Krystyna Żelazny

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Kraków
Warszawa
Wrocław
Katowice
Poznań

Krystyna Żelazny

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/575 opinii
Dla użytkownika Krystyna Żelazny

O mnie

Zobacz moje Kursy Maturalne i Mega Powtórki Maturalne: kursdomatury. pl

Nazywam się Krystyna Żelazny. W ciągu ponad 12 lat pracy jako korepetytor pomogłam tysiącom maturzystów w przygotowaniu do jednego z najważniejszych egzaminów w ich życiu.

​Moi uczniowie najbardziej cenią sobie profesjonalne podejście, skuteczność i spokojną atmosferę lekcji. Od początku pandemii udzielam korepetycji tylko i wyłącznie online, znakomite efekty mojego nauczania mówią same za siebie!

Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, studiowałam Geofizykę, Technologię Chemiczną oraz Zarządzanie, dzięki czemu mam szeroką wiedzę z przedmiotów ścisłych, jak i rozwinięte umiejętności miękkie. Wszystko to sprawia, że moje metody nauki są skuteczne, a lekcje bardzo efektywne. Potrafię stworzyć miłą atmosferę nauki, zadania dopasowuję do potrzeb ucznia, potrafię tłumaczyć prostymi słowami.

Moją największą pasją jest nauczanie matematyki, co daje mi niesamowitą satysfakcję i zadowolenie.

Udzielam korepetycji ONLINE, jedyne czego potrzebujesz to laptop/telefon komórkowy. Bez wychodzenia z domu dostajesz profesjonalną pomoc z matematyki, rozwiążesz ze mną zadania, z którymi masz trudności, lekcja ze mną pozwoli Ci na uporządkowanie wiedzy :)

Korepetycji udzielam od 12 lat z zakresu:

- studia - matematyka, analiza matematyczna, algebra, fizyka I, chemia I

- licealiści i maturzyści - przygotowanie do matury z matematyki, pomoc w nauce przedmiotów ścisłych

- uczniowie szkół podstawowych - jestem bardzo cierpliwa i potrafię tworzyć kreatywne zadania, przygotowanie do egzaminu Ósmoklasisty

Prowadzę także przygotowanie do poprawek egzaminów i matur.

Zadzwoń, aby umówić się na pierwszą lekcję - 537889118Opinie:

Ania 31 sierpnia 2016

Ocena: 5/5

Korepetycje w milej atmosferze, konkretnie, wytlumaczone w zrozumialy sposob. Zdalam bez problemu poprawke z matematyki. Bardzo polecam!

Moja odpowiedź

Dziękuję Aniu ;) Jeśli będziesz potrzebowała pomocy w przygotowaniu do matury możesz na mnie liczyć ;)

Konrad 19 lipca 2016

Ocena: 5/5

Lekcje były prowadzone w sposób miły i przyjemny ale także konkretny i efektywny. Potrzebowałem poduczyć się chemii i matematyki, korepetycje u Pani Krystyny zagwarantowały mi szybkie zrozumienie ważnych rozdziałów tych przedmiotów. Wiedza ta sprzydała się zarówno na egzaminie jak i w zdobywaniu lepszych ocen, co przełożyło się na więcej punktów do Technikum. Egzamin poszedł w miarę dobrze i dostałem się tam gdzie chciałem (Technikum Łączności). Bardzo polecam lekcje u Pani Krystyny, jestem pewien że efekty po kilku spotkaniach zaskoczą was pozytywnie! :)

Moja odpowiedź

Bardzo dziękuję ;) Cieszę się, że osiągnąłeś sukces i gratuluję, że dostałeś się do Technikum Łączności! Życzę Ci, aby Twoja determinacja w dążeniu do celu była jeszcze silniejsza w następnym etapie nauki ;)

Agnieszka 7 czerwca 2016

Ocena: 5/5

Potrzebowałam przygotowania do egzaminu gimnazjalnego oraz pomocy w bieżącym materiale i jestem bardzo zadowolona z korepetycji :) Z egzaminów uzyskałam bardzo wysokie wyniki i z ocenami również nie miałam problemów. Świetne, indywidualne podejście do ucznia, miła atmosfera, dobre tłumaczenie oraz pełen profesjonalizm. Polecam :)

Moja odpowiedź

Bardzo się cieszę, że tak dobrze poszło Ci na egzaminie Agnieszko ;) i dziękuję za miłą opinię ;)

Przemek 20 maja 2016

Ocena: 5/5

Korepetycje prowadzone są w bardzo dobry sposób. Indywidualne podejście do ucznia, profesjonalizm, połączony z miłą atmosferą daje świetne efekty. Polecam :)

