Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka90 - 110 / 60 min

Krzysztof

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

English-speaking students also welcome!

Najważniejsze w nauce gry na instrumencie są motywacja i systematyczność. To z kolei jest osiągnięte, jeśli grasz muzkę, którą lubisz i która daje Ci satysfakcję. Dlatego właśnie s] [am przygotowuję autorskie aranżacje do dowolnych piosenek i utworów klasycznych na życzenie ucznia . Zaletą tego jest idealne dostosowanie trudności utworu do poziomu zaawansowania ucznia. Wtedy też nieosiągalne utwory w oryginale, stają się dostępne praktycznie dla każdego. Uczniowie otrzymują na własność te aranżacje w formie plików PDF.

The most important things in learning to play an instrument are motivation and regularity. This, in turn, is achieved if you play a muse that you like and that gives you satisfaction. That is why I myself prepare original arrangements to any songs and classical pieces at the request of the student . The advantage of this is that the difficulty of the piece is perfectly adapted to the level of the student. Then, too, unattainable songs in the original, become available to practically everyone. Students receive ownership of these arrangements in the form of PDF files.

Jestem absolwentem Akademii Muzycznej w klasie fortepianu z przygotowaniem pedagogicznym i wieloletnią praktyką pedagogiczną.

I am a graduate of the Academy of Music in the piano class with pedagogical preparation and many years of teaching practice.

Oferuję naukę gry na  FORTEPIANIE, PIANINIE, INSTRUMENTACH KLAWISZOWYCH.

Dla wszystkich, w każdym wieku. For everyone, any age.

Nauka gry na instrumencie to wspaniała zabawa, relaks, przygoda, pasja, radość, odstresowanie. 

Proponuję obszar nauki całkowicie dowolny. Posiadam i udostępniam szeroki wybór materiałów nutowych.

Learning to play an instrument is great fun, relaxation, adventure, passion, joy and de-stress. I suggest a completely free field of study. I have and provide a wide selection of sheet music.

Muzyka klasyczna oraz rozrywkowa!

  • Korepetycje dla początkujących i zaawansowanych uczniów szkół muzycznych I i II stopnia.  
  • Nauka szczególnie lubianej tzw. lekkiej muzyki klasycznej w łatwych aranżacjach.
  • "Blinding Lights", "Dance Monkey", "River Flows In You", temat z filmu "Amelia", utwory z filmów Disneya i mnóstwo innych.
  • Nauka popularnych przebojów ulubionych wykonawców pop czy standardów jazzowych itp.
  • Nauka od podstaw, czytanie nut, akordów , wszystko z wykorzystaniem najnowszych metod i technologii.
  • Ćwiczenia umuzykalniające , poprawiające percepcję słuchową. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - aktualnie
Akademia Muzyczna we Wrocławiu
Magister
Fortepian
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Ja i moje córki uwielbiamy lekcje z Panem Krzysztofem. Zaczynamy w tej chwili kolejny rok i nie wyobrażamy sobie innego nauczyciela. Te lekcje to nie tylko nauka ale tez doskonała zabawa i. Czasami mnóstwo śmiechu. Pozdrawiamy. Marta.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Córka pobierała lekcje u kilku pianistów, niestety efekty pracy były bardzo były mierne. Przez trzy miesiące nauki u Pana Krzysztofa, zrobiła większe postępy niż przez 3 lata nauki u innych nauczycieli. Pan Krzysztof ma świetne podejście do ucznia, bardzo dobrze tłumaczy, dobiera fajny repertuar, dostosowany do możliwości i umiejętności ucznia, a jednocześnie stawiający coraz to nowe wymagania. Lekcje prowadzone są w sympatycznej atmosferze, bez wprowadzania niepotrzebnej "spiny" ale z naciskiem na efektywną pracę. Profesjonalizm, punktualność, rzetelność i wysoka kultura osobista Pana Krzysztofa to dodatkowe walory współpracy. Polecamy

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2021

Cenię indywidualne podejście do ucznia. Ja zaczynam naukę od zera i każda lekcja z Krzysztofem to dla mnie przyjemność. Sam po sobie widzę postępy, sposób nauki jest przystępny, jeśli czegoś nie rozumiem, dostaję konkretne rady co zmienić, jak spróbować, żeby było dobrze. Z czystym sumieniem polecam.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

Bardzo polecam
Świetne podejście do ucznia , bardzo sympatyczna atmosfera na zajęciach,. Na efekty nie trzeba było długo czekać . Pełen profesjonalizm. Najlepszy Nauczyciel jakiego mieliśmy

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2020

To naprawdę profesjonalny korepetytor. Polecam gorąco!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.