TURALSKI STUDIO

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Warszawa (śródmieście)
Halinów
Sulejówek
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka150 / 60 min

TURALSKI STUDIO

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Moje lekcje mogą odbywać się stacjonarnie jak i on-line. W dobie internetu nie ma granic, niezależnie od miejsca zamieszkania mogę pomóc, zapraszam. Pierwsza lekcja gratis!

Myślę, że najlepszą rekomendacją tego co robię są nagrania moich uczniów, które umieszczam na swojej stronie - Turalski Studio, oraz na You Tubie o takiej samej nazwie. Gorąco zapraszam do odwiedzin strony i kanału, tam jest wiele ciekawych materiałów i dokładniejszy opis tego co możemy razem zrobic.

Powyźej znajduje się jeden z klipów z mojego kanału na You Tubie. Aż trudno uwierzyć, że amatorskie, domowe studio może wygenerować taką jakość. Zobacz jak grają moi uczniowie i dołącz do nas! Zapraszam serdecznie :)

Więcej na mojej stronie i na You Tubie, a tutaj w skrócie:

     Prowadzę swoje domowe studio w którym uczę gry na instrumentach klawiszowych oraz teorii. Mam radosną osobowość, więc łatwo mi zarażać innych moją pasją do inspirującej pracy.

Mgr sztuki z dyplomem Akademii Muzycznej z piętnastoletnim doświadczeniem pedagogicznym . Zapraszam na zajęcia z zakresu:
fortepian / pianino / keyboard
harmonia
kształcenie słuchu
zasady muzyki
aranżacja
kompozycja
praca w programie DAW – Cubase, Ableton, mastering w Ozone 8 i Neutron a z VST do dyspozycji cały pakiet KONTAKT ULTIMATE 11 od Native Instruments.
Organy kościelne - pomoc w zawodzie organisty

Standardową ofertę poszerzyłem o ogromne możliwości studia nagrań .Robię klipy wideo z każdym chętnym uczniem. Tu zapraszam do odwiedzenia mojej strony – TURALSKI STUDIO, by zapoznać się z jakością moich filmów. Moi uczniowie bardzo pozytywnie oceniają możliwość posiadania tak cennej pamiątki.

Uczę dzieci i dorosłych, osoby zaawansowane, po szkołach muzycznych oraz osoby początkujące. Jeśli nie masz jeszcze żadnych doświadczeń, dobrze trafiłeś! Będzie mi miło pomagać Ci stawiać pierwsze kroki w świecie muzyki :)

Oferuje dobrą, milą, twórczą atmosferę na zajęciach. Lekcje odbywają się w profesjonalnie wyposażonym, klimatyzowanym studio nagrań audio-wideo. Zajęcia ze wszystkich przedmiotów prowadzę od podstaw do poziomu Akademii Muzycznej.

Cennik
Cena za godzine nauki - 150 zł
Możliwość opłaty gotówką lub przelewem na początku miesiąca za cały miesiąc z góry. Zawsze zwracam pieniądze, jeśli lekcja jest odwołana dzień wcześniej. Lekcje odwołane w ostatniej chwili przepadają.Płatność gotówką lub przelewem, wystawiam paragon lub fakturę.
Możliwość wykupienia bliskiej osobie VOUCHERA

Polecam ponieważ:

- udzielam prywatnych lekcji od ponad 15 lat.
- indywidualnie podchodzę do każdego ucznia, nie mam stałego systemu nauczania, każdy jest inny, elastycznie dostosowuję się do potrzeb ucznia.
- prowadzę lekcje w ramach działalności gospodarczej, wystawiam rachunki lub fakturę .
- twórczą atmosferę dopełnia nietuzinkowe wnętrze profesjonalnie wyposażonego i wygłuszonego studia, latem jest klimatyzacja.

Zajęcia odbywają stacjonarnie oraz on-line. Studio znajduje się 3 minuty od Metra Ratusz Arsenał – Plac Bankowy.
Zapraszam do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie:
606 803 432

 

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

TURALSKI STUDIO
Al.Solidarności
00-144 Warszawa
NIP: 5671728553

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Jeśli szukacie nauczyciela z indywidualnym podejsciem do ucznia. Ktory wysłucha najpierw waszych oczekiwań i wymagań to jest to miejsce dla Was. U Kamila zaczełam nauke gry na fortepianie prawie 3 lata temu i jestem bardzo zadowolona. Nauka gry jak kazdy pewnie wie jest trudna i żmudna dla niektórych nawet nudna i łatwo sie do niej zniechęcić. Dlatago ogromnie duzo zalezy od nauczyciela. Ale dzieki Kamilowi poprostu chce sie tej trudnej sztuki uczyć. To ja wyznaczam sobie cele do ktorych chce dążyć i powoli z Kamilem je realizujemy. W moim przypadku bez narzucania mi sztywnych reguł żmudnych ćwiczeń które w moim przypadku zniechecily by mnie do dalszej nauki. Gram dla siebie, także program szkoły muzycznej jest mi niepotrzebny. Moj poprzedni nauczyciel niestety naciskał na nauke "tak jak w szkole"-bo tak najlepiej....co spowodowało że zarzuciłam gre na pare lat a nie o to w tym chodzi a o to żeby czerpać z tego jakis fun. :D
Pozatym fajne miejsce mile i ciche mozna sie skupic i klima tez jest w upały też dawaliśmy rade ;) a przede wszystkim sympatycznie i dużoooo humoru :) Polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2018

Indywidualne podejście do dorosłego ucznia, ogromna wiedza i cierpliwość. Po krótkim czasie nauki widać duże efekty które samemu są nie do osiągnięcia. Bardzo profesjonalne studio.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Ja również bardzo polecam Kamila, uczyłam się u niego harmonii klasycznej. Uważam, że to nauczyciel z ogromną wiedzą muzyczną, który jednocześnie jest sumienny i sympatyczny. Jak żaden do tej pory nauczyciel, w zrozumiały i łatwy do przyswojenia sposób wytłumaczył mi zasady harmonii oraz jak właściwie korzystać z DAW.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

U Kamila uczę się gry na pianinie. Naukę zacząłem w styczniu 2014 r. i mogę śmiało polecić Kamila jako nauczyciela/korepetytora. Zajęcia przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze, a tempo nauki dostosowywane jest zarówno do możliwości uczącej się osoby, jak również czasu, jaki uczeń może poświęcić na naukę. To akurat atut w przypadku osób pracujących i dorosłych, dla których nauka gry na instrumencie nie jest koniecznością, ale hobby i/lub spełnieniem dziecięcych marzeń. Wiadomo, że efekty pracy to w dużej mierze pochodna własnego zainteresowania grą, ale jeśli takowe jest, to przy pomocy Kamila postęp będzie z pewnością zauważalny, a właściwie słyszalny.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.