Anna Piękoś-Pelczarska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Faktura VAT

Anna Piękoś-Pelczarska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/552 opinie
Dla użytkownika Anna Piękoś-Pelczarska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 52
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2024

Jestem tą uczennicą, która wchodząc na stronę celem poszukiwania nauczyciela do rozpoczęcia nauki języka niemieckiego trafiłam od razu najlepiej jak się da. Potwierdza to fakt, że gdy sytuacja życiowa zmusiła mnie do przerwania nauki na kilka miesięcy, tak brakowało mi tych zajęć i widocznych postępów, że czułam potrzebę ponownej nauki. Ania przyjęła mnie do grona swoich uczniów, a ja od nowa czuję satysfakcję, że robię coś dla siebie.
Sposób przekazywania informacji, różnorodność materiałów (filmy, artykuły - które po niedługim czasie nauki byłam w stanie zrozumieć, bez tłumaczenia całości), zaangażowanie i motywowanie do najważniejszego, czyli do mówienia sprawia, że efekty nauki są widoczne z lekcji na lekcję, a po zajęciach nie rzuca się materiałów w kąt tylko od razu chce się zgłębić temat omawiany na zajęciach.
Poza tym Ania jest mega sympatyczną osobą, lekcje przebiegają bez stresu, wykorzystuje się każdą minutę, a terminy spotkań dopasowujemy bardzo elastycznie.
Bardzo polecam i czekam na następną lekcję :)

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2024

Bardzo polecam zajęcia z Anią. Zawsze ma przygotowane materiały z których korzystamy podczas lekcji i kompleksowo podchodzi do nauki. Ma przygotowane zadania do przerobienia zarówno na lekcji jak i w domu. Kładzie nacisk na naukę zarówno gramatyki, mowy jak i rozumienia tekstów. Jest wymagającym nauczycielem który pobudza i motywuje do nauki. Zajęcia nie kończą się tylko na godzinie lekcyjnej ale zawsze podsyła materiały do pracy samodzielnej i sprawdza prace pisemne. Jej zaangażowanie w nauczanie jest bardzo wysokie i jestem bardzo zadowolona z lekcji. Nie łatwo znaleźć tak zaangażowanego nauczyciela.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2024

Bardzo polecam Anię. Jej zajęcia są efektywne i ciekawe. Ania kładzie duży nacisk na rozmowę. Lekcje są intensywne i dużo można z nich wynieść. Ania bardzo się angażuje też poza zajęciami, po każdej lekcji wysyła ciekawe materiały do słuchania/ czytania. Zajęcia przebiegają w super atmosferze, a Ania jest wspaniałym, worozumiałym nauczycielem.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2024

Bardzo elastyczne terminy zajęć, przez nie ma problemu, aby umówić się na konkretny dzień czy godzinę. Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze, opierające się na mówieniu, słuchaniu, gramatyce oraz pisaniu, czyli na wszystkich niezbędnych elementach do szybkiej nauki języka. Z przyjemnością uczęszczam na zajęcia, polecam :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2024

Polecam lekcje z Anią z całego serca! Bezstresowo, w przyjaznej atmosferze, dużo nowej wiedzy przy każdej lekcji oraz co najważniejsze, Ania kładzie nacisk na rozmowę a nie samą teorie z książki. Mobilizujące do nauki są również wysyłane dodatkowe materiały do przepracowania samodzielnie. Bardzo komfortowe jest to, że nie ma głupich pytań w czasie nauki :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2024

Jako absolwent filologii angielskiej muszę przyznać, że Ania jest jednym z najlepszych korepetytorów języka niemieckiego z jakimi miałem okazję współpracować w ostatnim czasie. Zajęcia są przeprowadzane w znakomitej atmosferze, ogromna porcja zaangażowania i chęć pomocy jest widoczna podczas każdej wspólnie spędzonej godziny. Z całego serca życzę każdej osobie, która zdecydowała się na rozpoczęcie nauki niemieckiego, lub też na jego kontynuację, aby trafiała na takie osoby jak Ania, które pełne pasji do języka inspirują i motywują uczniów do dalszego działania.

