Jakub Andruszkiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Młody i przyjazny ekspert nauczy każdego grać lepiej w brydża :D  

Jestem wielokrotnym reprezentantem Polski w kategorii do lat 20 i obecnym do lat 30. Medali i pucharów na imprezach krajowych nie zliczę. Mam ogromną wiedzę w każdym aspekcie gry w brydża, mogę nauczyć praktycznie wszystkiego - pomogę we wprowadzeniu do gry w brydża (również od zera), zapoznam ze wszelkimi motywami rozgrywkowymi, sygnałami wistowymi czy nauczę wybranego systemu licytacyjnego, a nawet przedstawię wyczerpująco mało znane i niezwykle ciekawe światy zagrań psychologicznych czy systemów słabych otwarć. Każdemu uczniowi - nawet takiemu, który nawet nie zna jeszcze zasad gry w brydża - umożliwię wykorzystanie w pełni jego brydżowego potencjału.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.