególną uwagę na prawidłową wymowę, a to w kontaktach z Rosjanami jest bardzo dużym plusem. Polecam

Anna Lewczuk

Dziękuję Asiu :)

avatar
pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2013

Bardzo miła atmosfera. Tak jak w poprzedniej opinii, nauczycielka dostosowuje program i wymagania do potrzeb. Szerze polecam.

Anna Lewczuk

Dziękuję bardzo Pawle 8)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2013

Bardzo miła i sympatyczna nauczycielka. Dostosowuje wymagania i program do potrzeb i możliwości ucznia. Elastyczna jeśli chodzi o godziny spotkań. Dobry kontakt.

Anna Lewczuk

Dziękuję bardzo za opinię Włodku :0)
Pzdrawiam i do zobaczenia na zajęciach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.