Jakub Pieniążek

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Łódź
Faktura VAT

O mnie

Magister filologii romańskiej (język francuski + język włoski) ze specjalizacją nauczycielską i tłumaczeniową na Uniwersytecie Łódzkim, ekspert pedagogiczny w zakresie nauczania języków obcych i lektor języków romańskich w łódzkich szkołach językowych. Swoje doświadczenie w nauczaniu zdobywałem nie tylko w Polsce, ale również za granicą m.in. we Francji i Portugalii.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2015
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia romańska (język francuski + język włoski ze specjalizacją nauczycielską)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.