Agnieszka Kowalczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

BRAK WOLNYCH TERMINÓW. Skuteczny rozwój językowy z sympatyczną magister filologii germańskiej po Uniwersytecie Jagiellońskim (specjalność nauczycielska), przewodnikiem grup niemieckojęzycznych, tłumaczem, lektorem języka niemieckiego w ogólnopolskiej sieci szkół językowych oraz doświadczonym korepetytorem.

Staranne wykształcenie językowe i pedagogiczne; dziesiątki godzin praktyk we wszystkich typach szkół; systematyczny udział w specjalistycznych szkoleniach językowych; lata skutecznego nauczania języka niemieckiego – od dzieci w wieku przedszkolnym po osoby dojrzałe – indywidualnie, w parach i w grupach; specjalizacja w konwersacjach, szeroko pojętym rozwoju językowym, przygotowaniu do certyfikatów językowych i rozmów kwalifikacyjnych; klienci z wielu krajów świata (z Polski, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Luksemburga, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Włoch, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Australii, Nowej Zelandii).

Niemiecki nowocześnie i profesjonalnie,na żywo przez Skype (dla całej Polski i Zagranicy) ze specjalnie przygotowanego gabinetu w Częstochowie, z wykorzystaniem pomocy audiowizualnych, materiałów autentycznych oraz metod aktywnych, zawsze idealnie dopasowany do konkretnych potrzeb. Wysokie wymagania. Przejrzysty plan realizacji materiału. Podsumowania i testy. Ciepła i motywująca atmosfera. Atrakcyjna cena.

JEŻELI TYLKO POZIOM JĘZYKOWY UCZNIA NA TO POZWALA, ZAJĘCIA SĄ PROWADZONE WYŁĄCZNIE W JĘZYKU NIEMIECKIM!

Wszystkie poziomy zaawansowania – a szczególnie:
KONWERSACJE NA KAŻDY TEMAT- przynoszące wymierne efekty, jak m.in.: płynność wypowiedzi, bogactwo językowe, błyskotliwość w każdej dziedzinie
język niemiecki od podstaw dla osób dorosłych- skuteczna nauka już od poziomu A0
powrót do sprawności językowej po dłuższej przerwie- weryfikacja umiejętności wyjściowych, uporządkowanie i progres
skuteczne przygotowanie do certyfikatów językowych(Goethe-Institut, TELC i inne) - zgodnie z wymaganiami egzaminacyjnymi, z naciskiem na mówienie w języku obcym

Cennik:
konwersacje, nauka od podstaw, powrót do sprawności językowej: 99 zł / 60 min.
• przygotowanie do certyfikatów językowych, język specjalistyczny: 99 - 159 zł / 60 min. (w zależności od poziomu certyfikatu etc.)
• bardzo korzystne ceny w przypadku nauki w parach bądź w grupach (oferta dla osób o zbliżonym poziomie językowym)

Kontakt:
mgr Agnieszka Kowalczyk
AGNESI Agnieszka Kowalczyk
NIP 949-200-31-37
REGON 360198121
Preferuję kontakt przez poniższy formularz - ze względu na prowadzone zajęcia. Dziękuję za zrozumienie.

Na życzenie faktura - także dwujęzyczna, uznawana za granicą!

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do owocnej współpracy!

mgr Agnieszka Kowalczyk
Lektor języka niemieckiego

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Profesjonalne podejście do ucznia, świetne przygotowanie każdej lekcji a do tego wspaniała atmosfera :-) dla mnie nr1 !

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2018

Dzięki Pani Agnieszce wróciłam do języka po 13 latach przerwy - i było to miękkie lądowanie:) Lekcje były zawsze świetnie przygotowane, a Pani Agnieszka potrafi motywować do regularnej nauki - co przynosi najlepsze efekty. Dzięki solidnemu przygotowaniu szybko wróciłam do formy językowej i po wyjeździe do Niemiec zaczęłam naukę od poziomu... B2! Bardzo mocno polecam wszystkim zdecydowanym na efektywną naukę.
Pani Agnieszko - raz jeszcze bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

avatar
mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2018

P.Agnieszka to kompetentna osoba w swoim zawodzie.
Nauczy kochać ten język dziecko i dorosłego.
polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2018

Bardzo polecam lekcje u Pani Agnieszki. Pełen profesjonalizm, doskonałe przygotowanie pod kątem dydaktycznym i bogaty zakres materiałów. Indywidualne, fachowe podejście, a do tego uśmiech i zaangażowanie.
Korepetycje w formie na żywo, a później na Skypie zaowocowały pomyślnym zdaniem egzaminu B2 i uzyskaniem certyfikatu Goethe Institut. P. Agnieszka łączy pracę ze swoją pasją, czym zaraża innych do dalszej nauki i motywuje do działania.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2018

Dziekuje za wspaniale lekcje i duza cierpliwosc :) bardzo goraco polecam Pania Agnieszke szczegolnie dla osob, ktore szukaja i potrzebuja duzej elastycznosci, w zakresie dobieranego materialu, jak i godzin lekcji. Dodatkowo lekcje prowadzone sa w bardzo milej atmosferze, co rowniez ulatwia naukę. Dziekuje i serdecznie polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2018

