Krzysztof Dziewiątka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Wyry
Mikołów
Łaziska Górne
Kobiór
Gostyń
Katowice (Podlesie +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

[ [ [Zapisz siebie albo dziecko na zajęcia przed szkołą rano - wolne terminy codziennie do 14 plus soboty!

Szanowni Państwo,

Jestem absolwentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim i oferuję lekcje języka angielskiego dla osób dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Każda metoda i program nauczania dostosowywany jest do Państwa wymogów i znajomości języka, każdy uczeń traktowany jest indywidualnie.

W zależności od Państwa zapotrzebowania proponuję naukę: konkretnych zagadnień (konwersacje, gramatyka, pisanie, czytanie i rozumienie tekstu, słownictwo, etc.); przygotowującą do egzaminów (matura podstawowa i rozszerzona, certyfikaty FCE, CAE i CPE, sprawdziany, kolokwia) oraz używanie języka w praktyce (konwersacje, rozumienie ze słuchu, przygotowywanie do wyjazdów). Pomagam również w pisaniu prac domowych, projektów, przy prezentacjach. W zależności od stopnia zaawansowania i zapotrzebowania zajęcia są prowadzone całkowicie w języku angielskim.

Jestem spokojną, przyjazną i cierpliwą osobą, korepetycjami zajmuję się od czterech lat, a język angielski to moja pasja – zapraszam Państwa do skorzystania z mojej oferty i efektywnej nauki w miłej atmosferze.

Oferuję zajęcia w moim domu na terenie miejscowości Wyry, jak i zajęcia u dojazdem na terenie miejscowości Wyry, Gostyń, Mikołów, Łaziska i okolic.

Cena zajęć to 50 złotych za 60 minut (w tej kwocie zawierają się materiały, cena odpowiednio zwiększa się przy zajęciach z dojazdem). Cena może być niższa jeżeli zajęcia będą odbywały się regularnie, z dużą częstotliwością i u mnie.

Oferuję również zajęcia w parach. Istnieje możliwość prowadzenia zajęć poprzez Skype.

Jestem rzetelnym i konkretnym człowiekiem, nie odwołuję zajęć i dostowuję się do klienta - takich uczniów też szukam, preferuję osoby do stałej regularnej współpracy minimum raz w tygodniu.

Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu!

PS. Jeżeli nie odbieram telefonu proszę o kontakt SMS / WhatsApp.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 15:00
Wtorek07:00 - 15:00
Środa07:00 - 15:00
Czwartek07:00 - 15:00
Piątek07:00 - 15:00
Sobota07:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2017
Uniwersytet Śląski
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - 06.2017
Centrum Edukacji On The Top
09.2017 - 06.2018
Cool School Licencjonowana Szkoła Języków Obcych
09.2018 - 06.2019
Profi Lingua Katowice
09.2019 - aktualnie
Speakeasy Tychy

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Bardzo miła współpraca z Panem Krzysztofem. Każda lekcja przebiegała w miłej atmosferze i z pełnym zaangażowaniem Pana Krzysztofa. Bardzo polecam tego nauczyciela. Na każdych zajęciach były przygotowane materiały i przerobiliśmy każdy dział w jakim miałam braki. Zajęcia bardzo praktyczne. Przez kilka miesięcy zrobiłam postępy. Będąc teraz w Stanach Zjednoczonych nie mam problemu z mówieniem, a w glowie mam wszystkie wskazówki przekazane przez Pana Krzysztofa. Dziękuję, high five ✋

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.