Krzysztof Janiak

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 / 60 min

Krzysztof Janiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć!

Oferuję lekcje gry na gitarze basowej. Zajęcia prowadzę indywidualnie, ponieważ moim zdaniem jest to jedyny efektywny sposób na naukę gry na instrumencie. Oferta skierowana jest do dzieci oraz dorosłych, jedynym kryterium w nauce jest odpowiednia ilość chęci i motywacji. 
Wyróżnia mnie fakt, że nie traktuję basu jako kolejny rodzaj gitary. Zajmuję się tylko gitara basową i to na niej gram od 10lat, a ma to bardzo ważny wpływ na sposób grania i postrzeganie muzyki.

Poziom zajęć oraz zakres materiału dobieram wraz z uczniem. Uważam, że na początku swojej drogi każdy potrzebuje nauczyciela, który zaciekawi i zachęci do pracy, dlatego zawsze słucham oczekiwań. Dobra atmosfera i przyjazne warunki pracy skutkują większym zaangażowaniem ze strony ucznia, a ma to duży wpływ na postęp. Nauka gry na instrumencie to długa podróż, ale nikt nie powiedział, że nie może być ona przyjemna i pełna sukcesów. Poza tym uczy ona szacunku do innych, systematycznej pracy oraz przynosi niewyobrażalną satysfakcję, gdy jesteśmy w stanie zagrać coraz to trudniejsze utwory.

Dlaczego gitara basowa? 
Jest to instrument obecny w każdym gatunku muzycznym, a nie ma niczego przyjemniejszego niż wykonywanie muzyki, którą się lubi.
Jest to jeden z filarów, ponieważ trzyma cały zespół razem, łącząc warstwe rytmiczną z melodyczną.
Jest to instrument, który nie tylko się słyszy, ale również czuje. ;)

Zajęcia prowadzę u siebie (wzgórze wolności) oraz u ucznia (opłata za dojazd). Możliwe jest również połączenie online.

Gorąco zachęcam do współpracy. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Akademia Muzyczna w Bydgoszczy
Jazz i Muzyka Estradowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2023

Przez długi czas zabierałam się do znalezienia odpowiedniego nauczyciela gry na basie, sądząc że to nie takie proste zadanie. Jednak od razu trafiłam na Krzysia i to był strzał w dziesiątkę! Każdy z nas wie, jak ważny jest komfort psychiczny podczas nauki, zwłaszcza jeśli mamy na bieżąco demonstrować nasze umiejętności. Kiedy przychodzisz do Krzysia na lekcję, bez względu na to czy masz lepszy czy gorszy dzień, możesz wszystko zostawić za drzwiami i dać się ponieść nowym muzycznym wyzwaniom. Jeśli ktoś szuka utalentowanego muzyka z otwartą głową i świeżym spojrzeniem, to mogę serdecznie polecić Krzysia jako nauczyciela.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2023

Gorąco polecam profesjonalne lekcje gry na gitarze basowej. Jestem uczniem Pana Krzysztofa od dwóch lat. Moja rekomendacja dotyczy wielu elementów nauki gry, które w sposób realny przyczyniają się do tego, że w krótkim czasie możesz sam grać, np. rozpoczęcie kursu od krótkich podstaw teoretycznych bardzo przydatnych później, zwracanie uwagi na rytm, podpowiadanie sposobów efektywnego rozpracowania utworu, pomocne przejściówki, pentatoniki i inne.
Polecam naukę gry na basie u aktywnego studenta Akademii Muzycznej, osoby na codzień grającej w zespole dobrych muzyków w Bydgoszczy..

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.