Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Łódź (Retkinia)
Warszawa
Kraków
Wrocław
Gdańsk

Opis ogłoszenia

Oferuję naukę języka rosyjskiego od podstaw, również w formie dopełniającej naukę w szkole. Opróćz tego zaznajomię ze współczesną kulturą rosyjską. Gwarantuję, że moje lekcje będą nie tylko świetną formą nauki, ale także interesującym i produktywnym sposobem spędzania wolnego czasu :)

Zajęcia prowadzę zarówno zdalnie (co jest dla wielu osób bardzo atrakcyjne i cieszy się ich dużym zainteresowaniem), jak i stacjonarnie - na Retkini.

 

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2021 - aktualnie
Prowadzenie zajęć indywidualnych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Viktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2024

Кристиан отличный преподаватель.
Рекомендую 100%, огромный плюс в том, что Кристиан говорит по-русски, так что если вы не можете выразить мысль по-польски, всегда можно перейти на русский язык!) определит ваши слабые стороны и поможет их улучшить. Атмосфера на всех занятиях приятная, преподаватель располагает к себе с первого занятия.

Krystian

Виктория, спасибо за рекомендацию. Всего хорошого в Польше)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2024

Bardzo fajny Pan, dobrze tłumaczy zagadnienia związane z pisaniem rozprawki i na co zwrócić uwagę. Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy, które moja Pani polonistka pominęła na lekcjach.
Polecam <3

Krystian

Dziękuję :)

avatar
Nastassia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2023

Кристиан отличный специалист со знанием русского языка, что очень помогает на занятиях. Ранее испытывала сложности, но благодаря занятиям заговорила на польском. Каждый урок проходит очень интересно, материал излагается доступно и доходчиво. Преподаватель умеет расположить к себе так, что уже на первом занятии становится комфортно.

Krystian

Анастазия, большое спасибо)

avatar
Мария
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2023

Сначала меня не убедила цена. Но уже после первого занятия я поняла, что это то, что мне нужно. Кристиан понимает ошибки русскоязычных, потому что сам знает русский язык. Занятия всегда были хорошо подготовлены и интересны, но самое главное, Кристиан всегда был готов ответить на мои вопросы или сконцентрироваться на том, что мне больше было всего нужно в данный момент. Очень хороший преподаватель и замечательный человек, с которым приятно проводить время. Жаль, что я на него не попала раньше. Идеальное сочетание - всем рекомендую!

Krystian

Большое спасибо, Мария. Я даже не ожидал таких приятных слов! Это я благодарю тебя за ваше вовлечение. Благодаря ему ты так хорошо говоришь по-польски. Всего наилучшего в Польше!)

avatar
Сергей
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2023

Пан Кристиан готовил мне к экзамену на B1. Это хороший учитель и очень общительный человек. Уроки были интересные и хорошо подготовленные. Мне очень понравилась учеба. Могу посоветовать Кристиана всем, кто хотят сдать экзамен по польскому)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2023

Pana Krystiana poznałem z polecenia znajomej mojej znajomej, kiedy wśród swoich kontaktów na Wydziale Filologicznym UŁ zacząłem się rozpytywać o kogoś, kto mógłby mi zacząć udzielać korepetycji z języka rosyjskiego. Podstaw tego języka uczyłem się ponad trzydzieści lat temu w szkole podstawowej, większość tego, czego się wtedy nauczyłem - zapomniałem, a ostatnio postanowiłem sobie ten język przypomnieć. Wybór pana Krystiana jako korepetytora okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Oferuje on zindywidualizowane podejście do ucznia, na samym początku korepetycji diagnozuje poziom posiadanych kompetencji, dostosowuje tempo przerabiania materiału do indywidualnych możliwości. Przygotowując lekcje, korzysta z różnorodnych materiałów: nie tylko podręczników, zeszytów ćwiczeń, słowników czy repetytoriów gramatycznych, ale także źródeł prasowych czy internetowych. W trakcie spotkań z nim ćwiczymy wszystkie aspekty posługiwania się językiem obcym: mówienie, pisanie, rozumienie ze słuchu i gramatykę. Przygotowany materiał potrafi przedstawić w interesującej formie, potrafi wzbudzić zainteresowanie ucznia omawianym materiałem. Jest przy tym cierpliwy, a popełniane błędy wskazuje i wyjaśnia w sposób niezniechęcający do dalszej nauki. Krótko mówiąc, pan Krystian ma duży talent pedagogiczny i potrafi wzbudzić i utrzymać zainteresowanie nauczanym materiałem. Zajęcia z nim mogę spokojnie polecić każdemu.

dr hab. Tomasz Drabowicz, profesor Uniwersytetu Łódzkiego
Kierownik Katedry Socjologii Struktur i Zmian Społecznych
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ

Krystian

Dziękuję za opinię, panie profesorze :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2023

Pan Krystian przygotowywał mnie do matury. Z zajęć jestem wciąż bardzo zadowolony, bo dużo z nich wyniosłem i to nie tylko z samego języka polskiego. Korepetycje wspominam wciąż bardzo dobrze. Podejście na zajęciach było bardzo indywidualne i mogłem się przekonać, że język polski może być przyjemny i interesujący. Myślę, że Pan Krystian jest ekspertem w swoim zawodzie. A zajęcia pod każdym względem były świetne! :)

Krystian

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa, Kubo. Bardzo miło było mi z Tobą współpracować. Życzę Ci teraz sukcesów na kolejnych, ważniejszych egzaminach, które przyniesie dorosłe życie :)

avatar
arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2023

..2

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2023

Jestem bardzo zadowolony. Świetne korepetycje. Bardzo mi pomogły w powtórzeniu wiedzy przed egzaminem. Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Po kilku zajęciach widzę u siebie duże postępy w gramatyce, oraz w pisaniu prac pisemnych. Dzięki tym korepetycją nie boje się o mój egzamin, wiem ze sobie poradzę.

Krystian

Dziękuję bardzo, Romanie. Cieszę się, że mogłem pomóc. Trzymam kciuki za to, byś dostał się do wymarzonej szkoły :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2023

Świetne korepetycje do egzaminu ósmoklasisty. Odświeżyłem wiedze ze wszystkich lektur oraz całej gramatyki i jestem pewien że na egzaminie sobie poradzę o wiele lepiej niż jak bym miał pisać bez pomocy. Na plus dodatkowo są materiały z których bardzo dobrze można się przygotować.

Krystian

Dziękuję bardzo, Mateuszu! Trzymam kciuki za twój wynik na egzaminie ósmoklasisty :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2023

Jestem bardzo zadowolona! Przygotowywałam się z Panem do e8 i bardzo podobał mi się tryb pracy. Przerobiliśmy chyba wszystko co potrzebne razem z drobniejszymi ciekawostkami ;)

Krystian

Bardzo dziękuję, Maju. Praca z Tobą to była czysta przyjemność. Trzymam mocno kciuki za egzamin! :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2023

Po zajęciach czuję, że lepiej radzę sobie z pisaniem tekstów argumentacyjnych, więc polecam korepetycje dla osób z podobnym problemem.

Krystian

Dziękuję za miłe słowa, Arturze. Trzymam kciuki za dalszy rozwój w pisaniu! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2023

Przyszłam na kurs powtórkowy do egzaminu ósmoklasisty i się nie zawiodłam. W szkole nie zawsze wszystko rozumiałam, ale korepetycje bardzo mi pomogły.Na pewno wrócę jeszcze przed maturą!

Krystian

Dziękuję za opinię, Aniu :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.