Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Oborniki

Justyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Justyna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Bardzo się cieszę, że miałam okazję korzystać z pomocy Pani Justyny i myślę, że nie mogłam trafić lepiej! Od samego początku zajęcia były idealnie dostosowane do moich potrzeb, przemyślane oraz prowadzone w swobodnej atmosferze. Przygotowanie do matury wiąże się z dużym stresem, jednak każde zajęcia dodawały mi motywacji i pewności siebie. Dzięki pracy ze starannie dobranymi materiałami i zaangażowaniem Pani Justyny, udało mi się otrzymać bardzo dobre wyniki z egzaminu maturalnego. Jestem Pani naprawdę wdzięczna i serdecznie każdemu polecam skorzystanie z takich zajęć!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2015

Świetna atmosfera oraz rzetelna praca to klucz do sukcesu-tutaj właśnie to znajdziesz,co przełoży się na świetny wynik z matury, naprawę gorąco polecam i pozdrawiam :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Bardzo miła atmosfera, zadania zgodnie z naszymi wymaganiami oraz gwarancja , że praca przełoży się na wyniki :) Z pewnością warto! Serdecznie polecam !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.