Bardzo polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Lekcje prowadzone są praktycznie cały czas w języku niemieckim, co bardzo ułatwia osłuchanie się z językiem. Zajęcia i materiały do nich dopasowane do indywidualnych potrzeb uczącego się. Pani Agnieszka z łatwością i bez najmniejszych problemów zmienia plan i formę zajęć dostosowując lekcje do życzeń kursanta. Materiały (pomocne i ciekawe) są zawsze przesyłane na czas tak, że można się spokojnie przygotować do zajęć. Mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Pani Agnieszka jest najlepszą nauczycielką jaką miałam w czasie całej mojej przygody z językiem niemieckim.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2018

Z pełną odpowiedzialnością polecam zajęcia z p. Agnieszką! Materiały są odpowiednio wcześniej przesyłane do ucznia, zawsze pogrupowane , zeskanowane i w konkretnych folderach :) Tematy konwersacyjne dopasowane do poziomu ucznia. Pani Agnieszka na bieżąco monitoruje postępy w nauce i daje feedback :) Ponadto jest to bardzo miła i ciepła osoba, co bardzo ułatwia przełamanie pierwszych lodów i prowadzenie dalszych konwersacji :)

Serdecznie polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2017

Witam, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić korepetycje udzielane przez Panią Agnieszkę, która w sposób profesjonalny, sumienny podchodzi do nauki języka niemieckiego. Zróżnicowane materiały dydaktyczne precyzyjnie przygotowane pod poziom ucznia. Gorąco polecam

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2017

Pani Agnieszka jest bardzo dobrym i zaangażowanym nauczycielem, przede wszystkim z indywidualnym podejściem. Miałam okazję spotkać się z nią na kilku lekcjach- konwersacjach, które miały mnie przygotować do powrotu do pracy. Tematyka zajęć dopasowana była do moich zainteresowań, a same lekcje sprawiły, że poczułam się dużo pewniej w komunikacji w języku niemieckim. Co najważniejsze- zajęcia od początku do końca tylko po niemiecku! Bardzo gorąco polecam :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2016

Mogę śmiało polecić Panią Agnieszkę, jako osobę, która znakomicie przygotuje do egzaminu, w moim przypadku do Telc B2. Wie dobrze jak taki egzamin wygląda, posiada materiały do przygotowania i przekazuje doskonałe porady jak go zdać, dzięki czemu mnie się to udało, pomimo, że nie prezentowałam zbyt wysokiego poziomu. Dziękuję. Asia.

avatar
Asia Luksemburg
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2016

Pani Agnieszka jest bardzo sumiennym nauczycielem oraz uczciwa i sympatyczna osoba. Zajecia sa starannie przygotowane i zroznicowane, a material utrwalany dzieki powtorkom na lekcji i zadaniom do domu. Pani Agnieszka jest nie tylko kompetentna i zorganizowana, ale tez elastyczna i proaktywna - kiedy w trakcie wspolpracy zdecydowalam zdawac sie inny egzamin jezykowy, niz wczesniej, pani Agnieszka znakomicie sie do tego przygotowala i dostosowala. Goraco polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lutego 2016

Bardzo milo wspominam zajecia z Pania Agnieszka, zawsze solidnie przygotowana, usmiechnieta i chetna do wspolnej nauki. Przygode z jezykiem niemieckim zaczynalam od podstaw i Pani Agnieszka bardzo szybko wprowadzila mnie w tajniki tego jezyka, lacznie ze skomplikowana gramatyka. Na koniec kazdego rozdzialu otrzymywalam powtorzeniowy test, kazda lekcja przebiegala w przyjemnej, bezstresowej atmosferze, warto!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2016

Nie mam pojęcia jak teraz wyglądałoby moje życie zawodowe gdyby nie Pani Agnieszka. Tak - być może zabrzmi to banalnie, ale od tych właśnie zajęć w moim przypadku wszystko się zaczęło...Niezdana matura z języka niemieckiego - zwątpienie a w rezultacie pomocna dłoń doświadczonego korepetytora, który krok po kroku pokazał mi jak wiele piękna kryje w sobie ten język. Po pół roku zajęć z Panią Agnieszką - absolutny sukces - zdana matura i chęć kontynuacji nauki.W trakcie przygotowań do egzaminów wstępnych na Filologię Germańską oraz przez cały okres studiów mogłam liczyć na pomoc językową ze strony Pani Agnieszki a dziś trzymając w ręku dyplom ukończenia studiów magisterskich ze wzruszeniem wspominam ten czas...to wspaniałe, że jest ktoś taki jak Pani Agnieszka - doświadczony,kompetentny, dla kogo najważniejszy jest uczeń a czas, który poświęca ona na pracę z nim wykorzystuje w pełni i przekazuje to co kocha najbardziej: miłość i pasję do języka niemieckiego. Gorąco polecam:)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2015

