TURALSKI STUDIO

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Warszawa (śródmieście)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka150 / 60 min

TURALSKI STUDIO

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

W obecnej chwili z uwagi sytuację, wszystkie lekcje odbywają się on-line. Jak pokazuje moje doświadczenie, jak najbardziej można i w ten sposób.
Myślę, że najlepszą rekomendacją tego co robię są nagrania moich uczniów, które umieszczam na swojej stronie - Turalski Studio, oraz na You Tube o takiej samej nazwie, zapraszam do odwiedzin. Powyżej, w miniaturce, przykładowy klip z jednym z uczniów. Jak widać, zacząć można w każdym wieku i osiągnąć fajny efekt. Prowadzę swoje domowe studio w którym uczę gry na instrumentach klawiszowych oraz teorii. Mam radosną osobowość, więc łatwo mi zarażać innych moją pasją do inspirującej pracy. Zapraszam serdecznie :)

Mgr sztuki z dyplomem Akademii Muzycznej z piętnastoletnim doświadczeniem pedagogicznym . Zapraszam na zajęcia z zakresu:
fortepian / pianino / keyboard
harmonia
kształcenie słuchu
zasady muzyki
aranżacja
kompozycja
praca w programie DAW – Cubase, Ableton, mastering w Ozone 8 i Neutron a z VST do dyspozycji cały pakiet KONTAKT ULTIMATE 11 od Native Instruments.
Organy kościelne - pomoc w zawodzie organisty

Standardową ofertę poszerzyłem o ogromne możliwości studia nagrań .Robię klipy wideo z każdym chętnym uczniem. Tu zapraszam do odwiedzenia mojej strony – TURALSKI STUDIO, by zapoznać się z jakością moich filmów. Moi uczniowie bardzo pozytywnie oceniają możliwość posiadania tak cennej pamiątki.

Uczę dzieci i dorosłych, osoby zaawansowane, po szkołach muzycznych oraz osoby początkujące. Jeśli nie masz jeszcze żadnych doświadczeń, dobrze trafiłeś! Będzie mi miło pomagać Ci stawiać pierwsze kroki w świecie muzyki :)

Oferuje dobrą, milą, twórczą atmosferę na zajęciach. Lekcje odbywają się w profesjonalnie wyposażonym, klimatyzowanym studio nagrań audio-wideo. Zajęcia ze wszystkich przedmiotów prowadzę od podstaw do poziomu Akademii Muzycznej.

Cennik
Cena za godzine nauki - 150 zł
Możliwość opłaty gotówką lub przelewem na początku miesiąca za cały miesiąc z góry. Zawsze zwracam pieniądze, jeśli lekcja jest odwołana dzień wcześniej. Lekcje odwołane w ostatniej chwili przepadają.Płatność gotówką lub przelewem, wystawiam paragon lub fakturę.
Możliwość wykupienia bliskiej osobie VOUCHERA

Polecam ponieważ:

- udzielam prywatnych lekcji od ponad 15 lat.
- indywidualnie podchodzę do każdego ucznia, nie mam stałego systemu nauczania, każdy jest inny, elastycznie dostosowuję się do potrzeb ucznia.
- prowadzę lekcje w ramach działalności gospodarczej, wystawiam rachunki lub fakturę .
- twórczą atmosferę dopełnia nietuzinkowe wnętrze profesjonalnie wyposażonego i wygłuszonego studia, letem jest klimatyzacja.

Zajęcia odbywają 3 minuty od Metra Ratusz Arsenał – Plac Bankowy.
Zapraszam do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie:
606 803 432

 

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

TURALSKI STUDIO
Al.Solidarności
00-144 Warszawa
NIP: 5671728553

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Jeśli szukacie nauczyciela z indywidualnym podejsciem do ucznia. Ktory wysłucha najpierw waszych oczekiwań i wymagań to jest to miejsce dla Was. U Kamila zaczełam nauke gry na fortepianie prawie 3 lata temu i jestem bardzo zadowolona. Nauka gry jak kazdy pewnie wie jest trudna i żmudna dla niektórych nawet nudna i łatwo sie do niej zniechęcić. Dlatago ogromnie duzo zalezy od nauczyciela. Ale dzieki Kamilowi poprostu chce sie tej trudnej sztuki uczyć. To ja wyznaczam sobie cele do ktorych chce dążyć i powoli z Kamilem je realizujemy. W moim przypadku bez narzucania mi sztywnych reguł żmudnych ćwiczeń które w moim przypadku zniechecily by mnie do dalszej nauki. Gram dla siebie, także program szkoły muzycznej jest mi niepotrzebny. Moj poprzedni nauczyciel niestety naciskał na nauke "tak jak w szkole"-bo tak najlepiej....co spowodowało że zarzuciłam gre na pare lat a nie o to w tym chodzi a o to żeby czerpać z tego jakis fun. :D
Pozatym fajne miejsce mile i ciche mozna sie skupic i klima tez jest w upały też dawaliśmy rade ;) a przede wszystkim sympatycznie i dużoooo humoru :) Polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2018

Indywidualne podejście do dorosłego ucznia, ogromna wiedza i cierpliwość. Po krótkim czasie nauki widać duże efekty które samemu są nie do osiągnięcia. Bardzo profesjonalne studio.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Ja również bardzo polecam Kamila, uczyłam się u niego harmonii klasycznej. Uważam, że to nauczyciel z ogromną wiedzą muzyczną, który jednocześnie jest sumienny i sympatyczny. Jak żaden do tej pory nauczyciel, w zrozumiały i łatwy do przyswojenia sposób wytłumaczył mi zasady harmonii oraz jak właściwie korzystać z DAW.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

U Kamila uczę się gry na pianinie. Naukę zacząłem w styczniu 2014 r. i mogę śmiało polecić Kamila jako nauczyciela/korepetytora. Zajęcia przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze, a tempo nauki dostosowywane jest zarówno do możliwości uczącej się osoby, jak również czasu, jaki uczeń może poświęcić na naukę. To akurat atut w przypadku osób pracujących i dorosłych, dla których nauka gry na instrumencie nie jest koniecznością, ale hobby i/lub spełnieniem dziecięcych marzeń. Wiadomo, że efekty pracy to w dużej mierze pochodna własnego zainteresowania grą, ale jeśli takowe jest, to przy pomocy Kamila postęp będzie z pewnością zauważalny, a właściwie słyszalny.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.