Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
 
Online
Kraków (wszystkie)
Katowice
Sosnowiec
Bielsko-Biała
Tychy
Jaworzno
Zabrze
Gliwice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski150 / 60 min

Wojtek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/557 opinii

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na kursy językowe online (Skype, Google Hangouts). 

Jestem pasjonatem języka angielskiego, magistrem Filologii Angielskiej z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, lektorem oraz tłumaczem.
Kurs dopasowany jest do Twoich potrzeb, z naciskiem na konwersacje, praktyczne zastosowanie języka i realną komunikację.
Zapraszam na:
· kursy konwersacyjne standardowe
· kursy konwersacyjne specjalistyczne (biznes, finanse, prawo, inżynieria, medycyna)
· przygotowanie do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE)
· korepetycje dla młodzieży
· przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
· kursy językowe dla pracowników firm

Na początek umówmy się na bezpłatne spotkanie on-line, na którym porozmawiamy o wszystkich szczegółach kursu. Razem ustalimy cele, które chcesz osiągnąć i będziemy je realizować.

Zapewniam indywidualne podejście, profesjonalizm i skuteczność. Język angielski to moja pasja, którą staram się rozbudzić we wszystkich uczestnikach kursu. Lekcje nie opierają się na robieniu żmudnych ćwiczeń z gramatyki, lecz skupiają się na prowadzeniu dyskusji na liczne ciekawe tematy.

Gwarantuję własne interesujące materiały (autentyczne artykuły, filmy, nagrania) oraz dużo zadań domowych. Dzięki nieszablonowym lekcjom jest nie tylko skutecznie, ale też ciekawie!

Uczę z pełnym zaangażowaniem, zawsze w przyjaznej atmosferze, ale i wymagam od uczniów regularnej nauki. Jestem też po to aby motywować i wspierać.

Pracowałem w szkołach językowych ucząc młodzież i dorosłych, a także prowadziłem kursy w wielu firmach. Zajęcia indywidualne prowadzę od prawie 20 lat.

Prowadzę Szkołę Języków Obcych Lang Center (możliwość wystawienia faktury.)

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 22:15
Wtorek16:00 - 22:15
Środa16:00 - 22:15
Czwartek16:00 - 22:15
Piątek08:00 - 19:00
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Wojtek

NIP: 652-156-28-67

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 57
avatar
Edward
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2024

Serdecznie polecam Pana Wojtka, jeżeli chodzi o korepetycje z języka angielskiego. Wojtek jest po prostu idealnym typem nauczyciela (z Wojtkiem nauka angielskiego napewno nie będzie nudna ;). Przyszedłem do niego z kaleczącym angielskim, a Wojtek zrobił z tego cuda. Po około 2 latach współpracy jestem w stanie płynnie porozumiewać się w języku angielskim i nie mam problemu z pewnością siebie jeżeli chodzi o ten język. Wojtek również przygotował mnie do egzaminu maturalnego, który po nauczaniach Wojtka okazał się być bułką z masłem.

avatar
Antonina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2024

Bardzo polecam! Z Wojtkiem przygotowywałam się do egzaminu CAE i dzięki temu otrzymałam bardzo satysfakcjonujący wynik. Same zajęcia były czystą przyjemnością, a nie żmudnym obowiązkiem. Wojtek jest człowiekiem pozytywnym, uśmiechniętym, a przy tym dobrze uczy. Lekcja mija szybko w przyjemnej atmosferze.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2024

Chciałbym serdecznie podziękować Wojtkowi za jego zaangażowanie i poświęcenie w nauczaniu.
Jestem pod wrażeniem sposobu, w jaki prowadzi zajęcia, tworząc atmosferę otwartości zachęcając mnie do aktywnego udziału w dyskusjach. Dzięki jego zaangażowaniu zyskuję coraz większą pewność siebie w posługiwaniu się językiem angielskim i zauważam znaczną poprawę swoich umiejętnościach komunikacyjnych