avatar
Gracja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2023

Bardzo polecam Anię. Lekcje przebiegają bezstresowo, w przyjemnej atmosferze. Ania jest osobą bardzo miłą i otwartą. Nacisk kładzie na umiejętności praktyczne- od pierwszej lekcji bardzo dużo się rozmawia. Oprócz tego podsyła różne materiały, artykuły i filmiki. Nie ma to nic wspólnego z lekcjami w szkole gdzie tylko „klepie się podręcznik”. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2023

Ania jest bardzo ciepłą i wspierającą nauczycielką. Elastycznie podchodzi do planu lekcji, w zależności od potrzeb ucznia. Pdsyła ciekawe materiały, tłumaczy zagadnienia w przystępny i jasny sposób. Polecam serdecznie!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2023

Do Pani Ani trafiłam po wielu nieudanych próbach szukania lektora. Przeczytajcie drodzy uczniowie tą opinie - pozwoli Wam to zaoszczędzić kupe kaski i od razu traficie dobrze! :-)
Cieszę się, że nasze lekcje są zawsze ciekawe, dużo rozmawiamy i godzina jest dla nas obojgu dostosowana. Uczymy się przydatnych rzeczy, których mogę na co dzien użyć w pracy. Pani Ania sprawdza również prace domową, co wcale nie jest takie oczywiste. Najważniejsze dla mnie jest to, że czekam na tą lekcje i czuje się podczs niej przyjaźnie.

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2023

Na Anię trafiłam całkowicie przez przypadek gdy szukałam nauczyciela do indywidualnych lekcji. Pyknęło już przy pierwszej rozmowie. Ania dokładnie opowiedziała jak pracuje, oraz wypytała mnie o moje oczekiwania i dotychczasowe doświadczenie.
Lekcje są bardzo ciekawe. Skupiamy się na aktualnych tematach więc słownictwo, którego się uczę jest przydatne na codzień. ( nie muszę się uczyć z czego składa się betoniarka jak to bywało w szkołach :) )
Każda lekcję spędzam na rozmowach przy okazji ucząc się gramatyki. Ponad to dzięki pracom domowym mogę zgłębiać niemiecką prasę i zapoznać się nie tylko z niemieckim z podręcznika.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Polecam zajęcia z Anią w 100%!!
Mieszkam od roku w Niemczech z Ania zaczęłam współpracę w lutym. W lutym umiałam się tylko przedstawić i pogadać o pogodzie. A odkąd uczę się z Ania widzę ogromne postępy w życiu w Niemczech, przede wszystkim w dniu codziennym. Ania pomogła mi tez od lutego do maja przygotować się do egzaminu B1 i oczywiście zdałam!!

Uważam ze Ania to nie tylko nauczyciel z powołania ale tez psycholog na gorsze dni. Bardzo często mam doła a Ania zawsze podnosi na duchu.
Polecam wszystkim, którzy marzą żeby usłyszeć od Niemca ,,Du sprichst sehr gut Deutsch! ‘’

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2023

Bardzo polecam lekcje z Anią. Zajęcia są bardzo dobrze przygotowywane i przebiegają w miłej atmosferze. Ania udostępnia wiele ciekawych materiałów, które urozmaicają zajęcia i skłaniają do luźnych konwersacji. Zagadnienia gramatyczne tłumaczy w prosty sposób i często są one powtarzane przez co bardzo łatwo się utrwalają bez większego wysiłku. Uczę się z Anią już kilka dobrych miesięcy i naprawdę widzę efekty naszej pracy :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2023

