Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Chorzów
Katowice (i okolice)
Świętochłowice
Bytom
Siemianowice Śląskie (i okolice)
Ruda Śląska (i okolice)
Piekary Śląskie (i okolice)
Sosnowiec

O mnie

*Native Level Speaker of English*-

Born in Poland, immigrated at 18, I am proficient in both English and Polish. I have lived in California for 25 years and Graduated from UCLA (Associates Degree from Univercity California Los Angeles in 1993). I provide out-of-classroom, practical lessons in conversation to improve real proficiency in everyday casual English and  communication skills.

Previous experience includes; working as Executive Personal Assistant to the charismatic leader  of MacAndrews & Forbs ( Revlon ), Ron Perelman, and Irvin Winkler, Hollywood producer of Rocky and Good Fellas.  As a member of top executive teams, husband and father, I continue self-development on a professional and personal level. I can offer a wide variety of interesting topics determined by individual needs and preferences.  This allows you to get a grip on English grammar and vocabulary, using it practically in sentences, keeping you well prepared for when you need it. 

Spróbuj umiejętności komunikacji językowej…ciekawe tematy dla wymagajacych ….rozmowy na poważnie..bez regułek, wzorców i szablonów…

Czeka Cie wyjazd za granice…lub spotkanie i dyskusja z obcokrajowcem…

Chcesz się przekonać na ile jesteś zrozumiały i na ile rozumiesz…Chcesz uzyskać pewność siebie i wiarę w swoje umiejętności ….Szukasz swobody i płynności językowej…Chcesz rozwiać swoją niepewność…

-Lekcje indywidualne w każdym zakresie

-Przygotowanie kierownictwa firmy do negocjacji, delegacji i spotkań biznesowych. Analiza możliwych scenariuszy i zwrotów rozmówców, w celu szybszej naturalnej i profesjonalnej reakcji. Możliwe zajęcia w naturalnym otoczeniu…Trening rozmowami telefonicznymi.

Uwzględnienie specjalnych życzeń, tematów i zagadnień dopasowanymi do unikalnych potrzeb.Best Regards,

Kristof Molen

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.