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2024

Do Wojtka na zajęcia uczęszczałem przez ponad 2 lata. W tym czasie przygotował mnie zarówno do egzaminów FCE jak i CAE. Lekcje prowadzone są w bardzo pozytywnej atmosferze, Wojtek regularnie wysyła dodatkowe materiały aczkolwiek umie też poprowadzić lekcję jak się nie jest przygotowanym. Bardzo polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2024

Bardzo chciałem podzielić się moim pozytywnym doświadczeniem z nauką języka angielskiego pod okiem Wojtka. Pomimo moich trudności w opanowaniu języków obcych, zaangażowanie i cierpliwość tego nauczyciela sprawiły, że proces ten stał się znacznie łatwiejszy i bardziej przyjemny. Dzięki zajęciom u Wojtka udało mi się zdobyć certyfikat językowy FCE, co wydawało się mi zawsze poza moim zasięgiem. Dziękuję!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2024

Wojtek jako nauczyciel języka angielskiego zasługuje na jak najbardziej pozytywną opinię. Zajęcia nie tylko były ciekawe, ale również pełne zaangażowania, co sprawiło, że nauka języka angielskiego stała się przyjemnością. Dodatkowo, Wojtek zawsze jest otwarty na pytania i gotowy udzielić dodatkowej pomocy lub wspólnie rozwiązać problem. Polecam!

avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2023

Serdecznie polecam lekcje z Wojtkiem. To naprawdę wyjątkowy nauczyciel, który sprawia, że nauka angielskiego staje się fascynującą przygodą. Jego umiejętność wyjaśniania trudnych koncepcji i zawiłości języka angielskiego w sposób prosty i zrozumiały jest niesamowita. Polecam

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2023

Lekcje to była czysta przyjemność, świetna komunikacja. Dzięki tej współpracy wiele mogłam się nauczyć i bez stresu przystąpić do egzaminu FCE, który udało mi się zdać z wysokim wynikiem przede wszystkim dzięki ogromnej pomocy pana Wojtka.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2023

Zajęcia z Wojtkiem bardzo konkretne, merytoryczne i ciekawe. Udało mi się w ciągu roku przygotować do certyfikatu FCE i zdać go na świetny wynik. Bardzo polecam!!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2023

Lekcje z Wojtkiem to świetnie spędzony czas, zauważyłem duża poprawę w poziomie mojego języka. Polecam

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2023

Lekcje z Wojtkiem to ciekawy i praktycznie spędzony czas. Ponadto swobodna atmosfera sprawia, że nie ma stresu ani "ciśnienia". Śmiało mogę polecić tego korepetytora!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2022

Lekcje z Wojtkiem to bardzo dobra inwestycja. Jest zawsze przygotowany i nawet jesli kursant nie jest przygotowany lub potrzeby sie zmieniają bardzo szybko i sprawnie dopasowuje ją do naszych potrzeb. Wszystko jest na czas, formy cwiczen i zadan są rożnorodne - kontakt z językiem cały czas. Oceniam konwersacje na 5+ i polecam.

avatar
Nastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2022

Wojtek to profesjonalny nauczyciel, który porusza bardzo ciekawe tematy i ma indywidualne podejście do ucznia. Przed rozpoczęciem współpracy uzgodniliśmy sposób w jaki chce żeby lekcje wyglądały, oczekiwania oraz materiały. Wszystko na najwyższym poziomie, a jednocześnie zero stresu i bardzo przyjemnie spędzony czas. Gorąco polecam każdemu kto chce nauczyć się języka, bądź podnieść swoje kwalifikacje np jak ja w zakresie business English .

avatar
Stachu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2022

Swobodna atmosfera, niesamowicie ciekawe tematy, bo można gadać o wszystkim i wielkie zaangażowanie Wojtka nawet poza lekcjami. To wszystko sprawiło że dość szybko pokonałem blokadę przed mówieniem po angielsku, a szkolna klątwa uczenia się tego języka jak za karę zniknęła.
Jeśli chcecie szybko podciągnąć poziom swojego angielskiego, a przy okazji zrobić to bez stresu i w fajnej atmosferze to koniecznie zapiszecie się do Wojtka!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2022

