Katarzyna Sobiepanek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Szczecin (Niebuszewo i okolice)
Faktura VAT

O mnie

Jestem absolwentką filologii angielskiej US i studiów brytyjskich, przez kilka lat studiowałam i pracowałam w Anglii i w Niemczech, ucząc języka m.in. w Londynie i Berlinie. Posługuję się brytyjskim angielskim na poziomie native. Uczę języka od 2002r. Dysponuję bogatym zestawem ciekawych materiałów audio i video. Tempo i zawartość merytoryczna zajęć dostosowane do potrzeb ucznia. Przyjemna i skuteczna nauka za rozsądną cenę.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.