Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Łódź (Widzew +4)

Krystian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika Krystian

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Krystiana! Nie czułem się najlepszy z chemii a do matury przygotowywałem się głównie na zajęciach dodatkowych. Korepetycje odbywały się zawsze w miłej atmosferze. Dzięki tym zajęciom dość szybko przyswoiłem wiedzę a wynik z matury pozytywnie mnie zaskoczył! Polecam każdemu, warto!

avatar
Zadowolony uczeń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2018

Bardzo kompetentny korepetytor. Miła atmosfera na zajęciach sprzyja przyswajaniu ciężkiej wiedzy. Polecam każdemu, kto szuka odpowiedniej osoby z taką pasją wykładania przedmiotu.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Najlepszy korepetytor z chemii! Pan Krystian przede wszystkim dysponuje ogromną wiedzą, ale nie tylko potrafi również zmotywować ucznia do pracy oraz wiary w swoje możliwości, wyjaśnić WSZYSTKIE chemiczne problemy, które pojawiają się podczas rozwiązywania zadań, zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do ucznia. Na zajęciach w szkole nie zawsze wszystko dobrze rozumiałam, często miałam jakieś wątpliwości, które Pan Krystian szybko rozwiewał, tłumacząc zagadnienia sprawiające mi problem w przystępny sposób. Bardzo polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2018

Bardzo dobry korepetytor. Na zajęciach zawsze panowała miła atmosfera sprzyjająca nauce. Pan Krystian dysponuje ogromną wiedzą i potrafi ją przekazać w zrozumiały sposób, każde zagadnienie nawet najtrudniejsze po zajęciach stawało się jasne. Osobiście korepetycje bardzo mi pomogły i czuję się bardzo dobrze przygotowany do matury, dlatego polecam Pana Krystiana każdemu, a zwłaszcza licealistą przygotowującym się do matury :)

avatar
Zadowolona uczennica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Polecam bardzo bardzo bardzo. Bardzo miła atmosfera, ale przede wszystkim bardzo dobry nauczyciel, który potrafił tak dobrać tok zajęć że trafił w to w czym miałam największy problem. Pomimo braku rygoru czuć motywację i chcec do przygotowania na następne zajęcia. Jeżeli ktoś chce pewności i najwyższego wyniku na maturze to gorąco polecam, ja przeczytałam wcześniej wydane tutaj opinie nie znając opinii moich znajomych a wynik z matury bliski 100 procent mówi sam za siebie jak dobry to nauczyciel :)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2017

Można brać w ciemno. Chłopak ma ogromną wiedzę, potrzebowałem pomocy dotyczącej dość wąskiej dziedziny chemii jaką jest spektroskopia związków kompleksowych i metaloorganicznych. Po kilku zajęciach nie miałem żadnego problemu z zaliczeniem egzaminu.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2016

Bardzo, bardzo polecam. Pan Krystianprzekazuje wiedzę w sposób bardzo przystępny, jest punktualny, kompetentny i bardzo sympatyczny. Dzięki korepetycjom dziś jestem już studentką I roku medycyny wydziału lekarskiego WUM.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2015

Chyba lepiej trafić nie mogłem, Krystian udzialał mi korepetycji w 3 klasie liceum podczas przygotowania do matury. Ja zawsze z chemii byłem dość słaby, i bardzo wolno pojmowałem wszystko. O wszystko czego nie rozumiałem mogłem się zapytać i ładnie wszystko mi wytłumaczył, czasem nawet zanim zdążyłem powiedzieć, że nie rozumie już zauważył i mi tłumaczył. Gorąco polecam wszystkim super podejście, luźna atmosfera i przede wszystkim wiedza. Dzięki pomocy Krystiana udało mi się uzyskać 96% z matury zaczynając praktycznie od zera w krótkim czasie. Dzięki !

