Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Oborniki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski60 / 60 min

Justyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Ósmoklasisto i maturzysto , jeśli obawiasz się egzaminu z języka polskiego, zadzwoń do mnie. Od dwudziestu lat nauczam mowy ojczystej i pomagam wielu uczniom zdać egzamin gimnazjalny oraz maturalny. Jestem też egzaminatorem OKE. Mam zatem świadomość wymagań egzaminacyjnych, potrafię diagnozować, planować działania i wdrażać swoje pomysły tak, by osiągnąć zamierzony cel, czyli jak najlepszy wynik. Zapraszam do współpracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Bardzo się cieszę, że miałam okazję korzystać z pomocy Pani Justyny i myślę, że nie mogłam trafić lepiej! Od samego początku zajęcia były idealnie dostosowane do moich potrzeb, przemyślane oraz prowadzone w swobodnej atmosferze. Przygotowanie do matury wiąże się z dużym stresem, jednak każde zajęcia dodawały mi motywacji i pewności siebie. Dzięki pracy ze starannie dobranymi materiałami i zaangażowaniem Pani Justyny, udało mi się otrzymać bardzo dobre wyniki z egzaminu maturalnego. Jestem Pani naprawdę wdzięczna i serdecznie każdemu polecam skorzystanie z takich zajęć!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2015

Świetna atmosfera oraz rzetelna praca to klucz do sukcesu-tutaj właśnie to znajdziesz,co przełoży się na świetny wynik z matury, naprawę gorąco polecam i pozdrawiam :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Bardzo miła atmosfera, zadania zgodnie z naszymi wymaganiami oraz gwarancja , że praca przełoży się na wyniki :) Z pewnością warto! Serdecznie polecam !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.