Moja odpowiedź

Bardzo dziękuję i czekam na wiadomość odnośnie wyników na maturze ;)

Karolina 9 maja 2016

Ocena: 5/5

Bardzo miła atmosfera, jestem bardzo zadowolona. Dobre tłumaczenie, cierpliwość i solidne podejście. Polecam. :)

Moja odpowiedź

Serdecznie dziękuję ;)

Bartek 11 marca 2016

Ocena: 5/5

Przygotowywałem się u Krysi do zaliczenia przedmiotu na studiach "Matematyka: Analiza Matematyczna" - nie zaliczyłem przedmiotu podchodząc do niego przez 2 lata - za 3 razem z pomocą regularnej nauki u Krysi się udało - I TO JAK! ;) - zaliczenie z ćwiczeń uzyskane - co bardzo podniosło mnie na duchu, a na koniec wykłady zaliczyłem na ocenę 4.5/db+ :D - za pierwszym zamachem - co wydawało by się nieosiągalne zważając na dotychczasowe postępy

Jestem co prawda umysłem ścisłym - ale to nie matematyka jest moim konikiem - a po odbyciu regularnych korepetycji - moje myślenie matematyczne - tak jakby "pofrunęło" na inny poziom!

Podejście do tematu - bardzo profesjonalne, przygotowanie do nadchodzących zajęć na najwyższym poziomie, prosto, logicznie - i z planem działania

P O L E C AM :)

Moja odpowiedź

Serdecznie dziękuję ;) Bardzo miło czytać taką opinię i cieszę się, że dałeś radę! ;)

Asia 31 stycznia 2016

Ocena: 5/5

Witam . Jestem bardzo zadowolona z lekcji,w bardzo krótkim czasie przyswoiłam i zrozumiałam dużą partię materiału.Wielkie dzięki!

Moja odpowiedź

Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc ;)

Ewa 3 stycznia 2016

Ocena: 5/5

Rewelacyjny kontakt, zgodny z podaniem w informacjach o sobie. Natychmiastowa odpowiedz, jak i natychmiastowa pomoc Corce- 3 gimnazjum. Corka b zadowolona, swietny kontakt, wiedza przekazana w sposob latwy, w b milej atmosferze. W 2 godz, przerobily spory material!! Serdecznie dziekuje za Pomoc- jestesmy w kontakcie. POLECAM GORACO- rzetelna, slowna, konkretna!!

Moja odpowiedź

Bardzo dziękuję i cieszę się, że mogłam pomóc :)

Karol 5 października 2015

Ocena: 5/5

Potrzebowałem pomocy przy przygotowaniu sie do zaliczeniówki, miałem na to jakieś 2 tygodnie a z fizyki uważam sie za kompletne zero . Krysia bardzo łatwo mnie na nią przygotowała, szczegółowo i w prosty sposób tłumaczyła mi kolejne zadania przez co byłem je w stanie szybo opanować potrzebny materiał. Dodatkowo jest sympatyczną osobą przez co korepetycje przebiegały w przyjaznej atmosferze. Szczerze polecam :)

Moja odpowiedź

Dziękuję Karol, bardzo miło czytać takie opinie! :)

Piotr 4 września 2015

Ocena: 5/5

Witam. Na 2 dni przed terminem umówiłem się na korepetycje. Odbyly sie w miłej atmosferze (szkoda tylko tego spalonego garnka xD), temat wytłumaczony w zrozumiały i najprostszy sposób. Egzamin zdany bez problemu. Bardzo dziękuję i mam nadzieje że jeśli będe miał jeszcze jakiś problem ze zrozumieniem to moge się z nim zglosić :)

Moja odpowiedź

Bardzo dziękuję i życzę powodzenia w dalszej nauce :)

Patryk 27 sierpnia 2015

Ocena: 5/5

Witam. Korepetycje super kompetentnie i w miłej atmosferze egzamin zdany bez problemu, wszystko wytłumaczone w przystępny i zrozumiały sposób. Stu procentowe zadowolenie i mam nadzieje na dalszą współpracę. Dziękuję bardzo!!

Moja odpowiedź

Bardzo miło czytać mi takie opinie :) Dziękuję!

Piotrek 12 maja 2015

Ocena: 5/5

Wszystkie zadania zostały bardzo dobrze wytłumaczone w sposób zrozumiały. Bardzo miła atmosfera, a fizyka nie stanowi już bariery nie do przejścia. POLECAM każdemu! :)

Moja odpowiedź

Bardzo dziękuję i polecam się na przyszłość :)

Alicja 1 maja 2015

Ocena: 5/5

Korepetycje przebiegały w bardzo miłym nastroju, wszysto o co prosiłam jasno było wytłumaczane, przychodziłam na zajęcia z uśmiechem na twarzy i bardzo podobała mi się lokalizacja spotkań. Polecam ;D!