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2015

Bardzo pomogły mi korepetycje z chemii :) z oceny dopuszczającej awansowałam na ocenę dobrą i to w jeden semestr :D korepetytor ma dar tłumaczenia, umie dojść z wiedzą do każdej osoby. Widać, że chemia to jego pasja od podstawówki ;) życzę wielu sukcesów naukowych! (Nobla przede wszystkim)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2015

Korepetytor, który oprócz umiejętności przekazywania wiedzy, motywacji i zaangażowania potrafi podejść do matur od strony "technicznej" dzięki czemu wiedza przekłada się też na wyniki egzaminu. Wielu innych nauczycieli często zapomina, że nowa matura ma specyficzny klucz, który trzeba umieć rozszyfrować i nauczyć także tego ucznia. Po 2 latach korepetycji (od drugiej klasy liceum) u Pana Krystiana mój wynik z matury to 92%.

avatar
Bolesław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2014

Gdybym miał porównać moje początki w przygodzie z chemią, musiał opowiedzieć o małym, zgubionym niemowlaku czarna chustą na oczach błądzącym po świecie. Choć się starałem, nigdy nie miałem dużej ambicji, siły czy samozaparcia aby dogłębnie poznać tajniki zaawansowanej chemii. Po pewnym czasie zaczęły się problemy w szkole, gorsze oceny, nieuczestniczenie w lekcjach. W końcu mój brak pomysłu na lepsza przyszłość skłonił mnie do tak desperackiego rozwiązania jakim są korepetycje dla mnie. Bylem sceptyczny zwłaszcza kiedy znajomi opowiadali mi o złych korepetytorach, porwaniach oraz sadystycznych korepetytorach. Postanowiłem postawić wszystko na jedną kartę i zaryzykować stawiając na korepetycje z Panem Krystianem. To była jedna z najlepszych decyzji w tym stuleciu podjęta przez zemnie. Jedna lekcja wystarczyła abym pozaliczał wszystkie nieodpowiednie oceny, stał się prymusem w klasie maturalnej oraz żebym dostał dziką kartę na olimpiadę chemiczna. Jego korepetycje są niesamowite, pewności ze sam Bóg przez niego przemawia nie ma, ale pewności ze nie przemawia tez niema. Pod czas pół rocznych korepetycji, zostałem laureatem złotego kamienia kotłowego w dziedzinie chemii nieorganicznej oraz zwyciężyłem w wielu konkursach nie wspominając o samej maturze zdanej na 100%. Polecać tego wybitnego korepetytora to mało, trzeba promować tego geniusza oraz reklamować na cały świat! Dużo o jego sposobie nauczania nie trzeba pisać, wystarczy spojrzeć na jego osiągnięcia.
Serdecznie polecam z całego serca tego korepetytora.

Krystian

ojej nie wiem co napisać, zamurowało mnie :) niezwykle miło czyta się takie słowa. bardzo się cieszę, że korepetycje dały Tobie tyle satysfakcji, niemniej jednak nie należy przesadzać, bo to głównie twoja praca własna była źródłem osiągnięć :) Gratuluję i życzę dalszych sukcesów na kolejnym etapie edukacji :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2014

Krystian jest osobą niezwykle kontaktową, cierpliwą a przede wszystkim kompetentną. Jak dla mnie ma dar przekazywania wiedzy. Korepetycje były miłe i skuteczne o czym świadczy moje zaliczenie z egzaminu. Polecam !

Krystian

Gratuluję i życzę dalszych postępów na studiach.
Pozdrawiam :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2014

Nie ma lepszego w Toruniu ;)

Krystian

Krótko i na temat, aczkolwiek nie mnie oceniać czy to prawda :)
Niemniej, dziękuję za miłe słowa :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2014

Jestem bardzo zadowolona z metod nauczania Krystiana ;). Od czasu pierwszych korepetycji moje oceny poprawiły się i zaczęłam bardziej rozumiec bieżący materiał przerabiany w szkole oraz nadrabiamy to czego w niej nie było. Na pewno będziemy współpracowac razem do matury!

Krystian

Również liczę na dalszą współpracę, która jeśli dalej będzie przebiegać jak do tej pory, zakończy się sukcesem na egzaminie maturalnym :)
Pozdrawiam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.