Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Wrocław
Kamieniec Wrocławski
Jelcz-Laskowice
Oława
Oleśnica
Trzebnica

Krzysztof

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Krzysztof

O mnie

Nauka gry FORTEPIAN, INSTRUMENTY KLAWISZOWE.Dla dzieci w każdym wieku i dorosłych. Nauka od podstaw, czytanie nut, akordów, gra ze słuchu, ćwiczenia umuzykalniające, poprawiające percepcję słuchową.Korepetycje dla uczniów szkół muzycznych.Jestem absolwentem Akademii Muzycznej w klasie fortepianu z wykształceniem i wieloletnią praktyką pedagogiczną.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - aktualnie
Akademia Muzyczna we Wrocławiu
Magister
Fortepian
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

Bardzo polecam
Świetne podejście do ucznia , bardzo sympatyczna atmosfera na zajęciach,. Na efekty nie trzeba było długo czekać . Pełen profesjonalizm. Najlepszy Nauczyciel jakiego mieliśmy

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2020

To naprawdę profesjonalny korepetytor. Polecam gorąco!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.