Moja odpowiedź

Cieszę się, że podobały Ci się nasze zajęcia i dziękuję za pozytywną opinię! :D

Szymon 24 lutego 2015

Ocena: 5/5

Solidne korepetycje w bardzo miłej atmosferze. W krótkim czasie dzięki Pani Krystynie można efektywnie przerobić dużą część materiału. Szczerze polecam :)

Moja odpowiedź

Dziękuję Szymon! I cieszę się, że zdałeś! :D

Marta 24 lutego 2015

Ocena: 5/5

Przemiły korepetytor z profesjonalnym podejściem. Spokojnie i zrozumiale tłumaczy, potrafi nauczyć nawet takiego głąba matematycznego jak ja :) Szczerze polecam!

Moja odpowiedź

Dziękuję! A tak na marginesie - Marta, ile razy mam jeszcze powtarzać, że wcale nie jesteś takim głąbem za jakiego się uważasz! :D

Wiktor 19 lutego 2015

Ocena: 5/5

Pani Krystyna była zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć, tak, że w bardzo krótkim czasie "załapywałem" to czego nie mogłem ogarnąć na zajęciach w szkole. Wcześniej miałem do czynienia z innymi korepetytorami, jednak w ogóle nie można ich porównywać z Panią Krystyną, bo korepetycje z nią były o wiele przyjemniejsze, bardziej zrozumiałe i dobrze zorganizowane. Polecam!

Moja odpowiedź

Dziękuję Ci Wiktor! Bardzo mi miło czytać taką opinię :) Cieszę się, że mogłam pomagać tak dociekliwemu i ambitnemu uczniowi! :)

Nat 17 lutego 2015

Ocena: 5/5

Bardzo, bardzo polecam korki z Panią Krystyną! Dla kogoś z takimi problemami z matematyki przed maturą, Pani Krystyna to był jak grom z jasnego nieba! Szybki intensywny kurs, w bardzo miłej atmosferze, niezwykle pomógł mi napisać maturę na przyzwoity wynik. Polecam! :)

Moja odpowiedź

Dziękuję! Mimo, że od naszych spotkań minęło już sporo czasu, cieszę się, że nadal o mnie pamiętasz :)

Dagmara 14 lutego 2015

Ocena: 5/5

Bardzo ale to bardzo polecam! Trafiłam na Pania Krysie tuż przed poprawkową sesją, gdy już myślałam ze wszystko stracone i nie mam szans na zaliczenie. Po kilku intensywnych spotkaniach z Panią Krysią nadrobiłam wszystkie zaległosci, nie wiedziałam, ze mozna tyle materiału ogarnąc w tak krótkim czasie! Jednym słowem: rewelacja!

Moja odpowiedź

Bardzo dziękuję :) Dagmaro, nigdy nie jest tak, że wszystko jest stracone. Trzeba się starać i walczyć! Pamiętaj, że to nie tylko moje umiejętności, ale także Twój wysiłek w naukę sprawił, że dałaś radę i zdałaś! :D Gratulacje!

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 12.2019
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Magister inżynier
Geofizyka, Technologia Chemiczna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
Kursy i szkolenia
05.2017
Introduction to Mathematical Thinking - Stanford University
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
Korepetytor

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 75
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2024

Zaczynałem prace z Panią mając 4 jedynki na pierwszy semestr. Pomoc Pani bardzo dużo zmieniła i teraz mam same 4 i 5. Bardzo polecam!!!!

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2024

Chciałabym serdecznie polecić Panią Krystynę jako doskonałego nauczyciela matematyki. Lekcje były zawsze prowadzone w sposób klarowny i zrozumiały, a każde zagadnienie było szczegółowo wyjaśnione. Pani Krystyna potrafi dostosować sposób nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia, co sprawia, że nauka staje się efektywna i przyjemna. Dzięki cierpliwości i zaangażowaniu, córki zdają sprawdzianu i egzaminy z matematyki z wynikiem znacznie powyżej moich oczekiwań. Gorąco polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2024

Dzięki eskpresowej powtórce od pani Krysi napisałam podstawe na 90+. Przygotowanie do rozszerzenia było także wspaniałe. Zrobiłam zadania z którymi miałam trudności. Polecam kursy od pani Krysi <3

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2024

Pani Krystyna tłumaczy wszystko przejrzyście i od podstaw, ma dużo cierpliwości do kursantów co jest na duży plus. Polecam każdemu

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2024

Bardzo starannie i dobrze wytłumaczone, pełen profesjonalizm. Dzięki Pani Krystynie udało mi się zdobyć wysoki wynik na maturze podstawowej