Z czystym sumieniem polecam lekcje z Anią. Zajęcia są prowadzone profesjonalnie ale jednocześnie w bardzo miłej atmosferze. Jest nacisk na konwersacje dzięki czemu zauważyłam znaczną  poprawę  płynności  moich wypowiedzi. Materiały są dobierane pod indywidualne potrzeby, dlatego mogę rozwijać umiejętności na których mi zależy.

avatar
Pauline
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2023

Pracuję z Anną już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Wysoki profesjonalizm, dostosowanie się pod ucznia, dodatkowe materiały.
Anna kładzie duży nacisk na umiejętność mówienia i przyznam, że mówię już płynnie po niemiecku.
Naprawdę polecam :)

avatar
Marzenka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2023

Pani Ania to świetny fachowiec, który potrafi stworzyć miłą, motywującą atmosferę. Lekcje są dobrze przygotowane, a materiały zróżnicowane. Jako bonus - piękna dykcja.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2023

Od dłuższego czasu mam przyjemność być uczniem Ani. Dostosowała lekcje do mnie, jest dużo zróżnicowanych materiałów i co było dla mnie bardzo istotne: lekcje są elastyczne, dobrane pod mój zmieniający się ciągle kalendarz.
Jest cierpliwa, wymagająca oraz utrzymuje przyjazną atmosferę, tak, że chce się uczyć :)
Dzięki powyższemu, utrzymuje ciągłą motywacje do nauki i zrobiłem dość szybkie postępy!

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2023

Zajęcia z Anią mam już od ponad pół roku i mogę ją z czystym sumieniem polecić! Sama jestem zaskoczona, jak szybkie postępy zrobiłam - na pierwszej lekcji mogłam wydukać ledwo parę zdań po niemiecku, teraz swobodnie rozmawiamy przez całą godzinę. Ania motywuje do pacy, podsyła ciekawe zadania, potrafi świetnie wyjaśnić zagadnienia gramatyczne i sprawić, że nauka języka to przyjemność!

avatar
Michal K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2023

Ania jest zawsze swietnie przygotowana, pogodna i swoja pasja potrafi zmotywowac do nauki. Pomimo tego ze nauka po pracy (lub przed) nie zawsze jest latwa, to Ania potrafila sprawic ze w ciagu ostatnich 4 lat mocno poprawilem swoj poziom niemieckiego. To co jest ogromnym atutem Ani, to fakt jak dobrze umie sie dostowac do ucznia, przez co lekcje z Ania byly zawsze przyjemnoscia! :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2023

Ania jest wspaniałą osobą, potrafi zmotywować do nauki, a lekcje są istną przyjemnością. Dzięki Ani nie boję się mówić po niemiecku, ponieważ kładziemy duży nacisk na konwersacje, co w nauce języka jest bardzo ważne. Zawsze przygotowuje ciekawe zajęcia, jak niemiecki to tylko z Anią!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2023

Pani Ania prowadzi zajęcia w ciepłej oraz miłej atmosferze, każdemu kto chce rozpocząć lub kontynuować naukę języka niemieckiego serdecznie polecam Panią Anie. Materiały dopasowane są idealnie do celów oraz zainteresowań ucznia, co skutkuje przyjemną nauką oraz w bardzo krótkim czasie można poczynić postępy.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2023

Ania prowadzi lekcje skrojone na miarę. Zawsze wie, gdzie skończyłyśmy materiał ostatnim razem. Książka, którą wybrała idealnie wpasowala się w mój poziom językowy. Po pół roku lekcji wreszcie zaczęłam załatwiać swoje sprawy zamiast wisieć na mężu. Lekcje są przejrzyste, zrozumiałe, dostosowane tempem do moich potrzeb, a godziny elastyczne.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2023

Ja również podpisuje się pod tymi wszystkimi pozytywnymi opiniami. Mogłabym długo wymieniać zalety nauki z Panią. Ania, jednak powiem to co najważniejsze,. Umie słuchać i usłyszeć. Dzięki tej rzadkiej umiejętności łatwo ocenia poziom ucznia, dostosowuje interesujące materiały i motywuje go aby jak najwiecej mówił i szlifował wypowiedzi. Serdecznie polecam.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2023

