Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Łódź (Retkinia)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję naukę języka rosyjskiego od podstaw, również w formie dopełniającej naukę w szkole. Opróćz tego zaznajomię ze współczesną kulturą rosyjską. Gwarantuję, że moje lekcje będą nie tylko świetną formą nauki, ale także interesującym i produktywnym sposobem spędzania wolnego czasu :)

Zajęcia prowadzę zarówno zdalnie (co jest dla wielu osób bardzo atrakcyjne i cieszy się ich dużym zainteresowaniem), jak i stacjonarnie - na Retkini.

 

Dostępność

Poniedziałek19:30 - 20:30
Wtorek19:15 - 20:15
Środa20:15 - 21:15
Czwartek17:15 - 20:15
Piątek17:15 - 20:15
Sobota08:00 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.