Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki80 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/522 opinie

Opis ogłoszenia

Mgr Filologii Germańskiej udzieli lekcji języka niemieckiego na każdym poziomie.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu na wszystkich poziomach zaawansowania. Zakres materiału dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia.

Oferuję:

Kompleksową naukę języka niemieckiego - wszystkie poziomy zaawansowania

Przygotowanie do certyfikatów językowych (Fit in Deutsch, Start Deutsch, Goethe-Zertifikat A2, Goethe-Zertifikat B1, Goethe-Zertifikat B2, Goethe-Zertifikat C1, Goethe-Zertifikat C2: GDS)

Prowadzę także zajęcia dla dorosłych z zakresu języka biznesowego
oraz zajęcia dla osób zamierzających wyjechać za granicę, pragnących w możliwie krótkim czasie opanować język niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Posiadam także kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń.

Przed rozpoczęciem nauki możemy umówić się na bezpłatną konsultację w celu określenia poziomu i ustalenia szczegółów współpracy.

Na życzenie przesyłam drogą elektroniczną moje CV, referencje oraz skany oryginalnych dokumentów o posiadanych kompetencjach językowych.

Możliwość wystawienia faktur za zajęcia.

Serdecznie zapraszam :)

Tel.: 788-797-000

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota08:00 - 12:00
Niedziela08:00 - 12:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 22
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2019

Pani Ania prowadzi zajęcia w sposób uporządkowany. Jest sporo miejsca na konwersacje. Równocześnie jasno wyjaśnia zagadnienia gramatyczne. Bardzo ważne jest również to, że tworzy otwartą i przyjazną atmosferę na zajęciach. To wszystko wpływa pozytywnie na zaangażowanie ucznia i przekłada się na efekty nauczania. Dlatego gorąco rekomenduję Panią Anię .

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Ania jest bardzo komunikatywną, sympatyczną i uśmiechniętą osobą. Dysponuje ciekawymi materiałami i nieograniczonymi pokładami cierpliwości. Zawsze przygotowana, lekcje z nią to czysta przyjemność. Duża ilość konwersacji na lekcjach pomaga bardzo szybko się przełamać i zacząć mówić.. Serdecznie polecam lekcje niemieckiego z Anią!! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2019

Z Anią uczę się od czerwca 2018 i jestem bardzo zadowolona. Bardzo sympatyczna, kompetenta i cierpliwa osoba. Ma naprawdę imponującą wiedzę i umie ją w prosty i klarowny sposób przekazać. Polecam bardzo serdecznie

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Z ręką na sercu mogę polecić lekcje z Anią. Miałam bardzo długą przerwę w języku niemieckim i bardzo zależało mi na dobrym komunikowaniu się ze względu na wyjazd. Chociaż jestem dopiero na początku tej drogi, lekcje z Anią sprawiły, że przełamałam się i zaczynałam rozmawiać w języku niemieckim z obcokrajowcami (którzy zgodnie twierdzili, że mnie rozumieją oraz że zrobiłam duży progres!) Ania jest zawsze świetnie przygotowana, jest bardzo cierpliwą, otwartą i przemiłą osobą i wynajduje bardzo ciekawe materiały w języku niemieckim! Bardzo się cieszę, że trafiłam na Anię.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2018

Kiedyś uczyłam się niemieckiego w szkole (13 lat temu) i zależało mi na tym, aby znaleźć nauczyciela, który pomoże mi uzupełnić liczne luki w mojej głowie i odświeżyć dotychczasową wiedzę tak, abym mogła swobodnie używać języka niemieckiego. Lekcje z Anią zaczęłam w kwietniu i czuję znaczną poprawę w mówieniu. To mnie bardzo motywuje do dalszej nauki, która w końcu, w przeciwieństwie do tej szkolnej, stała się przyjemnością! Ania przygotowuje ciekawe tematy lekcji, korzystając z przystępnych materiałów audiowizualnych. Nie brakuje też dawki gramatyki, którą bardzo jasno tłumaczy. Jest ciepłą osobą i cierpliwą nauczycielką z pasją do nauki języka niemieckiego. Zdecydowanie polecam naukę z Anią.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2018

Pani Anna jest bardzo cierpliwą i zawsze doskonale przygotowaną nauczycielką. Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć zawiłości języka niemieckiego, co czyni lekcje z nią przyjmne i lekkie dla każdego. Dużym plusem na pewno jest urozmaicenie poruszanych tematów, dzięki czemu szybko powiększa się zasób słownictwa. Dodatkowym atutem jest na pewno atmosfera zajęć. Polecam!