Lekcje z Anią są zawsze skrojone pod ucznia i jego poziom. Temat zajęć i aktywności są dobrane tak, że umiejętności w mowie i piśmie rosną ze spotkania na spotkanie. Ania świetnie tłumaczy też wszelkie zagadnienia gramatyczne i dba o postępy często wysyłając dodatkowe ćwiczenia do samodzielnej nauki poza zajęciami. Serdecznie polecam wszystkim, którym zależy na znacznych postępach w nauce :)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2022

Bardzo efektywnie prowadzone lekcje, które pozwalają na szybkie podciągnięcie poziomu znajomości niemieckiego. Dzięki tym lekcjom w niedługim czasie udało mi się zdać oficjalny egzamin znajomości języka na potrzeby uzyskania statusu stałego rezydenta w Szwajcarii. Polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2022

Zajęcia z Anią to sama przyjemność. Potrafi w sposób bardzo zrozumiały i przystępny wytłumaczyć wszystkie zagadnienia z zakresu gramatyki. Lekcje przebiegają zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze. Co więcej, są one ciekawe i nie polegają tylko, jak to często bywa, na przerabianiu materiału z podręcznika, a poziom oraz tematyka są zawsze dostosowana do moich potrzeb. Podziwiam szczerze zaangażowanie i pełen profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy. Z ręką na sercu mogę polecić Anię, jako osobę do przekazywania wiedzy i umiejętności z języka niemieckiego. :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Pani Ania jest super! Zajęcia są idealnie dostosowane do moich potrzeb. Pani Ania podąża za potrzebami ucznia, a nie tylko realizuje nudny program nauki. Od pewnego czasu odstawiliśmy książki na bok, a zajęliśmy się tylko konwersacjami. To spowodowało u mnie wzrost pewności siebie w porozumiewaniu się po niemiecku oraz większe obycie z praktycznym słownictwem. Serdecznie polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2022

Przygotowane, przemyślane zajęcia. Bardzo polecam zajęcia z Panią Anią, ciepła i kompetentna osoba :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2022

Ania jest super nauczycielką! Jest przesympatyczna, potrafi wytłumaczyć gramatykę tak, że każdy zrozumie. Bardzo dużo czasu na lekcji poświęcamy na mówienie i dzięki Ani i wspierającej atmosferze podczas lekcji nie mam oporów ani strachu przed mówieniem. Korzystamy z różnorodnych materiałów dzięki czemu lekcje są bardzo ciekawe i dużo z nich wynoszę. Ania ma bardzo zindywidualizowane podejście do ucznia i zawsze dobiera materiały tak, żeby dostosować je do moich potrzeb, preferencji i umiejętności. Oby jak najwięcej takich nauczycieli! Z całego serca polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2021

Ania to zaangażowana nauczycielka z dużą dozą cierpliwości, zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Potrafi w przystępny sposób przekazywać i tłumaczyć zagadnienia gramatyczne. Zajęcia są prowadzone z dużym naciskiem na konwersacje. Gorąco polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Ania to przemiły, zaangażowany i super zorganizowany nauczyciel. Każda sekunda zajęć jest w pełni wykorzystana. Ania tłumaczy nawet najbardziej złożone zagadnienia gramatyczne w przystępny i co najważniejsze życiowy sposób. Dużo konwersacji, praktyki, wszystko w oparciu o naprawdę interesujące materiały. Bardzo serdecznie polecam !

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2019

Pani Ania prowadzi zajęcia w sposób uporządkowany. Jest sporo miejsca na konwersacje. Równocześnie jasno wyjaśnia zagadnienia gramatyczne. Bardzo ważne jest również to, że tworzy otwartą i przyjazną atmosferę na zajęciach. To wszystko wpływa pozytywnie na zaangażowanie ucznia i przekłada się na efekty nauczania. Dlatego gorąco rekomenduję Panią Anię .