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2024

Lekcjom z Panią Krystyną zawdzięczam jakiekolwiek szanse w starciu z maturą rozszerzoną z matematyki. Jest to kompetentna i miła osoba, z którą nauka jest przyjemnością.

avatar
Nelly
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2024

Polecam serdecznie! Po pomoc w przygotowaniu do matury sięgnęłam dopiero w 4 klasie liceum, ale jak się okazało - nic straconego - wszystkie braki udało nam się na spokojnie nadrobić, jak również powtórzyć to co już było. Pani Krystyna rozwiązała ze mną tyle zadań, że nie można mówić o słabym wyniku egzaminu. To co było niezrozumiałe, już po kilku minutach stawało się jasne i choć nie wiążę z matematyką swojej przyszłości, z chęcią dalej chodziłabym na te zajęcia ☺️

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2024

Cudownie i zrozumiale wszystko wytłumaczone, świetna pomoc w przygotowaniu do matury! Polecam ❤️

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2024

Kontakt na lekcjach, miła atmosfera

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2024

Kurs maturalny do podstawy był naprawdę super! Wszystko wytłumaczone powoli i jasno, zawsze można było zadawać pytania i angażować się w lekcje. W dodatku sciągi pdf i video lekcje były bardzo pomocne w nauce samemu. Dzisiaj pisałam maturę i myślę, że poszło mi bardzo dobrze. Zadania były podobne do tych robionych na kursie i można je było rozwiązać łatwymi sposobami. Polecam ten kurs z całego serca!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2024

BARDZO BARDZO POLECAM

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2024

Matura przestała być taka straszna. Byłam na wielu lekcjach i zawsze byłam zadowolona. Sympatyczna, cierpliwa, prowadząca. Dobrze wytłumaczone zadania. Schludne, kolorowe notatki, które umilają lekcje. Atmosfera na zajęciach bardzo miła. Na takie zajęcia przychodzi się z uśmiechem na twarzy, nawet na zajęcia z rozszerzonej matematyki.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2024

Pani Krystyna jest wspaniałym korepetytorem. Mam z nią zajęcia już od 5 lat i przez te lata wspaniale przygotowała mnie do matury oraz obecnie przygotowuje mnie do egzaminów na studiach. Zajęcia są prowadzone w wspaniałej atmosferze. Pani Krystyna ma przygotowane wiele ciekawych zadań dla maturzystów, które mogą pojawić się na maturze. Potrafi wytłumaczyć pojęcia matematyczne na wiele sposobów, nie narzuca uczniowi określonego sposobu tylko daje możliwość wyboru najwygodniejszej metody dla ucznia. Naprawdę polecam.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Trafiliśmy do Pani Krystyny w ubiegłym roku gdy okazało się, że córka ma zaległości z matematyki co spowodowało pogorszenie ocen i coraz większą niechęć do przedmiotu. Dzięki pomocy Pani Krystyny córka, co uważam za najistotniejsze, przełamała niechęć do przedmiotu. Materiał przedstawiony był w sposób przystępny, córka chętnie uczestniczyła w zajęciach, z czasem matematyka zaczęła sprawiać jej przyjemność. Stopniowo było widać efekty w postaci poprawy ocen cząstkowych i oceny na koniec roku. Zdecydowanie polecam!

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2023

Genialna, cierpliwa, przesympatyczna korepetytorka. Dzięki Pani Krysi byłam w stanie zrozumieć matematykę i napisać dobrze maturę 2023 - oswoiłam się z materiałem i uważam, że Pani Krystyna porządnie przygotowała mnie do tego egzaminu ( :

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2023

Bardzo cieplutko polecam zajęcia z Panią Krysią. NAJLEPSZA korepetytorka matematyki, u której widać, że uczenie jest pasją. Wszystkie zagadnienia są tłumaczone w tempie dostosowanym do ucznia, jeśli się czegoś nie rozumie to Pani stara się tłumaczyć na innych przykładach aż się zrozumie. Zajęcia przebiegają w przemiłej atmosferze, aż nie chce się ich kończyć. Jeśli, ktoś czuje, że matematyka zdecydowanie nie jest jego mocną stroną i ma trudności z jej zrozumieniem to uważam, że warto się zapisać.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2023

Miałem okazję uczestniczyć w wielu spotkaniach online z Panią Krystyną, czy to na Kursie Wakacyjnym, Całorocznym czy na pojedynczych eventach. W każdym z nich poczułem coś wyjątkowego, coś co do mnie przemówiło. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim spokój i pewność siebie Prowadzącej. Dzięki tym cechom oraz prostym sformułowaniom materiał stał się przyjemny i zrozumiały. Przez zajęcia moja motywacja do nauki matematyki regularnie rosła i krok po kroku widać było efekty. Zdecydowanie dużym atutem są możliwości dopytania się o dane zagadnienie poza rzeczywistym czasem lekcji - zawsze otrzymałem odpowiedź, która mnie zadowoliła i rozwiała wątpliwości. Bardzo jestem wdzięczny za cały wysiłek włożony w realizację kursów!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2023

