TURALSKI STUDIO KAMIL TURALSKI

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (śródmieście)
Halinów
Sulejówek
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam Cie serdecznie :)

Od wielu lat prowadzę z sukcesami prywatne studio, w którym uczę gry na instrumentach klawiszowych oraz teorii. Mam radosną osobowość, więc łatwo zarażam moją pasją do inspirującej pracy. Dziesiątki tysięcy przeprowadzonych lekcji nauczyły mnie indywidualnego podejścia do każdego ucznia, niezależnie od wieku i ilości talentu. Całe to doświadczenie gwarantuje milą atmosferę, pełną wsparcia, zrozumienia i cierpliwości.

Moje lekcje obecnie w większości odbywają sie online z uczniami z całego świata, ale udzielam również lekcji stacjonarnych w dwóch lokalizacjach:
1. Salon Pianin i Fortepianów Pasja na ul. Wiktorkiej 14 w Warszawie- tam mamy do dyspozycji najlepszej klasy Fortepiany. 
2. Moje prywatne studio w okolicach Sulejówka (40 minut samochodem od centrum warszawy, 20 minut z Wilanowa lub Pragi)- oprócz tego, że przyjmuję tam uczniów, realizuję nagrania wideo z moimi uczniami oraz tam powstają filmy na kanał na You Tube. 

Myślę, że najlepszą rekomendacją tego co robię są nagrania moich uczniów, które umieszczam na swojej stronie internetowej pianino-od-podstaw oraz kanale na You Tubie o tej samej nazwie. Stronę można znaleźć wpisując w wyszukiwarce (pianinio-od-podstaw Kamil Turalski )

Na górze tego ogłoszenia umieściłem jeden z filmów z mojego kanału na You Tubie - efekty jednego z uczniów naszych lekcjionline, na skype. Na kanale jest także wiele treści dydaktycznych, darmowe kursy internetowe, lekcje gry na pianinie i wiele więcej.

Czego uczę:
Mgr sztuki z dyplomem Akademii Muzycznej z piętnastoletnim doświadczeniem pedagogicznym. Zapraszam na zajęcia z zakresu:
fortepian / pianino / keyboard
harmonia
kształcenie słuchu
zasady muzyki
aranżacja
kompozycja
praca w programie DAW – Cubase, Ableton, mastering w Ozone 8 i Neutron a z VST do dyspozycji cały pakiet KONTAKT ULTIMATE 11 od Native Instruments.
Organy kościelne - pomoc w zawodzie organisty

Standardową ofertę poszerzyłem o ogromne możliwości studia nagrań. Robię klipy wideo z każdym chętnym uczniem. Tu zapraszam do odwiedzenia mojej strony – Pianino-od-podstaw, by zapoznać się z jakością moich filmów. Moi uczniowie bardzo pozytywnie oceniają możliwość posiadania tak cennej pamiątki.

Dla kogo lekcje za mna będa dobrym wyborem:

NAUKA OD PODSTAW
- Dla osób starszych, nawet w wieku emerytalnym, które obawiają sie, czy sobie poradzą.
- Dla osób pracujących, które chcą amatorsko traktować grę na instrumencie i mają mało czasu na ćwiczenie.
- Dla osób, które chcą skrupulatnie przerobić program szkoły muzycznej i ćwiczyć kilka godzin dziennie.
- Dla osob, które chcą grać tylko i wyłącznie utwory ze swojej listy ulubionego repertuaru.

Jak widać każdy może podchodzic inaczej do gry na pianinie i mieć inne potrzeby, więc indywidualne podejście nauczyciela jest kluczowe.

NAUKA NIE OD PODSTAW
- Dla osób po szkołach muzycznych, które po latach chcą wrócić do grania.
- Dla osób które chcą nauczyć się aranżacji i kompozycji, akompaniamentu, improwizacji.
- Dla kompozytorów – amatorów

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Pomimo, że wyspecjalizowałem się w nauce osób doroslych, część z moich uczniów to dzieciaki w różnym wieku. Mam stosy kolorowych książeczek, więc nudno nie będzie a i czasem się powyglupiam (w granicach rozsądku). Dobrze się też dogaduję z mlodzieżą i rozumiem, że czasem nie ogarniają, że dziś jest lekcja – na luzie :)

Cennik
Możliwość zbudowanie elastycznego planu w oparciu o wartości:
60min - 200zł
Dowolna ilość lekcji w miesiącu, elastyczne formy płatności, wystawiam fakturę.

