Maria Magdalena Łacka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań (Piątkowo +5)

Maria Magdalena Łacka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Maria Magdalena Łacka

O mnie

Absolwentka Liceum nr 4 im KEN w Poznaniu - kończąc profil biol-chem z napisaną maturą rozszerzoną z chemii.Studentka AMUZ Poznań, oraz PSM II st w Poznaniu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Akademia Muzyczna w Poznaniu
Śpiew musicalowy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Andżelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2021

Bardzo polecam! Maria jest świetną, bardzo rzetelną nauczycielką. Ma super podejście do uczniów, duże doświadczenie i dużą wiedzę, którą z łatwością potrafi przekazać. Jest zaangażowana i wspierająca :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Profesjonalne podejście do ucznia, bardzo miła atmosfera i pomoc w wyborze repertuaru, a postępy widać już po pierwszych lekcjach. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.