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Ania jest bardzo komunikatywną, sympatyczną i uśmiechniętą osobą. Dysponuje ciekawymi materiałami i nieograniczonymi pokładami cierpliwości. Zawsze przygotowana, lekcje z nią to czysta przyjemność. Duża ilość konwersacji na lekcjach pomaga bardzo szybko się przełamać i zacząć mówić.. Serdecznie polecam lekcje niemieckiego z Anią!! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2019

Z Anią uczę się od czerwca 2018 i jestem bardzo zadowolona. Bardzo sympatyczna, kompetenta i cierpliwa osoba. Ma naprawdę imponującą wiedzę i umie ją w prosty i klarowny sposób przekazać. Polecam bardzo serdecznie

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Z ręką na sercu mogę polecić lekcje z Anią. Miałam bardzo długą przerwę w języku niemieckim i bardzo zależało mi na dobrym komunikowaniu się ze względu na wyjazd. Chociaż jestem dopiero na początku tej drogi, lekcje z Anią sprawiły, że przełamałam się i zaczynałam rozmawiać w języku niemieckim z obcokrajowcami (którzy zgodnie twierdzili, że mnie rozumieją oraz że zrobiłam duży progres!) Ania jest zawsze świetnie przygotowana, jest bardzo cierpliwą, otwartą i przemiłą osobą i wynajduje bardzo ciekawe materiały w języku niemieckim! Bardzo się cieszę, że trafiłam na Anię.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2018

Kiedyś uczyłam się niemieckiego w szkole (13 lat temu) i zależało mi na tym, aby znaleźć nauczyciela, który pomoże mi uzupełnić liczne luki w mojej głowie i odświeżyć dotychczasową wiedzę tak, abym mogła swobodnie używać języka niemieckiego. Lekcje z Anią zaczęłam w kwietniu i czuję znaczną poprawę w mówieniu. To mnie bardzo motywuje do dalszej nauki, która w końcu, w przeciwieństwie do tej szkolnej, stała się przyjemnością! Ania przygotowuje ciekawe tematy lekcji, korzystając z przystępnych materiałów audiowizualnych. Nie brakuje też dawki gramatyki, którą bardzo jasno tłumaczy. Jest ciepłą osobą i cierpliwą nauczycielką z pasją do nauki języka niemieckiego. Zdecydowanie polecam naukę z Anią.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2018

Pani Anna jest bardzo cierpliwą i zawsze doskonale przygotowaną nauczycielką. Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć zawiłości języka niemieckiego, co czyni lekcje z nią przyjmne i lekkie dla każdego. Dużym plusem na pewno jest urozmaicenie poruszanych tematów, dzięki czemu szybko powiększa się zasób słownictwa. Dodatkowym atutem jest na pewno atmosfera zajęć. Polecam!

avatar
Viktoriia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2018

Zdecydownie polecam - Anna potrafi podejść indywidualnie do potrzeb i poziomu osoby uczącej się. :-)
Jest wyrozumiała, lekcje przeprowadzane w naprawde sympatycznej atmosferze. Anna ma bardzo życzliwe podejście do ludzi i do tego rewelacyjne poczucie humoru, godzina lekcji mija mi błyskawicznie.
Z Anną mam pierwsze zajęcia języka niemieckiego przed którymi nie przeżywam ogromnego stresu :)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Ania to nauczycielka z pasją do Niemieckiego, którą potrafi przekazać. Bez problemu dostosuje program do poziomu ucznia. Do tego ma anielską cierpliwość i przemiły głos! Żałuje tylko jednego .... że nie da się tu wystawić oceny celującej :) SERDECZNIE POLECAM !!!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2018

Z Anią uczę się ponad rok. Miałem wczaśniej innych nauczycieli, ale z Anną pracuje mi się najlepiej. Najlepszym dowodem na jakość lekcji jest fakt, iż często polecam ją moim znajomym.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2018