Wojtek to napewno nauczyciel z pasja i powołaniem. Zajęcia zawsze odbywały się w przyjaznej atmosferze ( niczym z opowieści prosto z „chwili dla ciebie” lub „przyjaciółki”).
materiały ( do zapoznania się przed lekcja) prima sort. Dzięki czemu zawsze było o czym pogadać.
Polecam lekcje z Wojtkiem każdemu.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2022

Lekcje z Wojtkiem zacząłem kilkanaście lat temu, jeszcze na studiach, i przez 3 lata nauki poziom znajomości mojego języka poprawił się z A2 na zdany egzamin FCE oraz obronioną pracę magisterską w języku angielskim. Dwa lata temu, odnowiliśmy korepetycje, głównie w celu odświeżenia znajomości języka, który ponownie jest mi bardzo potrzebny w obenie wykonywanej pracy. Polecam Wojka ze względu na profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście, elastyczność, oraz pozytywny humor :)
Bartek

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2022

Pełny profesjonalizm i indywidualne podejście. Z Wojtkiem przygotowywałem się na 2 rozmowy kwalifikacyjne w pełni po angielsku i zawsze efekt był pozytywny. Szczerze polecam.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2022

Swoją opinie zamieszczam po ponad 3 latach współpracy z Wojtkiem, którą z czystym sumieniem oceniam jako wzorową. Po pierwszym spotkaniu ustaliliśmy potrzeby i zakres nauki. Następnie realizowaliśmy te założenia. Wojtka charakteryzuje ogromna wyrozumiałość, łatwa adaptacja do sytuacji a także ogromna kreatywność. Przez cały ten czas nie zabrakło ani raz tematu do rozmowy, ćwiczeń. Jeżeli chodzi o rezultaty, to obecnie swobodnie poruszam się w środowisku międzynarodowym. Jestem pewien tego co i w jaki sposób mówię, piszę, czy też prezentuję na eventach.
Zdecydowanie polecam naukę języka z Wojtkiem, a jemu samemu tylko i wyłącznie dalszych sukcesów. Jeszcze raz serdecznie dziękuję !

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Polecam z całego serca. W bardzo krótkim czasie z poziomu zerowego Wojtek przygotował mnie do nie łatwego egzaminu na poziomie B2. Lekcje przełamały barierę mówienia co jest najczęstszym problemem. Praca domowa owszem, lecz wszystkie niejasności w bardzo zrozumiały sposób wytłumaczone na lekcjach.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2022

Wojtek jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć. Wysyła materiały przed zajęciami i mobilizuje do pracy w domu, co w przypadku nauki języka obcego jest bardzo ważne. Przyjazna atmosfera na zajęciach. Polecam

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2022

Polecam Wojtka, gdyż jest najlepszym nauczycielem angielskiego jakiego miałam. Cierpliwy, motywuje do mówienia na zajęciach po angielsku. Robimy dużo zadań, wysyła materiały do przeczytania - artykuły, dużo gramatyki, pomocne książki.
Jednym słowem jestem zachwycona. Mój poziom angielskiego bardzo się poprawił, a chodzę dopiero od listopada 2021 r.

avatar
Kaśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2021

Wojtek to człowiek, który zrozumiał moje potrzeby. Miałam kilka podejść do nauki i zawsze rozbijałam się o gramatykę. Nasza pierwsza lekcja zaczeła się od mojego ostrzeżenia, że jak zacznie mi wbijać w głowę gramatykę to trafi na mój opór. Uszanował ostrzeżenie. Gramatykę przemycał mi tak subtelnie i cierpliwie, że przestałam się bać zbudowac zdanie.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2021

Zajęcia z Wojtkiem w skrócie:
- ciekawe tematy poruszane na zajęciach poprzedzone materiałami (teksty, podcasty, filmy)
- systematyczne poszerzanie słownictwa
- elastyczność, jeśli chodzi o cele nauki
- miła atmosfera.

