Jakub Andruszkiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Doktorant drugiego roku matematyki na Uniwersytecie Warszawskim zakwalifikowany na studia doktoranckie z pierwszego miejsca ze średnią 5.0 na dyplomie magisterskim, absolwent klasy matematycznej w XIV LO im. Stanisława Staszica nauczy matematyki na dowolnym poziomie.

Preferuję zdalną formę zajęć - mam duże doświadczenie w korzystaniu ze współdzielonej tablicy elektronicznej, dzięki czemu ta forma spotkań przez komunikator wideo jest bardzo wygodna. Zajęcia mogą obywać się również w domu ucznia/uczennicy lub w innym miejscu w Warszawie.

Charakteryzuję się cierpliwością, uprzejmością i wyrozumiałością. W razie niezrozumienia ze strony ucznia/uczennicy potrafię płynnie zmienić sposób objaśniania problemu, aby stało się ono jak najbardziej przejrzyste. Posiadam ponad ośmiomioletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Często pomagałem również moim znajomym z wydziału w przyswojeniu materiału z zajęć, dzięki czemu wiem, iż jestem w stanie robić to w sposób zrozumiały dla odbiorcy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.