Polecam serdecznie kursy! Pani świetnie i chętnie tłumaczy, od podstaw, jeżeli czegoś się nie rozumie to się do tego wraca. Dodatkowe materiały w postaci quizów czy ściąg naprawdę pomagały w nauce i motywowały do niej. To że wszystko jest nagrane i można do tego wrócić przez cały czas jest niezwykle pomocne, szczególnie kiedy ma się problem z zapamiętywaniem niektórych rzeczy. Serdecznie jeszcze raz polecam!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2023

Wszystko logicznie i schematycznie wytłumaczone! Możliwość zadawania nieskończonej ilości pytań, nawet tych, które wydają się niepotrzebne. Bardzo fajne materiały od Pani Krysi pomagają w systematycznej nauce. Nigdy nie czułam się lepiej i pewniej podczas nauki matematyki! Polecam! Również ze względu na super atmosferę i częstotliwość kontaktu!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2023

Lekcje z Panią Krysią to najlepsze na co natrafiłam! Dzięki profesjonalnemu podejściu, cudownej atmosferze na lekcjach i prostemu, zrozumiałemu tłumaczeniu pokochałam matematyke i stała sie ona moim ulubionym przedmiotem szkolnym (w co nigdy nie wierzyłam). Do matury podeszłam z wielkim spokojem, a to najlepsze co możemy sobie zapewnić w tej stresującej chwili. Ściągi Pdf przygotowywane przez Panią Krysię są przejrzyste, rzetelnie przygotowane i bardzo zrozumiałe. Wiele wyjaśnionych ćwiczeń do rozwiązywania samodzielnie, tak jak quizy znakomicie pomaga w utrwaleniu wiedzy. Polecam serdecznie każdemu!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2023

Zdecydowanie polecam lekcje z Panią Krysią! Jest bezkonkurencyjna!!! Świetnie i przystępnie tłumaczy wszystkie zagadnienia. Dzięki niej udało mi się polepszyć swoje wyniki z matematyki. Cenię ją za profesjonalne podejście. Atmosfera na lekcjach miła, na luzie. Zawsze można liczyć na cenne wskazówki i matematyczne "sztuczki" bardzo pomocne w zrozumieniu materiału.
Poza tym Pani Krysia zawsze jest dostępna dla ucznia. Można elastycznie ustalać grafik zajęć. Nawet w weekendy.
Polecam również lekcje z fizyki i chemii z Panią Krysią.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2023

Z całego serca polecam wszystkim lekcje z Panią Krysią. Przez ostatni rok od poznania Pani Krystyny, zrobiłam niewyobrażalny postęp w rozumieniu pojedynczych tematów , ale również zyskałam umiejętność wykonywania zadań egzaminacyjnych. :) Dzięki korepetycjom zmienił się mój pryzmat postrzegania chemii , a szególnie matematyki. :) Osiągnęłam wymarzony wynik na egzaminie ośmioklasisty.  Zajęcia są prowadzone przez Panią Krysię w przemiłej atmosferze, w sposób bardzo profesjonalny, z wielką dbałością o urozmaicanie ich przeróżnymi zadania. Z wielkim naciskiem na rozumienie zagadnienia, tematu przez ucznia.  Po lekcji otrzymuję zadania domowe, które pozwalają w samodzielnym przetestowaniu swojej wiedzy oraz inne materiały edukacyjne.  Korepetycje
 matematyki oraz chemii z Panią Krysią są dla mnie szczególnie bliskie sercu. :) Nie mogłabym sobie wyobrazić innych korepetycji z matematyki , jak i z chemii. :) :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2023

Lekcje z Panią Krysią miałam przez 2 lata, zawsze odbywały się w przyjaznej i miłej atmosferze. Pani przygotowała mnie do matury tak że nie bałam się do niej podejść, a zadania które robiłyśmy faktycznie się pojawiły, zawsze wysyłała mi dodatkowe zadania i odpowiadała na pytania gdy miałam jakieś wątpliwości. Pani Krysia sprawiła, że polubiłam matematykę, a sam przedmiot nie był już dla mnie ciężki. Bardzo polecam:))

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2023

Najlepsze korepetycje w Krakowie ! Pani Krysia wszystko bardzo dobrze tłumaczy , zna odpowiedź na każde pytanie :) Pani Krysia oprócz korków z matematyki , świetnie potrafi wytłumaczyć nawet obliczenia do egzaminu zawodowego oraz wytłumaczyć w prosty sposób zadanie z fizyki , które wczesniej nie było do zrobienia:) Bardzo , bardzo polecam panią Krysię :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2023