Możliwość wykupienia bliskiej osobie VOUCHERA

Polecam moje lekcje ponieważ:
- udzielam prywatnych lekcji od ponad 15 lat.
- indywidualnie podchodzę do każdego ucznia, nie mam stałego systemu nauczania, każdy jest inny, elastycznie dostosowuję się do potrzeb ucznia.
- prowadzę lekcje w ramach działalności gospodarczej, wystawiam rachunki lub fakturę.
- mam juz ogromne doświadczenie w prowadzeniu lekcji online, dzięki czemu mamy nieograniczone mozliwości realizacji zajęć.
- Każdy, kto jest w stanie poświęcić pół godziny na dojazd z Warszawy w okolice Sulejówka, może realizowąc lekcje w moim prywatnym studiu, na wsi. Łatwy i szybki dojazd autostradą jak i kolejką SKM. Twórczą atmosferę dopełnia nietuzinkowe wnętrze profesjonalnie wyposażonego i wygłuszonego studia. Po lekcji kawka na trasie z widokiem na naturę. Czysty relaks.

Zapraszam serdecznie.
606 803 432

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

TURALSKI STUDIO KAMIL TURALSKI
Nowa 5
05-074 Józefin
NIP: 5671728553

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2022 - 06.2022
Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Magister
Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzyki
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2022 - aktualnie
Turalski Studio
Tysiące przeprowadzonych prywatnych lekcji. Od wielu lat prowadzę studio w którym uczę, nagrywam moich uczniów i prowadzę kanał na You Tubie.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Jeśli szukacie nauczyciela z indywidualnym podejsciem do ucznia. Ktory wysłucha najpierw waszych oczekiwań i wymagań to jest to miejsce dla Was. U Kamila zaczełam nauke gry na fortepianie prawie 3 lata temu i jestem bardzo zadowolona. Nauka gry jak kazdy pewnie wie jest trudna i żmudna dla niektórych nawet nudna i łatwo sie do niej zniechęcić. Dlatago ogromnie duzo zalezy od nauczyciela. Ale dzieki Kamilowi poprostu chce sie tej trudnej sztuki uczyć. To ja wyznaczam sobie cele do ktorych chce dążyć i powoli z Kamilem je realizujemy. W moim przypadku bez narzucania mi sztywnych reguł żmudnych ćwiczeń które w moim przypadku zniechecily by mnie do dalszej nauki. Gram dla siebie, także program szkoły muzycznej jest mi niepotrzebny. Moj poprzedni nauczyciel niestety naciskał na nauke "tak jak w szkole"-bo tak najlepiej....co spowodowało że zarzuciłam gre na pare lat a nie o to w tym chodzi a o to żeby czerpać z tego jakis fun. :D
Pozatym fajne miejsce mile i ciche mozna sie skupic i klima tez jest w upały też dawaliśmy rade ;) a przede wszystkim sympatycznie i dużoooo humoru :) Polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2018

Indywidualne podejście do dorosłego ucznia, ogromna wiedza i cierpliwość. Po krótkim czasie nauki widać duże efekty które samemu są nie do osiągnięcia. Bardzo profesjonalne studio.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Ja również bardzo polecam Kamila, uczyłam się u niego harmonii klasycznej. Uważam, że to nauczyciel z ogromną wiedzą muzyczną, który jednocześnie jest sumienny i sympatyczny. Jak żaden do tej pory nauczyciel, w zrozumiały i łatwy do przyswojenia sposób wytłumaczył mi zasady harmonii oraz jak właściwie korzystać z DAW.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

U Kamila uczę się gry na pianinie. Naukę zacząłem w styczniu 2014 r. i mogę śmiało polecić Kamila jako nauczyciela/korepetytora. Zajęcia przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze, a tempo nauki dostosowywane jest zarówno do możliwości uczącej się osoby, jak również czasu, jaki uczeń może poświęcić na naukę. To akurat atut w przypadku osób pracujących i dorosłych, dla których nauka gry na instrumencie nie jest koniecznością, ale hobby i/lub spełnieniem dziecięcych marzeń. Wiadomo, że efekty pracy to w dużej mierze pochodna własnego zainteresowania grą, ale jeśli takowe jest, to przy pomocy Kamila postęp będzie z pewnością zauważalny, a właściwie słyszalny.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.