Polecam serdecznie.

avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2021

Bardzo polecam lekcje z Wojtkiem. Prowadzone przez Wojtka lekcje są zawsze przygotowane rzetelnie, ciekawie i profesjonalnie. Zadania domowe są zadawane regularnie, są ciekawe i wymagają włożenia czegoś więcej od siebie, niż tylko udziału w lekcji. Lekcje z nim to czysta przyjemność!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2021

Polecam lekcje z Wojtkiem. Stawia na otwartość w mówieniu i przełamanie się każdej osoby zaczynającej przygodę z językiem angielskim.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2021

Jakiś czas temu miałam przyjemność brać udział w indywidualnych zajęciach , które ze swojej strony bardzo polecam :) Lekcje dostosowane są do poziomu i potrzeb "ucznia", Wojtek podchodzi do zajęć bardzo indywidualnie i dostosowuje je do poziomu i potrzeb ucznia, materiały nie są nudne i monotonne, nie zasypuje "zadaniami domowymi" co dla osób z mniejszą ilością czasu może być plusem, ale jednocześnie nie odpuszcza i konsekwentnie mobilizuje do pracy i rozwoju.

Dodatkowo jest to osoba bardzo otwarta na ludzi, z którą można ciekawie porozmawiać na różne tematy, dlatego zajęcia przebiegają w luźnej i przyjemnej atmosferze. Nie jest to tylko klepanie "czasów" czy gramatycznych regułek, ale naprawdę ciekawie i praktycznie przygotowane zajęcia :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2021

Z Wojtkiem uczyłem się angielskiego przez kilka lat. Był to czas, w którym nauczyłem się wielu ciekawych rzeczy, które wykorzystuje dziś w pracy. Doceniam profesjonalizm i ogromny luz, który bardzo pomaga w przyswajaniu wiedzy. Polecam kazdemu!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2021

Wojtek jest wspaniałym nauczycielem, z pasją do nauczania i ludzi :) Rzetelny, profesjonalny i mega cierpliwy. Lekcje ciekawe, zróżnicowane, w super atmosferze, zawsze sporo przydatnych materiałów. Podąża za uczniem, ma dar „rozgadywania”, wreszcie przełamałam się do mówienia w obcym języku :) Szczerze polecam :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2021

Zajęcia z Wojtkiem przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Wojtek jest zawsze przygotowany i dostosowuje materiały pod daną osobę. Dzięki tym zajęciom wszedłem na wyższy level angielskiego. Bardzo polecam!!!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2021

Wojtek jest świetnym lektorem i fantastyczną osobą. Bardzo cierpliwy, ale też konsekwentny. Widać, że j.angielski to jego wielka pasja i nieustannie się rozwija w tym kierunku. Nie jest to przypadkowa osoba, która udziela korepetycji - to nauczyciel z powołania. Polecam każdemu, kto potrzebuje systematycznego i dopasowanego do siebie rytmu nauki :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2021

Zajęcia z Wojtkiem są naprawdę godne polecenia. Lekcje zawsze prowadzone w sposób bardzo rzetelny i oparty na indywidualnym podejściu do ucznia. Materiały, które Wojtek dostarcza przed zajęciami, są na tyle ciekawe, że wręcz czeka się na nie i chce się je czytać/słuchać/oglądać, co jest ogromnym plusem, bo nauka języka nie jest wtedy tak męcząca. Sama forma zajęć też jest różnorodna, ciekawa a także bezstresowa, ale jednocześnie przynosząca dobre efekty. Dodatkowo, Wojtek jest fajną osobą, z którą po prostu dobrze się rozmawia na każdy temat. Polecam!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2021

