Krzysztof Janiak

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Toruń

Krzysztof Janiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Krzysztof Janiak

O mnie

Cześć!

Nazywam się Krzysiek i przez pół swojego życia gram na gitarze basowej.

Jestem studentem Akademii muzycznej w Bydgoszczy na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Gra na instrumencie nauczyła mnie pokory, systematycznej pracy oraz przede wszystkim uważnego słuchania innych. Uważam, że warto wybrać gitarę basową, ponieważ jest to instrument obecny we wszystkich gatunkach muzycznych, dlatego przy odrobinie pracy, będziesz w stanie zagrać swoje ulubione utwory.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Akademia Muzyczna w Bydgoszczy
Jazz i Muzyka Estradowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2023

Przez długi czas zabierałam się do znalezienia odpowiedniego nauczyciela gry na basie, sądząc że to nie takie proste zadanie. Jednak od razu trafiłam na Krzysia i to był strzał w dziesiątkę! Każdy z nas wie, jak ważny jest komfort psychiczny podczas nauki, zwłaszcza jeśli mamy na bieżąco demonstrować nasze umiejętności. Kiedy przychodzisz do Krzysia na lekcję, bez względu na to czy masz lepszy czy gorszy dzień, możesz wszystko zostawić za drzwiami i dać się ponieść nowym muzycznym wyzwaniom. Jeśli ktoś szuka utalentowanego muzyka z otwartą głową i świeżym spojrzeniem, to mogę serdecznie polecić Krzysia jako nauczyciela.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2023

Gorąco polecam profesjonalne lekcje gry na gitarze basowej. Jestem uczniem Pana Krzysztofa od dwóch lat. Moja rekomendacja dotyczy wielu elementów nauki gry, które w sposób realny przyczyniają się do tego, że w krótkim czasie możesz sam grać, np. rozpoczęcie kursu od krótkich podstaw teoretycznych bardzo przydatnych później, zwracanie uwagi na rytm, podpowiadanie sposobów efektywnego rozpracowania utworu, pomocne przejściówki, pentatoniki i inne.
Polecam naukę gry na basie u aktywnego studenta Akademii Muzycznej, osoby na codzień grającej w zespole dobrych muzyków w Bydgoszczy..

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.