Od prawie roku ucze sie z Pania Agnieszka jezyka niemieckiego. Godna polecenia, doswiadczona, mila osoba. Nauka stala sie dla mnie przyjemnoscia, a nie jedynie obowiazkiem!!! Najlepszy nauczyciel jakiego kiedykokwiek mialam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2015

Bardzo dobry nauczyciel. Indywidualne podejscie, duza wiedza i oryginalne metody nauczania. Dzieki Pan Agnieszce zdalam egzamin Goethe poziom B2 na 90%. Bardzo polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2015

Z Agnieszką spotykałem się wirtualnie od kilku miesięcy. Zajęcia zawsze były na bardzo wysokim poziomie i w bardzo dobrej atmosferze. Niezwykle sympatycznie nam się razem pracowało. Zdecydowanie polecam!!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2014

Bardzo polecam Panią Agnieszkę. Lekcje były przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Dzięki tym zajęciom za udało mi się zdobyć lepszą pracę, w której teraz używam języka niemieckiego. Jeszcze raz polecam!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2014

Witam.
Co by nie pisać to by było mało. Miła, przyjazna, otwarta na propozycje oraz ze świetnym podejściem. Przez niecałe 8 miesięcy zostałem gruntownie przygotowany i są wyniki. Nie umiałem powiedzieć nic a matura ustna poszła na równe 80 pisemna na 85. Bardzo Panią polecam i jeżeli ktoś szuka super korepetytora to nawet niech się nie zastanawia tylko dzwoni! ;)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2014

Dołączam się do wszystkich pozytywnych wypowiedzi:) Konwersacje z Panią Agnieszką pomogły mi uzyskać ocenę +4 z egzaminu ustnego na poziomie C1. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2014

Polecam :) Osoba miła, uczciwa, kompetentna . Z pasją i nieszablonowym podejściem do każdego. Otwarta na propozycje uczniów, daje dużo dobrych wskazówek odnośnie języka :) Zaraża entuzjazmem, i z niecierpliwością oczekuję na każde zajęcia :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2014

Polecam Panią Agnieszkę, bardzo kompetentna, miła, zawsze doskonale przygotowana do zajęć nauczycielka. Zajęcia przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze, a zapał Pani Agnieszki udziela się także uczącemu się.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2014

Witam,
Wspaniały, rzetelny i pełen pasji nauczyciel,
polecam gorąco, to osoba, która z pewnością zachęci do dalszej nauki języka,
Marta

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2014

Witam.
Od gramatyki, przez luzne tematy, po dyskusje na powazne tematy. Lekcje swietne ! Polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2013

Także polecam Panią Agnieszkę. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze. Różnorodność materiału sprawia, że ćwiczyłam zarówno gramatykę jak i słownictwo, do tego rozmówki po niemiecku oraz słuchanki, które pomogły mi oswoić się z tym językiem. Ogromna pomoc w przygotowaniu do matury. Po korepetycjach u Pani Agnieszki nie bałam się iść na maturę, bo wiedziałam, że jestem dobrze przygotowana :) Matura z języka niemieckiego poszła mi o wiele lepiej niż się tego spodziewałam. POLECAM BARDZO!!!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2013

Z cała odpowiedzialnością polecam zajęcia z Panią Agnieszką. W pięć dni musiałam przygotować się do rozmowy o pracę w języku niemieckim, która dzięki jej pomocy pozwoliła mi się doskonale zaprezentować. Zajęcia przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze. Pani Agnieszka dała się poznać jako nauczyciel kompetentny, rzeczowy i odpowiedzialny a także zachęcający i motywujący do nauki. Lekcje były żywe, interesujące, z zastosowaniem ciekawych materiałów ćwiczeniowych, a ja nabrałam pewności w posługiwaniu się językiem. Serdecznie polecam zajęcia z Panią Agnieszką :-)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2013

Jestem bardzo zadowolona z lekcji u p. Agnieszki. Bardzo miła osoba,kontaktowa i kompetentna.Praca z p. Agnieszką to sama przyjemność, polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2013

Kilka miesięcy temu korzystałam z korepetycji pani Agnieszki. byłam zainteresowana przygotowaniem do wyjazdu do pracy. Pani Kowalczyk szybko zorientowała się w nad jakimi zagadnieniami gramatycznymi powinnyśmy popracować (miałam ogromne luki) oraz przygotowała wiele interesujących zajęć z zastosowaniem potrzebnego mi słownictwa. Bardzo byłam mile zaskoczona gdy w od mojego pracodawcy usłyszałam że mówię "pięknie po niemiecku". Pani Agnieszko jeszcze raz dziękuję:)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2013

Świetna Pani korepetytor :) Bardzo miła, niestresująca atmosfera. Przy Niej nawet najbardziej zawiłe struktury gramatyczne stały się jasne i proste. Dużo materiałów- zarówno z gramatyki jak i ze słownictwa. Przygotowywałam się z Panią Agnieszką do matury- ustna- 100%, podstawowa- 98%, rozszerzenie- 85%. Naprawdę warto!! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.