Krzysztof Dziewiątka

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Wyry
Tychy
Mikołów
Łaziska Górne
Kobiór
Gostyń
Katowice (Podlesie +1)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2017
Uniwersytet Śląski
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - 06.2017
Centrum Edukacji On The Top
09.2017 - 06.2018
Cool School Licencjonowana Szkoła Języków Obcych
09.2018 - aktualnie
Profi Lingua

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Bardzo miła współpraca z Panem Krzysztofem. Każda lekcja przebiegała w miłej atmosferze i z pełnym zaangażowaniem Pana Krzysztofa. Bardzo polecam tego nauczyciela. Na każdych zajęciach były przygotowane materiały i przerobiliśmy każdy dział w jakim miałam braki. Zajęcia bardzo praktyczne. Przez kilka miesięcy zrobiłam postępy. Będąc teraz w Stanach Zjednoczonych nie mam problemu z mówieniem, a w glowie mam wszystkie wskazówki przekazane przez Pana Krzysztofa. Dziękuję, high five ✋

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.