Korepetycje z panią Krystyną to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć w kierunku jak najlepszego przygotowania się do matury z matematyki. Czuję się pewnie i z tzw. „spokojną głową” pójdę jutro napisać egzamin. Niesamowita wiedza, sposób jej przekazania , spokojna i przyjemna atmosfera podczas lekcji sprawiły, że teraz mogę polecić lekcje z panią Krystyną z całego serca!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2023

Lekcje odbywały się w miłej i spokojnej atmosferze, Pani Krystyna potrafi zrozumiale wytłumaczyć każde zagadnienie oraz zapewnia dużo dodatkowych materiałów. Polecam! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2023

Lekcje były super, bardzo polecam. Proste tłumaczenie, każdy temat przerobiony oraz dużo materiałów do nauki i powtórek!
Bardzo polecam :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2023

Dzięki korepetycjom wierzę, że uda mi się zaliczyć maturę z matematyki. Lekcje były prowadzone bardzo interaktywnie i dużo mnie nauczyły. Miła atmosfera dla każdego bez względu na poziom wiedzy. Polecam każdemu.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2023

Nie mam zarzutów co do kursu wszystko mi się podobało - łatwość w przyswajaniu wiedzy, klimat lekcji, brak stresu, odpowiednie tempo i przygotowanie do lekcji oraz cena, jakbym teraz miała podejmować decyzje co do kupna tego kursu znów bym go kupiła

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2023

Korepetycje z matematyki przebiegały co tydzień w bardzo miłej atmosferze, Pani Krystyna tłumaczyła wszystko z wytrwałością, w zrozumiały sposób i jest przesympatyczną osobą.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Dzięki Pani Krystynie zrozumiałam matematykę:) bardzo polecam, świetnie wytłumaczy i pomoże w każdym zadaniu

avatar
Tymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Krystyną. Zajęcia prowadzone są w przytulnej atmosferze. Nauka jest na każdej lekcji bardzo efektywna i widzę moje postępy w nauce. Nie wiedziałem że lekcje online mogą być tak bardzo efektywne.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2022

Polecam korepetycje z matematyki u Pani Krysi. W sposób bardzo przystępny wytłumaczyła mi omawiany materiał.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2022

Szczerze polecam zajęcia z Panią Krysią, miła atmosfera, wszystko zrozumiale wytłumaczone tak żeby łatwo przyswoić materiał.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2022

Bardzo polecam korepetycje u Pani Krysi. Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, każde zagadnienie zostało wyjaśnione w sposób jasny oraz zrozumiały :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Polecam Panią Krysię za zrozumiałe tłumaczenie i proste. Przyjemną atmosferę na zajęciach. Pani pomogła mi z moją piętą Achillesową, czyli matematyką. Udało się zdać na 40% z maturki, dzięki Pani nauczaniom. Dziękuję bardzo i polecam z całego serduszka wszystkim!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2021

Bardzo polecam korepetycje z panią Krysią . Świetnie i w prosty sposób wytłumaczone zadania i wzory oraz bardzo miła atmosfera . Polecam osobom ,które mają problemy z nauczeniem się matematyki lub osoby które będą pisać maturę lub egzamin 8klasisty oraz chciałyby doszkolić się z matematyki .

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Lekcje były prowadzone w zrozumiały i przyjemny sposób. Atmosfera sprzyjała nauce. Dzięki korepetycjom udało mi się napisać egzamin ósmoklasisty na 96%, co jest bardzo dobrym wynikiem. Dzięki tym korepetycjom mam szansę dostać się do wymarzonej szkoły, więc jestem bardzo zadowolona i wdzięczna. Polecam :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2021

Bardzo polecam korepetycje u Pani Krystyny! Mega ogromna wiedza i w bardzo zrozumiały sposób przekazana, bo niestety nie każdy kto ma wiedzę potrafi ją tak przekazać aby "uczeń" mógł ją zrozumieć. Ja osobiście bardzo polecam, sposób tłumaczenia, cierpliwość jak i zaangażowanie sprawiły, że strach przed egzaminem po korepetycjach zniknął, a co najważniejsze egzamin zdany i to z bardzo dobrym wynikiem :)

avatar
Helena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2021

Super korepetycje nawet w gorsze dni pani Krystyna zawsze pomaga i jest bardzo miła atmosfera !!!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Chce podziękować i zarazem polecić Krystynę, dzięki jej pomocy z zaliczeniem Analizy matematycznej nie było żadnego problemu, gorąco polecam na 1000% :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Świetna natychmiastowa pomoc, dzięki niej poprawiłem swoje oceny i polubiłem matematyki ( nie sądziłem że kiedy kolwiek to się stanie). Atmosfera bardzo luźna i spokojna na początku ciężko mi było co kolwiek pojąć ale po pierwszej lekcji wszystko się rozjaśniło :). Serdecznie polecam z całego serca

