Maria Magdalena Łacka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Piątkowo +5)

Opis ogłoszenia

Zajęcia rozpoczynamy od teorii muzyki, podstawowych pojęć, poznajemy nuty, i uczymy się je przełożyć na klawiaturę, uczymy się pierwszego utworu :)

Z czasem, wybieramy coraz to trudniejszy repertuar, dla Twojego rozwoju, oraz rozeznania muzycznego - również taki, byś miał/a przyjemność z gry na instrumencie!

  • dla chętnych, również podstawy kształcenia słuchu, w celu rozwoju Twojego umuzykalnienia i świadomości muzycznej.

Oferuję materiały do pracy, jak i instrument.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Akademia Muzyczna w Poznaniu
Śpiew musicalowy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Andżelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2021

Bardzo polecam! Maria jest świetną, bardzo rzetelną nauczycielką. Ma super podejście do uczniów, duże doświadczenie i dużą wiedzę, którą z łatwością potrafi przekazać. Jest zaangażowana i wspierająca :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Profesjonalne podejście do ucznia, bardzo miła atmosfera i pomoc w wyborze repertuaru, a postępy widać już po pierwszych lekcjach. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.