Bardzo polecam!
Nauczyciel rzetelny, pomocny, zawsze poleci dobre książki lub inne sposoby nauki języka.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2021

Wojtek jest fantastycznym lektorem, lekcje są zawsze przygotowane rzetelnie, ciekawie i profesjonalnie. Każda lekcja przygotowywana jest zgodnie z zainteresowaniami i oczekiwaniami ucznia. Zadania domowe są zadawane regularnie, są ciekawe i wymagają włożenia czegoś więcej od siebie, niż tylko udziału w lekcji. Wojtek jest świetnym motywatorem, mimo chwil, w których różnie wychodziło robienie zadań, powtórek, wiedział jak pobudzić leniwych do działania. Lekcje z nim to czysta przyjemność!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Wojtek jest świetnym lektorem. Łączy swój profesjonalizm i zaangażowanie z tym jakim jest człowiekiem. W czasach przesytu - w jakich żyjemy - tacy ludzie sprawiają, że cele, na których nam zależy osiąga się efektywnie i z przyjemnością.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2021

Z czystem sercem polecam Wojtka. Miałem już wieloma korepetytorami lekcje, więc łatwo mi się odnieśc i porównać. Oto czym Wojtek na plus się wyróżna: przesyłą materiały do bieżących lekcji. Materiały są nieszablonowe i nawiązują do aktualnych ludzkich i światowych problemów. Po okreslenie potrzeb i poziomu, ustalone jest na czym się skupiamy i pod ten plan przygotowywane są materiały i prowadzone lekcje. Czuć indywidulane podejście, przygotowanie a nie "prowizorkę" Na życzenie są "zadania domowe" i rzeczywiście ich sprawdzanie i omawianie. Poprawa wypowiedzi jest i w taki fajny sposób, że nie burzy płynności wypowiedzi. Na lekcji z Wojtkiem czujesz, że Cię pamięta, to o czym ostatnio rozmawialiście, co u Ciebie. Godzina z Wojtkiem to nie tylko godzina poprawiająca Twoj angielski ale świetnie spędzony czas. na te lekcje się po prostu czeka.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2021

Bardzo polecam lekcje z Wojtkiem. Dużym plusem są: miła, bezstresowa atmosfera, ciekawe materiały szkoleniowe, indywidualne podejście do ucznia oraz ciekawe, przynoszące rezultaty metody nauczania.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2021

Szczerze polecam lekcje z Wojtkiem. Lekcje prowadzone w sposób super-interesujący i ciekawy świetne metody nauczanie przez co zajęcia szybko przynoszą rezultaty ☺️

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Bardzo polecam Wojtka, jest super nauczycielem! Dużym plusem jest elastyczność w podejściu do ucznia i ciekawe materiały na zajęcia. Godzina zajęć mija bardzo szybko i zawsze w miłej atmosferze. Wojtek dużo daje z siebie, zadaje ciekawe pytania, uważnie słucha i cierpliwie zwraca uwagę na błędy gramatyczne. Bardzo polecam! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2021

Z Wojtkiem miałam przyjemność przygotować się do egzaminu FCE na poziomie B2 i dzięki niemu udało mi się zdać egzamin z bardzo satysfakcjonującym mnie wynikiem. Dodatkowo otrzymywałam regularnie materiały wspomagające naukę, zawsze służył pomocą nawet poza godzinami zajęć. Szczerze mogę polecić współpracę z Wojtkiem, ponieważ wkłada serce w to co robi, a lekcje są przyjemne i bezstresowe. :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Dzięki Wojtkowi udało mi się znacznie polepszyć swój angielski, zwłaszcza branżowy (techniczny) i dostać wymarzona prace w międzynarodowym środowisku. Do zajęć był zawsze perfekcyjnie przygotowany i dostosowywał materiał do moich potrzeb. Lepszego nauczyciela angielskiego jak do tej pory nie miałam! Serdecznie polecam!

