Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Kraków (wszystkie)
Katowice
Sosnowiec
Bielsko-Biała
Tychy
Jaworzno
Zabrze
Gliwice
Faktura VAT

Wojtek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Wojtek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Serdecznie polecam lekcje z Wojtkiem. Jest to cierpliwy i wyrozumiały nauczyciel, dostosowujący się do poziomu ucznia, który pomoże udoskonalić umiejętności, zwłaszcza w konwersacji. Przygotowywane materiały zawsze były ciekawe, rozmowy o nich jeszcze ciekawsze, na lekcjach nigdy się nie nudziłam, a godzina zajęć upływała w mgnieniu oka. Dzięki tym korepetycjom nabrałam płynności i pewności siebie w mówieniu, w dodatku w bardzo przyjemnej atmosferze! Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Bardzo polecam lekcje z Wojtkiem ! Zwłaszcza pod katem konwersacji czy przygotowania do egzaminu . Bardzo miła atmosfera swobodna wiec odrazu łatwiej i chętniej poprawić swój poziomm języka angielskiego

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2021

Najważniejsze w zajęciach z Wojtkiem są rozmowy. Praca domowa pracą domową, ale na zajęciach szlifuje się konwersację. Takie podejście znacznie podniosło mój poziom angielskiego. Polecam zdecydowanie.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2021

POLECAM OGROMNIE!
Uczyłam się z Wojtkiem przez 2 lata w czasie studiów i pracy, język angielski jest mi potrzebny w codzienności zawodowej do prowadzenia rekrutacji w języku angielskim oraz codziennych rozmów ze współpracownikami, którzy nie posługują się językiem polskim. Gdyby nie Wojtek i jego ciągłe motywowanie mnie do nauki, ale też pokazywanie szerszej perspektywy i tego co zadzieje się, jak będę czuć się komfortowo z angielskim, to na pewno nie byłabym teraz na takim poziomie na jakim jestem (mocne B2 i brak blokady językowej). Polecam każdemu kto chce mówić w języku angielskim z komfortem i spokojem!!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2021

Polecam lekcje z Wojtkiem!

Spotkania opieraja sie w duzej mierze na konwersacjach, co pomaga w nabraniu pewnosci siebie w poslugiwaniu sie jezykiem obcym. Tematy i zakres zajec dostosowywane sa indywidualnie do potrzeb i zainteresowan ucznia, przez co lekcje staja sie ciekawa forma panelu dyskusyjnego.
Wojtek dodatkowo zaraza swoja pasja do jezyka angielskiego, dzieki czemu nauka staje sie przyjemnoscia.

Polecam;)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2021

Bardzo polecam Wojtka jako nauczyciela języka angielskiego.
Materiały są zawsze przygotowane i wybrane zgodnie z preferencjami i upodobaniami ucznia, ale również dostosowane go tego nad czym trzeba popracować w komunikacji czy gramatyce języka angielskiego.

To co cenię bardzo to profesjonalizm oraz poczucie humoru w trakcie prowadzenia zajęć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.