Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Kraków (wszystkie)
Katowice
Sosnowiec
Bielsko-Biała
Tychy
Jaworzno
Zabrze
Gliwice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski80 / 60 min

Wojtek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na kursy językowe online (Skype, Google Hangouts). 

Jestem pasjonatem języka angielskiego, magistrem Filologii Angielskiej z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, lektorem oraz tłumaczem.
Kurs dopasowany jest do Twoich potrzeb, z naciskiem na konwersacje, praktyczne zastosowanie języka i realną komunikację.
Zapraszam na:
· kursy konwersacyjne standardowe
· kursy konwersacyjne specjalistyczne (biznes, finanse, prawo, inżynieria, medycyna)
· przygotowanie do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE)
· korepetycje dla młodzieży
· przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
· kursy językowe dla pracowników firm

Na początek umówmy się na bezpłatne spotkanie on-line, na którym porozmawiamy o wszystkich szczegółach kursu. Razem ustalimy cele, które chcesz osiągnąć i będziemy je realizować.

Zapewniam indywidualne podejście, profesjonalizm i skuteczność. Język angielski to moja pasja, którą staram się rozbudzić we wszystkich uczestnikach kursu. Lekcje nie opierają się na robieniu żmudnych ćwiczeń z gramatyki, lecz skupiają się na prowadzeniu dyskusji na liczne ciekawe tematy.

Gwarantuję własne interesujące materiały (autentyczne artykuły, filmy, nagrania) oraz dużo zadań domowych. Dzięki nieszablonowym lekcjom jest nie tylko skutecznie, ale też ciekawie!

Uczę z pełnym zaangażowaniem, zawsze w przyjaznej atmosferze, ale i wymagam od uczniów regularnej nauki. Jestem też po to aby motywować i wspierać.

Pracowałem w szkołach językowych ucząc młodzież i dorosłych, a także prowadziłem kursy w wielu firmach. Zajęcia indywidualne prowadzę od prawie 20 lat.

Prowadzę Szkołę Języków Obcych Lang Center (możliwość wystawienia faktury.)

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 22:15
Wtorek16:00 - 22:15
Środa16:00 - 22:15
Czwartek16:00 - 22:15
Piątek16:00 - 22:15
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Wojtek

NIP: 652-156-28-67

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2021

Zdecydowanie moge polecic lekcje z Wojtkiem! Bardzo dobra atmosfera, tematy i poziom dostosowany do ucznia. Wszystko przygotowane i zaplanowane. Nauczyciel zaangazowany to i uczen ma super mobilizacje:)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Serdecznie polecam lekcje z Wojtkiem. Jest to cierpliwy i wyrozumiały nauczyciel, dostosowujący się do poziomu ucznia, który pomoże udoskonalić umiejętności, zwłaszcza w konwersacji. Przygotowywane materiały zawsze były ciekawe, rozmowy o nich jeszcze ciekawsze, na lekcjach nigdy się nie nudziłam, a godzina zajęć upływała w mgnieniu oka. Dzięki tym korepetycjom nabrałam płynności i pewności siebie w mówieniu, w dodatku w bardzo przyjemnej atmosferze! Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Bardzo polecam lekcje z Wojtkiem ! Zwłaszcza pod katem konwersacji czy przygotowania do egzaminu . Bardzo miła atmosfera swobodna wiec odrazu łatwiej i chętniej poprawić swój poziomm języka angielskiego

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2021

Najważniejsze w zajęciach z Wojtkiem są rozmowy. Praca domowa pracą domową, ale na zajęciach szlifuje się konwersację. Takie podejście znacznie podniosło mój poziom angielskiego. Polecam zdecydowanie.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2021

POLECAM OGROMNIE!
Uczyłam się z Wojtkiem przez 2 lata w czasie studiów i pracy, język angielski jest mi potrzebny w codzienności zawodowej do prowadzenia rekrutacji w języku angielskim oraz codziennych rozmów ze współpracownikami, którzy nie posługują się językiem polskim. Gdyby nie Wojtek i jego ciągłe motywowanie mnie do nauki, ale też pokazywanie szerszej perspektywy i tego co zadzieje się, jak będę czuć się komfortowo z angielskim, to na pewno nie byłabym teraz na takim poziomie na jakim jestem (mocne B2 i brak blokady językowej). Polecam każdemu kto chce mówić w języku angielskim z komfortem i spokojem!!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2021

Polecam lekcje z Wojtkiem!

Spotkania opieraja sie w duzej mierze na konwersacjach, co pomaga w nabraniu pewnosci siebie w poslugiwaniu sie jezykiem obcym. Tematy i zakres zajec dostosowywane sa indywidualnie do potrzeb i zainteresowan ucznia, przez co lekcje staja sie ciekawa forma panelu dyskusyjnego.
Wojtek dodatkowo zaraza swoja pasja do jezyka angielskiego, dzieki czemu nauka staje sie przyjemnoscia.

Polecam;)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2021

Bardzo polecam Wojtka jako nauczyciela języka angielskiego.
Materiały są zawsze przygotowane i wybrane zgodnie z preferencjami i upodobaniami ucznia, ale również dostosowane go tego nad czym trzeba popracować w komunikacji czy gramatyce języka angielskiego.

To co cenię bardzo to profesjonalizm oraz poczucie humoru w trakcie prowadzenia zajęć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.