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
19 maja 2021

Bardzo polecam współpracę z Wojtkiem - mój angielski ewoluował po epizodzie jakim były lekcje z Wojtkiem. Dodam, że kontakt do niego otrzymałem z polecenia od znajomego. Elastyczność i uczciwość w podejściu do klienta zasługuje na najwyższe noty, podobnie jak jego zdolności lingwistyczne/pedagogiczne.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2021

Wojtek to świetny nauczyciel! Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, zawsze profesjonalnie przygotowuje zajęcia, a do tego zapewnia świetna atmosferę. Mogę polecić Wojtka, pomoże w przygotowaniach do egzaminu i prowadzeniu konwersacji.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2021

Wojtek to mega gość!
Bardzo luźne podejście do kursanta. Ciekawe tematy do rozmów na lekcjach.
Zadania „domowe” przygotowujące do następnych tematów przez co łatwiej się gadało.
Sporo mi to pomogło.
Polecam!

avatar
TOMEK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Wojtek to jeden z sprawniejszych nauczycieli jakich miałem okazję poznać. Bardzo szybko i dokładnie diagnozuje Twoje słabe punkty, a elastyczne podejście do potrzeb ucznia sprawia, że bardzo szybko widać efekty wspólnej współpracy. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze co powoduje że jest to wyczekiwany punkt dnia. Szczerze polecam.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Hej potencjalni uczniowie Wojtka! Nie miejcie wątpliwości ani przez moment! Uczyłem się języka z Wojtkiem coś około roku, niestety musieliśmy tą naukę przerwać (wtedy nie było innej opcji). Zacząłem naukę na nowo, jednak z innym lektorem. Wiecie jak się czuję? Jakbym zmienił dilera - niby wchodzi do głowy, ale to już nie to samo ;) Wojtek ma bardzo nieszablonowe podejście do nauki, materiałów, jest bardzo elastyczny, nie ma opcji żeby nie było "chemii" pomiędzy nim a uczniem (a przecież piszemy tu o nauce języka angielskiego :) Jest wymagający, ale nie natarczywy, wie jak Ci wjechać na ambicję :) Świetnie dobiera materiały, zajęcia są inne niż wszystkie, odgrywaliśmy niejedną scenkę, opowiadaliśmy niejedną historię, które na zawsze chyba pozostaną w mojej pamięci. Największym błędem jest fakt, że jeszcze nie umówiłaś/eś się na lekcję próbną, zrób to jak najszybciej, a nie pożałujesz! Polecam Wojtka i z tego miejsca serdecznie pozdrawiam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Wojtek jest wspaniałym nauczycielem, którego absolutnie polecam! Zawsze profesjonalnie przygotowany do zajęć, dostosowuje swoje metody do potrzeb ucznia, udostępnia interesujące materiały, które stanowią przyjemną "pracę domową" a nie przykry obowiązek. Uwielbiałam poranki z Wojtkiem - dużo przekazanej wiedzy w swobodny sposób przez czujnego nauczyciela wyłapującego błędy, a przy tym dużo dobrej zabawy dzięki możliwości czerpania przyjemności z konwersacji w języku angielskim z przemiłym człowiekiem.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Mogę z czystym sumieniem polecić lekcje z Wojtkiem. Zdecydowanie jeden z najlepszych nauczycieli angielskiego jakiego miałem. Bardzo elastyczny jeżeli chodzi o zastosowanie się do potrzeb, ciekawe materiały dydaktyczne, miła atmosfera na lekcjach. Wszystko to sprawiało, że lekcje były przyjemnością a nauka języka szła sprawnie i gładko.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Wojtkiem. To co Go wyróżnia to pełen profesjonalizm, bardzo ciekawe materiały, zawsze przesyłane z odpowiednim wyprzedzeniem oraz jeszcze ciekawsze konwersacje i dyskusje. Zajęcia z Wojtkiem spełniały w 100% moje oczekiwania. Nasze zajęcia w pełni skupiały się na konwersacjach zarówno o tematyce ogólnej, jak i finansowo-księgowej. Podczas rozmów Wojtek dodatkowo wyłapywał błędy gramatyczne, a następnie w niebywały praktyczny sposób tłumaczył jak poradzić sobie z takimi błędami w przyszłości. POLECAM!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Polecam zajęcia z Wojtkiem, nauka milej i sympatycznej atmosferze, nauczyciel zaangażowany i nie mający problemu z dostosowaniem się do potrzeb ucznia. Do wszystkich lekcji jest starannie przygotwany, a w ramach zadań domowych udostepnia materiały. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2021

