TURALSKI STUDIO KAMIL TURALSKI

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (śródmieście)
Halinów
Sulejówek
Faktura VAT

TURALSKI STUDIO KAMIL TURALSKI

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika TURALSKI STUDIO KAMIL TURALSKI

O mnie

Udzielam prywatnych lekcji od wielu lat. Tysiące lekcji to ogrom doświadczenia, a to najważniejsze. Uczę głównie osoby dorosłe z całej polski jak i zza granicy. Oczywiście również dzieci jak i osoby na emeryturze. Na każda osobę patrzę indywidualnie, każdego uczę inaczej, bo każdy jest inny i ma inne potrzeby.

Oprócz codziennych lekcji, prężnie prowadzę kanał na You Tubie oraz newsletter.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2022 - 06.2022
Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Magister
Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzyki
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2022 - aktualnie
Turalski Studio
Tysiące przeprowadzonych prywatnych lekcji. Od wielu lat prowadzę studio w którym uczę, nagrywam moich uczniów i prowadzę kanał na You Tubie.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Jeśli szukacie nauczyciela z indywidualnym podejsciem do ucznia. Ktory wysłucha najpierw waszych oczekiwań i wymagań to jest to miejsce dla Was. U Kamila zaczełam nauke gry na fortepianie prawie 3 lata temu i jestem bardzo zadowolona. Nauka gry jak kazdy pewnie wie jest trudna i żmudna dla niektórych nawet nudna i łatwo sie do niej zniechęcić. Dlatago ogromnie duzo zalezy od nauczyciela. Ale dzieki Kamilowi poprostu chce sie tej trudnej sztuki uczyć. To ja wyznaczam sobie cele do ktorych chce dążyć i powoli z Kamilem je realizujemy. W moim przypadku bez narzucania mi sztywnych reguł żmudnych ćwiczeń które w moim przypadku zniechecily by mnie do dalszej nauki. Gram dla siebie, także program szkoły muzycznej jest mi niepotrzebny. Moj poprzedni nauczyciel niestety naciskał na nauke "tak jak w szkole"-bo tak najlepiej....co spowodowało że zarzuciłam gre na pare lat a nie o to w tym chodzi a o to żeby czerpać z tego jakis fun. :D
Pozatym fajne miejsce mile i ciche mozna sie skupic i klima tez jest w upały też dawaliśmy rade ;) a przede wszystkim sympatycznie i dużoooo humoru :) Polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2018

Indywidualne podejście do dorosłego ucznia, ogromna wiedza i cierpliwość. Po krótkim czasie nauki widać duże efekty które samemu są nie do osiągnięcia. Bardzo profesjonalne studio.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Ja również bardzo polecam Kamila, uczyłam się u niego harmonii klasycznej. Uważam, że to nauczyciel z ogromną wiedzą muzyczną, który jednocześnie jest sumienny i sympatyczny. Jak żaden do tej pory nauczyciel, w zrozumiały i łatwy do przyswojenia sposób wytłumaczył mi zasady harmonii oraz jak właściwie korzystać z DAW.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

U Kamila uczę się gry na pianinie. Naukę zacząłem w styczniu 2014 r. i mogę śmiało polecić Kamila jako nauczyciela/korepetytora. Zajęcia przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze, a tempo nauki dostosowywane jest zarówno do możliwości uczącej się osoby, jak również czasu, jaki uczeń może poświęcić na naukę. To akurat atut w przypadku osób pracujących i dorosłych, dla których nauka gry na instrumencie nie jest koniecznością, ale hobby i/lub spełnieniem dziecięcych marzeń. Wiadomo, że efekty pracy to w dużej mierze pochodna własnego zainteresowania grą, ale jeśli takowe jest, to przy pomocy Kamila postęp będzie z pewnością zauważalny, a właściwie słyszalny.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.