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2021

Lekcje prowadzone bez zarzutów w przemiłej atmosferze. Pani Krystyna wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy. Jak najbardziej polecam :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Pani Krystyna potrafi wytłumaczyć wszystko w dziedzinie matematyki i fizyki. Odkąd zaczęłam brać u niej lekcje, średnie z tych przedmiotów diametralnie skoczyły do góry

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Świetne korepetycje :)) bardzo pomocne

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Kiedyś godzina z matematyką to istne tortury, teraz wszytko się zmieniło. Po korepetycjach wiedza zdecydowanie idzie w górę, a to wszytko dzięki profesjonalizmowi i miłej atmosferze panującej na zajęciach;)

avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Kiedy pierwszy raz usłyszałem od rodziców o pomyśle na zapisanie mnie na korepetycje, nie byłem do tego przekonany, jednak już po pierwszych zajęciach z panią Krystyną zmieniłem zdanie, tak jak zmieniły się na dobre moje oceny z matematyki :) Miła atmosfera i skuteczne metody nauczania . Bardzo polecam !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2021

Lekcje prowadzone w bardzo miłej atmosferze, wszystko super i dokładnie wytłumaczone. Zajęcia online robione z użyciem tabletu graficznego, który świetnie się sprawdza. Zdecydowanie polecam.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

Jak najbardziej polecam, korepetycje w spokojnej atmosferze, bardzo dobre tłumaczenie i pięknie zdany egzamin

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Luźna atmosfera, efektywnie przekazana wiedza i cel zaliczenia kolokwium również osiągnięty - najlepszy korepetytor jakiego do tej pory spotkałem ;)

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2020

Pani Krysia udzielała mi lekcji z fizyki. To co w szkole sprawiało mi straszny kłopot wytłumaczyła mi w mgnieniu oka w bardzo zrozumiały sposób i później nie miałam z tym żadnego problemu. Lekcje są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Bardzo serdecznie polecam korepetycje z Panią Krysią!!! Uważam że jest ona najlepszą korepetytorką jaką kiedykolwiek poznałam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Polecam z całego serca, udało mi się zdać poprawkę matury z matematyki gdzie przed korepetycjami w to nie wierzyłam , w niecały miesiąc Pani Krystyna wszystko super mi wyjaśniła i pomogła w przygotowaniu.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2020

Pani Krystyna pomogła mi w przygotowaniach do matury IB, lekcje są zawsze prowadzone w bardzo miłej atmosferze, wszystko jest bardzo dokładnie wytłumaczone. Zawsze można liczyć że w trakcie korepetycji zostanie objaśnione to co mogło wydawać się niezrozumiałe w trakcie zajęć w szkole. Bardzo polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Bardzo dobre przygotowanie do matury rozszerzonej jak i podstawowej.
Lekcje prowadzone w przystępny i bardzo zrozumiały sposób.
Szczerze polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2020

Polecam wszystkim korepetycje z Panią Krysią!! Jestem tegoroczną maturzystką i praca z Panią to była czysta przyjemność. Zanim trafiłam na Panią miałam paru korepetytorow i nikt nie okazał się tak dobry. Lekcje mijają tak szybko, że zanim człowiek się obejrzy już koniec, prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Trudne zagadnienia tłumaczone są w prosty i logiczny sposób tak, że każdy zrozumie. Serdecznie pozdrawiam :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2020

Z korepetycji jestem bardzo zadowolona. W ciągu krótkiego czasu jest się w stanie omówić dużą część materiału, wzory są tłumaczone na prostych przykładach bez zbędnych definicji. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera. Bardzo polecam :)

avatar
Witold
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Zajęcia bardzo mi się podobały. Praca szła efektywnie i w tępie w którym nie miałem problemu ze zrozumieniem materiału, do tego jeszcze bardzo miła atmosfera sprawiły że bez większego problemu zdałem matematykę w pierwszym terminie. Jak najbardziej polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2020

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Materiał z fizyki wytłumaczony w prosty i zrozumiały sposób, umożliwiający rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących omawianych tematów. Polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2020