avatar
Viktoriia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2018

Zdecydownie polecam - Anna potrafi podejść indywidualnie do potrzeb i poziomu osoby uczącej się. :-)
Jest wyrozumiała, lekcje przeprowadzane w naprawde sympatycznej atmosferze. Anna ma bardzo życzliwe podejście do ludzi i do tego rewelacyjne poczucie humoru, godzina lekcji mija mi błyskawicznie.
Z Anną mam pierwsze zajęcia języka niemieckiego przed którymi nie przeżywam ogromnego stresu :)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Ania to nauczycielka z pasją do Niemieckiego, którą potrafi przekazać. Bez problemu dostosuje program do poziomu ucznia. Do tego ma anielską cierpliwość i przemiły głos! Żałuje tylko jednego .... że nie da się tu wystawić oceny celującej :) SERDECZNIE POLECAM !!!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2018

Z Anią uczę się ponad rok. Miałem wczaśniej innych nauczycieli, ale z Anną pracuje mi się najlepiej. Najlepszym dowodem na jakość lekcji jest fakt, iż często polecam ją moim znajomym.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2018

Zaczalem sie uczyc z Ania 2 lata temu i musze przyznac, ze efekty sa zdecydowanie widoczne. Jest wyjatkowo cierpliwym, wytrwalym i elastycznym nauczycielem - w szczegolnosci w stosunku do bardzo opornych i odpornych na wiedze uczniow. Metodycznie zajecia sa prowadzone na wysokim poziomie. Zagadnienia sa zawsze tlumaczone w sposob klarowny i zrozumialy, przy ich duzym zroznicowaniu. Ania kladzie nacisk zarowno na przyjemne konwersacje, jak i duzo mniej przyjemna gramatykei (ale coz zrobic, podobno bez tego sie nie da). Zawsze bardzo chetnie i cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania (nawet te, zadawane po raz 50'ty), przy okazji sluzac pomoca rowniez w sprawach codziennych na obczyznie (jak pomoc w tlumaczeniu ofert, czy groznie i enigmatycznie brzmiacych listow w urzedu). Szczerze polecam!

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2018

Z Pania Ania ucze sie od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona.
Pania Anie cechuje wysoki profesjonalizm. Posiada bardzo szeroki zasob slownictwa, doskonale zna gramatyke, ktora potrafi w zrozumialy sposob wytlumaczyc.
Zawsze jest przygotowana do lekcji, zajecia sa bardzo urozmaicone i dostosowane do umiejetnosci oraz potrzeb ucznia. Dodatkowo odbywaja sie w bardzo milej atmosferze.
To wszystko przeklada sie na postepy w nauce, ktore sa naprawde widoczne.
Nauka niemieckiego z Pania Ania to dla mnie bardzo duza przyjemnosc i polecam ja kazdemu kto w sposob bezbolesny chce sie szybko nauczyc tego jezyka.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2018

Z Anią uczę się już prawie 1,5 roku i przy pracująco-studiującym trybie życia i małym dzieckiem na pokładzie to był super wybór! Dzięki Ani przypomniałam sobie bardzo szybko język niemiecki i załatałam wszystkie gramatyczne dziury. Otworzyłam się na mówienie i nowe słownictwo i w niecałe pół roku język niemiecki przestał być dla mnie jakąkolwiek barierą, a stał się podstawowym narzędziem do komunikacji w kraju, do którego wyemigrowałam, czyli w Szwajcarii. Zajęcia z Anią są prowadzone zawsze w miłej atmosferze i wykorzystywane są ciekawe materiały dydaktyczne. Elastyczność Anin sprawia, że nawet najbardziej zapracowany człowiek znajdzie chwilę na naukę niemieckiego. Ania sprawia, że ten mało lubiany język staje się przyjemny, przyswajalny i piękny! Szczerze polecam Anię jako nauczycielkę języka niemieckiego na każdym poziomie i dla każdego ;-)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Z Ania mam przyjemność uczyć się już dwa lata. Osoba pełna pasji i zamiłowania do języka niemieckiego. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do ucznia. Dzięki wspólnej pracy, w ciągu ROKU udało mi się zdać egzamin na poziomie B 2. Muszę podkreślić, że to z Anią stawiałam pierwsze kroki z językiem niemieckim. Pomogła mi nie tylko zrealizować zamierzony cel , w tak krótkim czasie, ale sprawiła też, że polubiłam ten język i czerpałam przyjemność z jego nauki do chwili obecnej. Zakres materiału jest przekazywany zawsze w sposób bardzo interesujący, jasny do zrozumienia. Nauka z Anią to naprawdę sama przyjemność.
Pozdrawiam i zachęcam do połączenia czegoś przyjemnego z pożytecznym.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2018

