Jakub Pieniążek

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Łódź
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Magister filologii romańskiej UŁ ze specjalizacją nauczycielską, ekspert pedagogiczny w zakresie nauczania języków obcych, nauczyciel i lektor w szkołach językowych, udzieli korepetycji z języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Podczas studiów, odbyłem obowiązkowe praktyki pedagogiczne i uzyskałem uprawnienia do nauczania języka francuskiego na wszystkich szczeblach polskiego systemu oświaty. Posiadam również certyfikat DALF potwierdzający znajomość języka francuskiego na poziomie C2.

Rok akademicki 2010/2011 spędziłem na stypendium ERASMUSA we Francji, gdzie miałem możliwość studiowania na Université de Savoie w Chambéry.

Poza tym, po studiach pierwszego stopnia odbyłem zagraniczny staż dla przyszłych nauczycieli w ramach europejskiego programu Comenius (Asystentura Comeniusa). W Agrupamento de Escolas de Carvalhos (Portugalia) zajmowałem się nauczaniem języka francuskiego, włoskiego i polskiego dla obcokrajowców.

Jako stypendysta rządu francuskiego odbyłem w lipcu 2015 roku dwutygodniowy staż dla nauczycieli języka francuskiego w ośrodku BELC w Nantes (Francja)

Posiadam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Przygotowuję nie tylko do egzaminów (matura, egzamin gimnazjalny, olimpiada języka francuskiego), ale także do różnego rodzaju certyfikatów językowych (głównie DELF, DALF), prowadzę KONWERSACJE, a także kursy języka specjalistycznego (francuski codzienny, biznesowy, francuski w przedsiębiorstwie, francuski informatyczny, medyczny, prawniczy). Pomagam w odrabianiu prac domowych, pisaniu wypracowań. Dodatkowo zajmuję się tłumaczeniami pl-fr i fr-pl.

Bogactwo ciekawych materiałów dydaktycznych i miła atmosfera gwarantowane. Możliwość dojazdu do ucznia na terenie całej Łodzi :)

CENA 60 ZŁ /60 MIN

FRANCUSKI TO MOJA PASJA, KTÓRĄ CHĘTNIE PODZIELĘ SIĘ Z INNYMI :)

WYSTAWIAM FAKTURY VAT!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Jakub Pieniążek
Łagiewnicka 54/56 lok. 427
91-463 Łódź
NIP: 7262548607

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2015
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia romańska (język francuski + język włoski ze specjalizacją nauczycielską)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.