Zajęcia wielokrotnie pomogły mi w zrozumieniu materiału z fizyki jak i z matematyki, bardzo miła atmosfera, serdecznie polecam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Jestem pod ogromnym wrażeniem, w jaki sposób można prowadzić korepetycje. Miła kobieta, przyjazna atmosfera, a przede wszystkim efektywność :) Potrzebowałam pomocy z mechaniką na studiach i nie sądziłam, że jestem w stanie to pojąć. Dzięki Krysi przedmiot zaliczony. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Jestem bardzo zadowolona! Nigdy nie lubiłam matematyki i miałam z nią trudności a jednak mature zdałam dzięki pomocy Pani Krysi :) polecam gorąco :D

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2018

Zajęcia bardzo produktywne, w miłej atmosferze i bezstresowe, profesjonalne podejście i duża wiedza Krystyny są naprawdę na najwyższym poziome. Poszłam z problemem niezdanego egzaminu z matmy a wychodząc po 2 godzinach z zajęć, byłam już pewna że kolejny termin jest mój i napewno zdam, i tak też się stało. Ja jako słaba osoba z matematyki na studiach z analizy matematycznej z egzaminu dostałam 4. Zajęcia tanie jak na tak przekazaną wiedzę i szczerze mówiąc za to co wyniosła z tych zajęć w postaci wiedzy byłabym w stanie zapłacić o wiele więcej bo się naprawdę opłaca. Serdecznie polecam i naprawdę jeszcze raz bardzo dziękuję ;)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2018

Krysia to idealna korepetytora, w nie cały miesiąc wyciągnęła mnie z warunku z matematyki. Potrafi wytłumaczyć wszystko, i na każde pytanie odpowiedzieć, a na dodatek jest baardzo sympatyczną dziewczyną :) Bardzo polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Miła, przyjemna atmosfera, efektywne nauczanie do poprawki z matury ;)
Dobre tłumaczenie, szybko zrozumiałam sporą ilość materiału. Ogólnie ogromna pomoc. Jak najbardziej polecam. :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Lekcje prowadzone w miłej atmosferze;)
Dzięki Pani zdałam bez problemu poprawkę z matematyki
Polecam !;)

avatar
Olimpia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, bezstresowo. Dzięki tym korepetycjom moje oceny z matematyki są wyższe i nie mam z tym przedmiotem większego problemu.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2018

Brałem od Pani Krystyny korepetycje z fizyki na poziomie akademickim, bardzo profesjonalne podejście do tematu, traktowane ucznia z szacunkiem, lekcje tłumaczone prostym zrozumiałym językiem. Mi pomogły więc jak najbardziej polecam. :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

U pani Krysi, zawsze kiedy jestem w potrzebie uzyskuję konkretną i szybką pomoc z trzech przedmiotów ścisłych. Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście do ucznia powodują, że nie czuje się stresu na linii uczeń - nauczyciel. Skończyłam gimnazjum, w liceum na pewno będę korzystać z korepetycji u pani Krysi. Szczerze polecam, na pewno warto!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Zajęcia przeprowadzone w miłej atmosferze, dobre tłumaczenie, konkretne i efektywne. Pełen profesjonalizm korepetycji, indywidualne i cierpliwe podejście do ucznia. Wyniki z egzaminu maturalnego bardzo wysokie, w przyszłości na pewno skorzystam z pomocy Pani Krysi ponownie. Szczerze polecam :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2018

Bardzo serdecznie polecam korepetycje u Pani Krystyny. Zajęcia prowadzone bezstresowo, w miłej atmosferze. Cały materiał został dokładnie przerobiony, a tematy szczególnie trudne przedstawione w sposób przystępny studentowi. Egzamin z fizyki zdany za pierwszym razem. Naprawdę warto. :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Bardzo serdecznie polecam każdemu, kto ma jakikolwiek problem z fizyką, matematyką dla mnie rewelacja bardzo efektywna praca - nie wiedziałem że można tyle nauczyć się w 2 h. Po dwóch spotkaniach kolokwium zaliczeniowe zdane ;) Polecam student I roku MiBM (IMiR)- AGH

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Lekcje są efektywne, panuje na nich bardzo miła atmosfera. Nie potrzeba więcej czasu niż godzina żeby zrozumieć cały temat, a jeszcze ma się zapas zadań do domu :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Korepetycje w bardzo miłej atmosferze, Pani Krystyna jest bardzo cierpliwa i indywidualnie podchodzi do ucznia. Bardzo pomogła mi w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego i w ogarnięciu bieżącego materiału z fizyki i matematyki.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Córka , dzięki Pani świetnie radziła sobie z matematyką, fizyką i chemią w klasie siódmej.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2018

Zaliczyłem maturę z matmy dzięki Pani Krysi, na prawdę polecam! Miła i super atmosfera, jak i super przygotowanie! Polecam każdemu, kto tylko chce się uczyć, jak i tym co mają problemy z matma!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.