Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Łódź (Retkinia)
Warszawa
Język polski100 / 50 min

Krystian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem filologii polskiej. Oferuję pomoc w zmaganiach z naszym ojczystym językiem. Z chęcią przygotuję do egzaminu ósmoklasisty czy matury.
Zajęcia prowadzę zarówno zdalnie, jak i stacjonarnie - na Retkini.

Cena za zajęcia indywidualne (szkoła podstawowa i ponadpodstawowa):

  • 100 zł za 50 minut (1 lekcja);
  • 150 za 80 minut (1,5 lekcji);
  • 200 zł za 110 minut (2 lekcje).

Możliwa jest również nauka w parach, bądź mini-grupach. Cena będzie odpowiednio niższa (dla każdej z osób), uzależniona od liczby uczestników.
W razie jakichkolwiek pytań - zachęcam do kontaktu.

P.S. Na zajęciach dowiesz się, z jakiego utworu pochodzi cytat, przy którym stoję na zdjęciu :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2021 - aktualnie
Prowadzenie zajęć indywidualnych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Сергей
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2023

Пан Кристиан готовил мне к экзамену на B1. Это хороший учитель и очень общительный человек. Уроки были интересные и хорошо подготовленные. Мне очень понравилась учеба. Могу посоветовать Кристиана всем, кто хотят сдать экзамен по польскому)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2023

Pana Krystiana poznałem z polecenia znajomej mojej znajomej, kiedy wśród swoich kontaktów na Wydziale Filologicznym UŁ zacząłem się rozpytywać o kogoś, kto mógłby mi zacząć udzielać korepetycji z języka rosyjskiego. Podstaw tego języka uczyłem się ponad trzydzieści lat temu w szkole podstawowej, większość tego, czego się wtedy nauczyłem - zapomniałem, a ostatnio postanowiłem sobie ten język przypomnieć. Wybór pana Krystiana jako korepetytora okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Oferuje on zindywidualizowane podejście do ucznia, na samym początku korepetycji diagnozuje poziom posiadanych kompetencji, dostosowuje tempo przerabiania materiału do indywidualnych możliwości. Przygotowując lekcje, korzysta z różnorodnych materiałów: nie tylko podręczników, zeszytów ćwiczeń, słowników czy repetytoriów gramatycznych, ale także źródeł prasowych czy internetowych. W trakcie spotkań z nim ćwiczymy wszystkie aspekty posługiwania się językiem obcym: mówienie, pisanie, rozumienie ze słuchu i gramatykę. Przygotowany materiał potrafi przedstawić w interesującej formie, potrafi wzbudzić zainteresowanie ucznia omawianym materiałem. Jest przy tym cierpliwy, a popełniane błędy wskazuje i wyjaśnia w sposób niezniechęcający do dalszej nauki. Krótko mówiąc, pan Krystian ma duży talent pedagogiczny i potrafi wzbudzić i utrzymać zainteresowanie nauczanym materiałem. Zajęcia z nim mogę spokojnie polecić każdemu.

dr hab. Tomasz Drabowicz, profesor Uniwersytetu Łódzkiego
Kierownik Katedry Socjologii Struktur i Zmian Społecznych
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ

Krystian

Dziękuję za opinię, panie profesorze :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2023

Pan Krystian przygotowywał mnie do matury. Z zajęć jestem wciąż bardzo zadowolony, bo dużo z nich wyniosłem i to nie tylko z samego języka polskiego. Korepetycje wspominam wciąż bardzo dobrze. Podejście na zajęciach było bardzo indywidualne i mogłem się przekonać, że język polski może być przyjemny i interesujący. Myślę, że Pan Krystian jest ekspertem w swoim zawodzie. A zajęcia pod każdym względem były świetne! :)

Krystian

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa, Kubo. Bardzo miło było mi z Tobą współpracować. Życzę Ci teraz sukcesów na kolejnych, ważniejszych egzaminach, które przyniesie dorosłe życie :)

avatar
arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2023

..2

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2023

Jestem bardzo zadowolony. Świetne korepetycje. Bardzo mi pomogły w powtórzeniu wiedzy przed egzaminem. Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Po kilku zajęciach widzę u siebie duże postępy w gramatyce, oraz w pisaniu prac pisemnych. Dzięki tym korepetycją nie boje się o mój egzamin, wiem ze sobie poradzę.

Krystian

Dziękuję bardzo, Romanie. Cieszę się, że mogłem pomóc. Trzymam kciuki za to, byś dostał się do wymarzonej szkoły :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2023

Świetne korepetycje do egzaminu ósmoklasisty. Odświeżyłem wiedze ze wszystkich lektur oraz całej gramatyki i jestem pewien że na egzaminie sobie poradzę o wiele lepiej niż jak bym miał pisać bez pomocy. Na plus dodatkowo są materiały z których bardzo dobrze można się przygotować.

Krystian

Dziękuję bardzo, Mateuszu! Trzymam kciuki za twój wynik na egzaminie ósmoklasisty :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2023

Jestem bardzo zadowolona! Przygotowywałam się z Panem do e8 i bardzo podobał mi się tryb pracy. Przerobiliśmy chyba wszystko co potrzebne razem z drobniejszymi ciekawostkami ;)

Krystian

Bardzo dziękuję, Maju. Praca z Tobą to była czysta przyjemność. Trzymam mocno kciuki za egzamin! :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2023

Po zajęciach czuję, że lepiej radzę sobie z pisaniem tekstów argumentacyjnych, więc polecam korepetycje dla osób z podobnym problemem.

Krystian

Dziękuję za miłe słowa, Arturze. Trzymam kciuki za dalszy rozwój w pisaniu! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2023

Przyszłam na kurs powtórkowy do egzaminu ósmoklasisty i się nie zawiodłam. W szkole nie zawsze wszystko rozumiałam, ale korepetycje bardzo mi pomogły.Na pewno wrócę jeszcze przed maturą!

Krystian

Dziękuję za opinię, Aniu :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.