Super atmosfera i dobrze dobrane materiały, dostosowane do poziomu ucznia. Wojtek ma szczególny talent do przełamywania blokady w mówieniu. Polecam zajęcia z nim!

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2021

Zdecydowanie moge polecic lekcje z Wojtkiem! Bardzo dobra atmosfera, tematy i poziom dostosowany do ucznia. Wszystko przygotowane i zaplanowane. Nauczyciel zaangazowany to i uczen ma super mobilizacje:)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Serdecznie polecam lekcje z Wojtkiem. Jest to cierpliwy i wyrozumiały nauczyciel, dostosowujący się do poziomu ucznia, który pomoże udoskonalić umiejętności, zwłaszcza w konwersacji. Przygotowywane materiały zawsze były ciekawe, rozmowy o nich jeszcze ciekawsze, na lekcjach nigdy się nie nudziłam, a godzina zajęć upływała w mgnieniu oka. Dzięki tym korepetycjom nabrałam płynności i pewności siebie w mówieniu, w dodatku w bardzo przyjemnej atmosferze! Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Bardzo polecam lekcje z Wojtkiem ! Zwłaszcza pod katem konwersacji czy przygotowania do egzaminu . Bardzo miła atmosfera swobodna wiec odrazu łatwiej i chętniej poprawić swój poziomm języka angielskiego

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2021

Najważniejsze w zajęciach z Wojtkiem są rozmowy. Praca domowa pracą domową, ale na zajęciach szlifuje się konwersację. Takie podejście znacznie podniosło mój poziom angielskiego. Polecam zdecydowanie.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2021

POLECAM OGROMNIE!
Uczyłam się z Wojtkiem przez 2 lata w czasie studiów i pracy, język angielski jest mi potrzebny w codzienności zawodowej do prowadzenia rekrutacji w języku angielskim oraz codziennych rozmów ze współpracownikami, którzy nie posługują się językiem polskim. Gdyby nie Wojtek i jego ciągłe motywowanie mnie do nauki, ale też pokazywanie szerszej perspektywy i tego co zadzieje się, jak będę czuć się komfortowo z angielskim, to na pewno nie byłabym teraz na takim poziomie na jakim jestem (mocne B2 i brak blokady językowej). Polecam każdemu kto chce mówić w języku angielskim z komfortem i spokojem!!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2021

Polecam lekcje z Wojtkiem!

Spotkania opieraja sie w duzej mierze na konwersacjach, co pomaga w nabraniu pewnosci siebie w poslugiwaniu sie jezykiem obcym. Tematy i zakres zajec dostosowywane sa indywidualnie do potrzeb i zainteresowan ucznia, przez co lekcje staja sie ciekawa forma panelu dyskusyjnego.
Wojtek dodatkowo zaraza swoja pasja do jezyka angielskiego, dzieki czemu nauka staje sie przyjemnoscia.

Polecam;)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2021

Bardzo polecam Wojtka jako nauczyciela języka angielskiego.
Materiały są zawsze przygotowane i wybrane zgodnie z preferencjami i upodobaniami ucznia, ale również dostosowane go tego nad czym trzeba popracować w komunikacji czy gramatyce języka angielskiego.

To co cenię bardzo to profesjonalizm oraz poczucie humoru w trakcie prowadzenia zajęć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.