Zaczalem sie uczyc z Ania 2 lata temu i musze przyznac, ze efekty sa zdecydowanie widoczne. Jest wyjatkowo cierpliwym, wytrwalym i elastycznym nauczycielem - w szczegolnosci w stosunku do bardzo opornych i odpornych na wiedze uczniow. Metodycznie zajecia sa prowadzone na wysokim poziomie. Zagadnienia sa zawsze tlumaczone w sposob klarowny i zrozumialy, przy ich duzym zroznicowaniu. Ania kladzie nacisk zarowno na przyjemne konwersacje, jak i duzo mniej przyjemna gramatykei (ale coz zrobic, podobno bez tego sie nie da). Zawsze bardzo chetnie i cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania (nawet te, zadawane po raz 50'ty), przy okazji sluzac pomoca rowniez w sprawach codziennych na obczyznie (jak pomoc w tlumaczeniu ofert, czy groznie i enigmatycznie brzmiacych listow w urzedu). Szczerze polecam!

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2018

Z Pania Ania ucze sie od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona.
Pania Anie cechuje wysoki profesjonalizm. Posiada bardzo szeroki zasob slownictwa, doskonale zna gramatyke, ktora potrafi w zrozumialy sposob wytlumaczyc.
Zawsze jest przygotowana do lekcji, zajecia sa bardzo urozmaicone i dostosowane do umiejetnosci oraz potrzeb ucznia. Dodatkowo odbywaja sie w bardzo milej atmosferze.
To wszystko przeklada sie na postepy w nauce, ktore sa naprawde widoczne.
Nauka niemieckiego z Pania Ania to dla mnie bardzo duza przyjemnosc i polecam ja kazdemu kto w sposob bezbolesny chce sie szybko nauczyc tego jezyka.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2018

Z Anią uczę się już prawie 1,5 roku i przy pracująco-studiującym trybie życia i małym dzieckiem na pokładzie to był super wybór! Dzięki Ani przypomniałam sobie bardzo szybko język niemiecki i załatałam wszystkie gramatyczne dziury. Otworzyłam się na mówienie i nowe słownictwo i w niecałe pół roku język niemiecki przestał być dla mnie jakąkolwiek barierą, a stał się podstawowym narzędziem do komunikacji w kraju, do którego wyemigrowałam, czyli w Szwajcarii. Zajęcia z Anią są prowadzone zawsze w miłej atmosferze i wykorzystywane są ciekawe materiały dydaktyczne. Elastyczność Anin sprawia, że nawet najbardziej zapracowany człowiek znajdzie chwilę na naukę niemieckiego. Ania sprawia, że ten mało lubiany język staje się przyjemny, przyswajalny i piękny! Szczerze polecam Anię jako nauczycielkę języka niemieckiego na każdym poziomie i dla każdego ;-)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Z Ania mam przyjemność uczyć się już dwa lata. Osoba pełna pasji i zamiłowania do języka niemieckiego. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do ucznia. Dzięki wspólnej pracy, w ciągu ROKU udało mi się zdać egzamin na poziomie B 2. Muszę podkreślić, że to z Anią stawiałam pierwsze kroki z językiem niemieckim. Pomogła mi nie tylko zrealizować zamierzony cel , w tak krótkim czasie, ale sprawiła też, że polubiłam ten język i czerpałam przyjemność z jego nauki do chwili obecnej. Zakres materiału jest przekazywany zawsze w sposób bardzo interesujący, jasny do zrozumienia. Nauka z Anią to naprawdę sama przyjemność.
Pozdrawiam i zachęcam do połączenia czegoś przyjemnego z pożytecznym.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2018

Z Panią Anią mam zajęcia już od około półtorej roku. Dzięki Korepetytorce zdałam egzamin B2 i nabrałam pewności w mówieniu. Polecam naukę z P. Anią , ponieważ ma bardzo bogaty zasób słów, bardzo dobrze tłumaczy gramatykę a lekcje mają ład i porządek. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2017