Z Panią Anią mam zajęcia już od około półtorej roku. Dzięki Korepetytorce zdałam egzamin B2 i nabrałam pewności w mówieniu. Polecam naukę z P. Anią , ponieważ ma bardzo bogaty zasób słów, bardzo dobrze tłumaczy gramatykę a lekcje mają ład i porządek. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2017

Z Anią szprechamy od prawie 1,5 roku. Dzięki niej nabrałam odwagi do mówienia, mocno wzbogaciłam słownictwo, a przede wszystkim poprawiłam znajomość gramatyki – wreszcie opanowałam chociażby Dativ i Akkusativ ;) Ania bardzo dobrze tłumaczy zasady gramatyki, w ciekawy sposób prowadzi lekcje, jest elastyczna jeśli chodzi o pory, o których lekcje się odbywają. Przy 2 dzieci w domu, pracy zawodowej i masie obowiązków takie rozwiązanie to strzał w 10!
Bardzo serdecznie polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2017

Bardzo polecam zajecia z Pania Ania! Chodze na nie juz prawie dwa lata I jestem bardzo zadowolona. Wczesniej chodzilam.do Goethe Institute, ale to z Ania zrobilam znaczne postepy, szczegolnie w mowieniu.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2017

Tak to już jest, że w życiu trzeba mieć szczęście - do dobrych nauczycieli również ;) Miałem przyjemność mieć lekcję z Anią przez 1,5 roku. W tym czasie mocno poprawiłem swój niemiecki. To dzięki Ani zrobiłem milowy krok i mówię teraz dużo lepiej. Atmosfera na zajęciach jest sympatyczna, ale nie ma obijania, bo ciągle dostawałem motywacje, by było jeszcze lepiej. Przygotowanie, profesjonalizm, cierpliwość, wyrozumiałość to tylko niektóre z cech jakie mogę wymieć, a które są bardzo istotne również w efektach nauki. Zajęcia z Anią wspominam bardzo dobrze. I serdecznie polecam każdemu, bez względu na poziom znajomości. Ja jestem zadowolony :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2017

Zajęcia z Panią Anią mam już od ponad roku. Pani Ania jest jednym z najlepszych nauczycieli języka obcego z jakim miałam zajęcia. Jest świetnie zorganizowana i zawsze przygotowana. Lekcje są bardzo ciekawe i dostosowane do moich potrzeb. Serdecznie polecam

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2017

Polecam. Uczymy sie razem od 1,5 roku i widze bardzo duzy postep. Nauczyciel sympatyczny i bardzo kompetentny.

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2017

Mogę tylko napisać w samych superlatywach, Pani Ania uczy mnie od 2015 roku, praktycznie zaczynaliśmy od podstaw, po 2 latach całkiem dobrze radzę sobie i nie mam większych problemów w rozmowach z Niemcami. Pani Ania jest bardzo dobrym lektorem, pełny profesjonalizm a przy tym niezmiernie miła. Ja jeszcze trochę Panią Anię pomęczę. :)

avatar
ANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2017

Pani Ania jest wspanialym i bardzo kompetentnym nauczycielem. Zajecia sa ciekawe i prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Wymagajaca i wesola, doskonale przygotowana do zajec i kreatywna. Bardzo polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2017

Od sierpnia 2016 do sierpnia 2017 mialam przyjemność uczestniczyć w zajęciach indywidualnych, prowadzonych przez Panią Annę.
Pani Anna jest osobą niezwykle systematyczną i zorganizowaną. Zawsze jest świetne przygotowana do zajęć. Widać, że język niemiecki to jej pasja, a nauczanie sprawia jej satysfakcję dzięki czemu potrafi wspaniale zmotywować do nauki.
Dzięki zajęciom z pania Anną nauka niemieckiego przestała być męką, a stała się przyjemnością. Pani Anna jest zorientowana na cel, co czyni naukę szybką i bezstresową. Elastyczność czasowa zajęć to również pozytywna cecha Pani Anny.
Zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie, mnóstwo cwiczeń, rozmów powoduje, że nie można się nudzić. Polecam każdemu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.