Z Anią szprechamy od prawie 1,5 roku. Dzięki niej nabrałam odwagi do mówienia, mocno wzbogaciłam słownictwo, a przede wszystkim poprawiłam znajomość gramatyki – wreszcie opanowałam chociażby Dativ i Akkusativ ;) Ania bardzo dobrze tłumaczy zasady gramatyki, w ciekawy sposób prowadzi lekcje, jest elastyczna jeśli chodzi o pory, o których lekcje się odbywają. Przy 2 dzieci w domu, pracy zawodowej i masie obowiązków takie rozwiązanie to strzał w 10!
Bardzo serdecznie polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2017

Bardzo polecam zajecia z Pania Ania! Chodze na nie juz prawie dwa lata I jestem bardzo zadowolona. Wczesniej chodzilam.do Goethe Institute, ale to z Ania zrobilam znaczne postepy, szczegolnie w mowieniu.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2017

Tak to już jest, że w życiu trzeba mieć szczęście - do dobrych nauczycieli również ;) Miałem przyjemność mieć lekcję z Anią przez 1,5 roku. W tym czasie mocno poprawiłem swój niemiecki. To dzięki Ani zrobiłem milowy krok i mówię teraz dużo lepiej. Atmosfera na zajęciach jest sympatyczna, ale nie ma obijania, bo ciągle dostawałem motywacje, by było jeszcze lepiej. Przygotowanie, profesjonalizm, cierpliwość, wyrozumiałość to tylko niektóre z cech jakie mogę wymieć, a które są bardzo istotne również w efektach nauki. Zajęcia z Anią wspominam bardzo dobrze. I serdecznie polecam każdemu, bez względu na poziom znajomości. Ja jestem zadowolony :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2017

Zajęcia z Panią Anią mam już od ponad roku. Pani Ania jest jednym z najlepszych nauczycieli języka obcego z jakim miałam zajęcia. Jest świetnie zorganizowana i zawsze przygotowana. Lekcje są bardzo ciekawe i dostosowane do moich potrzeb. Serdecznie polecam

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2017

Polecam. Uczymy sie razem od 1,5 roku i widze bardzo duzy postep. Nauczyciel sympatyczny i bardzo kompetentny.

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2017

Mogę tylko napisać w samych superlatywach, Pani Ania uczy mnie od 2015 roku, praktycznie zaczynaliśmy od podstaw, po 2 latach całkiem dobrze radzę sobie i nie mam większych problemów w rozmowach z Niemcami. Pani Ania jest bardzo dobrym lektorem, pełny profesjonalizm a przy tym niezmiernie miła. Ja jeszcze trochę Panią Anię pomęczę. :)

avatar
ANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2017

Pani Ania jest wspanialym i bardzo kompetentnym nauczycielem. Zajecia sa ciekawe i prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Wymagajaca i wesola, doskonale przygotowana do zajec i kreatywna. Bardzo polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2017

Od sierpnia 2016 do sierpnia 2017 mialam przyjemność uczestniczyć w zajęciach indywidualnych, prowadzonych przez Panią Annę.
Pani Anna jest osobą niezwykle systematyczną i zorganizowaną. Zawsze jest świetne przygotowana do zajęć. Widać, że język niemiecki to jej pasja, a nauczanie sprawia jej satysfakcję dzięki czemu potrafi wspaniale zmotywować do nauki.
Dzięki zajęciom z pania Anną nauka niemieckiego przestała być męką, a stała się przyjemnością. Pani Anna jest zorientowana na cel, co czyni naukę szybką i bezstresową. Elastyczność czasowa zajęć to również pozytywna cecha Pani Anny.
Zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie, mnóstwo cwiczeń, rozmów powoduje, że nie można się nudzić. Polecam każdemu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.